Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Nvidia rozdává klíče do bety Rainbow Six®: Siege

    Uzavřená beta začíná až 24. září, ale klíče se rozdávají už
  • Lukyz

    Resident Evil 0 HD REMASTER E3 Demo

    12min gameplay z připravovaného HD remaku Resident Evil 0.
    • vypadá to super i graficky a ten o dost lépe než ten velice líný port na remaster jedničky....
  • Letní úklid

    Našel jsem nějaké nevyužité kódy v HB knihovničce, příjemnou zábavu. Poslední znaky kódů od spodu: J, M, D, J, 8, 8, A, D

    Burnout Paradise: The Ultimate Box ORIGIN: EY44-84YW-U283-ALXZ-ZZ5_
    Red Alert 3 - Uprising ORIGIN: CL9R-T54X-QSS6-QSR7-A84_
    Red Alert 3 - Uprising STEAM: HNBG2-C6N7P-YXBJ_
    Dead Space 1 STEAM: 9DJIM-4D2TB-PV4Y_
    Medal of Honor ORIGIN: GTB3-69W3-B3KA-LB25-FK5_
    Mirror's Edge ORIGIN: GFVD-WTJJ-LHLQ-JSUW-CPA_
    Mirror's Edge STEAM: TWPGZ-3BRKH-3IG6_
    Star Wars Battlefront II STEAM: M9Y6F-T47Q8-JI65_
    • Draken69CZ
      Po dlouhý době musím v sobotu do práce a prošvihnu tohle *10*
      • Tilwaen
        Nesmutni, budeš mít aspoň peníze na to, aby sis to koupil *1*
      • Děkuji Drakene za info, hned mám lepší náladu!
      • Dobře ti tak :)
    • Bro

      Sice se mi nepodařilo uzmout co jsem chtěl i tak díky ;)
  • Cosi

    Druhé kolo náboru na český překlad Inquisition

    Tým RPGčeštiny hledá nové zájemce na překlad Dragon Age: Inquisition: https://www.facebook.com/RPGcestiny Za jakoukolv propagaci, sdílení nebo nabídku pomoci budeme velmi vděční.
  • N0isy

    S novou funkcionalitou od firmy Nvidia nazvanou "GameStream co-op" lze přes internet sdílet záběry z hraní, přenechat ovládání nebo si s danou osobou zahrát v kooperaci.

    Share Play - PlayStation 4?

    Kopčíme, kopčíme... *15*
    • A co jako? Děláš jako by playstation nic nekopíroval. Všichni se na vzájem kopírujou, tak proč řešit zrovna takovouhle prkotinu?
  • Doporučte MMO, se zaměřením hlavně na pve pls *3* A aby tam byla živá komunita.
    • The Secret World!!!
    • Wowko bude porad asi nejlepsi. Nebo muzes zkusit nejaky TOR, ale to spis jen kvuli pribehu.
      • Ja zapomněl zmínit že kromě wowka. Wildstar, FF IX nebo Star wars se ještě hraje?
        • No vidis to, na wildstar jsem uplne zapomel, zkousel jsem to kdysi kdyz to vyslo, ale nemel jsem dost casu na pravidelne hrani, ale na to f2p se chystam. Jestli to nejak drasticky nezmenili, tak ma prave dost dobre PVE, je to tezke a celkem zabavne a ma to o dost zabavnejsi combat nez treba wow.

          Jinak ten TOR je strasne otravny kdyz to hrajes jako f2p, ale placene to tak spatne neni. Jestli te u toho zajima jen pribeh, tak je nejlepsi si to na par mesicu predplatit, projet ty classy a zase odinstalovat. Ale samotny endgame je celkem nic moc.
          • co je TOR?
            • sw:tor
        • Co se hraje dál? Lord Of the Rings, Rift, Guild Wars 2, Elder Scrolls, Eve, Arch Age, atd...
        • Do Wildstaru se zrovna připravuje f2p a nevypadá špatně, tzn. neměl by být pay to win. Takže se očekává příval hráču. Pro pve je wildstar mysím dost dobrý a hlavně akčnější neý např wow (jiný systém boje).

          O Final Fantasy (Nemyslel jsi FF XIV?) jsem slyšel samé dobré věci ale sám jsem ho nezkoušel takže nevím jaké je pve. Každopádně by to špatná volba být neměla ale zase se platí poplatky jako u wow.

          No a od Star Wars se tak nějak každý distancuje hlavně kvůli špatnému Free to play, bugům a EA.
  • alladjex

    Ala Gamebook

    Chci se zeptat na něco k vývoji ... třeba mi někdo poradí.
    Sháním nějaký vývojový nástroj na textovou hru maximálně s vloženými obrázky pro tvorbu něčeho jako je gamebook. Pokud znáte Wherigo, tak v podstatě tohle bych potřeboval. Problém WIGO je, že už se nevyvíjí a navíc nepotřebuju GPS funkcionalitu. Optimálně potřebuju, aby nástroj měl vývoj na desktopu a playery pro různé platformy. Minimálně Android a iOS.
    Za tipy moc dík.
    • alladjex
      Nakonec jsem našel opensource project Twine. Vypadá to, že na moje potřeby je to až dost. Jediné, co musím dořešit je zda to půjde na telefonu ...
      • A přemýšlel jsi o tom, udělat to formou webové aplikace?

        Hlavní výhoda je, že takové aplikace jsou ultiplatformní (na Android/WP/iOS může to být distribuováno jako klasická aplikace a ostatní zařízení mají šanci v prohlížeči).

        Jen nevím o žádném lehce dostupném enginu, ale zase by neměl být velkej problém napsat si vlastní (zobrazení je dané HTML+CSS), Javascript by obstarával základní logiku - pokud teda nechceš jít cestou gamebooku, kde by se dal klidně využít nějaký generátor statického webu a obešel by ses úplně bez Javascriptu.
        • alladjex
          Máš recht. A právě přesně tohle dělá Twine. ;] Každopádně díky.
    • http://forum.textovky.cz/
  • Lukyz

    Batman: Arkham Knight PC Update

    Dnes WB vydali další zprávu ohledně updatu pro AK.

    Ve zkratce: V červenci slibovali, že update vyjde v průběhu srpna a dnes vydali zprávu, kde děkují za trpělivost, hrozně na tom dřou bla bla bla a update vyjde během následujících týdnů...

    *13*
    • Jack1947
      Update hmm? s upraveným configem se to dalo dohrát tak čemu update aha jde o princip tak tojo no.
    • S novou funkcionalitou od firmy Nvidia nazvanou "GameStream co-op" lze přes internet sdílet záběry z hraní, přenechat ovládání nebo si s danou osobou zahrát v kooperaci.

      Takže na tom začali pracovat minulý týden *1*
  • Lukass

    Project Cars

    Dnesni incident ve SPA :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=rpu2HDFhj-4
    Mimochodem ten patch 3.0 je uplne bozi, takhle ma vypadat update. Fakt za Project Cars bych byl ochotne vyplaznout i 2000 jako nic. Skvele, mam jenom slova chvaly.
    Pokud je nekdo kdo chce zazavodit tak se ozvite. PC verze samozrejme.
    • takhle umí "vyškolit" i 5 let staré Gran Turismo...
  • Jack1947

    60000! Překonáno

    Not much to say...
    • Draken69CZ
      teda že tu sedíš celé dny sis mohl ten 60tisící příspěvek vychytat njn zas budeš muset čekat, smutné *13*
      • Jack1947
        Já myslel že ty tu sedíš celé dny ( čekáš kdy zas někdo něco pěkného hodí abych to mohl mít první!)

        Mně to nevadí jen jsem si všiml až tedd ano příští stovku... určitě nepromeškám *7* Ještě včera bylo nějak okolo 59590+- a dneska už 60k. To je pecka ne. *4*
        • Lukyz
          Jestli vás to uklidní tak 60.000 příspěvek by ltuším ten můj o Trine, takže - WOW *1*
          • Draken69CZ
            Má to někdo štěstí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit