Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    :(

    Koukám že ta nová banovací agentura moc nefunguje.
    • Keyz
      Musí nabrat více lidí kteří to budou sledovat jestřábím okem.....
  • Keyz

    Dnes vychází War for the Overworld

    https://wftogame.com/wfto-wednesday-117/

    Podle všeho nejvíce podobná DK ze všech moderních her které se o to pokusily.
  • Vojta_Ilavsky
    Můžou mi prosím cenzoři vysvětlit, proč se mažou příspěvky zpochybňující jejich inteligenci a nevybírávé mazání rozumných a jiných zcela politicky korektních příspěvků?
    • Keyz
      To vždy klasika. Soukromý web kde nemají přesně napsány pravidla a nemáš možnost to ani poté řešit.

      Tak si vždy mohou smazat co chtějí. Jako na Idnes a jako skoro všude. Prostě je to na tom vrchním mazači bez odvolání.
    • Smazane byl ten prispevek naprosto v poradku, Nadavky a urazeni se mazou vsude.
      A tvoje argumenty sou veskery zadny, sam mas doba grafiku na pokraji smrti, ale delas tady chytraka nejvetsiho, takovy mam nejradci.
      • Vojta_Ilavsky
        Na hry z GOGu bohatě stačí, na ty co nejsou na GOGu mám X1. :) A neřek bych že je 7850 OC zas tak úplně na pokraji smrti, navíc hraju v HDéčku, ne ve FHD, ne každej je extra majetnej.
    • Rozumných možná podle 17 letého děcka. Píšeš příšerný bláboly a ještě se divíš. Zdravím konečně dobře fungujícího admina.
      • Vojta_Ilavsky
        Mě nic nesmazali. *7* Jinak taky tě zdravím, LV426. *11*
  • alladjex

    GDS a další přednášky

    Zdravím, objeví se na Youtube ještě nějaké další přednášky z GDS 2014 nebo už je konec? Díky
  • nekromant33

    Seznam nových skladeb PC verze GTA V, které lze slyšet na radiové stanici "The Lab".

    Takže zase naladím Independence FM.
    • ringmancz
      náhodou super tracklist
  • Nintendo Direct

    Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=IMedqo8mLaQ
    • jakubc
      Díky
  • andrewz

    Úterní 16. hodina s sebou přinese trailer na PC verzi GTA V. 

    Thursday April 2 at 10am ET (7am PT / 3pm BST)

    je

    úterní 16. hodina? *8*
    • Lukyz
      Ano je, zadej si to na www.worldtimebuddy.com

      EDIT: Akorát, že je to čtvrtek -> už mi to došlo, pardon *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit