Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Vyjde další rozšíření pro Age of Empires 2 HD

    16 let od prvního vydání na PC je to celkem slušný *1*
    Snad půjde aspoň o datadisk jako Conquerors a ne o tři nový civilizace za 10€

    http://www.pcgamer.com/age-of-empires-2-is-getting-a-new-expansion/
  • Rainbow 6 Siege

    Dostal nekdo pozvanku do alfy? Me ted prisla, ale o vikendu budu pryc a pak uz me ceka GTA V na PC *1* , zajimalo by mne jestli je nejaky zpusob jak tu pozvanku nekomu preposlat, aby to nekdo vyuzil lepe
  • Jan Doskočil mě blokoval na twitteru. *13*
    • ringmancz
      já jsem se na EG registroval, abych tam mohl napsat komentář (k článku o AHP) a hned ho vymazal, ale já ho pořád vidím.

      mě si taky zablokoval a číst jeho tweety se dá i tak
  • Veskoslav
    Jo kdyby někdo nevěděl, tak v EvE se zase něco ošklivě podělalo. Tím myslím to, že to zase bude stát dost peněz:)

    Odkaz na online "přenos":http://www.twitch.tv/daopa
    • Tilwaen
      Zase někdo zapomněl zaplatit nájem? *1*

      Sice jsem Eve nikdy nehrála a nejspíš ani hrát nebudu, ale fascinuje mě, do jakých rozměrů tam mohou přerůst konflikty a kolik lidí rázem přijde o svou "celoživotní" odměnu za snahu a čas, který do toho investovali. A to vše většinou kvůli nějaké malichernosti.
      • Veskoslav
        Netuším, ale kamarádi dělali mrtvé brouky, aby nemuseli do hry. Spíše to vypadalo na přepad, co se zvrhnul.
        • a pak ses probudil s čurakem v hlave
  • Jack1947

    Hounds

    Takže kdo měl rád, GOW (gears of war) bude mít rád i tuhle akci, která má plno pohybů z gow a je brutální hlavně PVP je sranda navíc dostáváte jakési body (rank)a za to i cenu, tu dostanete za daily quest a login time taky... zbraně se získávají zdarma hadry i když časované taky ( trochu mi vadí že coop stuff nefunguje v pvp) shop nefunguje - myslím cash snad to nebude p2w ( nebude).

    Vím byl jsem podobně unešen ze začátku HOPS ale snad mi to vydrží... snad jsem tam nepotkal anglicky mluvícího hráče plno turků... a to je tam více channelů.

    Počítám že trade/craft systém bude jako v rpg - prostě tradování mezi hráči a crafting zbraní.

    Kruger - nick kdyby si někdo chtěl zahrát, - přihlášení funguje i přes fejsbuk. *3*

    Prosím koho to nezajímá, nebo chce jen otravovat at nereaguje . Je to jen stručné info. Nic víc. Děkuji.
  • ringmancz

    Mortal Kombat X za lepší cenu

    http://www.bundlestars.com/store/mortal-kombat-x-special-kombo-pack/

    + Goro a předchozí MK
  • Draken69CZ

    Heroes of the Storm

    Beta Key

    1) y6897g-79rc-8w9mzd-jrjd-jf2rrz
    2) w9zp2t-7fmk-44pfhx-rhvb-vnfeh4
    3) vhcfxe-vdzh-2xd68c-khct-gvmkhz
    4) mcgkek-zt8m-4dhey8-wwbc-xw9mjd
  • Deus Ex trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8
    • nekromant33
      Nevím, jak vypadá Evropa v kánonu Deus Ex, ale doufám, že ten ruskej přízvuk je způsobenej nějakým obnoveným Sovětským Svazem a ne zeměpisnou a historickou neznalostí tvůrců.
      • Tilwaen
        Taky mě to hned chytlo za uši, na druhou stranu si ale říkám: jak vůbec zní český přízvuk? A existuje vůbec? Podle mě stejně všichni mluvíme jakýmsi univerzálním evropským přízvukem, snad s výjimkou jižních států a Francie. Český, slovenský, slovinský, chorvatský, polský... Dokázal bys je odlišit? Já určitě ne. A ačkoliv se mi ten ruský akcent nelíbí, neměla bych to tvůrcům za zlé, je to z jejich strany celkem pochopitelný krok.
        • nekromant33
          Budu-li soudit podle toho, co za anglicky mluvící neanglický lidi jsem potkal, tak přízvuk byl výhradně u českých učitelů (...), generace starší než mé, a u těch stejně starých nebo mladších to je nedostatkem talentu pro naučení se cizího jazyka. Já se se slovíčky ve škole učil i výslovnost, zbytek mám z filmů/her/hudby. Proč bych si měl zafixovávat nějakej akcent kde je dominantní R nebo co to v tým "východním" je , případně THE číst jako D atd., to je prostě o vzdělání.
      • Inquisitor
        Sakra, já tušil že zase budeme mluvit rusky. Pro zbytek světa jsme holt všichni na východ rusáci. Jim to zní a vypadá všechno stejně.
      • Jack1947
        Spíše to je úplně jiná liga a na to se náš slavný JD moc nechytá a tomu asi děsně pije krev. *15*
        • Co to zase mektáš? *1*
    • Boxart

      https://pbs.twimg.com/media/CCFN3luUgAEwK2W.jpg:large
    • Veskoslav
      Brutální, co postavili na Hradčanech:) V 1:30 pro ty, kdo si nevšimnou:)
      • C-BEAM
        no tak "trochu" dlhšia pouličná lampa :) ešte že ich tam nenapadlo zapracovať blob.
      • jakubc
        To je na nábřeží, ne až u hradu. Hlavně ty pasáže traileru před tímhle momentem jsou skvělé, návrat Iluminátů,...
        • Veskoslav
          Zastav si to a podívej se pořádně, co je místo katedrály:)
          • jakubc
            Já jsem si všimnul jen tý obří stavby. Ale tohle... to vypadá jako... Jo, bazilika svatého Petra z Vatikánu. Good Job :-D
  • Draken69CZ

    WTF

    Tak jsem se z dnešního FC dozvěděl o herní žumpičce booom.cz na jednu stranu tady každej brečí jak se hry berou jak nějaké oplzlé zlo a pak se tu podporuje tohle, smutný za mě teda bobek na vás *16*
    • nekromant33
      To je ta konkurence eurogameru o který JD pořád na twitteru mluví jak mu všechno závidí? Podle nadpisů a obsahu většiny "článků" (obrázky a dva řádky textu) by to odpovídalo.
    • ringmancz
      http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/316/773/59d.jpg
      • Draken69CZ
        Spíš mi na to řekni svůj názor tyhle reakce "obrázkama" je fakt přínosná.
        • ringmancz
          podle mě to má úplně jinou cílovku, do které nepatří lidi, kteří hry berou jako oplzlé zlo. hodilo by se někam na viditelný místo na webu napsat, že to je "bulvár". to by pro někoho mohlo být matoucí.

          mě takový blbosti baví, za chvilku to projedeš, pobavíš se a "nesmrdí" to tady na Games. něco jako 9gag

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit