Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafia 3

    Blesk má na Mafii 3 vlastní pohled. Podle nich je spolupráce s Čechy očividná a Mafia 2 vyšla v roce 2011.

    https://www.blesk.cz/clanek/digital-pocitace-a-hry/333383/cesi-a-americane-pracuji-na-videohre-mafie-iii-odhalena-bude-5-srpna.html
  • Vojta_Ilavsky

    OT

    Triple X Tycoon Nádherný příklad, že vcelku originální tituly stále existují.
  • ringmancz

    Mafia III

    https://mafiagame.com/

    odhalení příští týden, podle aut to tipuju na 70. léta
    • Vypadá to na pěkné genderově vyváženou hru. To je dnes jeden z nejdůležitějších aspektů...
      • navíc podle afro učesu ta ženska muže byt černoška. to by teprve byla legrace - černoška na vyšším ranku v hierarchii mafie v usa. nevím ale myslím že v 70. tam byl rasizmus ješte docela silnej a mafie byla italska
        • v 60-70.rokoch bolo v usa rozsirene teroristicke hnutie black panthers
      • Keyz
        Tak dělají to v Americe. Lze očekávat něco podobného jako filmy kde musí být x věcí aby to nikoho neurazilo a poté se podle toho dělá film / hra....

        Tento směr je strašný a snad to zde nebude...
  • ringmancz

    Ouya končí

    http://www.pcgamer.com/razer-confirms-ouya-acquisition/

    Razer koupil obchod a jméno, o krabici nemají zájem
    • Klasickej obchodni model pro kickstarterovy spolecnosti... nechat si zaplatit start od uzivatelu a pak se nechat koupit vetsi firmou.
  • Lukyz

    Witcher 3 - DLC

    Poslední bezplatné DLC přidá do hry NewGame+ ! Na přídavek si musíme ještě chvíli počkat, nevyjde totiž tento týden jak bývá zvykem a žádné další podrobnosti také ještě nejsou známy.
  • VaZqeZ_EU

    Windows 10 Launch - Live Event

    Spuštění PLNÉ verze Windows 10 se blíží!
    https://www.youtube.com/watch?v=a36eYzXr4TY
    • Ronox
      Já už na nich frčím a musím teda říct, že klobouk dolů před MS. Vše šlape naprosto v pořádku a jediný problém, co jsem měl při čisté instalaci byly ovladače nvidie, kde se nechtěly nainstalovat přes ten jejich Experience, tak jsem je musel stáhnout přímo ze stránek nvidie.
      • klobouk dolů? Proč jako, že OS funguje v RTM(což je finální verze OS)??? Já v tom nevidím nic chválihodného. Spíše naopak po několika letech jsem v podstatě dostali Windows 8.2 přeznačené za 10. Nový desing se mi nelíbí, ikony jsou vtip, uvidíme, jak po roce používaní bude OS rychlý apod. Ano, DX 12 vypadá zajímavě, jinak to vážně v celku vypadá jako W 8.2 s upraveným flat desingem(který se dle mého nepovedl a zdaleka není na úrovni Yosemite(BTW taky průměrný OS) či El Captain), přeznačeným IE za Edge a DX12...
        • Ronox
          OSX bych sem nemontoval. 1. většina by nás tu ukamenovala 2. není to primárně herní os ... jinak souhlasím. SL byl neskutečně super a kapitán vypadá, že by na to mohl konečně navázat.

          Klobouk dolů za to, že to funguje, což je smutný *1*, ale obával jsem se toho chodu. Vyhovuje mi funkce streamování XO, která funguje bez sebemenšího problému/lagu. Vyhovuje mi lepší nastavení displejů a na kombinaci startu s metrem si člověk zvykne dost rychle.
          • "Klobouk dolů za to, že to funguje, což je smutný " *15* V tomhle případě souhlas. U MS člověk nikdy neví, to je pravda. Streamovaní XO. To nemůžu posoudit, mám PS4, Metro a Start neřeším, mně nevadilo Metro ani v 8.1, použival jsem to jako druhou plochu. Ano, není to dokonale, ale dle mého lepší než proklamovaný Start, který jsem nevyužíval. V 10 je z toho hybrid. Jitak si myslím, že MS dělá v poslední době jen větši service packy. W7 byla optimalizovaná Vista, W8 přišlo s něčím nový, jenže se to i za pomocí křiklounů nezaujalo a teď 8.1 a 10 jsou takové větší service packy k 8čkám...
    • Jack1947
      Hezky počkám až jaké to bude, dokonce mi to ani nenabídlo přechod... (který bych ani nechtěl zatím) v aktualizacích...
      • VaZqeZ_EU
        Ty nemáš vpravo dole na liště bílou ikonku Windows (Proces: GWX)?
        • Jack1947
          Právě že ne a kamarád co má ty samé wokna takto mu nabídlo, divné co? že bych to nezaklikl...mně to ale nepálí kdybyto byl dual boot ok ale takhle ne. Pěkně až budou potřeba a osvědčí se.
          • VaZqeZ_EU
            Nemáš všechny aktualizace, nebo máš Windows XP. Každopádně o nic jsi nepřišel. Je to otravná ikonka, které se nejde jednoduše zbavit. Pokud odinstaluješ aktualizaci v které je, tak se nainstaluje s jinou (jak v důležitých akt., tak v i nepovinných). Je to regulérní spam Microsoftu... *9*
            • To víš, určitě patří mezi těch 5 lidí, co teda na Linuxu hrajou...
            • mkvaci ostrouhaj mrkvicku: a to chces aby skoncili a musel si se patlat s linuxem?
            • Doufam že stim mrkvaci pohori, to samy ty jejich slavny Windows founy, ktery jsou totalni fail.
            • Jack1947
              Díky za info to jsem nevěděl, lol Xp? hmm tak s nima bych moc nevyšel... dneska *15*

              Ne mám Win7 ale byl jsem tohoto spamu ušetřen. Jinak aktualizace se mi stahují jen ty důležité ty ostatní nechci. Nějaký malware od mrkváčů fuj.
  • Steam key

    Jestli by si někdo chtěl zkusit hríčku The Stanley Parable, tak tady máte klíč na steam. Stojí to za vyzkoušení

    T43BQ-WE7I4-347Z6 *3*
    • Radkaa
      Jé, to bych si ráda zahrála, škoda. *9*
      • Jack1947
        Je to 2hodinová hra (podle toho kam dojdete) stojí pár koláčů a ... a tak dále...
        • ringmancz
          ...a i tak je to pro mě (Jack) moc drahý
    • Díky
      • Ještě jednou díky. Tenhle kousek se fakt povedl. Hezky nastavené zrcadlo dnešním casual mainstreamu a jeho neuvěřitelné hlouposti.
  • PES 2016 poběží na Xbox One v rozlišení 1080p.

    ehm *7*
  • Kozy
    Sakra lidi, zahrajte si Her Story, největší překvapení roku.
    • Mart9
      Já jsem to nehrál, ale od začátku je jasné, že je ta ženská vinna. Jelikož vyslýcháš jenom ji, nemůžeš zjistit, že by to byl někdo jiný, protože to bys musel vyslechnout jeho, nazdar.
      • Chim
        Nechci spoilerovat ale... nemáš tak docela pravdu.
        • Mart9
          Jelikož jsem slyšel tu spoilerovací část v podcastu Hrej o téhle hře, myslím, že vím, na co narážíš, ale dál už bych to nerozváděl.
      • Mne se libi jak jdes na veci s tim pravym selskym rozumem.
      • Tak jednoduchý to rozhodně není.
    • Dohráno *3*
    • Kdyby se to jmenovalo His Story tak o tom Grygar ani nic neřekne....

      Experiment to je zajímavý ale HRU This War odf Mine to nemá. Jen to "simuluje" výslech. Navíc blbě. Ale je to levné. Doporučují to lidem zkusit.
    • nemám moc dobrou angličtinu tak by to u mě nemělo smysl
  • Serious Sam 3

    Dnes jsem začal hrát SS3, je to sice jen oddechovka na trénink skillu, rychlosti, přesnosti, ale říkám si jak moc mi chybí nějaká dobrá doomovka :( Letos vůbec nemám ponětí co má vyjít, akorát příští rok Doom, velká slabota. Nebýt nového Wolfa, tak se tento žánr dal málem označit za polomrtvý, trochu mě to děsí, že nejsou ohlášeny žádné velké doomovky...
    • - double post -
    • Můžeš zkusit ,doomovku' Wrack, která je laděná do cel-shadeovýho stylu a má chytlavou hudbu, ale upřímně mě u čtvrtýho bosse přestala bavit.
    • Brutal Doom
    • no ja nedávno taky hledal hru v podobnem stylu, dokonce jsem šel až do let davno minulých a nenašel... jinak je taky otazka co si predstavujes pod takovym pojmem doomovka. protože ja bych tam klidne zaradil i codko, max payne a pod.
    • Nema nahodou vyjit nove Shadow Warrior? Na to se tesim dost, obe puvodni hry sou skvely.
    • Vojta_Ilavsky
      Chybička se vloudila. Smazat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit