Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Quantum Break. Čas na koupi X1.
  • nevíte někdo jak se mezi nejprodávanější hry na Steamu dostal Spec Ops: The Line a to bez akce?
    • Byl v dvoudenní akci za €3.99.
      • jsem i vzpomněl pak že jsem se dival v 19:15 a to vlastně ještě neaktualizujou
    • asi to bude tím horkem...
  • Vogon

    gamescom Gameplay trailer na Dark Souls 3

    https://www.youtube.com/watch?v=4VxP-r1ZqQI&feature=youtu.be
    • residentevilfans
      Tady lepsi kvalita

      https://www.youtube.com/watch?v=1gMUv2P9-ME
    • trailery jim moc nejdou, ale pořád lepší než samotná hra...
      • btw doufám že do příštího roku aspon trochu poladí grafiku... když už se to zle hraje, tak aspon at se na to dobře kouká.
    • kennyB
      Hezkej trailer.
  • TrollBox

    Tohle je děsnej trollbox a né chat. Zakažte to souhlasí nesouhlasí. 90% to stejně kliká jen proto aby nasr.. zbytek i když to co píšou je pravda. *1*
    • spíš trotlbox
  • Veskoslav

    Report IT 5

    Včera začal hlavní turnaj v Dotě 2 IT 5 s výhrou, která přesahuje 18 miliónů dollarů (pro srovnání LoL 2 milióny, Smite 2 miliony, CoD 1 milion, CS 0,5 milionu, Starcraft II 0,25 milionu). První den si to rozdalo 12 týmů. Čtyři týmy z elitní skupiny a 8 z low skupiny. Z elitní skupiny se radovalo z vítězství LGD, které porazilo Empire 2:1, CDEC porazilo Cloud9 v poměru 2:0. Oba poražené týmy mají ještě šanci. Přesunuli se do low skupiny. V Low skupině se už rozhodlo, které 4 týmy pojedou domů. Každý z nich získává 0,3% z celkové výhry. Je to obhájce Newbee (dalo se čekat, poslední měsíce mizérie), Na´Vi, Fnatic a MVP.H6ix. Dále v turnaji pokračují MVP.Phoenix, Vici Gaming, Virtus Pro a Invictus Gaming, kteří vyhrály své zápasy v low skupině.

    Fotky:https://instagram.com/dota2ti/
    Zahajovací ceremoniál: https://www.youtube.com/watch?v=WBpUEcG_aLE
  • Jak je to s hrami na Win10 slyšel jsem že jich tam dost nejde od známého, tak chci vědět jestli to byl jenom jeho problém nebo celkově.
    • VaZqeZ_EU

      Windows 10 Games Compatibility List

      http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/windows-10-games-compatibility-list/a31335a8-730f-4ac9-8c19-7c8c3a664ced?auth=1
  • Ubisoft oznamuje zrušení plánovaného uzavřeného betatestu Anno 2205.

    lol. asi by se provalilo že kvalita hry bude nekde jinde než se slibovalo
    • Still
      Přesně to mě napadlo, začíná to smrdět *15*
      • četl jsem o tom na sectoru
  • Lukyz

    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde na PC již 1. září!

    Konami oznámilo posunutí vydání PC verze na stejné datum kdy vychází na konzolích. Původně měla mít PC verze 15ti denní zpoždění. Celá zpráva zde

    EDIT: Nevím proč ty mínusy, ale ok *1* BTW když si PP předobjednáte na Steamu, dostanete k tomu zároveň i Ground Zeroes.
    • Keyz
      To jsem zvědav co to bude...

      Jediný MGS který bych asi koupil. Žádný jsem ani nehrál.
      Podle videa to bylo dost divné. Borec rubal jako nic, AI = 0. Pak přijel na 10 centimetrů k NPC nějakým strojem a NPC to nezaregistrovalo....Věřím, že plná verze na normal bude lepší. To video byl opravdu vtip.
      • Je tu spousta normálních příspěvků, spousta pozitivních příspěvků, spousta negativních příspěvků, spousta útočných příspěvků, spousta trollujících příspěvků, spousta informativních příspěvků, spousta zajímavých příspěvků, ale ty tvoje jsou prostě ..... o ničem. Opravdu o ničem.

        A myslím, že nejsem jedinej, kdo si to myslí.
        • No hele z jeho příspěvku aspoň "vím", že ta hra má AI o ničem, kdežto ten tvůj je pouze tak nějak zbytečný výkřik do tmy.
          Já si zase myslím, že nejlepší (ber to jako ironii) jsou příspěvky jako tvoje, které pořád řeší co píší ostatní, ale sami nedokáží napsat nic normálního :)
          • kennyB
            To, že napsal, že AI je o ničem bude určitě pravda už jen proto, že je to napsané na téhle stránce, nikdy žádný díl nehrál a možná nemá ani rád japonské hry, že??? *7*
            • 1.) jakou hodnotu má ten tvůj, když mě napadáš?
              2.) Keyz pouze napsal svůj názor, jestli se ti nelíbí, můžeš mu to argumenty zkusit vyvrátit
              3.) jakou hodnotu má příspěvek Izmaele podle tebe ?
            • Alucard
              ty jsi LV prudce inteligentí, že ano? Jakou hodnotu má Keyzův přísvěk, když soudí A.I dle ukázky na E3, kde to nehráli ani na stealth ani na hard. Odpověz si sám omezenče...
            • Milý Kenny, jak vidno je již pozdě, takže buď v klidu a hrej na čem chceš, máš pravdu. Ale pro pořádek to vezmeme ještě jednou. Já se nikde nevyjadřuju k hodnotě Keyzova příspěvku jak sis nejspíš nevšiml. Já jsem pouze napsal, že ten jeho příspěvek má větší hodnotu (jelikož aspoň napsal něco o AI - o které se jak jsem psal potom - dá ledacos vyčíst i z gameplaye, než Izmaelův, který jen útočí na uživatele.

              To s konzolí si neber osobně, tvoje příspěvky jsou z mého pohledu hrozné a hloupé a mám tě zafixovaného jako někoho, kdo je hotový z konzole a všude se za ni bije, tak se nediv, že se občas neudržím a napíšu něco takového *1*
            • kennyB
              Milý LV, na čem hraji ti může být naprosto jedno. Hraji na tom já, ne ty. Jestli hraním na konzoli zakrňuje mozek, pak nevím, když se podívám na tebe co způsobuje hraní na pc, ale nic dobrého to nebude. Jeho přispěvek má hodnotu asi jako když někdo, kdo kávu nepije tvrdí, proč by se káva pít neměla. Také žádný díl nehrál (já všechny) a tak vím, že tahle hra bude kvalitnější, než předešlé díly *3*
      • Človíček co nikdy tuhle sérii nehrál, štítí se všeho japonskýho, nemá na tuhle hru ani potřebné znalosti a myšlení a celkově nerozumí hrám? Tak leda kulový, Nalezenec, kulový...
    • super zprává. Aspoň se rozhodnu jakou verzi koupit. PC verze má být dokonce ještě dražší na Steatmu, než krabicovka PS4. PS4 má jít v 60FPS, teď jenom počkat na srovnávací videa a rozhodnout se, jaké jsou grafické rozdíly...
      • na steamu doporučuju nekupovat; graficke rozdily bych nečekal nejak zavratne, preci jen je to port z konzolí
        • mezi PS4 a PC Ground Zeroes jsou docela velké rozdíly. Hlavně to nedoskakovaní objektů není moc fajn. Ocenil bych 30 FPS a lepší grafiku, pak bych kupoval jasně PS4 verzi, takhle jsem navážkách...
    • Jsem dost nadšen, protože aspoň nebudu muset se zavřít před internetem, aby mě hru někdo nezaspoileroval (i když, stejně konzolovky se dostanou do oběhu dřív, jak PC verze) a koupi konzole tak mohu třeba do vánoc odložit. Tohle je můj první MGS, na který čekám, takže to je stejně celkem děs, že hra byla oznámená před skoro třemi roky.
  • Need for Speed nabídne opět možnost projet se v BMW M3 E46.

    30 fps lock confirmed
  • ringmancz

    Need for Speed nabídne opět možnost projet se v BMW M3 E46.

    to zase bude. různý auta rozházený po edicích a předobjednávkách
    • Keyz
      To teda....Dokonce byla v minulosti edice u nějaké hry, kde aby jsi měl vše tak by jsi musel koupit určitou PC verzi a určitou konzolovou verzi a do toho další PC verzi *15*

      To bylo vtipné.... Prostě nebyla verze kde by bylo vše. Jedna verze.
      Pak není divu, že nějaké cracky kde máš vše lákají. Tahle strategie je hrozná.

      Pořád máš pocit, že jsi o něco přišel (to asi chtějí), ale nemáš možnost to lehce všude koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit