Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    zavodny expert uviazol v zacpe? :D funny sh*t :D
  • Veskoslav

    "nový" Tony Hawk

    https://www.youtube.com/watch?v=CvwSKI0mm4M

    To bude neskutečný průser....Teď už mě ani nemrzí, že to není na pc...

    https://www.youtube.com/watch?v=-EjIJ7NVouk
    Raději měli udělat remake 2. dílu, který považuji za nejlepší.
    • ringmancz
      dvojku částečně předělali
    • Lukyz
      Nechápu, jak něco takovýho můžou v roce 2015 vypustit do světa, buď překvapí nějakou ultra hratelností nebo na to prostě dlabou, protože na "next-gen" konzole žádná jiná skate hra není.

      Než tohle, to si raději dám znovu THPS2, kterej je v FHD i dnes krásně hratelnej, tedy až na ten 30FPS lock, ale tuhle debatu tady začínat nebudeme *1*

      Navíc ten soundtrack *14*
  • Rush Football 2 ??

    Hojte, může mi někdo vysvětlit co je to za Fotbálek ? Protože ten ladnej pohyb hráčů je bezkonkurenční a moc info jsem o tom nenašel.
    https://www.youtube.com/watch?v=GClN46lKJnQ
    • Rush Football 2

      Neni to fotbalova hra... jenom sazeci blbost.

      Rush Football 2 is an Inspired Virtuals game that you can bet on with real money and will be launched in Autumn 2015. It is not currently available as a computer game, but we are working on new mobile app versions of this real money betting product. Do keep checking our YouTube channel for more news on this.

      While you wait for Rush Football 2 you can enjoy the current Rush Football in betting venues in 35 countries around the world, and online and on your mobile.

      Here are some of the operators who have Rush Football: Bet365, William Hill, SkyBet, Ladbrokes, Paddy Power, Coral, Betfred, Bet Victor, SNAI, Cogetech, Gamenet, EUROBET, Intralot, Sisal, Lottomatica, Caliente, SIS Live, Fortuna, Turf TV, Micro Game.
      • Díky za vysvětlení, teď už to chápu.
  • Lukyz

    Video: Grafické porovnání E3 2013, 2014 a 2015 verze hry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    No vypadá to líp, zatímco to standardně bývá pravý opak, takže palec hore *1* Navíc stále žasnu nad skvělou optimalizací Ground Zeroes, pro mně jasná koupě, jen to vydržet do 14. září *14*
    • Co vydržet? To relativně není problém, ale hlavní bude se držet dál od netu, aby mě někdo nezaspoileroval příběh...
      • Lukyz
        To je fakt, obzvlášť když to vychází na konzole o 14dní dřív. To aby jeden byl do vydání offline *1*
        • Tak ja mam nakoukane vsechny trailery x krat a videl sem as ivsechny konspiracni analyticka videa
  • Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    Uvízl v zácpě? Kuba Rejlek by ho nepochválil. Gamesplay, který mohl za něco stát a zase nic. Jen samý bullshity.
    • Lukass
      A ja sem myslel ze odbornik na zavody je Olejnik :-D
    • Radkaa
      Já bych to odjela za něj, jsem v tom dobrá. *3*
  • Mart9

    Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    Odpouštím vám. Příště pro něj pošlete soukromý vrtulník za prachy z donate programu.
  • Radkaa

    Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    Závodník uvízl v zácpě ? Tak to asi nevyhrál... *15*
    • Keyz
      Měl závodit na motorce. Pak by dojel. Anebo závodit v metru.
      • Radkaa
        Ještě by mohl natočit DiRT Rally v reálném životě.
  • Chim

    Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    Tož je toto možné? *9*
  • Kozy

    Video: Grafické porovnání E3 2013, 2014 a 2015 verze hry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    To jiný nasvícení tomu dost pomohlo.
    • Nasviceni by melo zaviset na dobe kdy ji hrac zapocne nekde sem videl srovnani ze muze stejna cutscena bezet jak v noci tak ve dne
  • residentevilfans

    Prvni trailer na Suicide Squad

    https://www.youtube.com/watch?v=wEfjrvKugHM
    • Vojta_Ilavsky
      Averze k Jaredovi Letovi přetrvává, jako Joker se mi prostě nezdá věrohodný, ale z jednoho záběru moc soudit nemůžu. Jinak Will Smith a hudba... *14*
      • tvl, vypada vic jak david bowie zamlada nez joker
        • residentevilfans
          Spis jak Marylin Manson *15*
          • ten je aspon strasidelnej... *5*
      • residentevilfans
        Ja jsem rad ze mu vymazali nektery ty tetovani na xichtu. Jinak s Jaredem problem nemam ,vypada dost silene! *1* Ale Harley! *14*
        • Vojta_Ilavsky
          Jo, Harley vypadá fakt charakterně. :D Hlavně je konečně převedena na plátno, a ne ve fan-filmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit