Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Stahoval jste si někdo ten Driveclub? Mně to trvalo snad dva dny :D Ale jinak jízda celkem v poho. A na to, že je to jen 30fps, to na té hře není ani znát. Vypadá to parádně.
    • Erien
      Já to stahoval taky dlouho, ale hlavně protože mam psko na wifi :D. Jinak souhlas vypadá to suprově, ovládání je taky fajn. Dost mě to baví. Už se to dá pořídit za 500, tak to pak koupím.
    • myslel jsem že je to jen na ps4? jinak to jsou okruhy nebo otevrena jizda a honičky s policií?
  • Veskoslav

    30 fps vs 60 fps

    http://www.30vs60.com/

    Až zase někdo bude tvrdit, že není rozdíl a lidské oko to nepostřehne.
    • Poté, co jsem díky svýmu ne příliš výkonnýmu kompu odehrál Zaklínače 3 se 30FPS lockem mohu říci, že ano, 60 fps je lepší, ale 30 mi plně dostačuje, takže tak...
    • Jack1947
      60Fps je znatelně plynulejší, no a? ... ted tu bude zas nablito skvělé. *7* *3*
    • ZvacA
      Já teda nepostřehl nic, ale mluvím za sebe. Jedinej rozdíl jsem uviděl v tom, že v těch 60 fps se to hýbalo nepřirozeně zrychleně a vůbec nějak divně. Možná je to plynulejší na ovládání, ale zase nějaká bomba, jak se kolem toho plno lidí nechává slyšet a čůrat, to zase moc není. 30 fps stačí. Ale zase, mluvím za sebe.
      • residentevilfans
        Taky ten rozdil nejak extremne nevnimam. Treba u Bloodborne na PS4 (30fps) je to sakra rychly a ten timing je tam hodne dulezitej. A to jsem PC hrac ,ale tech 60fps vubec nepotrebuju. Kdyz je stabilnich 30fps ,neni co resit.(Zkousel jsem Far Cry 4 na PS4 a naprosto v pohode) *5*
      • Jak mi normalne flame 30 vs 60 fps prijde uhozenej tak tohle byla ta nejlepsi reakce co jsem zatim cetl :D Dekuju
      • nepřirozeně zrychleně *1*
    • 30 vs 60 FPS flamewar tu uz dlouho nebyl! Skvelej napad!
    • Mart9
      Já tam moc rozdíl bohužel nevidím. Asi je to něco jako Martin, který nevidí 3D.
      Nejvíc je to vidět při rychlé jízdě, jinak bych to neřešil.
      • Inquisitor
        Já tam taky vidim prd, asi nejsme obdařeni tim darem :D
      • kennyB
        To jsme na tom stejně, taky tam zásadní rozdíl nevidím. Proč to pořád řešit???
        • Keyz
          Hlavní problém je, že někdy borci kteří dělají hru to omezí na těch 30 a tím pádem vyhodí určitou skupinu lidí která si již dávno zvykla na lepší a zde to nemohou mít.

          Přitom když to tam je, tak to tobě nevadí protože to stejně nepoznáš (což je divný, u 3D bych to chápal ale zde?) a ten kdo ano a chce to, tak to bude mít. Tedy je to win-win *4*
          Když to tam není, tak to je špatně a na PC to dost to degraduje hru. Protože ten rozdíl je velký a je tom několik článků a ještě lépe informačních videí na YT (kde to lze již přehrát v 60 FPS a tedy ten rozdíl tam máš možnost vidět).
          Na PC to je dávno standard který sice každý nemá, ale nedat to tam je prostě blbě. Obecně to je lepší, protože to je více plynulé a když to tam není tak, to je obecně horší. Jestli to někdo nepozná, to je věc jiná. Prostě je to standard stejně jako možnosti nastavení ve hře atd. (které také zejména japonci nedodržují). A opět to má špatný dopad na hru. Pak to hraješ nějak divně atd...Špatný.

          I karetní hra hearthstone je lepší v 60fps. Bylo o tom video od totalbiscuita a pod. Nejlepší je ale si to zkusit sám u nějaké hry. Jestli je to možnost. Na videu to může vypadat opravdu jako divně rychlý film.

          Prostě jestli to někdo nevidí anebo mu to je fuk a není sobecký, tak poté není důvod aby nebyl proti 30FPS locku. Protože on si to dá tak jak mu to PC utáhne anebo si to dá na 30 a další si to dá jinak. Oba budou mít radost :) Ale jestli to někdo řeší stylem "konzolovích exkluzivních her" a tedy je to sobec, tak pak to je blbě, protože bude obhajovat do krve to svoje a blokovat tak možnost volby, které by to jeho stejně nijak nenarušila :)
          Já od srdce přeji aby někdy byly třeba 2 verze konzolí a i konzolisté si mohli koupit lepší konzoli a hrát hry v lepší grafice + 60FPS. Určitě konzole nekupuji pouze lidi kteří nemají na lepší PC.
          • kennyB
            Jsem divnej, ale prostě to nepoznám. Tohle slohové cvičení je zbytečný, nikdo tu 30FPS lock neobhajuje. Jen se tu dohadujeme, zda je to běžným pohledem k rozeznání a zda má smysl sem podobné příspěvky dávat *3*
            • MrSanta
              Já to taky nerozeznám. Takže "Usually if you can't tell a difference you're either not looking close enough or your system is too slow!" jak se píše na stránce *1*.
              Destiny běhá na 30, demo Halo 5 běhá na 60, na PC hraju Borderlands 2 v 60+ a rozdíl v tom nevidím. Ale to prostě části publika nevysvětlíš. Holt jsme konzoloví retardi a vymejšlíme si *15*
        • Veskoslav
          Protože mít FPS lock v roce 2015 na 30 snímků je něco, co by se už dávno nemělo vyskytovat? A neřešit to, tak to pak dopadne, že Ubisoft řekne, že 30 fps je filmový zážitek a "konzolisti" jsou spokojení. Co na tom, že by i konzolistům "prospělo", kdyby to mělo vyšší fps. A teď se nebavíme o fps propadech, ale 1/3 her s fps lockem na 30 je stejně má, takže nejenom že má max. 30 fps, ale jde to ještě dolů. To je to oč tu běží. O to, aby v roce 2015 nebyla technologie z roku 2008 a spoustě lidí vyhovovala...Navíc FPS lock je jenom lenost vývojářů. Nic jiného. Protože pak přijde člověk, co to odemkne za 2 minuty a pak jde vidět, jak vývojáři serou na optimalizaci. Protože FPS lock není nic jiného než lenost vývojáře, který argumentuje tím, že takto je to ideální.
          • kennyB
            A myslíš, že Ubisofští vývojáři navštěvují těch pár českých stránek s herní tematikou??? Co tady tyhle příspěvky zmůžou???
            • To nevíš, že Yves Guilemot (nebo jak se píše to jméno šéfíka Ubi) tenhle web pravidelně navštivuje? Navíc je nad slunce jasné, že games.cz a hlavně jeho diskutující osazenstvo reprezentuje názory většiny hráčů (#SarcasmDetected)...
    • Keyz
      Jo, těch stránek je mnoho kde to lze srovnat. Již to umí i YT a lze to tedy vidět třeba ve FullHD 60/30 fps.

      Stejně si někdo bude myslet, že je OK mít u hry FPS lock 30....
  • Vojta_Ilavsky

    Komerční sdělení

    Chystáte se někdo do kina na Ant-Mana? Po Guardians of the Galaxy mám sto chutí tam jít, jenomže avengeres byl jakožto film ultimátní s*ačka.
    • MrSanta
      Samozřejmě. Letňák, pivečko, cigaretka a marveláckej blockbuster - dokonalá kombinace :)
    • ringmancz
      jako správný Marvel fanboy nevynechám
    • Jack1947
      Do kina ne, ale jako nový (anti)hrdina který se umí zmenšit a tak bojovat ze zločinem to zní zajímavě škoda že ho nedoprovází hra... takovéhle filmové hry by nemuseli být zlé... viz dříve spiderman nebo i Batman.(Dark knight nebyl nejhorší).
  • Radkaa

    Her Story

    Ahojky, zkoušel někdo Her Story ? Recenze jsou dobré, ale raději se ptám. *4*
    • ma to dobrou pointu. koukal sem na twitch kde streamer poustel videa ve spravne posloupnosti jak to ma byt. tim v podstate zkazil onen grygaruv zazitek hledani indicii a psani si poznamek, ale na druhou stranu na konci kdyz ti chybi uz jen par slov/videi co nevis tak to je stejne jen tupa hadacka a hledani na blind. ja tusil ze to neni hra pro me a taky sem si to potvrdil. zazitek bych mel asi zezacatku z hledani neznamyho a pak z pointy pokud bych se k ni dostal
    • Chim
      Pokud to chceš hrát, tak se na Letsplay na Hrej zatím určitě nedívej (vypnul jsem to 5 minutách a šel kupovat *4*).

      Něco o tom bylo zmíněno ve Fight clubu, já to mám dohráno a určitě doporučuju. Za 6 euro není co řešit.
      • Radkaa
        Díky.
    • Mart9
      Celkem obsáhle se o tom bavili v posledním Fight Clubu
      • Radkaa
        To nesleduji. *7*
        • Mart9
          No to snad neni pravda! Ptáš se, jestli to někdo nehrál, já ti říkám, že se o tom v posledním Fight Clubu bavili 4 herní odborníci, tak si z toho můžeš udělat názor.
        • Draken69CZ
          Ztráta času, to si to raději zahraj, použij ženské zbraně ať ti to někdo koupí.
      • Draken69CZ
        No to zas byla Grygarovina na eNtou, jak s ním není otec tak plácá jak *12*
    • Draken69CZ
      Na hrej.cz dělali LP se koukni
      • Radkaa
        Chci ze hry vidět co nejméně.
        • Ronox
          Nebo jako Draken počkej až tu někdo bude darovat klíč *1*
          • Draken69CZ
            Né na to zapomeň se tady s nikým nebudu přetahovat o klíče *16*
        • Draken69CZ
          Tak si to zahraj stojí to 6€ to je prd
  • Jack1947

    Ty vle... obdivuji ty lidi že se do toho bjasnování tolik opřeli.Když...

    http://bonusweb.idnes.cz/trials-evolution-hadanka-zakonceni-d63-/Magazin.aspx?c=A150708_163920_bw-magazin_anb
    • ringmancz
      hustý. i cesta může být cíl. a můžou to předat potomkům. pokud to nebude další Curiosity, tak super nápad
  • Veskoslav

    Modeři jsou bohové

    https://www.youtube.com/watch?v=krYIW6t9xzE

    Machinima - Skyrim meets Dark Souls
    • Skarim se konečně dočkal architektury na úrovni. Trvalo to jenom nějaké čtyří roky a ty Veskoslave konečně porazíš prvního bosse. Dvě mouchy v jedné střele...
  • tip na dobrou hru pls, na žanru nezaleží
    • dekuju všem za tipy, zaujal mne door kickers a tomb raider
    • Mart9
      Tomb Raider 2013
    • Lukass
      Honka
    • Darude Sandstorm
    • Ride to Hell: Retribution
    • Doorkickers
    • Kozy
      Rocket League
      • Erien
        To je vtip nebo je to fakt dobrý? Já jen že to mám v ps+, ale nepřišlo mi že by to stálo za to stahovat. :)
        • Jack1947
          Menu nadměrně zahřívá konzoli... *16* *12*
    • Chim
      Crusader Kings 2, Kerbal Space Program, Her Story, Neo Scavanger, Darkest Dungeon
  • Sony naslouchá přáním uživatelů PSN, které se týkají celkového vylepšení služby.

    Jsem si vsiml. Uz podruhy me automaticky zkasnuli za dalsi obdobi PS+. Ze jsem tu funkci vypnul (!!!) ocividne pramalo znamena.

    Nevim co predplaceni resetuje do evidentne defaultniho aktivniho stavu, ale jejich pristup me uz vazne zacina {}#@Đ.
    • Erien
      Defaultní stav nemůže nikdy znamenat, že to budeš platit. Když to opravdu deaktivuješ, musíš pro aktivaci tam znova napsat údaje atd. Sám jsem to několikrát rušil a vždy bez problému.
    • ringmancz
      mně se to aktivovalo, když jsem si přidal PayPal
    • klasicka korporatni praktika, nalakat miliony lidi na pravidelny placeni a pak využívat jejich nepozornosti, aby si uloupli nakej ten bambilionek navíc... pokud se lidi neozvou, tak je proste budou obirat, ridi se heslem, proc by si nebrali, když muzou
      • můžeš mi říct. Děláš něco jiného než celodenně nadáváš na konzole? Asi jsi ve společnosti odstrokovaný, tak se potřebuješ ventilovat tady. Smutné *9*
        • Jack1947
          Jasnej, případ odstroka! to bez debat. *5*
      • no nevim, tohle je přece klasika, jako kdybys třeba musel ručně každej měsíc platit za net, tak je lepší, když si to strhávaj sami a nemusíš nic řešit... a když už to nechceš používat, zrušíš to (fakt se nějakým resetem nastavení dá, že začneš zase platit? to se mi nechce věřit... když třeba někdo zruší předplatný dva roky dozadu, a pak by v Sony něco resetovali a najednou by to začlo zase automaticky strhávat?)
        • Draken69CZ
          Prdlajs, hlupáček si neumí nastavit ani konzoli tak za to může zlá obří korporace co se asi pos€re z jeho 180 kč *15*
          • Jsi nedomýšlivý jedinec. Jo 180kč je nic, ale vynásob si to počtem těch hlupáků, byť by to byl "jen" milion, najednou to máš 180 milionů kč za jak dlouho? A teď si to násob ještě dál. Pořád je to nic?
  • residentevilfans

    Resident Evil Zero (Q) HD Remaster

    https://www.youtube.com/watch?v=gDZBRhjy_ME
  • Systémové požadavky hry F1 2015 odhaleny.

    Graphics: Intel 5th Gen Iris Pro or AMD R9 290 or Nvidia GTX970
    to snad nemyslia vazne..Iris Pro ako recomended ? :)
    • Rychle zagoogleni odhalilo, ze je ta intelacka grafarna na urovni gt 640/650M. Proc je to ve stejnych pozadavkach jako R9 290 a gtx 970 je fak zahada.
      • to není záhada, Codemasters mají smlouvu s Intelem, takže musí zprovoznit na Intelích iGPU. Myslím, že v Grid 2 dokonce byly nějaké funkce dostupné jen na intel GPU.
    • Vojta_Ilavsky
      Nemyslí, uměle navýšený nároky jako vždy. Konzole by to potom tedy nepustilo z menu, protože prostě netbook.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit