Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Mount and Blade: Warband

    Chtěl bych znovu rozehrát, ale tentokrát z módy. Který by jste doporučili?
    • Tilwaen
      Právě hraju s A Clash of Kings, není to špatné.
    • Vojta_Ilavsky
      Brytenwalda je dobrá. A nebo klasickej Florian no.
    • Z módy? Co má stím móda společného? *1*
      • Inquisitor
        Jo taky mě to napadlo :D JInak díky všem za rady :)
    • Anno domini 1257 nebo gekokujo se mi taky libilo. Brytenwalda vypada taky hodne pekne ale nejak jsem se do toho uplne nedostal.
  • kennyB

    Dark Souls 3

    16 minut hraní DS3 - Gamescom 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=Ha8eRiP0DmI
    DS3 boss battle - Gamescom 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=XJ2ahQU2WN0
    • Jsou tam nějaké questy, nebo jde jen o to prolézt level a na konci zabít bosse?
      • kennyB
        Pár questů se tam najde, ale tohle je jinej druh hry. Určitě ale doporučuji vyzkoušet *3*
      • ano, jsou. V Bloodborne můžeš pomoci questů získat i třetí konec hry :) Je to sice trošku depresivni quest s mrtvým ditětem na konci, ale to je prostě FS *3*
        • Počkej ale byla řeč o Dark Souls pokud vím.
          • tam je taky občas nějaký quest. V jedničce si vybavuji, že necháš Lautreca žít a tím se vytvoří questová linie, která končí až v Anor Londo. Pak je tam questová linie okolo té mnišky. Je to silně nenucené a přesně to zapadá do konceptu hry.
            • tak se připoj k davu, který to nehrál a pouze nadává. Zdejší casualové jsou na to experti...
            • Nevím no silně jsem uvažoval, že to zkusím ale pořád mi to přijde strašně prázdné a takové bezduché zabíjení bossů je taky o ničem.
    • Vogon
      Doufejme, že nehodlají následovat ve šlépějích Dark Souls 2 s fetišem na chlápky v brnění. I když ten boss je vynalézavější než všichni bossové z Dark Souls 2.
      • kennyB
        V DS2 je taky dost zajímavejch bossů, např Executioner's Chariot. Nevím proč, ale herně mi trojka přijde jako jednička, což je paráda...
        • Vogon
          9/10 bossů v Dark Souls 2 je velký chlápek s velkou zbraní, který má attack pattern typu - útok zleva, zprava, pomalý útok přes hlavu, po kterém se boss na chvíli zastaví. Nebo ještě hůře byli odbytá kopie bosse z Dark Souls a Demon's Souls.
          Herně to vypadá dobře, ale doufám, že neodbydou příběh, lore a postavy, jako tomu bylo v Dark Souls 2.
    • líbí se mi level-design a architekura. Nelíbí se mi interface.
      • Vogon
        Je to klasické souls interface, sice vypadá zastarale, ale je více než funkční, i když mohli ho trochu zmenšit. Jakkoliv hloupě o zní, tak na interface(a všechno ostatní) z Bloodborne má pravděpodobně "práva" sony. Je to asi podobná situace, jako když se v Bloodborne nesměla objevit přímá narážka na Sunbros, protože by s tím mělo Bamco problém.
        • já čekal inteface právě podobný z Bloodborne. Ten mi vyhovuje, čekal jsem i odskok z Bloodborne, který je daleko lepší než kotoul. Ano, stejně budou hrát za heavy tanka, ale i tak pro nějakého assassina by tam byl odskok vhodný. Jak píšeš interface z DS je přehnaně velký a mně kazí zážitek. Zmenšít to šlo pomocí DSfixu na PC, jenže to bylo celé rozbité pak...
  • Japan indie všude v akci ...

    Jen taková malá věcná ... Proč se nyní ve všech slevových bundlech a teď už i na Steamu objevují právě Japaňárny ? Nějaký tip co z té Steam nabídky skutečně stojí za zahrání ?
    • Vogon
      Pár jich znám, ale nevím jestli jsou ve slevě nebo v nějakém bundlu.
      D4 Dark Dream Don's Die - Adventura, silně inspirovaná Davidem Lynchem, nástupce Deadly Premonition.Je naprosto boží. Ale pozor epizodický obsah, další epizody v nedohlednu.
      Crimzon Clover - Luxusní shmup založená na high score, takže ji projedeš zachvilku, ale abys měl dobré skore, tak musíš hodně trénovat.
      Recettear - simulátor obchodníka v RPG.
      Ys Origin - Akční RPG dungeon crawler.
      Valkyria Chronicles(není indie, ale je boží) - XCOM ve 2. světové válce, dobrý příběh.
      Cave Story - Metroidvania, jedna z prvních populárních japonských indie her.
      Phantom Breaker: Battle Grounds - Beat'em ups s hlubokým systémem komb.
  • Lukyz

    Capcom oznámil vývoj remaku Resident Evil 2!

    Tak tohle jsem opravdu nečekal, budou muset začít pěkně od píky a ne "jen" vyleštit stávající práci.

    Hlavně si nezapomeňte zapnout titulky, protože video je jak jinak než v japonštině *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=ZcW6W-xVl-8
  • VaZqeZ_EU

    Kingdom Come: Deliverance - Sword Combat Presentation

    https://www.youtube.com/watch?v=n0sK7Xqfvpc
  • Video: Z Gamescom unikla sedmiminutová prezentace Fallout 4, která probíhala za zavřenými dveřmi.

    ?????????????????????? to se odehrava novy Fallout po nejakem vybuchu slunce ze je ta hra tak hrozne prepalena a cela v nejakem oblaku smogu, no hruza....
    • To bude tim, ze je to nataceny na telefon co ma automatickou expozici nejspis nekde uprostred obrazu a pulka ho zabira neci hlavy. Protoze je v mistnosti tma tak to proste preexponuje a ta prezentace je presvicena.
  • Qwer
    Vojto co ten AvP?

    Napiš mi na mail - Qwer@tiscali.cz a domluvíme se.
  • Rockstar Games banuje hráče, kteří mají do GTA V nainstalován multiplayerový mód FiveM.

    Rockstar sliboval kdysi dávno, že se bude snažit vyjít vstříc moderům a usnadní přístup k téhle tvorbě do jeho hry. Výsledkem je GTA, které je vůbec ze všech nejhůře modifikovatelné.

    Mně se náhodou dost líbí FiveM, jelikož se září na zlaté časy SA:MP, které bylo o 1000x lepší než nějaké ONLINE, kde jsou jen tupé závody, nemluvě o tom, že je to spíš GTA LOADING IN ONLINE než ONLINE.
  • Haha, aspoň v něčem mě tahle přehajpovaná série pobavila.
    • hrál jsi aspoň hodinu? Ta hra není hypovaná, prostě je tak dobrá, že si našla cestu do srdcí hráčů sama a hype ani nepotřebovala narozdíl od Witchera 3 např... Demon Souls a Dark Souls měly hypy nulový. Trochu hypovaná byla dvojka a to zapomocí škaredých videií, i tak se nedá skoro mluvit o hypu. Bloodborne hype měl, ale dobře dělaný viz. darovaní krve apod. Takže si trolíku srovnej fakta.
      • Jestli jsem se dotkl tvé oblíbené hračky, tak to se teda moc neomlouvám, protože tě mám u prd€le *5* , nicméně jsem hrál víc než hodinu a už z toho jsem si dokázal udělat obrázek, že je to jen, jak se říká, 'přehajpovaná sračka', jejíž největší devízou je to, že je hra nekompromisní a že si příběh poskládáváš sám (ó jak originální, poserme se z toho všichni a začněme to na tři vychvalovat + uděláme mexickou vlnu).

        Přitom je to jinak jen kotoulovačka, kde stačí mačkat dokola tři tlačítka, atmosféru to má asi tak temnou jako prošlej cottage sýr, design levelů někdo splácával při pauze na oběd a graficky je to asi tak hezký, jako nejkrásnější cikánka ČR, což znamená stále hnus.

        Ale jo, jinak je to geniální hra a ta vysoká hodnocení od všech ,hráčů' a ehm... samozřejmě nepodplacených... ehm recenzentů naprosto chápu. *6*
        • kennyB
          Některé hry si hodnocení prostě vyslouží bez toho, aby někdo tahal prachy z kapes...
          • je to tak a neni potřeba ani roční hype a lživá kampaň jako právě u Witchera 3, která je samozřejmě dobrá hra, ale dobra hra ve stylu Volkswagen Pasat, prostě kvalita ale tak trochu sériová. Není tam přesah. Nejsou tam lokace, kde čumíš. Je to prostě strojově vyrobené.
        • to má být jako vtipné? Hraješ si na trolla diskuzního??? Nejde ti to... Z přívěvku jde vidět, že jsi to nehrál ani tu hodinu, jelikož v prních hodinách s klasickým Warriorem neuděláš ani kotoul trapko.
    • kennyB
      To bylo dobrý, rozhodně to musím vyzkoušet *15*
  • Radkaa

    Video: Z Gamescom unikla sedmiminutová prezentace Fallout 4, která probíhala za zavřenými dveřmi.

    A jak unikla když byla zavřená dveřmi ? *8*
    • Pravda je tam venku *5*
    • *Sheldonův smích{

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit