Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    40min gameplay z MGS V Phantom Pain

    https://www.youtube.com/watch?v=yCyoSXsiiVA

    Tohle bude prostě nářez *14* Vypnout markery, ikony a ideálně kdyby se člověk obešel i bez toho Fultonu *2*
    • Vypadá to parádně. Doufám, že to nedomrví špatně nastavenýma mikrotransakcema.
    • Kozy
      Tak tak. Po E3 prý ukážou další videa s alternativním řešením mise. Tohle nebude hra roku ale generace :)
    • Vypadá to skvěle a jsem si jistý, že tohle prostě bude hra roku (minimálně pro mě určitě)... *14*
  • oktavius66

    Sony neuvažuje o zpětné kompatibilitě mezi PS4 a PS3.

    Původně mě to hodně štvalo, ale když se nad tím zamyslíte, tak to vůbec, ale vůbec nevadí. Proč ? Protože SONY Remasteruje všechny nejlepší hry z PS3 do HD na PS4. Samozřejmě, dáte za to znovu prachy, ale ta hra bude hezčí a plynulejší. Chtěli jsme Uncharted.. máme ho. Chtěli jsme God of War... máme ho. Chtěli jste The Last of Us ? Je tam ! Teď ještě udělat Red Dead Redemption, Killzone 2/3 a snad i Resistance a už není potřeba Playstation 3 mít doma.
    • Veskoslav
      Kolik ti Sony cvaká? *7* Microsoft vzal Sony a vrazil mu pěstí tak silně, že Sony vyplivlo vlastní koule....Prostě v tomto má MS naprosto navrh a tím, že nabídne zpětnou kompatibilitu má podle mě dost silný argument pro koupi XOne i když je slabší jak PS4. A když se podívám na ceny remastrovaných verzí, tak jenom oškubávají zákazníka. Nic víc.
    • 5 her...wow cool...a ještě sem je opět zaplatil...pokud si myslíš, že je lepší remastr několika hitů na ps3 za plnou palbu proti knihovně celé ps3 za bazarové ceny dnes tak jsi buď hodně bohatý nebo hodně hloupý..nebo možná obojí..
    • Draken69CZ
      Blábol, proč nemít oboje a vybrat si podle toho co chce hráč, koupit remaster nebo si zahrát původní hru na novém systému, možnost volby to je to co chci.
      • Keyz
        Protože to je svoboda myšlení a to je moc náročné....Souhlas. Není to nic jiného než dojička. Když nemáš kompatibilitu a pouze remastery za prachy...Nechceš remaster? Máš smůlu, svojí oblíbenou starou hru si nezapneš.

        Existuje vůbec pro konzole možnost, nějak si zahrát všechny hry od PS1-PS4 ? To samé pro Xbox a další konzole? Takto jako koupíš PS1, kupuješ hry a poté přejdeš na PS2, PS3, PS4 a ten balík her který jsi časem nahrabal jsi dost ztratil, protože byl hovadsky vázán na jeden HW.... Nebo to šlo na PS 2 ale na PS 3 zase ne.... Tedy jde to nějak řešit normálně?

        Na PC to jde ale na konzoli? Nebo to musíš mít doma X HW aby to šlo vůbec zapnout? Snad tohle nějak vyřeší. Jako s*alo by mě to. Kupovat si hry a poté čase nemít možnost to hrát....Konzole řeší vždy jedna firma, tak to má dělat. Na PC když to neřešení MS tak to řeší X dalších...
    • Nojo, jenže na PS3 nebyly jenom hry od Sony, ale od jiných společností, které byly dobré, takže ta zpětná kompatibilita by byla fajn a prostě v tomhle má MS výhodu (pokud tam samozřejmě budou ty nejžádanější hry a ne jen ty méně známé)...
    • Killzone 2/3? Fakt neco takovyho stoji za remaster?
      • Možná to bude šokovat tvé vytříbené vkusy, ale já bych Killzone bral klidně i na PC. Vynikající záležitost.
        • Sokovat ne ale tak nejak mi nikdy tenhle CoD z budoucnosti neprisel extra zajimavej.
    • kennyB
      Na 3 bylo zase to, že jsi si mohl z PSN stáhnout hry ze 2.
  • Keyz

    Kingdom Come: Deliverance - E3 Trailer

    http://www.ign.com/videos/2015/06/17/kingdom-come-deliverance-e3-trailer
    .
    • "Skyrim-like RPG"

      Tem typkum v IGN fakt solidne sploucha na majak, existuje nejaka hry, kterou by neprirovnali ke Skyrimu? *1* *1* *1*
      • PreidaQ
        Tak Vávra vždycky nejdřív říká, že je to RPG podobné Skyrimu, ale prostě jiné. Skyrim je prostě takovým etalonem otevřeného světa, takže to přirovnání je v pořádku.
        • Magister_Peditum
          Po zkušenostech s Witcherem bych to přirovnával k němu. I kvůli důrazu na příběh. Skyrim byl vyloženě průzkumná hra, kdyby na tom samém stál KC, tak to nikoho neoslní, protože zkrátka tam nebudou žádné tak exotické lokace, aby to někoho (kromě fandů do historie) bavilo samo o sobě.
          • PreidaQ
            Ano, máš pravdu. Ale přeci jen Witcher 3 je takové logické vyústění navazující na úspěch Skyrimu (dokážeme to udělat stejně velké, ale propracovanější a lepší), takže já bych se zase odvolával spíše na něj. Bohužel mě ani nenapadá žádné (!) historické RPG, k němuž by se z fleku dalo KC přirovnat.

            No doufejme, že to snad bude mít i při nějakém komornějším autentičtějším příběhu (Jarda z Horní Dolní nám tady chce být tak trochu rytířem) ten správný říz.
    • Magister_Peditum
      V jednom záběru byl vidět i sázavský klášter.
    • ucho
      na youtube je to lepší: https://youtu.be/ZOkd-Lmmcb4
      ale asi jsem od E3 traileru čekal něco víc :)
  • Spekulace: Vývoj hry Beyond Good and Evil 2 byl přerušen.

    Přerušen nebo rovnou zrušen? *13* Ach Ubisofte čekal jsem pravý opak. *16* Čekal jsem že přijde na podium Ancel a já/my budeme po tolika letech čekání slintat nad touto boží hrou a ono nic *13* Navíc mě Ubisoft zklamal že neoznámil ani noveho Prince. Ach...
    • Fremencz
      Já naopak četl že se na Beyond Good and Evil 2 pracuje jen už na tom nedělá Ancel.
  • MickeyMutant

    Video: Freeman Technologies oznámilo exkluzivní Xbox One a Windows 10 FPS střílečku Unit 8, ve které povedete moderní válku proti teroristické skupině. Datum vydání je naplánováno na příští rok.

    Střílečka se v 10 FPS bude hrát blbě, ale musíme si zvykat. Nextgen je holt nextgen.
  • VaZqeZ_EU

    Kingdom Come: Deliverance E3

    Pár NOVÝCH záběrů z E3, ale opravdu jenom pár *3*
    https://youtu.be/Y3lOjMJD1F8?t=154
    • Keyz
      Ještě by to chtělo vědět co říkal.
    • Preboha to čo je za magora keď KC prirovnáva k Asassin's Creed. Tie hry sa podobajú akurát v tom že obe sa odohrávajú v stredoveku a bojuje sa v nich, to je ako porovnávať Dom Perignon s Clever malinovkou za 50 centov.
    • rikali že se jim to sekalo (je to koneckoncu i videt). kdoví na čem to hráli, možná konzole pač grafika doznala znatelnej downgrade
  • Na E3 2015 konferenci Sony byla k vidění pouze polovina demoverze Uncharted 4, která je na výstavě k dispozici.

    Byla zmínka o CrashBandicoot na PS4? Dočkáme se?
    • braveman
      zmínka nebyla
  • e3pcgamingshow

    "Oh my god im gonna die." -Lisa su ktera zrovna odesla do zakulisi ale stale jeste mela zapnuty mikrofon. To bylo dobry a hezky shrnula celou tu akci. Nevite jestli se da nekde pustit zaznam live vysilani z twitche?
    • ringmancz
      http://www.twitch.tv/pcgamer/v/6256130 - musíš poskočit dopředu asi o hodinu
      https://www.youtube.com/user/pcgamer/videos - tady mají části
    • Ta PC konference byla fakt hrozná a nezajímavá a jediná pořádná věc byly záběry z Deus Exu, což teda na 2,5 hodinovou akci je fakt smutný. Doufám, že to příště bude buď kratší a herně víc nabušenější, jinak ať to radši ani nepořádaj.
      • Veskoslav
        Nezajímavá? Hrozná? Asi jsem se díval fakt na jinou konferenci. Hrozné byly od Nintenda, Square například. Tady to bylo vyvážené. Ukázali dost her, osvětlili vývoj dalších her, ukázaly se nové grafiky atd. Nevím, co jsi čekal. Akci ala EA? Viděl jsi proboha ten sál, ve kterém se to konalo? Ta konference byla naprosto normální, poskytla dostatek informací, nebyla tak stupidní "wau" efekty.
        • No, pokud by tam byly zajímavý hry a oznámení, tak by mi bylo totálně jedno, i kdyby to bylo v bílý místnosti se dvěma židlema, ale prostě ty hry tam moc nebyly, bylo to dlouhý jako k*áva a tak. Rozhodně mě nezajímá, jak kdo bude mít ultraswagmega show, chci prostě ukázání zajímavých her.
  • Veskoslav

    E3

    Pro mě osobně za dlouhou dobu skvělá E3, která přinesla spoustu skvělých her.

    Pro připomenutí, co mě osobně zaujalo a moje peněženka se v obavách přemístila do poddimenze bez her. Doom. Osvědčená klasika, z ukázky návrat ke kořenům. Pro mě ideální by byla hororová atmosféra s tou brutální střelbou jako byla ukázána. Jenom doufám, že hra bude tak trochu odladěnější než když vyšel Doom 3. Další hrou je bezpochyby Fallout 4. Hrál jsem všechny díly, nejslabší je pro mě Tactics a nejvíce mě bavil New Vegas. Snad opraví ty chyby, doplní to zajímavostmi, neudělají placené módy a na dalších 3-4 roky má Betha o prodeje postaráno.

    Příjemné překvapení je pro mě SW: Battlefront. Ano výtky jsou, ale to, co ukázali, to byla fakt pěkná nádhera. Pokud by hra vyšla v takovém kabátku, tak si naprosto nebudu stěžovat. Záleží ale na celkové politice EA a jak moc to zničí systémem DLC. Ale zatím je to v takovém košíku, uvidíme se v den vydání. Další hra, která ale moc neukázala byl Division. Tam podle mě bude hrát roli to, jestli neudělají masivní snížení jako u Watch Dogs. Pokud to nechají tak, hratelnost a i příběh budou dobré, tak si myslím, že Ubisoft má zaděláno na úspěch. Do toho se připletlo nové Anno 2205, které vypadalo skvěle. Už předchozí díl 2070 byl po grafické i herní stránce skvělý, takže pokud budou pokračovat, nebude vůbec žádný problém.

    A stále to není všechno. Po loňské EA jsem měl dost smíšené pocity. Z her, co měly tehdy prezentaci, tak jsem si pořídil pouze Z3 a nového Batmana. Víc her mě nezaujalo. Tady se objevil ještě skvělý vrah/nevrah z Dishonored 2. Ta hra díky stylistice a příběhu patří do mých oblíbených her už hezkých pár let. Pokud dokáží v příběhu navázat tam, kde skončil 2. díl, tak to bude další pecka v žánru stealth FPS her. A je to snad všechno? Určitě není, ale myslím, že většina zdejších čtenářů si našla tu svou hru, vybrala svůj žánr. Podle mě zase za dlouhou dobu perfektní E3, která přinesla naději na desítky skvělých her.

    P.S: Microsofte, ty se vytáhl. Kolekce GoW na pc? Ještě Halo a budeš úžasný.
    • Dyť jsou to samé povrchní ptákoviny. Je zarážející, že jsi nezmínil snad jediné nové IP, které bylo na E3 a to Horizon: Zero Dawn. Samozřejmě hráč, co nenapíše do svého seznamu Last Guardian, není hráč, takové hry vychází jednou za 20 let. SoC je famozní hra a tahle bude taky...
      • Veskoslav
        Horizon mě fakt nezaujal. Pominu to, že je to PS4 exkluzivka, tak souboj robotů vs lidi mi nepřijde jako nic závratného. A Last Guardian není můj herní šálek. Nezmínil jsem tam spoustu her od datadisku k PoE, poslednímu SC až po Shadow Warriora 2. Ale takové stupidní bagatelizování, jakože když tam nemám tuhle hru, tak nejsem hráč, to si strč někam hodně hluboko.
    • MS neoznámil kolekci, ale pouze remaster prvního dílu...
      • Veskoslav
        Ale ona je oznámena Gears of War: Ultimate Edition. A ta má obsahovat všechny 3. díly a u pc má nabídnou podporu 4K i directX 12.
        • Veskoslav
          Máte pravdu. Teď jsem se díval a ta edice obsahuje jenom 1. díl. Přibude nějaký obsah, vylepšená grafika, MP atd. Za dezinfromace se omlouvám.
        • ringmancz
          neobsahuje, je to předělávka jedničky. o dalších dvou dílech nikde nepadlo slovo
        • Ano, to vím, ale dvojka a trojka v Ultimate Edition na PC není, pouze jednička (informace čerpám z redditu)...

          http://www.reddit.com/r/Games/comments/3a426c/gears_of_war_ultimate_edition_announced_for_pc/cs938yo
  • ringmancz

    nakonec ani časová exkluzivita

    No Man's Sky is releasing on PC at the same time as the PS4 version.

    https://www.youtube.com/watch?v=d689VjSmfWc
    • Osobně se divím, že Sony si nedala s nima aspoň tu časovou exkluzivitu, protože přecijen hře udělali takovou propagaci, kterou by bez nich neměli...
    • Lukass
      Pro me skvela zprava, se na tu hru fakt tesim, ale vi nekdo o co tam vlastne pude? Snad tam ma byt nejake pribeh, no su zvedave aby z toho nebyl jenom dalsi simulator chozeni a litani od niceho k nicemu.
      Ale ta grafika a stylizace je proste uzasna.
    • taky uz to vetsine vyvojaru doslo, ze vydavat neco na ps4 to je jako vyhazovat vlastni penize do kanalu
      • ringmancz
        ono bylo jasný že to vyjde i na PC, ale čekalo se, že až po nějaké době, když se to pořád prezentovalo přes Sony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit