Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MaB Warband

    Prosim vas mam origu verzy MaB Warband ale neni zde cestina on neni warband preloženej vim že kalsickej je ale warband ne ?
    • Tilwaen
      Pokud máš verzi na Steam a máš Steam v češtině, automaticky by Ti to mělo češtinu nabídnout jako defaultní jazyk.
    • mela by byt cz, alespon na steamu byla
  • Zrovna jsem dojel Zaklínače, lidi co tvrdí, že příběh je o ničem asi mají pomalejší mozečky. Žádné RPG mě takhle nechytilo za srdce jako Wiedzmin. Příběh skvělý, hratelnost skvělá, ta hra má prostě kouzlo, které chytí a nepustí. Když mohl vyhrát Inquisition RPG roku tak Wiedzmin musí vyhrát ve všech kategoriích aspoň na deset let dopředu. To je samozřejmě subjektivní názor a chápu, že se najdou lidi kteří to tak necítí. CD projekt odvedl opravdu skvělou práci a nekazí to ani občasné bugy, protože koho ta hra opravdu baví tak ty maličkosti přehlédne. Za mě je to 9,9 / 10, děkuju moc chlapcům z polska. Hlavně tento národní klenot neprodat americkým tupcům.
    • z toho co pises mi vychadza len graficka nadradenost Witchera, nad Inquisitorom
      kolko rpg si hral, ze porovnavas?
      • jakubc
        Ahoj,
        mám dotaz, nechal jsem se zlákat R9 380 (poprvé AMD místo Nvidie, protože konkurenční 960ka je lehce slabší) a mám jeden drobný problém. V internetovém prohlížeči mi laguje zadávání textu (Chrome) - řešením je prý vypnout hardwarovou akceleraci, ale to mi samozřejmě totálně znemožní koukat třeba na kvalitní videa na Youtube, takže to nepřipadá v úvahu. Vím, že AMD tu hodně prosazuješ, a že je to u nich běžný problém, nevíš, co s tím?
        • Veskoslav
          To není AMD kartou, dělá mi to i u Nvidie. Poslední dobou je prostě Chrome naprosto mizerný prohlížeč....Včera se například neustále restartovával, při otevření nového okna spadnul a následně otevřel 20 oken atd. Přijde mi, že Chrome si vybudoval dobrou pověst a pak se na to vývojáři vykašlali.
        • podla helpu to nieje ani tak amd kartou, vidim tam vsetky mozne hardwarove specifikacie, je to chromom
        • ja pouzivam firefox, nikdy som sa s takym problemom nestretol... odporucam ten firefox a otestovat, ci mas ten isty problem
      • Samozřejmě nepočítám za ty roky kolik jsem toho nahrál. Pro mě Inquisition není RPG jelikož jsem se nikdy nesžil s hlavní postavou a děj byl tak nudný, že jsem po chvíli veškeré dialogy přeskakoval. To se mi nikdy u Wiedzmina nestalo a dokonce jsem vyhledával dialogy, které jsem ještě neslyšel. Chlapci z CD projektu dokázali vytvořit krásný a uvěřitelný svět protkaný nádhernou faunou a florou, plný zajímavých postav a jejich vlastních příběhů. Samozřejmě jsem si celý ten požitek vychutnal v originálním polském dabingu a ten je nepřekonatelný. Hrál jsem hodně RPG abych si z toho vytvořil nějaký standard který vyhledávám. Dragon Age Origins byla jedna z mých nejoblíbenějších, následně šla kvalita rapidně dolů. Wiedzmin prostě natrhl zadek všem velkým RPG a to se dlouho nezmění. amen
      • Witcher nemá konkurenci (a dlouho mít nebude). To je prostě holý fakt ;-).
  • Lidi nevíte web stránku kde by se zadala adresa/ulice kde člověk bydlí, a vyskočily by možní poskytovatelé internetu v té lokalitě? Stačila by mi jen Praha. Díky moc.
  • V pořadí již šestý film na motivy Resident Evil vyjde na konci ledna 2017.

    Nadpis by mal znieť:

    "V pořadí již šestá parodie na motivy Resident Evil vyjde na konci ledna 2017."
    • Jack1947
      To bude srágora co si pustím zase před spaním, snad si nikdo nemyslí že to bude mít něco společného se hrou krom jména a pár hrdinů...

      Ani ty zombíci tam už nehráli takovou roli, jako takovíé to béčko se to ještě dá /(echm cééčko)... ale jinak *6*

      Jinak pro fandy - Milly bych doporučil docela dobrou oddechovku Survivor. *4*
    • Vojta_Ilavsky
      Popravdě se mi vcelku jako malýmu líbily jenom ty animáky.
    • ZvacA
      Naopak, spíš třetí v pořadí. První tři filmy zvládaly látku velmi obstojně. Ovšem s Afterlife Anderson svým fantasmagoriím povolil uzdu už zbytečně moc.
      • Lukyz
        Sto lidí, sto chutí... První díl byl podle mě pecka, mělo to fakt atmosféru. Dvojka byla už lehce ujetá, ale tak nějak na hraně a zbytek byl zábavnej asi jako Škola zlomených srdcí *1*
        • ZvacA
          Však pohoda. Osobně dávám palce právě i tomu Extinction. Po dvojce nikdo nevěřil, ale už při uvedení se z toho vyklubala zajímavá béčková postapo alternativa k dosavadnímu univerzu. A je škoda, že tenhle potenciál se posledníma "dílkama" zazdil ve prospěch zbytečnýho zavádění herních charakterů a amatérské zálibě ve zpomalených a směšných sekvencích.
  • Spekulace: Připravuje se oznámení remaku Star Wars: Knights of the Old Republic.

    hm, a naco? prvy aj druhy diel su spustitelne aj na W7/8.1, a po nastaveni rozlisenia aj pekne(relativne)
    zbytocna robota
    radsej dajte poriadny budget (a cas!) Obsidianu nech urobi poriadny 3ti diel
    (lebo Bioware by z toho urobilo vztahovu telenovelu, bohuzial)

    capcha - RUM *1*
    • Druhej díl byl super nudnej! Obsidian příbehový hry neumí
      • South park
  • Sheltered

    trochu jsem brouzdal steamem a tady je tip na další zajimavou hru
  • deathfish

    Nový trailer na film Hitman: Agent 47 naznačuje, že na stealth postup se tady moc hrát nebude...

    Bylo to jasné hned prvním trailerem, který ukázali, že s hrou to bude mít společné akorát černý oblek, červenou kravatu a pleš. Nic víc.

    I ten herec, kterého tam vybrali se na tu roli svým vzhledem nehodí (herec to je možná dobrý, to nevím). Z herců, které znám je svým vzhledem hitmanovi nejblíž asi Bruce Willis a nebo Jason Statham, aspoň podle mě. O to ale zas tak asi nejde.

    Hlavní je, že nectí hru jako takovou a využívají zase jen název aby vydělali...
    • Jazz
      Už jsem to četl několikrát a tedy to pošlu dál.

      Stačilo by vzít klasickou heist movie předlohu, toužený objekt vyměnit za vraždu osoby a byl by to tisíckrát lepší film jako tohle. *1*
    • Jack1947

      Nový trailer na film Hitman: Agent 47 naznačuje, že na stealth postup se tady moc hrát nebude...

      Přesně, prostě jen další ždýmačka peněz. *3*
    • lol willic nebo statham určite ne. statham navic ani neni dobrej herec, spíš takovej prdola.
      • deathfish
        bral jsem to spiš podle vzhledu, ale nemyslím, že jsou to špatní herci. Napadá tě někdo lepší, kdo by vypadal Agentovi 47 podobně?
        • s timhle hercem jsem spokojenej jak už jsem psal, vypada podobne jako 47, je drsnej atd. treba stathama mam uz zarazenyho jako herce pro odlehcene akční bečka, neumim si ho predstavit pro vaznou roli a willis ma uz tuším pres 60
          • deathfish
            No, myslím, že více mu byl podobný ten první herec. Nevadil mi. Ale herní Agent 47 má prostě takový přísný výraz a takové ty čáry od nosu směrem k puse (nevím jak to popsat a nazvat, snad víte co myslím) a to Bruce Willis má. Proto mi příjde podobný.
            Třeba tady: Bruce Willis
        • Jack1947
          Přece jeho dabér... jako by mu z oka vypadl. *3*
    • kennyB
      Tak on je zřejmě docela problém udělat film podle hry a naopak. To se povedlo jen pár kouskům. Ale udělat film jen o stealthu, který by se líbil těm, kteří hráli herní předlohu je zase na propadák u ostatních, kteří nemají o hře ani ponětí. Uvidíme, co z toho vznikne a moc se film těším.
      • Vojta_Ilavsky
        Mě by se stealth film líbil, nehledě na to jakou by měl předlohu, a pokud by byl uvěřitelný.
        • kennyB
          Mě by se to taky líbilo, protože víme, že o tom Hitman je. Ale z pohledu někoho, kdo herní sérii nezná by to mohlo propadnout. Uvidíme, co z toho bude.
        • Nejlepší film se zabijákem byl stejně Leon s Jean Renem, myslim že i částečně inspiroval i posledního Hitmana
  • Nightside

    znate to nekdo? nahodou jsem na to narazil na steamu
    • Jo já na to koukal. Vygooglil jsme si obrázky a pak si pustil video. Ale neoslovilo mě to. Je to nepřehledné ty UFOuňácké stroje. Je to nějaké RTS či co. Větší stroj "plive" menší stroje, když jich je víc je z něj zase větší stroj. Uznávám, že jsme viděl málo a nehrál jsem to, ale ani to nezkusím :)
      • mne na tom naopak zaujala graficka stylizace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit