Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám tady na tiscali reklamu na ziskaní svalu a pusobí to dost rušivě. Taky mátu tu reklamu nebo je to random? vypada to napr. takhle:
    http://postimg.org/image/kflrws7hj/
    • Tilwaen
      Teď na mě vykoukla další perla *1*
      • Sugestivní... úplně mi z toho začalo šumět v uších.
    • to ja mam na prehliadaci bez historie a s dynamickou ip iba klasicke nudne herne reklamy, ako strongbow, hubert, urinal forte v akcii a este nieco proti "vybocenym palcom" na nohach...
    • Keyz
      tvl...

      Mě by zajímalo kdo tyhle reklamy zadává. Tohle je často na bulvárních webech. Podobné sra*ky. Protože tohle je prostě hovadina a kec....
      • Tilwaen
        Co se týče typu reklam, zasekli se v době alespoň o deset let zpátky.

        Ale aspoň mám důvod být na sebe pyšná, být miliontým návštěvníkem stránky se někomu nepoštěstí každý den. Oh wait...
        • to zrejme pan sefredaktor rozdava urodu...
    • Tilwaen
      Já ne, zato tam mám negramotného pána s velkým bříškem.
      http://s17.postimg.org/5xcpzuepb/image.png
      Bála bych se kliknout na oboje.
      • "Pomoci teto jednoduche metody zhubnete rychle a snadno..." a kdyz na to kliknes tak tam je "nezer tolik"
      • To je reklama na Vetřelce, ne? *1*
      • Toho jsem tam mel taky... Ja jen co buude priste, reklama na zvetseni penisu? Jinak ten "borec" z meho linku je znam uživanim syntholu.
  • kennyB
    Á, v ústavu zase někdo dostal počítač. Doufám, že ti ho kvůli tomuhle zase neseberou *15*
  • co hravate ked ste na dovolenke bez konzoly/nabuseneho desktopu?
    ja baldurs gate 2 a lionhearth
    • Nic. V době volná se věnuji volnu. 2 týdny bez her přežijí.
    • ucho
      LocoRoco 2
    • froztik
      Když už se najde čas na hry, tak na mobilu Tap Titans. *5*
    • na dovolené mám čas tak akorát na jídlo, moře, alkohol, jídlo, moře, alkohol. Na hry si ani nevzpomenu...
      • poobede je to o tom ze som na izbe, (od 4tej od 7mej) a cucam vino a hram baldurs
        siestaa *1*
    • Brutal Doom, Xenonauts, FTL
      • tiez som premyslal o xenonauts, len ma to az tak velmi nechytilo
        • Otazka je co te nechytlo. Me stalo hlavne smesne male mnozstvi map a musim rict ze po stazeni nekolika map packu se mi to hraje mnohem radostneji ale nemam ted moc prilezitosti hrat na ntb tak to moc nehraju.

          http://www.goldhawkinteractive.com/forums/showthread.php/10980-V1-09-Skitso-s-Ultimate-Megamix-Map-Pack-2000

          Skitso celkove udelal par zajimavejch modu.
    • Chim
      Já když jsem na dovolenke, tak si užívám volna.
      • to aj ja, ja nehram lebo musim mat styl, ja hram lebo ma to bavi :)
  • Lukyz

    Pitchford by chtěl pokračování Duke Nukem

    ... a hned na to dodává, že Gearbox má práce nad hlavu a vývoj by chtěl opět outsourovat *7*
    Randymu už nevěřím ani slovo, jeden by řekl, že po tom debaklu s Colonial Marines se poučí.

    http://www.gamesradar.com/gearbox-want-make-new-duke-nukem-game/
    • Duke Nukem měl pokračovat v době tohoto traileru: https://youtu.be/TDlB2P1leRM
  • ringmancz

    Na konzole míří nové hry od společnosti Marvel, oznámení se dočkáme v průběhu příštího roku.

    a rok po vydání zase zmizí ze všech distribucí?
    • to je zas otázka kdo je vydá? Já si chci koupit Deadpoola
  • Criterion se chystá odhalit něco úžasného. Že by nový Burnout?

    Nemusí být nutně nový, ale spokojil bych se třeba s remasterem všech dílů pro nový konzole, protože pochybuju, že by to udělali pro PC.
    • faitheater
      Jenom ne další remaster, těch už tady máme dost. Chceme nové díly, nové značky :-)
      • frag.ment
        Občas se remaster hodí. Třeba takové The Last of Us jsem na PS3 nedohrál, vzal jsem ještě jednu hru z archivu pro PS3 a za to jsem si koupil TLoU pro PS4 a ještě mi 200 stovky přidali :-O
    • No musim rict ze po tom co jsem zkusil Burnout Paradise na PC tak by mi vubec nevadilo kdyby Burnout zustal na konzolich.
      • ja to taky zkusil a je to zlaty, proti tem jejich nfs
  • Lukyz

    Říjnové DLC pro hru Batman: Arkham Knight nabídnou skiny inspirované filmem z roku 1989 a šest nových skinů pro hlavního hrdinu.

    A 23 dní od vydání není po slibovaném PC patchi ani vidu ani slechu...
    Poslední info je z 11.7. - Díky za trpělivost, pracujeme na tom *7*
  • Markus "Notch" Persson (Minecraft) si myslí, že free-to-play tituly by měly být nelegální.

    Proč by měly být nelegální? I ten nejhorší P2W free titul, ač nudí hráče kupovat za reálné peníze různé relevantní vylepšení či herní čas, bez něhož hru nelze dohrát, tak se o nic protizákonného nejedná, neboť vše probíhá za vědomí uživatele.
    Samozřejmě existují i free tituly, jež jsou k hráčům vstřícní a mikrotransakce obsahují jen v podobě skinů, tudíž Markuse "Notche" Perssona bych trefně označil jako idiota, protože takový výrok by racionálně uvažující člověk zřejmě nikdy z (minimálně) úst nevypustil.
    • Jakékoliv zvýhodnění hráče utracením reálných peněz je naprosto zoufalý tah. Bohužel 90% těchto hráčů jsou děti, které nemají ponětí o hodnotě peněz. Zakázat f2p pro mladší 18 let aby jim tento nechutný byznys zkrachoval.
      • Tilwaen
        To přeci nic nevyřeší. Nebo Ty ses snad jako nezletilý zalekl upozornění, že nějaká stránka je až od osmnácti let, poslušně šel jinam a ještě pak půl dne zpytoval svědomí?
      • S tímto naprosto souhlasím, nicméně rodiče vždy platby zakázat nějakým způsobem mohou. Ale je faktem, že především děti takovéhle hry hrají, ostatně na ně jsou většinou také mířené.
    • Lukyz
      Možná to neřekl jako "racionálně" uvažující člověk, ale spíš z pohledu hráče a navíc bych v tom viděl i trochu nadsázky... Navíc je to vytržené z kontextu. *3*
      • Možná jeho výrok obsahuje směsici sakrasmu a nadsázky, nicméně jakožto pohled hráče bych to nenazíval, jelikož jako hráč přeci musí vědět, že ne zdaleka všechny free tituly jsou špatné. Existuje řada titulů, jež žijí v zájemné symbióze hráčů a vývojářu, a které nemají potřebu nabízet otravné mikrotransakce typu: herní měna = reálná měna atp...
    • Tady to mas moc hezky vysvetleny: http://southpark.cc.com/full-episodes/s18e06-freemium-isnt-free

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit