Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short

    neco na uplay...

    Might & Magic X Legacy
    67P-QVBC-3CLM-88NY-43FD
    Might & Magic X Legacy - The Falcon & The Unicorn DLC
    67P-V4WG-A7KB-MM8V-TXGA
    • solomon.short
      a jak se koukam na ty minuska, tak se na vas priste vykaslu a poslu klice drakenovi rovnou pres PM :D :D
    • safra, MaM X jsem hrozně chtěl... ale nemám ještě ani účet na Originu založenej, takže nebyla šance :D
      • solomon.short
        na to potrebujes uplay, ne origin. jinak ted je mega humble bundle, odkud byl tento klic. za 15$ spousta M&M her
        • dokonce, ještě bych si zakládal i účet na blbým místě :D a právě 15 dolarů se mi nechce, většinu z těch her mám, chtěl jsem odtamtud jen tu desítku, a ta se dá za ty prachy sehnat samostatně (na mě teď bohužel pořád příliš moc peněz...)

          ale díky, že se podělíš :)
          • solomon.short
            hod sem na sebe mail :)
            • Inquisitor
              ..
            • ok :)

              milé děti, courtesy of solomon.short, zde je uPlay klíč na M&M VI :)
              UP2 - 4881 - 9BF0 - 4577 - DAAC
            • solomon.short
              tak to sem nahod, pokud to nechces.. dik :)
            • ten jsem nezkoušel a zkoušet nebudu, šestku mám na CD i na GOGu, takže můžeš směle obdarovat dalšího šťastlivce :) ještě jednou díky, těším se :D
            • solomon.short
              fungoval i ten klic na MM VI? jinak za malo, uzij si vybornou hru :)
            • funguje, super, díky moc!!! :) bude se smažit :3
            • solomon.short
              Kubas, mas to v mailu, pak sem dej vedet, jestli je vsechno cajk :)
            • nevimkdecomam@seznam.cz

              dík! :)
    • solomon.short

      a jeste steam

      Dark Messiah of Might & Magic - H6G69-L3C9E-CT989
      • Draken69CZ
        Děkuji pěkně, tak a sežerte mě *15*
        • davidBray
          hraješ to aspoň?
          • nekdy je lepší zkusit jestli to skutečne sebral, nekdy rekne že to vzal jen ze srandy
          • Draken69CZ
            Musím přiznat že s tím hraním je to teď slabší *13* ale to i u her co jsem si koupil nebo získal jinde :)
            • Jack1947
              Já jsem vždy rád za nové neokoukané a inovacemi nabyté trolly jen tak dál. Máš mé doporučení *2* *1*
        • Classic. Počítáš si kolik her už jsi takhle dostal ?
        • solomon.short
          ja jsem cekal kdy se objevis :D :D enjoy :D
          • Draken69CZ
            Čekal jsem na něco lepšího *3* někdy ti to budu muset oplatit *5*
            • solomon.short
              jak je ctena libost :D
  • A tohle znate?

    https://www.youtube.com/watch?v=-ohK--4LKc8
  • jindra.veliky

    youtube

    Uz mam fakt nervy na to tlusty, hnusny, zpoceny prase fattypillow. Dva mesice odklikavam ty jeho kre***sky videa z hlavni stranky a youtube mi je tam porad doporucuje a to jsem si zadny jeho idiotsky video nepustil. Jednou jsem koukal minutu na jeho stream, to je ty 2 mesice zpatky a to ani nebylo na youtube. Doufam, ze ta tlusta prasiva spina chcipne. Koho takovyhle imb***love muzou bavit?
    • Jack1947
      Bohužel to baví hodně lidí.... k tvé smůle. *7* *3*
    • špičkovej LP z DayZ
      https://www.youtube.com/watch?v=kxJeo6t8NFI&index=11&list=PLIO7VUzfNfIUkB0M0y-cd-6ECuH272v5e
    • Já ti rozumím. Já jsem s tím měl taky nervy, ale už před více než rokem jsem to vyřešil. Udělej si účet na YouTube a smaž si historii sledování a zaškrtni pozastavit historii sledování. To je vše. Po pár dnech by se ti už žádné videa neměla doporučovat. Možná jen tzv. populární videa na hlavní stránce, kterých se nezbavíš, ale zpravidla se objevují zespodu, tak si poklikej odběry u normálních lidí, aby se ti to tam nedostávalo na vrch, jelikož nová videa od lidí, u kterých máš odběr, se zobrazují primárně.


      Co jsem se díval, tak je to d3bil těžkej: https://youtu.be/sTIhjV4NZOo?t=9m6s
      • jindra.veliky
        to jsem vubec nevedel, ze ma ta historie takovy vliv, dik *4* *14*
      • oktavius66
        D3bil to sice je, ale je to jenom show. Znám člověka, který ho zná a říkal mi, že v normálním životě je slušný a vychovaný. Prostě přišel s něčím novým a vymyslel blbost, která se určité skupině lidí líbí. A rozhodně není malá. Divák jako divák. Nijak se ho nezastávám... Osobně jsem si ho chtěl taky prubnout, takže jsem šel na jeho Stream a jako jo.. dělá bordel a hraje si na velké a sprosté prase, ale na druhou stranu dokáže ty lidi povzbudit. Úplně jako by mu prostě přeplo z hova*a na ježíše. Ale každý se baví jinak.
    • To mi povídej mě to tam furt cpe pojebaného cigánského cristovao a to jsem v životě neslyšel ani jeden jeho debilní song. A prý mohlo by se vám líbit...to víš že jo youtube
      • Lukass
        Co bys chtel vzdyt je to jewtube.
        • A jó já zapomněl... za vším hledej žida *1*
      • Jsi ještě vetší zoufalec a ubožák, než jsem si myslel.
        • Protože nemám rád hudbu přitepleného cigána?
    • Koukáš na podobná česká videa, proto to doporučuje nějaké vepře nebo co to je za šaška...
      Tohle nastavení lze vymazat https://www.youtube.com/feed/history
  • oktavius66

    Střílčka z Egypta

    Prosím vás, neznáte nějakou dobrodružnou akční hru z Egypta ? Starou tak max. 6-7 let. Líbilo by se mi kdyby se tam střílelo s revolvery atd. Doba asi tak jako ve filmu Mumie. Klidně proti monstrům, ale uvítám i proti lidem. Hrál jsem DeadFall Adventures a líbilo by se mi něco v tom stylu. Díky moc za veškeré návrhy.
    • Čistě střílečka samozřejmě Serious Sam a pak taky Will Rock myslím, ale ten nevím, v jaké etapě se odehrává...
    • Binulý rok vyšla FPS alá Mumie. Tuším, že to bylo od polských vývojářů, ale nemůžu to bohužel najít. Možná Falls něco?

      Pamatuji si na recenzi od Pavla D. v Levelu
      • Už jsem to našel. DeadFall adventures, které sám uvádíš...

        No nic, tak za pokus to stálo :X
    • Prasaak
      Kdyby sis rozmyslel to stáří, tak Exhumed je skvělej:)
      • oktavius66
        Staří překousnu. Nevypadá to špatně. Díky za radu. *3*
        • solomon.short
          vzpomnel jsem si na Powerslave, ale letmou kontrolou jsem zjistil ze je to jen jiny nazev pro Exhumed :D
          • oktavius66
            No už jsem to všechno zjistil. Horší je to, že ta hra nejde již na 64-bit systémech. Škoda, vypadalo to perfektně.
            • solomon.short
              koukni sem a zkus: http://www.oldgames.sk/en/game/exhumed-powerslave/download/4709/
    • Lukyz
      Neodehrává se to zrovna v Egyptě, ale zkusil bych Indiana Jones and the Emperor's Tomb *2*
      • oktavius66
        Indiana Jones and the Emperor's Tomb je skvělá hra. Ale tu už jsem dohrál snad 8x *1*
    • Serious Sam 3, možná Clive Barker's Jericho.
      • oktavius66
        Serious Sama 3 jsem dohrál 2x, ale Clive Barker's Jericho mě nějak minulo i když jsem si to chtěl zahrát. Díky za připomenutí. *3*
        • Jack1947
          Takhle hrál jsem před lety (2006) ndohrál, hrál jsem nedávno ze SCORE DVD a ten neustály spawn nepřátel zvyšující obtížnost a plytká hra mne omrzeli asi půo 3hodinách. Vyhni se tomuhle odpadu. Obloukem. *3*
    • Napadá mě akorát Unearthed, ale nevím, jestli zrovna tohle se ti bude líbit...
      • oktavius66
        No vím o co jde. Ale slyšel jsem, že to není moc dobrá hra. Spíše FPS bych uvítal.
  • My summer car :D

    https://www.youtube.com/watch?v=r0IZ_TEzg7M
    • Kozy
      Viděl jsi jejich webovky?
      • http://www.johannesrojola.com/msc/

        Ted uz jo :D
  • Jack1947

    Mad Max - impressions

    Viděl jsem Re-play a musím říct že ta hra mne uchvátila, čekal jsem jen nějaké auta a ono tro vypadá bombově. To mlácení, ty fatality ten masaktr té krve a bude tam nějaké frakce, propracované safra tu hru chci už ted. *15* *14* Moc se mi líbí na to jak málo informací o ní bylo... a ted takovéhle videa. Pecka. !!!
    • Teď už jen stačí aby release měl okolo 30GB a pro Jacka je to hra roku.
    • ...

      Tak to aby si začal šetřit piráte hnusná *1*
  • martyEF

    World of Tanks slaví výročí konce války trojicí nových tanků včetně Rudyho ze seriálu Čtyři z tanku a pes

    tak niže to nepomohlo, takže ještě jednou můžete si tu lživou reklamu předělat???!!!!

    " takže si můžete všechny tři kousky vyzkoušet zdarma hned teď" tohle je do nebe volající lež a že zrovna na gamesech, to je docela vrchol *10*
    • Zkus to napsat jeste dvakrat, pak to treba zmeni.
  • Spekulace: Na letošní E3 bude k vidění 20-30 minut ze hry Fallout 4.

    jen to ne
  • Lukass
    Zacal sem poradne hrat Just Cause dvojku, a su prekvapene naplni a zabavnosti snad vsech misi, klobouk dolu. Kam se hrabe Black Flag kde za 15 hodin me bavila jedna mise, i ten Far Cry s odstupem casu hodnotim jako nic moc co se tyka misi.
    Naopak v Just Cause sou ty mise fakt super, navic si hra na nic nehraje jako treba GTA, fakt skvele se bavim a uz ted se nemuzu dockat Just Cause 3. Nedocenena hra.
    • Vizuální stránka byla úžasná a šlo tam dělat spousta věcí, které by mě bavily... jenže by to muselo mít nějaký příběh, který by tomu dávál smysl. Takhle to bylo jen o dělání brajglu a to mi přišlo málo. Hra mě záhy znudila.
      • Lukass
        Nez dementni pribeh tak radci zadne, me slo spis o zabavnost a rozmanitost misi, to me prekvapilo.
        Dnesni hry maji pribehy jako ze zvlastni skoly a hraji si na neco co nejsou, Just Cause si na nic nehraje a proto u me boduje. Poctive odvedena prace bez nejake trapne omacky a radoby cool pribehu.
    • PreidaQ
      Just Cause je prostě ztělesněná skvělá zběsilá akční jízda s trochou té omáčky v podobě příběhu okolo.
    • Kozy
      Sice si z příběhu už nic nepamatuju ale ten svět mě bavil víc než GTA nebo Far Cry. Trojku taky napjatě očekávám. Skvělá béčková hra.
    • Pethulla
      Sto lidí sto chutí. Podle mého je Just Cause (1) repetitivní blbina. To máš pořád: osvoboď vilu, osvoboď vesnici, dobij základnu. Mise byly tak "zajímavé", že si v hlavě nevybavím jedinou. U dvojky jsem teda zkoušel jenom demo, ale to mě utvrdilo v tom, že je to jenom graficky vylepšená jednička, která zůstala u stejné "zábavností".
      • Inquisitor
        Jo když se člověka omrzelo to řádění okolo, tak už nic moc nezbylo. Toho obsahu moc nebylo.
  • oktavius66

    Medievil (PS4) Update

    Právě vylezla na povrch zajímavá zpráva.
    Cituji z Konzolista.cz:
    "Včera jsme vám přinesli záběry z něčeho, co vypadalo jako nová MediEvil hra, kterou si přeje spousta fanoušků po celém světě. Bohužel se ukázalo, že nejde o oficiální projekt, ale o práci fanouška, který se jmenuje Guillermo Moreno. Ten se rozhodl vytvořit úroveň v Unreal 4 enginu, která ještě není zcela hotová, ale protože byl kolem všeho zmatek, vydal video, na které se můžete podívat níže. V popisku videa se omluvil všem fanouškům za falešnou naději, že vzniká oficiální nová hra."
    Spolu s touto zprávou fanoušek uvolnil i své video, které má dvě a půl minuty. Jde vidět, že tenhle člověk je velice talentovaný. Být já v čele SONY, tak ho buď okamžitě příjmu do práce a nebo prostě mu šoupnu hromadu peněz a schopné lidi a ať to dodělá. Protože to může stát sakra zato. Ale kdo ví... Třeba někomu v SONY se tento nápad kvůli velice kladným ohlasům zalíbí a rozhodne se to dodělat. Nevím jak vám, ale mě skutečně ukápla slza nostalgie + ta naprosto vynikající muzika v pozadí.
    Určitě se koukněte: https://www.youtube.com/watch?v=yd80uokktUY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit