Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrazem: Grafické srovnání PC, PS3, PS4, X360 a Xbox One verze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain doprovází informace, že Xbox One verze poběží v rozlišení 900p a PS4 verze v 1080p.

    PS4 jako vždy rozmazané govno. Lituju doteď, že jsem se jak hloupá ovce nechal zlákat, ještěže jsem ten krám už prodal a zainvestoval po čase do pořádného PC. Každého volba, za sebe říkám, hraje se mi líp (60fps RULEZ !).
    • kennyB
      Ať je to klidně rozmazané govno, hry se mají hrát kvůli obsahu, ne kvůli pozlátku. Jestli někdo chce reálnou grafiku, tak venku jí je spousta...
      • Vtipne jak tu sam diktujes jak se maji hrat hry a kdyz nekdo napise "hry se maji hrat na PC" tak brecis jak male dite. *15*
        • kennyB
          Hry se mají hrát, ale pár jedinců si myslí, že nejlepší je to jen na pc *15*
          • Tys vubec nepochopil o cem moje reakce byla, ze?
            • To nechape nikdo. Vsichni ostatni neresi na cem hraji ,ale hraji. Ty jses jen dalsi zvanil do sbirky games.cz.
    • Keyz
      http://static1.gamespot.com/uploads/original/1179/11799911/2918171-resolutionframerate.jpg

      Skvělé, že dali na 60FPS i za cenu horší grafiky. Konzolisté si tak budou moci zahrát SP v 60fps a to tak často nemají.
      Jen blbý, že dal lock u PC Na 60FPS. Když tam již dal velký rozlišené. Lidé mají HW který umí 120FPS apod.
    • Kdyz mluvis o 60fps rulez ,ta hra pobezi nativne v 60fps a 1080p na PS4.(na moji 55ce to pobezi nadherne) Ted mudruj. *3*
      • Aha, 1080p na 55'' to musi byt uzasny dpi. Pixely maji centimetr?
        Btw, skoda ze nemas tu televizi jak Jack, mohl bys hrat v 600Hz
        • Centimetr? Zřejmě netušíte, kolik měří palec, neumíte základy matematiky nebo jen hloupě plácáte.
        • Musis si sednout na gauc! To neni PC monitor. *1*
      • Vojta_Ilavsky
        Myslel to obecně. Taky jsem původně chtěl napsat to co ty.
    • Chim
      Chybovat je lidské. Důležité je se z chyb poučit a již je neopakovat.
  • Vojta_Ilavsky

    Spekulace: Připravuje se oznámení remaku Star Wars: Knights of the Old Republic.

    Remake? No tak to zapomeňte přátelé.
  • Sony od září v Evropě zvýší cenu čtvrtletního členství ve službě PS Plus z 14,99€ (399Kč) na 19,99€ (540Kč).

    Kvalita her jde postupně dolu ale hlavně že cena jde nahoru. *7*
    • ucho
      Roční předplatné by mělo zůstat stejné, takže žádná velká změna.
      • Chim
        Šikovná ovečka *1*
        • Vsak ano. Zaplati 15 euro a ty hry k tomu dostane zadarmo. Skvela nabidka, nemyslis?
        • kennyB
          Proč kupovat čtvrtletní, když si můžeš koupit celoroční a nemuset se každé tři měsíce starat o další platby???
          • Chim
            Přesně jak píše kolega Vojta nademnou.


            ----------------------
            Poznámka: Nějaký zkušenější grammar-nazi: Je "nademnou" slovo?
            • Draken69CZ
              Ne, ale "nade mnou" jo *3*
            • kennyB
              Je pravda, že je to hnus, ale já to beru jako měsíční poplatky na jakoukoliv jinou online hru a pár jich PS+ nepotřebuje
              .................................................................................................................
              Správně česky je "nade mnou" *3*
          • Vojta_Ilavsky
            Bylo to myšlený na celej princip placení za online hraní.
            • ja myslim, ze ten krok sony se da cist jednoduse, nelibi se jim spekulanti, co si to koupi jen sem tam, dohrajou hry co chtej a jinak maj sony na haku

              takze se ted snazi zvysit nepomer tech kratkodobych pronajmu her oproti celorocnimu, aby si to vic bambulu predplatilo na rok, kdyz je to tak vyhodny, platit i za co nechtej
            • ucho
              Online hraní mě nezajímá. Já jsem spokojenej s tím, co za ty peníze Sony nabízí ve formě her. Jo, jsou tam i věci, který bych si zřejmě nekoupil, ale když si spočítám ty hry, který hraju, tak je to velmi levné hraní. Byl bych blbej, kdybych si to neplatil. Lepší jak si ty hry kupovat. Pro piráty je samozřejmě takový přístup nepochopitelný, ti nechápou, že se za hry i platí.
              A proč kupovat méně výhodné čtvrtletní předplacení, když roční vždy vyšlo levněji. To taky nemá logiku.
    • klasika, nejdriv pritahnout a pak natahnout
  • VaZqeZ_EU

    Dreadnought Stream - Team Elimination (1:24:20)

    https://www.youtube.com/watch?v=2mWX5dHPxoA
  • Fallout 4 nemá reálný konec ani level cap.

    cisty sandbox, tj ide to mimo mna
    • Nemyslim si ze ta presviedcaju. Skor ti dakuju za to, ze si im po dvadsiatykrat napisal, ze F4 nechces a dufaju, ze im to este dalsich dvadsatkrat napises *1*
      • no nechcem, a komentoval som novinku zverejnenu na games, nebol to len nejaky nahodny koment *3*
    • fakt ludia, ide to mimo mna, skoda ze sa vam dvom to nepaci, ale nepresvecite ma

      *1*
      captcha(NAY) *3*
  • Keyz

    Things to remove/disable in windows 10

    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/3f10k0/things_to_removedisable_in_windows_10/
  • Inquisitor
    Co říkáte na nově oznámenou vesmírnou strategii od Paradoxu Stellaris? Paradoxu věřim a vypadá to hodně zajímavě :) http://www.rockpapershotgun.com/2015/08/06/stellaris-paradox-strategy-game/#more-306161
    • počkám si na video protože nerád čtu
    • Keyz
      Docela se to rozjelo: Galactic Civilizations III, Endless Space.
      Endless Space 2 byl oznámena a pak i tohle.

      Těším se na srovnání těch her. Co dělají jinak apod. Pak si snad lidé dobře vyberou.
      • Inquisitor
        Je dobře že se rozjeli i vesmírný strategie, protože v tomhle žánru je celkem sucho.
        • Keyz
          Navíc to je HC žánr na jednu platformu. Skvělé, že funguje a snad to pojede i nadále.
          Ještě by to chtělo aby se povedlo to Act Of Aggression a mohly by se rozjet i RTS.
          • VaZqeZ_EU
            Vypadá to na první (druhý také) pohled velmi dobře. Naštěstí ale.. mám co hrát.
            "Order of Battle: Pacific" je momentálně můj splněný sen *2*
            • mne to celkem zklamalo, zaklad je dobrej, ale snaha opeprit mise ruznyma cilema me nakonec spis stvalo nez motivovalo, ono kdyz po 30 tazich bitvy cloveku neco o chlup unikne, tak pak je bud nasranej nebo zacne fixlovat a obchazet fog of war treba save/load a leteckym pruzkumem po cely mape, aby mu zas priste neco neuteklo

              k tomuhle typu hry mi proste sedi ciste dobij kotu x a y a kdyz budes hodne rychlej tak jeste kotu z, ne hledat naky suliny v lese mimo cil kampane apd.
            • Keyz
              Na to by zde měla být recenze. To si zaslouží info....
              Koukal jsem nějaké info a recenze a zatím velice zajímavé.
            • super, o te hre jsem nevedel
            • VaZqeZ_EU
              Vůbec ne. Vše je jednoduše vysvětleno ve hře. Je to přesně typ hry: "lehce na cvičišti těžko na bojišti" "Turn-Based Hexagonal Chess Panzer General Style" *4*
              https://www.youtube.com/watch?v=f0acN2PpVXA
            • Keyz
              Jak tlustý to má manuál?

              To bude asi masakr. Kdybych to pojal jako studium něčeho, tak se to do toho snad ponořil :)
  • Keyz

    HoI IV - England's Downfall - GAMESCOM 2015

    https://www.youtube.com/watch?t=12&v=jfMziujb92M
  • VaZqeZ_EU

    Kingdom Come: Deliverance [Gameplay Video]

    Zatím opravdu nejzajímavější "gameplay" video, co jsem do dnešního dne mohl zhlédnout na YouTube!
    Mimochodem vyděl jsem je všechny (tím myslím opravdu všechny), no tento gameplay mě jednoduše zaujal nejvíce. *5*
    https://www.youtube.com/watch?v=EGPFOrc-x48&list=PLUvZcfKNhSYlYh3bQ5I-rk2TSlJDE5miN&index=1
    • Keyz
      Dík. Tohle je fakt dobrý. Borec to klidně hraje a dobře komentuje to co tam je apod.
  • Redakci ten Blizzard musel udělat něco hroznýho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit