Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Mysli trošku, to jako jedno vlákno snaže několikrát a hned pod tím jich je dalších několik, které tam nechá? :D Tomu snad nevěříš. Mimochodem games už tímto začíná být trošku známé jak jsem minulý měsíc zjistil čirou náhodou od pár lidí, když byla řeč o hrozné diskuzi na Hrej :)) Já jsem nic nepsal, ale vadí mi to také, protože ta debata byla zajímavá, stejně tak Smutný, bleskař nebo kdo to prý maže ztrácí čas také a ještě dělá ostudu tomuto webu. Lidi to vidí, nemysli si.
    • MickeyMutant
      Trošku myslím, ale je pondělí, tak to jde ztuha. Zřejmě nechávají jen to, co se bezprostředně týká her nebo bleskovek. Bleskař nebo kdo čas sice možná ztrácí taky, ale "ztrácí" ho v pracovní době, takže tam určitě cítíš ten rozdíl. A ano, lidi to vidí. Ježíš taky.
      • Vojta_Ilavsky
        S tebou by měl teda tentokrát taky ztratit čas a vymazat tě.
        • MickeyMutant
          S tím počítám, tohle všechno je hrubě off-topic. Takhle to už v životě chodí. Nebudu předstírat, že kvůli tomu po večerech nebrečívám v koutě.
  • MickeyMutant

    Tak mi pak vysvětlit, proč tu často zůstávají různé nesmysly, co nemají nic společného s hrama?
    • MickeyMutant
      Protože tam nikdo nesedí 24/7, protože tam nesedí pořád stejní lidé, protože se mění politika výmazů... Co já vím? Jednoznačně je jasné, že si na nich tímhle nic nevydupeš a pravděpodobně jen ztrácíš energii a čas.
  • Byla dokončena cz verze Fallout 2 Restoration projectu. viz:
    http://madbrahmin.cz/diskuse/1408
  • Zemřel Satoru Iwata :,(
    http://www.wired.co.uk/news/archive/2015-07/13/nintendo-president-satoru-iwata-dead
  • Lukyz

    Zemřel prezident a CEO Nintenda Satoru Iwata.

    Ve věku 55 let zemřel v sobotu po dlouhé nemoci Satoru Iwata.
    Firma v pondělí sdělila, že její prezident a generální ředitel zemřel v nemocnici v Kjótu na rakovinu žlučových cest.

    http://time.com/3747342/nintendo-ceo-satoru-iwata/
    • MickeyMutant
      Jestli ti mažou něco ohledně G-Sync a FreeSync, tak se prostě zřejmě rozhodli, že budou diskuzi řídit striktně on-topic, tedy mazat všechno, co se netýká oficiálních bleskovek. V tomhle případě ti asi ani nebudou odpovídat. Hodně štěstí s dalšíma zprávama, které třeba postuješ dřív než bleskař.
      • Keyz
        To je hloupost. Je zde tuna věcí off topic.

        A kdyby to bylo jak říkáš, tak to bude dost zoufalé, protože bude možné reagovat jen na to, co bude oznámeno v bleskovce a takto ani neřeší komentáře pod články.

        Tedy vypadá to, že se maže podle nálady apod.
    • je sranda, ze s tvojim postom suhlasi 4ks ludi a nesuhlasi 5ks *1*
      asi maju ine infosky
  • Thorar

    Alza reklama

    To muselo jaydeeho stát hodně přemáhání dát na EG tu reklamu od alzy na Level ke každé hře :-)
  • Steam Controller

    Už si někdo z vás předobjednal Steam Controller?
    • Vždyť je to stejné šmečko jako kterýkoliv jiný ovladač *5*
    • Dokud to nevyzkousim tak za to platit urcite nebudu.

      Asi si to nejdriv jenom stahnu a pak uvidime :D
    • Vojta_Ilavsky
      Nevidím důvod proč měnit za X360 ovladač.
  • NFS most wanted 2012 minirecenze

    aneb proč nehrát žádne nfs:
    *11*Vysoká obtížnost hry, souperi drží dokonalou stopu, nedelaji chyby a i když je predjedete, hra je zas hodí tesne za vás, pro hráče je težké se v 120km/h (vic supersport nevytahne) prodírat hustým provozem a policisty.
    *11*Problematické ovládáni na klávesnici, hra není vyladená na pc (napr. ani nemá podporu myši v menu).
    *11*Extrémne agresivní policisté, kterí se pokoušejí i čelne bourat. Chybejíci AI hra reší spawnem policistu za nebo pred váma.
    *11*souperum není možné ujet a ani oni nemužou ujet vam, hra je drží vždycky ve vaši blizkosti
    *11*obyčejný policejní sedan ma lepší akceleraci a rychlost než supersport
    *11*lambo ma maximalni rychlost kolem 150km/h a trvá mu asi pul minuty než se tam dostane
    *11*dizajn cest a mesta je delan schvalne tak, že v ruznych obtižnych zatačkach jsou umisteny "pasti" jako treba ruzne sloupy nebo zdi a pod.
    • jo, ovladani na klavesnici asi delal nejakej zavilej packovatel, dal jsem tomu asi 30 minut

      zatacky slo projizdet jenom ve dvou polomerech, kdy pravidelne jeden byl moc malej a druhej moc velkej

      navic to ovladani melo nejaky nepochopitelny spozdeni, nejspis dalsi pomsta vanouci ze zatuchlych korporatnich vod, aby si nikdo nemoh stezovat, ze jeden input lag ma a druhej nema

      a co me osobne vytacelo do bela, sebemensi naraz koncil crashem, dokonce i kdyz jsem nechal auto na neutral jen tak splyvat (do 5 kmh) po silnici, během telefonovani, narazilo kolem do obrubniku a CRASH, animace nesla vypnout, asi aby si clovek neublizil nekde vprostred menu
      • nerikam že se neda na tu hru zvyknout, ted jsem i vyhral par zavodu a porazil jsem bugatti veyron s porsche panamerra.

        jinak co se tyče crashu, je to asi tim že mas auto s malym toughness (ješte je tam parametr váha, to nevím jaký ma dopad). Když si vezmeš auto s vetším toughness a ješte ho vylepšíš mužeš hrát jako tank. tohle naopak je jedna z mala veci co se mi na hre líbí
        • Jack1947
          Crash je spíš dán tím že ty nevybouráš protivníky ani kdyby ses posral za to sám se vybouráš úplně jednoduše. Je to celkem prasárna ovšem v Rivals byla zábavno nudná kampan za policii kdy vlastně vracíš úder a dostáváš nové zbraně a auto jejím plnění. Agresivita je +- stejná plus navíc máš omezený čas na vybourání všech těch srááčůů.
          • ale to s tim obrubníkem bylo mimo závod, to mi hlava nebrala, kterého idiota napadlo, ze se clovek chce vybourávat i na ceste mestem, navíc nulovou rychlosti? předtím hot pursuit nebyl kdo vi co, ale tohle byla uplna cipovina
            • Jack1947
              Někdo rád třeba sado maso 50x animaci vybourání, navíc je to z Burnoutu ta animace jen se to tady moc nepovedlo noo...
    • Radkaa
      Já jsem naposledy hrála Undercover a byla to strašná blbost.
    • Vojta_Ilavsky
      S těma pastma máš pravdu, ty byly naprosto otřesný. Divím se že si nezmínil otřesnou odezvu auta, zatočíš doleva a auto zatočí až za chvilku. Jinak si zatrollil docela dobře.
      • proč by to mel byt trolling? jen jsem se chtel podelit o dojmy ze hry. jinak hru jsem nekupoval, byla zadarmo od EA
        • Vojta_Ilavsky
          Jak jsi napsal tu vysokou obtížnost tak jsem myslel že vtipkuješ. Tam totiž není nepřítelem soupeř, ale zprasený ovládání a odezva auta.
          • taky pravda, ale proste ve vysledku musím opakovat jeden zavod i 30x. možná kdybych mel gamepad tak by se to ovladalo líp. nevíš jestli jsou na tom rivals podobne?

            jinak bych uvítal možnost kdyby mi navigace hlásila treba ostrou zatačku o 100 metru doleva a pod. takhle když si tu trať nepamatuju tak porad bouram a civilni provoz a čelny zražky tomu taky moc nepomahaji
            • další možnost je že lžeš, maš kratkou pamet nebo neumíš objektivne zhodnotit hru, taky si vyber. ted jsem koukal do dobove recnze tady na webu a recenzent taky psal že se to hraje težko.
            • Vojta_Ilavsky
              Rivals jsem nehrál. Tak máš minimapu tam ne?
    • Jack1947
      Jestli to je trolling tak celkem špatný to sis koupil za své těžče vydělané peníze? a věděl si do čeho jdeš! tak si neštěžuj. Brundo. *3* Každému jest co si vybral sám... já jsem na tu hru jak sem jí dohrál tak sem na ní zapoměl ještě si zkus to poslední NFS Hot pursuit? třeba ti zmrvý chut... (srandáá)..

      Na mobilu mne to bavilo, i když jsem to tehdy nedohrál hlavně s tím humrem drcení těch otravných policajtů *2* *14* , ted mně napadlo že bych si v nějaké hře zas zadrtil nějaké auta carmageddon je přehnaný a next car game (wreckfest *7* ) gůůhví kde,... njn je to jak s masakry taky opo nich nikdo neprahne. Lidi jako já by byly v sedmém nebi. Kde nic tu nic... achjo nůůda. *7* *13* *9*
      • hlavne je pro mne prilis vysoko nastavena obtižnost, pamatuju si jak jsem hrál NFS Carbon tak to bylo taky o nervy. Ale premyšlím že bych si možná zahrál NFS Rivals to tady dostalo 8.
        Ale rád bych si zahrál pohodove ježdení s honičky s policisty *13*
        • Jack1947
          Maxi, na Rivals radši zapomen pro tebe by to byla hra o ničem navíc je to docela blbost a nedivím se že minulý rok nebyl NFS chceto pořádně promyslet. Naopak The run ač mi nic nepřineslo jsem si docela užil pravda že na gamepadu ale i tak.

          Policie je otravná všude a hodně agresivní a třeba před cílem udělá vždy nějakou sprostárnu.Jako že do tebe najede ten Undercover systém 50 aut nalepených na tobě... ani nekomentuji...
          • the run tady dostalo jen 5... jinak ja si ten most wanted docela uživam, už jsem se do toho dostal a umím i vyhrát. jen škoda že to ma tak nudnou kampaň (tedy vlastne prakticky žádnou)
            • Jack1947
              To nemá žádné NFs lol "kampan" důležité je závodění hrálsi starej Most wanted/Carbon to bylo ještě povedené... a mělo to i nějakou tu kampan no...
      • Vojta_Ilavsky
        Hot Pursuity jsou výborný, jako malej jsem na nich ujížděl, a ten novej díl bez číslovky jsem si taky užil.
        • Jack1947
          Ty byly ještě jakž takž dobré, jsem si to spletl s Rivals. Sry.
  • MickeyMutant

    Ubisoft je nadšen ze zpětné kompatibility Xbox One.

    To jsou ty dilemata, jestli být nadšený ze zpětné kompatibility, protože prodáme o pár starších kousků víc, nebo být adekvátně vyděšený, že se nám možná tolik nechytnou easy money remastered verze. Na místě toho ředitele bych byl radši jen opatrně nadšený, z toho se snad na konci fiskálního roku dá ještě cuknout.
    • Chim
      Existují vždy minimálně dvě pravdy. Jedna ta skutečná, kterou lze jednoduchými pokusy doložit, a pak ta oficiální, která se smí říkat na plnou hubu.
  • Keyz

    My Thoughts on Act of Aggression - Exclusive Chimera Gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=gHwzqV6hk34
    • Radkaa
      To by mne asi nebavilo. *9*
      • Keyz
        Snad to bude několik lidí bavit. RTS zde chybí. Přitom to skvěle rozvíjí myšlení a rychlé reakce.
        • Vojta_Ilavsky
          Svatá pravda, jenomže dnes se většina lidí chce odreagovat u jednoduché hry, bohužel. Za pořádný promakaný rtsko ve stylu AoE bych dal krtečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit