Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games.cz

    Zdá se mi to nebo je tady poslední dobou takový útlum, úpadek. Co bylo dobré (videorecenze) je pryč. Klasické recenze mi přijdou čím dál míň objektivní (mi neříkejte, že nejsou zaplacené některé). Bleskovky stále tragedie, diskuze jakbysmet (to je fakt takový problém s tím něco udělat?). Novinky taky jaksi váznou, kolikrát jsem si všimnul, že se tu objeví novinka krátce po upozornění v bleskovkách od čtenářů na danou věc. Fiasko s BF "turnajem" nebo třeba ten včerejší gamesplay tomu nasadili korunu, to bylo vážně dno. Komu se tím chtějí ve svých letech zavděčit? Nějakým dětem? Zajímavé články taky nic (jednou za čas si zadarmo zaletí do USA a tím to hasne, mimochodem posledně už to bylo taky slabší).

    Jasně, nejde se zavděčit všem, kolikrát jsou to drobnosti, ale poslední dobou mám pocit, že se to jen nabaluje a zhoršuje. Chvílema mám pocit, že nejsem na Games, ale na nějakém Eurogej.ru nebo Hrej nebo co já vím kde.
    • sipecka
      nebreč, pořád tu máme skvělou komunitu *3*
  • Tafaraj

    Nové RainbowSix - uzavřená alfa ....

    Je to opravdu raná alfa, nevypadá to, hratelně docela nuda a to hlavní - absence týmových hráčů..
    • Kozy
      Mě to teda baví, občas se i nějaká ta spolupráce objeví. Hlavně se mi líbí to tempo.
    • Morraw
      Z toho co jsem viděl - obyčejná mp střílečka. Bez organizovaného týmu na obou stranách to nebude ani z poloviny tak zábavné, jak bylo prezentováno.
      • To je celkem jasný, že týmová hra bez pořádnýho týmu bude stát za pendrek. Ideální na lanky nebo pokud má člověk hodně kamarádů *3* .
  • jakubc

    Česká hra na Steamu

    Právě vyšla na Steamu (protlačila se přes Greenlight) nová česká hra Defend Your Life!, tak mrkněte, jestli si chcete trochu zapřemýšlet u pěkné td strategie

    http://store.steampowered.com/app/357780
  • Jack1947

    POE joke...

    https://twitter.com/icequeenerika/status/584095214240931840/photo/1

    *7* zachvíly budou tyhle sissinky určovat co ve hrách má být a co ne.(bonusweb.cz)
    • ringmancz
      já jsem tam furt hledal ten význam, kterej měl někomu vadit a to je ta upravená verze...

      tohle je ta původní - http://static1.gamespot.com/uploads/original/1535/15354745/2841412-5299186766-obsid.png
      • Lukyz
        Vždyť je to vtip a dokonce vtipnej! Ale nějaká s prominutím "attention whore" to prohlásí za nekorektní a trans-mysoginní (WTF?) a sama se prohlašuje za trans-feminist?!? *7* Přátelé, řítíme se do pěkný ...
        • Jack1947
          Ještě si ztoho cení sami vyvojáři? fakt, člověk by řekl že si za svoji hrou a obsahem, budou stát.

          Měli by udělat hru v hlavní roli s transkou, aby se zavděčily jak bude krájet/řezat kvanta protivníků na počkání... bude tam hodně krve/čerstvého masa ale transgenderům se zvedne úd protože hrdina bude správně - transní. *12*
    • Morraw
      Je dobré si zjistit, jak to doopravdy bylo..
      Ve zkratce "Tu básničku nechal změnit sám backer, ne Obsidian"
      https://forums.obsidian.net/topic/74461-controversial-limerick-discussion/page-25#entry1631723
      A tady nový memorial

      “Here lies Firedorn, a bard, a poet
      He was also a card, but most didn’t know it
      A poem he wrote in jest was misread
      They asked for blood, so now he’s just dead”
      • vlastik.plaminek
        To ovšem nic nemění na tom, že nějakou kravku asi začala svědit nebo co a tak si musela na něčem vylít žluč. Fakt už by to měli přejmenovat na Twatter, podle toho, co z tama leze.
        • Tahle přehnaná korektnost je úplně na hlavu.. *7*
          • vlastik.plaminek
            Snad si můžou na KS nebo jinde vysomrovat na hru podle gusta, ale ono je asi jednodušší natáčet obsahově prázdné sra*ky a psát na Twatter.
          • Keyz
            http://mobil.idnes.cz/iphony-jsou-uz-rasove-korektni-d3i-/iphone.aspx?c=A150409_181510_iphone_jm
            *15*

            Stejná hovadina jako tahle zpráva. Aneb tím, že se budou ostatní více odlišovat tak to bude méně rasistické. Přitom ten smajl byl univerzálně žlutý a nevím o tom, že by si běloši stěžovali...

            A do tohle upravený text na základně nějakého komického tlaku. Divím, že tak lehce podlehl. Sra*ka to je. I když v USA jsou cvoci a politická korektnost a tedy i nepojmenování problémů tam je skoro součásti bible. Poté bude jeden univerzální humor který nikoho neurazí a vše bude univerzální aby to nikoho nemohl urazit. To poté bude skutečně humor.
            • Morraw
              Však o nic vesměs nešlo a souhlasím s jeho vyjádřením. Moudřejší ustoupí a kravka si myslí, že něco vyhrála. Ty nápisy nemají s hrou stejně nic společného. Takové věci může psát kdekoliv na blog, do komentářů atd.
              Horší kdyby se musel modifikovat obsah hry (NPC, rozhovory atd.)

              Ale spíše je mi líto, že vůbec něco takového postihlo i PoE. Lidstvo je prostě retardované. Nebezpečně retardované.
    • Jde o text backera, takže nejde o nic, co tam dali tvůrci hry...
      • Lukyz
        To ale nemění nic na tom, že museli zasáhnout do hry, protože to "někomu" nepřišlo korektní *7*
        • A mimochodem existují i hráči, kteří by byli nejraději, kdyby v té hře nebyli od backerů vůbec žádné texty... Občas to trochu může ovlivnit tu atmosféru hry.
          • Morraw
            V jedné z nahrávacích obrazovek je o tom zmínka. Lidé to tedy nemusejí číst, aby jim to nekazilo atmosféru.
            Mě to třeba nevadí a některé i pobaví.
        • Předpokládám, že změnu provedli poté, kdy se to nezdálo ani jim správné. Kdyby za tím textem stáli, tak ho tam nechají. Poslední slovo mají tvůrci hry. Teď se z toho dělá, jako že to změnit museli... (nemuseli, kdyby nechtěli)
          • vies co je shitstorm ktory by urobili ochranci ktori to maju v naplni prace? :)
  • Keyz

    Martin Klíma: Počítačové hry, historie a prožívání dějin

    https://www.youtube.com/watch?v=cdzTsWF3c2A
  • Keyz

    Face to Face: Crowdfunding a financování startupů

    https://www.youtube.com/watch?v=uCx_l9tR2Sg
  • Drakene, zase ten tvůj pučistický pokus čtyřprocentních mončičáků? Začíná tu být nějak nebezpečno.
  • Draken69CZ

    K*rva

    Jak dlouho se tu bude tolerovat propagace nacismu? Jak dlouho tu ostatní budou přehlížet trestný čin? Kolik z Vás má n@sráno v hlavě?
    • Chim
      Pokud máš pocit, že zde dochází k trestnému činu, měl bys podat na příslušné instituci k tomu určené, trestní oznámení.
    • Keyz
      Když to je trestní čin tak to pak je přeci jednoduché. Podej podmět policii když to zde vidíš a podle všeho s tím máš velký problém.

      Hlavně moc nezakazovat aby to nedopadlo jako ehm (snad to mohu říci) v Německu. Tam ani nemohou získávat informace o jejich historii atd. Vůbec berou to stylem "Co je podle nás špatné o tom se nebude mluvit a tím to špatné vymizí"

      Hlavně se nedívej na Česká sodu. Tam byl dokonce sám Adolf a Stalin v jednom studiu!
      • Jack1947
        No ale nedělá jim problém nechat v klidu dožít ve stáří válečné zločince co skartovali papíry o mrtvých židech, jen na odbočení jsem si dovolil (ještě zamlčovat že to tak bylo)

        "podej podmět policii" *1* *15* ta by si teda smlsla nejsme v USa nebo anglii kde se nahlašují kuriozní případy, zatím hehe.
    • Jack1947
      Jestli myslíš Hitlera -mein kempf tapetovače games a mou zlou odnož jack1947 tak ok ale Fuhrer fakt není propagátor ničeho ale asi dobře věděl pročb mít takový nick a tu karikaturu Adolfa. Aby ostatní mohli téct vzteky že co jako si to nedovolil.

      I když by se nemělo nic zlehčovat ani utrpení (milionu židů) tak si myslím zaslouží tady být stejně jako ostatní když nic zlého nedělá. Někdo by třeba také nemusel miít rád lebku, zeleného (cosi) atp... musel by změnit behaviorální chování a pak by se to řešilo ne. Tady jen se vaří z vody. Toleruje se tu i horší excesy tak proč hned utínat poměrně vtipnou vsuvku jinak šedých všedních dnů.
    • chlapče Führer je německy vůdce a ten smajlík s patkou nikoho nevyvraždil. Tohle není propagace nacismu, tak se vzpamatuj...
      • Hitler je taky jen par písmenek, fotka vudce je jen par pixelu a hakovy kriz je jen par carek tak o co jde
    • Kozy
      To ale neni propagace.
    • Thorar
      O čem to mluvíš?
  • GamesczTV

    Hoši nevim jak už jste na to prisli nebo proč to děláte, ale prosim vas už se opravdu nesvlikejte a nenahravejte pak něco. Fakt sry, ale na to se proste nedá dívát, musel sem do kraje ty obrazovky prilepit papír abych vas nevidel.
    Jestli chcete tohle nahravat tak si tam pozvete Bětku.
    • Inquisitor
      Jako když to bylo jednou, tak jsem to ještě tak nějak bral, ale nechápu proč to udělali znovu. Já nevim, ale fakt nemám chuť koukat přes hodinu na polosvlečený chlapy, aspoň teda doufám že měli kalhoty :)
      Doufám, že už to bylo tentokrát naposled.
      • Jack1947
        Bladborn byly na ostro, takže dost pochybuji. *3* (myslí pod kalhoty)

        Myslím že to jen dokazuje fakt že se nemají zaš stydět, ( svaly ne - to druhé *15* )
        Na ženskou, by ses kouknul radši ale ta by do tohohle nešla. *4*
  • MickeyMutant

    Eidos se podělilo o skladbu z oznamujícího traileru hry Deus Ex: Mankind Divided.

    Jenom chvilku jsem trpěl, pak už jsem se jenom smál. Tady nepůjde o spásu několika augmentovaných nebo o konflikt uvnitř rozdělené společnosti. Ani o osud lidstva a planety. Tady půjde o celej zasranej vesmír a přilehlé okolí.

    Pokud by někdo nevěděl, co znamená slovo "pompézní", nemusí hledat ve slovníku, stačí, když si pustí tuhle skladbičku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit