Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Batman:Arkham Knight

    Hrál jsem jen chvíly, je to pastva pro oči. Ty lagy byly ale strašné ale zdá se že jsem to poladil v ini configu dle... https://steamcommunity.com/app/208650/discussions/0/594821545178755667/


    Tak uvidíme a to s tím Batmobilem sranda... jinak je to celkem humus to že se to musí vyladovat ještě aby to jelo protože jak se nastoupilo do Batmobilu tak šla veškerá plynulost stranou... to je síla co si nedovolí. Nechápu jakto ještě může dneska někdo obhajovat pak taky ta velikost 52gb!! ( zbytek sou jen jazyky hra má samozřejmně pouhých 27(!!)... jinak ok... zejtra propařím celej den... dneska noc hehe.

    Dokonce se mi, začal X360 gempík vypínat ( že by zaplá úspora energie?) hmm... *4*
    • predpokladam ze mas hru koupenou
  • Inquisitor
    Race The Sun na steamu zdarma! Berte dokud dávají :)
    • lol taková blbost *1* dávat tuhle 'hru' zdarma je jediný co jim zbejvá *2*
      • Já nechápu, že se vždy najde někdo kdo má blbé řeči i nad tím, že se něco rozdává zadarmo.
    • Jack1947
      Díky sem se lekl když jsem dlouho nebyl na Steamu že jsem se stal obětí "kradení účtů" nakonec bylo ale jasno že jsem nějak pozapoměl heslo či co. Už jí tam mám. *4*
  • Vojta_Ilavsky

    Srovnání Wiedzmina a DA: Inquisition

    http://tinyurl.com/ofzmhyx Moc bych to nesrovnával, obě ty hry stojej na něčem jinym, ale je to tam docela zajímavě popsaný.
    • Od obou jsem čekal více. Horší je Dragon Age. Má více generického obsahu. Obě hry mě ale po čase přestaly bavit, Dragon Age ale dřívě. Zaklínač má navíc lepší stylizaci. Celkově ale Dragon's Dogma nepřekonáno...
    • vlastik.plaminek
      Nejlepší na tom článku je diskuze. *1* Se tam zas zas banda ublížených slunéček hádá, že tam nejsou černoši. Kdyby si ti vylízanci aspoň zahráli jedničku, když mají očividně problém přečíst knížky tak by věděli, že na jihu je cosi jako Zerrikánie, která je vlastně taková Afrika. Akorát že asi všichni chápou neslučitelné kulturní rozdíly a tak se mezi sebe navzájem n*serou. Teda kromě elfů, kteří se musí sráth vždycky do všeho *1*
    • Nechci hejtovat ale Inquisition je pro děti oproti Wiedzminovi. Co se týče grafiky, příběhu i herních mechanik.
      • Femto
        *15* Zaklínač je úplně dospělý. Je tam hodně nahých koz a sprostých slov. Jinak příběhově je příběh pro děcka stejně jako Dragon Age.

        Edit. Možná je příběh v DA dokonce lepší, jelikož aspoň někam vede a něco se stane. V Zaklinačí se v podstatě nic nestane, a co se stane, o tom už víš dopředu. Příběhově je Zaklínač naprostá slabota. Ono i combat je hrůza a další věci, ale co zdejší dětičky to stejně nechtějí slyšet .)
        • Tak mě třeba svět v Zaklínačovi přijde mnohem propracovanější a Geralt v něm dokonale plní roli jako zabiják příšer a vykonavač špinavé práce. Narozdíl od velkého Inkvizitora, který je nucen řešit banální problémy vesničanů v podobě generických, nicneříkajících questů.
          • Femto
            tak bavili jsme se o příběhu, ne o vykreslení světa. Jo v tom je Zaklínač určitě vepředu, má uvěřitelně zpracované mapy. Věc druhá je, že je to pak nuda prozkoumávat, jelikož pořád najdeš to samé...
            • Femto
              to asi ano, pořád si ale nejsem jist, jestli je W3 dobré RPG. Ano, dohrál jsem to, občas jsem se bavil, má to super grafiku, obrovský svět, ale po stránce hratelnosti je to bída, příběhově o ničem, výzva taky nic moc. RPG prvky osekané, armoring bída, perky nemotivují. Nevím, nevím...
            • Nemá cenu to řešit očividně máme úplně rozdílný názor na dobré RPG. Mě jen naštvalo jakým směrem se DA vydalo. Origins pro mě bylo jako modla ale bohužel následující díly jen ukázali jak se kluci z Bioware nechali koupit.
  • Kozy

    Endless Space 2 - A New Beginning

    Už teď se těšim.

    teaser
    https://www.youtube.com/watch?v=1hMrp1S6NyY
    • napodobne, jednička (s datadiskem) mne bavila

      i když by bylo super kdyby udelali 3d galaxii
  • Veskoslav

    Warhammer Total war 10 minut gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=C6LpcRKS13c
    • slint *3*
      ..hoci ja by som postupoval inac *1*
  • Rocket League za necelý měsíc zaznamenalo již 5 milionů stažení.

    A na Games jediny clanek z minuleho roku... hlavne ze se tu recenzuje nejaka Wii kravovina kterou nikdo nezna *15* *15*
  • Lukyz

    ACT OF AGGRESSION: SUPERWEAPONS TRAILER

    Trailer pěkný, ale rozhodně bych nepoužil výraz "inovative weapons" *1*

    EDIT: Opraveno, díky.
    • Keyz
      Super. Snad to dopadne. To by byla konečně klasická RTS jako Generals.
    • Odkaz nefunguje https://www.youtube.com/watch?v=vwJGT9Y_Ct0
  • Jack1947

    Takhle se to má a tak se to obratem zas dělá...

    http://bonusweb.idnes.cz/kradez-uctu-steam-valve-0sk-/Novinky.aspx?c=A150729_190427_bw-3ds_anb *3*
  • Jack1947

    Nexon spolupracuje s EA na novém free-to-play Titanfall titulu pro asijský trh. 

    Nejdříve COD a ted Titanfall... i když já jim to přeju tyhle hry se k nim moc nedostanou a je naopak nezajímá kolik budou muset platit aby byli nejlepší v těhle zemí vycházejicího slunce mají jiné problémy než zabývat se. Tím jak jsou Freetoplay hry drahé *7*
  • MidnighT91
    Tak jsem zrovna dohrál na jeden zátah čtvrtou epizodu...... DAMN! jdu se schoulit někam do tmavého rohu a plakat než přijde rozuzlení...
    • Radkaa
      Já ani nevím jak to přečkám do té poslední epizody... *8*
    • Fremencz
      Taky dohráno jediná výtka směřuje snad jen ke zbytečně natahovaný dialogům jinak super epizoda,
    • raisen
      Také dohráno. Krásně stupňovaná epizoda *4*
    • Jack1947
      Já jsem omylem přečetl tu hlavní věc na Steam foru při hledání hintu...

      Dal jsem vždy dávám tyto epizodní hry na jeden zátah. To s tím koncem bylo hodně alarmující konečně něco. *4*

      H8M8 si d-bil nebo neznáš ? *7*
    • Me ten konec docela nastval, jak Chloe dostala kulku do hlavy a Max zdrogoval ten ucitel ze skoly... jako vsecko bych vydrzel, ale tohle bylo vazne hnus, asi zadny happy ending nebude :P
      • faitheater
        Nic ve zlým, ale nemohla by redakce ten spoiler už smazat? Já to mám naštěstí dohrané, ale kdyby jsem to četl před hraním... to je tak na přesdržku :-/
      • Happy end bude když za ten spoiler chytneš mor.
      • MidnighT91
        Bez spoilerů by to nešlo??? Jinak ale furt věřím v "relativně" happy end. Přcejen Warren udělal fotku s Max před tou párty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit