Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, dohral tady nekdo BAK? Pokud ano, co rikate na konec? Jsem z nej trochu vykolejenej a nevim co si mam myslet / predpokladat.
  • Hororový The Vanishing of Ethan Carter vyjde na PS4 již 15. července.

    A co je na tý hře horrorovýho, pisálku??? *7*
    • SEGA má připraveno několik věcí pro 25. výročí herní série Sonic.

      Tak například ta část ve starém dole...to bylo sakra hororový!...a jinak je to spíš atmosferická záležitost. Každopádně výborná hra.
      • Příspěvek měl být samosebou k Vanishingu ne k výročí Segy:-))
    • ringmancz
      a jaká je definice hororu? já to teda nehrál a neříkám, že to je horor, ale z videí, co jsem viděl, bych zas tak proti nebyl
  • Keyz

    České kyberpunkové RPG Dex od studia Cyberpunk se z důvodu smíšených recenzí zatím na GoG.com neobjeví.

    Jaký má smysl nevydat hru na dalším obchodě, když máš horší recenze? (protože to po vydaní podle ohlasů bylo zabugované apod.) To čekají na finální opravu a poté to chtějí vydat jako kompletní edici nebo něco takového?

    Stejně platí % z reálného prodeje a vstupní poplatek není snad tak velký...Jestli ano, tak kolik to je? Takto by to bylo na více místech a více lidí by to koupilo. Již jen pro to DMR free. Ohledně pirátství je to jedno. Stejně ta hra nemá nějakou extra ochranu aby nebyla ihned všude.
    Tohle je trapné řešit, jestliže to má ochranu Steam. To ihned každý prolomí a dokonce na to jsou automatické programy které udělají "crack". Kdyby to mělo něco extra...Tak, poté ano.
    • ringmancz
      tě nakazil jack nebo co? přečetl jsem si to 2x a stejně nechápu, co jsi chtěl říct
      • Jack1947
        No napsal to vlivem tepla trochu... prapodivně ale přesto to chápu prostě tu hru odbyly tak jí radši přepracují ale narozdíl od jiných byla v Early access což jí taky moc nepřidává...

        Indie scéna je holt is financemi někde jinde než ta normální, velká
        + tam není žádná velká ochrana takže to nikomu fakt zas tak mooc nevadí...ehm asi fakt trochu moc tepla no...
    • Co kliknout na ten odkaz a něco málo si o tom zjistit? Ona totiž ta bleskovka má více možných výkladů....
      • Keyz
        V tom případě podělali start když to GOG odmítl. To je snad ještě trapnější (viz množství patchů a jejich obsah)

        A ano. Nečetl jsem původně odkaz na který bleskovka odkazuje. Od toho to je bleskovka. Má se to napsat jasně s odkazem na zdroj. A ne, nejasně s odkazem na celé info... Poté to může být nejasné s odkazem na studii která má 150 stránek...

        Opravdu nešlo do dané věty napsat to, že Gog to odmítl protože tohle...(to prostě nebylo možné :) ) Takto nevíš proč to bylo a musíš to extra číst v odkazu. Tedy jak jsi napsal. Má to více možných výkladů a to je blbě. Něco jako titulky které shrnou zprávu a titulky bulváru, kde lákají na něco, co je poté jinak atd... To je prostě blbě.

        Jinak dík za info. V tom odkazu toho je dost a je to opravu jinak, než ta hovadsky napsaná zpráva.
  • Kozy

    České kyberpunkové RPG Dex od studia Cyberpunk se z důvodu smíšených recenzí zatím na GoG.com neobjeví.

    Studio Cyberpunk?
  • XCOM

    Ahoj, vcera jsem si koupil xcom enemy unknown i enemy within a chtel bych se zeptat jestli je lepsi hrat obe kampane nebo rovnou enemy within-jak jsem se docetl melo by to jenom rozsirovat puvodni hru.
    Dik
    • Bargud

      XCOM

      Rovnou si zahrej Enemy Within. Je to o dost vylepšené, a tak už nemá cenu hrát EU (raději 2x ten Enemy Within).
    • Strady

      Enemy within jsem dokupoval, tak jsem hrál jen původní hru a pak i s EW. Pokud jsi už zběhlý stratég, doporučuji hrát oboje hned.
      EW- hru víc rozsáhne ale děj a vše kolem je stejné.
    • upřímně bych raději doporučil rovnou enemy within, je to v podstatě to samý jako unknown, ale vylepšený a přidaný a spoustu věcí a prostě takový celý dovedený k dokonalosti, takže dle mě rovnou enemy within
    • Inquisitor
      Vem to postupně tim nic nezkazíš, já jsem to tak hrál a bavilo mě oboje :)
      • Dik, zkusim to tak :) slo mi jen o to abych 2x nehral uplne tu samou kampan
        • já teda rozjel rovnou enemy within... někde jsem četl, že je to tak trochu těžší, ale právě se mi nechtělo hrát to samý dvakrát (enemy within přidává pár novejch mechanismů, pár novejch misí a ladí původní hru)
  • Zdraví ve hrách u Lidských Osob

    Prečo majů ogaři ve grách dosti často ukazatel zdravia procentuálně vyvedený? Copak ogar má procentuální přehled o poškození svého těla? Kapíruju pokud nextgen oblek viz Dead Space, Crysis... Ale v BF to nekapíruju. Tohle je ten realismus ve grách který tam je potřeba, strelia mě do nohy a budu krívať, strelia mě do ruky a budu moci používať pouze jednoruční zbraně atd.
    • Inquisitor
      Ale musí být rovnováha mezi realismem a zábavností. Ono ultra realný hry mají většinou malou fanouškovskou základnu a to žádná firma co chce vydělat nechce. Ty reál zóny zásahu jsou dobrý třeba v MP střílečkách jako je Red Orchestra apod.. Ale je to hra od hry, někde se to hodí a někde ne.
      Druhý extrém je rudá obrazovka a po chvilce v krytu jsem zase ok. To moc rád nemám, to už radši starý dobrý lékarničky :)
  • Keyz
    Co to zase je?

    Games neustále X krát načítá tu samou stránky, někdy to odhlásí a někdy zase přihlásí. Minule se zcela ze*ral chat. To ten server na kterém to běží je 8086?
    • Jack1947
      Omluvil bych to tím teplem a tím dopadem tepla na servery... no táák. *7*
    • MickeyMutant
      Já vím, co tomu je.
    • I 10 krát za sebou se načítá, odhlašuje, přihlašuje, když kliknu na nějaký příspěvek na +/-, tak nefunguje atd.....
    • PreidaQ
      Stejný problém u mě.
  • Just

    Youtuber PewDiePie vydělal v minulém roce 181,7 milionu českých korun.

    Však je ta nová generace tolik zdegenerovaná, že to snad více už ani nejde. Vymytý mozky již od dětství, ale co už, když v tom někdo vidí jeho životní náplň tak prosím.
    • být moje životní náplň vydělávat 181,7 milionů korun ročně, vůbec bych se nezlobil
      • Just
        nechtěl bych být takhle omezený a fixovaný na prachy v dnešním materialistickým světe. Je mi tě celkem líto.
  • Jo games fungují naprosto skvěle....Neustále odhlašuje přihlašuje uživatele, nedá se upravovat příspěvky. Je jedno jestli jdu z tabletu/pc či mobilu a naprosto jedno jaký prohlížeč. Blbne to s adblockem i bez něj....Prostě zase nějaká reklama, co to celé rozhodila.
    • Potvrzuji. Již jsem se o tom stručně rozepsal v sekci připomínky / bugy / atd....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit