Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim

    Sony se chystá zabývat možností pořizování snímků PS4 obrazovek v nekomprimovaném formátu.

    A to je ten pokrok. Kde se to jenom zastaví...
    • Revoluce :-DDD
  • Lukyz

    HalfLife vs. Black Mesa

    Moc pěkné srovnání prvního HL s fanouškovským remakem Black Mesa, jen kdyby už vydali i Xen...

    https://www.youtube.com/watch?v=VDL138ZXFIA
    • Hned mám chuť si to znovu zahrát.
      • Jack1947
        No vidíš, já se sekl v Black mesa hned u té ventilace - prostě se mi to nepodařilo přeskákat. *7*
        • Veskoslav
          Tobě dělá problém i pochopení tetrisu, takže nic překvapivého.
          • Jack1947
            Nebo sem třeba jen dostal bug... tot vše. *7*
  • Na Nintendo eShop dorazily jarní slevy, které nabízí až o 30% levnější 3DS a WiiU hry. Jarní slevy na vybrané hry pro Xbox One a Xbox 360 se nevyhnuly ani Xbox Store.

    Chtělo by to dodat, že se to netýká Evropy ohledně Nintendo shopu
  • Jack1947

    Sex v autě (nebo s autem?)

    http://radiatoryang.itch.io/stick-shift

    To už je vážně na zblití *11* *12* (a zdarma).
    • Uz se tesim az na to udela letsplaj slavny pjudipáj.
    • Inquisitor
      Jasný kandidát na příští nude gamesplay.
      • Jack1947
        To nejde, je rozdíl mezi svlečenými těly a homosexuální čistě hrou...ne dříve než po 22hodině.
  • karlman.hajsky

    THE HUMBLE STORE

    Akce na hry od Rockstar games. Doporučuji zkusit Bully: Scholarship edition za 2 €.
  • Jack1947

    Členové X360 preview programu brzy obdrží update, který s sebou přinese podporu pevných disků o velikosti 2 TB.

    Ty vogo, to bych do nich neřekl. Nemělo tam být náhodou XONE? *7*
  • Jack1947

    Hots - matchmaking (nebo demence čistá)

    Takže jwsem přišel na jednu věc, co mně jinak na celkem dobré hře sere a to dost, a takhle ze začátku nic moc... časem do té hry půjdu jen kvůli daillies, či co jak.

    Nebo se mám smířit s tím stejně jako SMITE, že jsem odkázaný víceméně na imbecily co nejsou schopni ani komunikovat? a jedou si po svým, dokonce jsem střetnul i arogantní ruské (zřejmně lol hráče) kteří si jeli vlastní ego hru a vžsledek byl myslím prohra. Hlavně že jsem slyšel nakonci jako nějaký rage či co m, tedy četl Uninstal game pls.

    MOBA hry asi nikdy nepochopím, ale když se u hots kouknu do tabulky tak víceméně vítězí červené psaní tedy defeated, asi mám jen smůlu že hraju z nekompetentními trotly, ted naposled třeba se ani neotravovali mi napsat něco když jsem jim napsal jak to cítím. Tak nevím mám hrozně moc pro her, když třeba budu hrát jednou ranked (nehraju ho ani u SMITE) a budu mít tolik proher tak nevím.

    Ono se snadno, příjde na to že to není zadarmo ale toikrát prohrávat, uchh... přitom já si heru jakžtakž užiju nevím. Jako ve SMITE se snažím, ničit věže, ale nechápu jak může někdo tak debilně nechat zničit věž, a zezadu se nechat ojebat. Kor když ten tým je celkem slabý a jeho opponenti se necháají zabíjet. Což se mi stává taky, že než aby riskovali že umřou tak tyhle nadutci nechávají zemžít normální hráče. *1* DEFEATED, deafeated a ještě defeated! to mám lagy a snažím se držet tým a k ničemu. Já nevím ale celkem to otráví, potom ti leaveři naštěstí je pošlou do hry s podobně postiženými hráči. Takže řekněme že mám na každých 10 her asi 8proher. 2Výhry...

    Přitom je přece důležité se zůšastnit ko a nemluvě o tom, že ty matche trvají třeba i půlhodiny. (zlaté surrender u SMITE i když jeho použití nechápu, na druhou stranu tam mně štvou killstrak a když se náhodou někdo ozve tak si přečte stfu nebo quiet!)
    Ptát se proč je online kompetitivní hraní takové je asi horší než nosit dříví do lesa ale tohle... otráví.
    • Jo, tohle me dost odradilo a take proto to ted moc nehraju. Blizzuv MM je uplne mimo a nekde to oficialne psali, ze jeste neni hotovy, ale ta situace co je ted je proste smesna. Muzu jen doporucit abys hral vecer (tj. tak 23:00 a pozdeji) a nejlepe se vyhnul vikendum. Kdyz mas nejakeho kamarada co by s tebou chodil, tak je to jeste lepsi.
      • Jack1947
        No jo kamaráda no, to je známe to bych si musel nějakého udělat. Výhoda kamrádů je že nejsou blbci, co kazí hru zároven vám nenadávají když to kazíte atp...

        Mně to štve no, prostě hraju pro sebe a ostatní mi /sobě kurví hru já jsem byl před 2lety nepolíben MOBA komunitou, nikdy nevěřil že bude taková různorodá. Předtím jsem se max setkal s tím že mně někdo někam poslal, ale takovéhle jednání hmm... snad to nějak poladí. Tohle je nepřijemné ale je to betra a closed takže bych se nebál. Chápu beginners atp, ani nenií zábavné hrát proti slabším hráčům... prostě to počáteční nadšení začalo mizet. Jak pára nad hrncem.
    • Jack1947
      MOBA hry přináší jen frustraci, člověka sráží dolů... at už debilitou nebo sami "týmový hráči".
      (nikdy předtím sem si nevyslechl tolik urážek, přání a jiných věcí)

      Snad hots bude jen o prohrách a blbých hráčích než aby někdo někomu přál dostat rakovinu, nebo jiné věci. Než to radši at reporují ale tyhle kecy.
  • solomon.short

    Dungeons of Aledorn

    Team 21 to dal a je zabackupovano. Dobra prace :)
    • Teda, jen taktak. Už jsem nedoufal.
  • Shuhei Yoshida nabádá k zaslání seznamu věcí, které by ještě měla konzole PS4 či projekt Morpheus umět.

    Šohaj Jošida! *16*
  • Pokud vlastníte novou konzoli a chcete si na ní zahrát The Elder Scrolls Online s Vaší postavou z PC verze, vyjde vás to na pouhých 20 $.

    To jako vážně? :D Kolik lidí takovou blbost použije?
    • Konzolistum to ani neprijde, voni sou vokradani furt, pro ne je to naopak normalní:-)
    • Jack1947
      Hodně protože přece nebudou hrát od znova *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit