Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky

    Sniper Ghost Warrior 3 Trailer

    Glorious 23.98 fps. Vypadá to zase jenom jako CoD sniper pasáže.
    http://www.youtube.com/watch?v=YPg89787Nv4
    • Radkaa
      Já měla za to, že snipeři leží hodiny a dny nehnutě v trávě a oni kloužou po skále a padají do jezera. *8* Já teda nikdy ze žádné zbraně nestřílela, ale ten dalekohled funguje tak, že zvýrazní obrys nepřátele ?
  • premyšlím o koupi NFS Rivals a chci se zeptat nekoho kdo to hrál, jak moc vadí fps lock na 30, jestli z te sekane nebolí po chvilce hlava a pod. Preci jen je to zavodni hra a prostredí se meni rychle tak by ten nizky počet snimku mohl byt znat.
    • Keyz
      Omez si FPS u jiné závodní hry a uvidíš. Na 30 FPS se to neseká jen to jede prostě "zpomaleně" jak tam je méně obrázků za vteřinu.

      Jestli máš PC na to, aby to utáhlo v 60FPS tak bych to nebral. Jestli nemáš tak to je jedno.
      • p.s.
        tak jsem to zjistil na googlu a zkusil jsem Most wanted 2012 na 30 fps. reknu vam je to hruza, neskutečna sekana
      • a jak si omezim fps?
      • Jack1947
        Nedá si tam to odemknutí?
        • Keyz
          To asi dá, ale pak se to podělá. Tedy podělalo. Jestli to nějak vyřešili netuším.
          https://www.youtube.com/watch?v=eDA37BmvNwM
          • tak si mne predbehl, no ale možna to už porešili, ja nevim
  • Jack1947

    Jak čistíte svá pc?

    Netvoří se mi v pc kupodivu moc prachu, ale dočetl jsem se že vysávat pc (nejedná se o trolling) je velice nebezpečné kvůli statické elektřině... tak mne zajímá jak to řešíte vy...

    Jo, luxoval jsem protože jsem ještě neměl a nemám stlačený vzfuch a zdálo se mi že mám v větráku u procesoru docela dost prachu... jinak v ostatních částech pohoda prach skoro žádný a to máme kocoura a koberec... na kterém pc stojí...

    Prosím, bleskaře at mi nemaže opravdu mi to zajimá jak to ostatní mají. já jsem např dost líný člověk a nemám rád stálé čistění atp... i když vím že stačí jednou za pár měsíců.

    Já si asi koupím stlačený vzduch nestojí moc, a je možná lepší než, lux sice máme nějaký značkový možná s uzemněnou kovovou hadicí/hubicí ale ruku a součástky do ohně bych do toho samozřejmně nedal no...
    • snorgrind
      zajistim vetraky aby se netocily, vezmu do garaze a profouknu to kompresorem, prachovy filtry vysavacem a je to.
    • co se ti nelíbí na stlačeným vzduchu? plechovka stojí stovku a pár vyčištění vydrží, a je to fakt to nejlepší, jak dostat třeba z žebrování pasivů na procáku a grafice prach
    • Keyz
      Prvně je třeba říci, že ten prach má minimální dopad na teplotu v PC (jestliže to třeba luxuješ a zůstane tam menší část). Tedy stačí to luxovat apod. Prostě to nějak pravidelně čistit.

      Lepší je stlačení vzduch. Tak vyfoukáš bordel z míst které by jsi jinak musel rozebrat (větrák atd). A sundavat větrák = dát znova pastu. Tedy není to ideální. Vysavač blbě narveš tak aby vyfoukal anebo vysál to co je mezi žebry větráku. Od toho je stlačený vzduch a ta flaška je také tak udělána aby se to tam dalo nějak nacpat.

      Tedy luxuji to pravidelně a vytírám (jednou za měsíc) a jednou za delší čas použiji stlačení vzduch. To co zůstane někde ve zdroji je jedno. Je toho minimum dopad to má 0. Když to prodávám po částech, tak to poté vyčistím pořádně. To je jasný, protože to mohu rozebrat a nemusím to zase montovat zpátky.

      Jinak stlačený vzduch mít nemusíš. Dopad to má 0. Jestli je mezi žebry větráku prach tak to má dopad prostě prd. Hlavní je, aby to neucpalo prachové filtry anebo místa kudy ten vzduch proudí. Také asi není dobré mít na kartě x mm prachu anebo ve větráku. To ale lehce řeší právě vysavač.

      Konzole a PC třeba někdo nečistí během záruky vůbec a funguje to. Tedy i tak to jde. Prasácky.
      • Jack1947
        Nejde prach ti začne přehřívat pc... no a jinak díky ten stlačený vzduch tedy koupím ono nestojí moc takže nic na tom netratím... aspon nebudu muset luxovat atp...

        Ted se mi např po vyčištění zmírnila teplota na cpu z 77-80¨° na 69-72° při zátěži.
        • Keyz
          To jsi to poté měl zadělané jako prase.

          Jestli to čistíš pravidelně, tak tohle není možné. Protože i bez použité toho vzduchu tam zůstane minimum prachu a ten má vliv 0. I když budeš mít ten stlačený vzduch, tak to musíš nějak vyluxovat apod. Vyfoukne to bordel z větráku do skříně. Jestliže větrák nesundáš. Když ho sundáš, musíš dát znova pastu.

          Proto jsem psal, že hlavní je to čistit pravidelně a poté nebudeš mít taký nárůst teplot.
          • Jack1947
            Já se bál že si musím měnit pastu, protože když jsem měnil desku měl jsem tam méně pasty....

            To naštěstí případ zdá se nebyl, každopádně ho častio nečistím zasraný nebyl jak prase ale měl tam prach až do takové míry že jsem mi i začali posekávat hry... což bylo nepřijemné. CPU normálně na 100% ale nevím jestli to nedělal vir ale asi ne každopádně proč nekoupit vzduch že... skoro nic zato nedám a budu ok. Navíc když vysavač neumí dosáhnout na všechno že.

            Mimochodem "taký" to je po slovensky ne.
    • Inquisitor
      Já to štětečkem vymetl a pak vyluxoval, protože s prachem ani vysavač nehne :).
    • Normalne vysavam, ten vysavac se stejne nedotyka soucastek (max tak vetraku) tak je to jedno. Pripadne si k tomu vemu jeste stetec.
      • Jack1947
        Taky ty do uší požívám na větráček, takženemám kupovat stlačený vzduch ale co sem četl je všude doporučován, nebo pumpička na kolo ale vzduch je jistota hmm...
    • ty si cistis pc? to ja radsi tvrdim, ze prach konzervuje pred korozi *5*
      • Jack1947
        Co? tvá chyba pokud si ho nečistíš... ano prach je možná dobrý ale do té doby než se ti něco díky prachu přehřeje nebo tak... pak už takový klid nebude.
    • Vysáváním toho moc neuděláš, mnohem účinnější je vzít to ven a vyfoukat.
    • VaZqeZ_EU
      https://www.youtube.com/watch?v=W9T6WGFmam0
    • Dovezu autem na myčku a vystříkám vnitřek wapkou... pak většinou do trouby na hoďku až dvě vysušit na 200 stupňů.
      • Jack1947
        To má být jako vtipné? *7* Když se to pravda kompresorem taky dělá...
  • Video: Uniklo 11 minut gameplay záběrů ze hry Hitman.

    "Uniklo"
    • Radkaa
      Musím se přiznat, že jsem chvilku hrála ten poslední díl Absolution a v tom videu nevidím žádný rozdíl proti tomu. Umělá inteligence nepřátel je špatná. *8*
  • Video: Uniklo 11 minut gameplay záběrů ze hry Hitman.

    Dovolím si po shlédnutí videa citovat:
    "
    AI je podezíravější, nadále hraje podle jistých speciálních pravidel (pokud štípnete převlek údržbáře, budou k vám nejvíce podezíraví právě kolegové, kteří by vás mohli znát) a měla by vám být schopná zatopit i v akčních sekvencích. Důležité tak bude přesně odhadnout své možnosti a výhodu by logicky měli mít tichošlápci. Jen je třeba říct, že na velké mapě může tichý postup znamenat i dlouhé a trpělivé vyčkávání na změnu situace.
    "
    Zdrojový článek:
    http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/dojmy-z-hrani-hitman-se-vraci-do-vetsich-urovni-a-pri-praci-ma-mene-svazane-ruce-253357

    Popisuje článek skutečně ten produkt, který je možno shlédnout na uniklých záběrech?
  • Lukyz

    ...

    A jedeme znovu...
    Ptám již po deváté (?!?) s dotazem, proč jsou moje příspěvky mazány?

    Opět byl můj dotaz smazán a nechápu, čím jsem porušil pravidla diskuse viz http://imgur.com/a/z3Hhx předchozí dotazy

    Zkuste namísto opakovaného mazání projevit trochu slušnosti a na dotaz odpovědět.
    Mohl bych poprosit o vyjádření někoho z redakce?

    Děkuji
    • Tilwaen
      Zkus za každý slušný, smazaný příspěvek k tomuto tématu poslat e-mail nějaké vyšší instanci na Tiscali, jinak je to zjevně mlácení prázdné slámy. Tohle není normální. Diskutované téma se týká her, také mě zajímá a ráda bych si k němu přečetla to, co k němu mají co říct ostatní, technicky více znalí diskutující.
      • Lukyz
        Dobrý den,
        děkujeme za Váš dotaz. Vaše příspěvky nejsou mazány nýbrž skryty. Při každém smazání byste dostal na jeden den Ban. Cenzorů máme hodně a Vaše příspěvky byly nejspíše skryty z důvodu nesouvislosti s daným tématem. Takovéto dotazy nebo narážky a urážky vůči cenzorům bývají automaticky z důvodu nesouvislosti s tématem skryty, či mazány.

        Váš prvotní skrytý příspěvek, na který jste se poté ptal, byl nejspíše smazán/skryt také z důvodů pravidel diskuzí. Určitě doporučuji řídit se na diskuzích podle pravidel a zaručuji, že se Vám skrývání příspěvků již nestane. V případě že byste měl podezření, že Vám někdo záměrně příspěvky skrývá i když Vámi psaný text nikterak neodporuje pravidlům, prosím kontaktujte nás.

        Přeji Vám hezký a úspěšný den.

        S pozdravem **********

        Mě to teda moc neuspokojilo, vzhledem k té žumpě, která vesel bují pod oznámením smrti Satoru Iwata *7*
    • Keyz
      Proč se ptáš? Stejně tě smažou :)
      Já se také ptal a to samé (bylo to do 5 minut fuč). Najednou to je fuk ale nějaké další hovadiny zde jsou.

      Asi podle toho kdo se jak vyspí a kdo u toho zrovna sedí. To je problém mnoha webů, kde musíš spoléhat na někoho kdo to "hlídá" a cokoliv udělá = automaticky dobře, protože nikdy nemáš možnost vidět, proč, co kdy, kde a jak... Prostě nic. Vypadá to zde jako na jiném webu na který se nedávalo, že tam tohle dělají. *15*
    • přestan bulet jak malá holka.. už po deváté se ptáš na takovou kravinu. *13* Chudáčku, zlej cenzor ti zase šáhnul na svět.. *13*
  • Jade Raymond povede nové studio pod hlavičkou EA

    http://www.ea.com/motivestudios/
    • ringmancz
      od AC odešla, když bylo na vrcholu (no dobře, ještě Brotherhood). snad se z dalších her poučila a zase naváže kvalitou. akorát ta zpráva je taková zvláštní. ohlásí, že otevírají nový studio, kde chystají vlastní hru, ale místo toho se rozepisuje, jak bude pomáhat dalším třem studiím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit