Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Need for Speed nabídne opět možnost projet se v BMW M3 E46.

    Och děkujeme, to bude radost jezdit s takovým autem, hlavně ten plavající jízdní model stejný pro všechny auta dá ten opravdový pocit, že řídím konkrétně tohle :) Třista z místa a náhodný zvuk to jen umocní :)
    Jinak auto super, já teda z M trojek řídil jen E30, z novějších jsem bohužel neměl možnost, ale v akci jsem tyhle stroje viděl mockrát, parádní hračky.
    • E30 prodavaji na e-bay za 150 € nejlevnejší, to by sis snad mohl dovolit (když nebudeš mesic žrat)

      *1*
  • Radkaa

    Need for Speed nabídne opět možnost projet se v BMW M3 E46.

    Tohle auto úplně zbožňuju. *14*

    Proč tolik mínusů zase ? *8*
    • Chim
      Protože "diskuse na games ®"
  • MrSanta
    „Další slova v tuhle chvíli nikdo z nás nemá, jen za celou rodinu poprosím, abyste nás přímo tady, včetně zpráv, ušetřili i těch svých, jakkoli dobře míněných. Nevykládejte si to prosím zle - potřebujeme teď veškerou sílu na přijetí skutečnosti, kterou nikdo přijmout nechceme,“ doplnil Grygar

    Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrela-jana-grygarova-07i-/hudba.aspx?c=A150803_120805_hudba_vdr
  • Life is strange - episode 4

    Abych trochu odlehčil současnou tíživou atmosféru, rád bych se svěřil se svými dojmy, po dohrání čtvrté epizody LiS.
    jakkoliv mi závěř třetího dílu připadal prvoplánový a spíš jen na efekt, což se víceméně následně potvrdilo, tak u konce čtvrté části jsem byl dokonale paf. Samozřejmě že je nutné počítat s elementem vracení času, který nás nejspíš dostane i z této šlamastyky, nicméně tíživá atmosféra doléhá čím dál tím víc, a z té "indie folkové" adventury zahalené do roucha tajemna, se postupně stává děsivý horor.
    Za mě si tato epizoda, která byla taky subjektivně velmi dlouhá, mistrně napravila pověst po předchozím dílu.
    • MidnighT91
      Jednoznačně nejlepší adventura jakou jsem kdy hrál. Perfektní atmosféra, hudba i příběh. Smekám každému z Dontnodu a kdybych někoho z nich potkal tak ho obejmu za to že mě nechali zahrát takovej klenot...
    • Radkaa
      Mě se moc líbila, ten konec jsem takový vůbec nečekala. Teda najít takovou místnost, tak se asi zamknu doma a nic už nehledám. *3*
    • Nevím na co tam máš spoiler tag když tam žádný spoiler nemáš. To je asi jako když někomu vyspoiluješ, že ho další díl posadí na zadek. *1*
      • Nehlede na to ze na mobilni verzi spoiler tag nefunguje :)
      • Chápu že to v tomto případě bylo možná až zbytečné, avšak někteří lidé jsou na to tak hákliví, že by je oznámení o jakékoliv změně mohlo vyvést z míry *15*.
        • Ale jo chápu, někteří kolem toho dokážou být dobří fašouni *1*
  • MidnighT91
    Nejspíš ti to říká každej na potkání a už toho máš dost, ale upřímnou soustrast Lukáši, je to hrozné a sám nevím co bych dělal.
    • A hlavně sílu.
  • Tak po nahrání cca 8 hodin v Batman:AK (ps4) jsem zatím vcelku rozčarovanej. Batmobil je nezábavná variace na Transformer hry (od Rockstedy bych čekal větší nápaditost) s ne zrovna intuitivním ovládádím, zmizely bossfighty, první hra co mi na ps4 zamrzla. Zatím pro mě nejslabší díl série
  • Keyz

    Friendly Brewery - Medieval Castle Brewery Restoration

    https://www.kickstarter.com/projects/364659665/friendly-brewery-medieval-castle-brewery-restorati?ref=nav_search
    • ne
  • Ted jsem na idnes cetl ze zemrela pani Grygarova na dovoleny a jeji manzel je Lukas Grygar. Neni to nahodou nas Lukas?
    • Chim
      Upřímnou soustrast.
    • Vím že v takovou chvíli jsou jakákoliv slova spíše přítěží než úlevou, ale připojuji se s kondolencí.
    • Tilwaen
      Upřímnou soustrast, hodně síly...
    • kennyB
      :(
    • Keyz
      Její manžel proboha nezemřel....

      Zemřela jeho manželka při sestupu z Kazbeku propadla do ledovcové trhliny. Je to tam napsáno.
      Každopádně to je tragédie a mohu pouze vyjádřit upřímnou soustrast.

      Člověk může zemřít kdykoliv. I když to byl "rizikový sport" tak více lidí zemře při nějaké blbé dopravní nehodě.
      • Ja nepisu ze zemrel on. Nauc se cist.
        • Keyz
          No, jo. Blbě jsem to přečetl.
          • V pohode, stane se.
    • :(
    • Inquisitor
      Uf taky jsem četl, tohle bude chtít hodně síly. V podstatě nedávno svatba a teď tohle, to si neumím ani představit.
    • To je smutné, už jsem si to taky přečetl. Nebudu tu plodit další klišé, takže raději dál psát nic nebudu..
    • Bohužel ano.
      • Toho sem se bal.
  • Zdar lidi, nepamatujete si někdo na 3rd person adventuru ve které byl i boj mečem proti nějakým kostlivcům. Hrálo se za chlápka a pokud si dobře pamatuju tak to bylo ze současnosti a bylo to trochu hororové. Může to být tak zhruba 10 - 12 let staré. Nejsem si jistý ale možná to bylo i česky dabované. Nevíte někdo?
    • Lukyz
      Ten popis mi něco říká, ale nedokážu si k tomu pořádně nic přiřadit...
      Nemohl by to být Shade: Hněv andělů? Byla to tuším i plná hra kdysi v Levelu.
      • YES přesně ono díky chlape, máš u mě zlatého bludišťáka *3*
  • http://www.eurogamer.cz/articles/2015-07-31-dan-vavra-se-distancoval-od-mafia-3-a-mafia-2
    • nekromant33
      On si tam napíše nesmysl a pak ještě cituje Danův twitter, kde to "nepodílení se" uvádí na pravou míru.

      Nechápu že tam někdo chodí, že ten web někdo brání a že nějaká centrála Eurogameru o bulvárnosti a arogantnosti toho idiota ještě neví, nebo ji neřeší. Já být franchisor (jestli se to u EG dá použít), tak si asi po svý značce šlapat nenechám. Ale možná to tak funguje na všech EG, je pravda že nechodím na žádnej z nich.
    • MickeyMutant
      Ten poslední odstavec, kde píše o "vyhořelém Vávrovi" a "hluchých místech", bych mu nevyčítal. To je prostě jeho názor, který si mohl udělat po vyslechnutí nějakých nutně subjektivních zákulisních informací. Budiž. Ale že nechápe, že Dan Vávra na jedné straně do životopisu uvádí svou práci, prodeje druhé Mafie počítá i mezi své úspěchy, a zároveň se na straně druhé může o její finální podobě vyjadřovat kriticky, to mi hlava nebere. V tom přece není nic protikladného, hlásit se ke své práci a přitom kritizovat celkový výsledek. Pro jaydeeho je to ale asi sci-fi. V jeho světě se zřejmě jen "buduje návštěvnost" a "přichází jako první", neúspěch a kritika se mete pod koberec a sešlapuje do placky.

      Kdyby pochopil, že v postoji "dělal jsem na tom, ale nakonec to nedopadlo" není nic proti ničemu, tak by se pointa celého jeho návštěvnost budujícího článku vypařila do ztacena.
      • jindra.veliky
        dulezite je, ze je JD neustale stalym divakem FC *1*
        • Tilwaen
          Někdo tu návštěvnost budovat musí.
    • Inquisitor
      No jak trefně poznamenal Lukáš Grygar "My toho joudu nemít, museli bysme si ho vymyslet" :D
    • Tilwaen
      A reklama na Alzu nesmí chybět *1*
      • este by to mohli vylepsit, napr.
        Vlastní zpráva - Je to možná přirozené a dělá to leckdo (alza.cz/lubrikacni-gely): když se něčemu daří, všichni se k tomu hrdě hlásí. (alza.cz/selfie-drzaky) Naopak pokud něco moc nedopadne (alza.cz/kondomy/Jenrozbalenézánovní), dávají od toho všichni ruce pryč (alza.cz/detske-pleny, alza.cz/nacesty), že s tím vlastně ani nic společného neměli(alza.cz/kontaktni-cocky)... atd..
    • Keyz
      Já pořád divím nad tím, že ten Eurogamer od které má licenci toho blázna toleruje.

      Musí mít nějaké zprávy co píše apod. Přece mu nedali práva psát pod českým EG a pak to nijak nehlídali. I google transtalátor přeloží ty jeho hovadiny do angličtiny.
    • Lukyz
      Tohle přesně dokazuje, že JD by měl psát tak maximálně do Aha a jemu podobných plátků *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit