Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • free klíče

    Ahoj, rozdám 4 klíče do uzavřené bety Heroes of the Storm. Kdo by měl zájem napište mi na rehakrad@gmail.com a ti nejrychlejší je dostanou *1*
  • Je Smutné že někteří herní redaktoři nedochodili devítiletku a ani se nikdy neprošli po Praze

    "In researching the architecture of Bloodborne, Miyazaki and the team visited Romania and the Czech Republic, drinking in their gothic grandeur."

    http://www.theguardian.com/technology/2015/mar/31/bloodborne-dark-souls-creator-hidetaka-miyazaki-interview
    • ringmancz
      že se inspirovali i u nás, se ví už dlouho
  • Draken69CZ

    Gejzír - Počítačové hry

    Chcete proniknout mezi drsné mafiány? Počítačový mág Dan Vávra vám to umožní.

    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10805121298-gejzir/215562235000011/obsah/391826-pocitacove-hry
  • Morraw

    Pillars of Eternity patch 1.03

    Vyšel slíbený patch!
    • Keyz
      Poté zjistili, že tam je chyba pak vydali zase hotfix :)
      • Morraw
        No hlavně, že už opravili ty zásadní chyby, hromadu dalších a ještě do týdne. Ale stejně začnu hrát odznova.
        • to už maš jako odehrané? Nebo prostě v půlce na to sereeš a hraješ od znova? V tom případě ti závidím(spíše nezávidím) ty mraky volného času???
          • Morraw
            Nemám, jsem asi v 1/3 (50h). Takže ano, začnu znova. Chci prostě udělat některé věci jinak a víc se do hry ponořit. S tím časem..když máš v práci 12tku a nemáš co dělat ;)
    • hej, na steam :(
  • Bloodborne na japonském trhu překonává v prodejích i hit Demon's Souls, v tuto dobu téměř pětinásobně.

    Vsak Demon's Souls bola neznama hra. Staci kliknut na clanok a tam sa pise, ze BB nedosahuje predaje DS1 ani DS2, pricom v Japonsku sa na Xboxe a PC nehrava.
    • Těch prodejů nedosahuje zejména proto, že PS4 není ještě zdaleka tak rozšířená, jako byla v té době PS3 a X360.
      • Fremencz
        Těch prodejů tam nedosahuje hlavně proto že o PS 4 a ani Xbox One v Japonsku neni zájem.
  • Vojta_Ilavsky

    GTA Online Heists TV Spot

    https://www.youtube.com/watch?v=U4lWSh3cSww
    • ringmancz
      u těch hodnocení měli připsat, že platí, jen pokud hrajete s kamarádama a máte mezi sebou jak komunikovat
  • matt

    Jarní akce na Originu - slevy až 50%

    https://www.origin.com/en-ie/store/deals/sale/spring-sale

    I když nemám EA moc v oblibě, zvažuji koupi BF4 Premiumu (komplet se všema DLC) za 25€.. Vlastním BF3 Premium a nějak se nemůžu rozhodnout, jestli to má cenu koupit.. Můžete mi, prosím, někdo poradit? *4*
    • karlman.hajsky
      Vlastníš-li BF3 a baví tě tak doporučuji u ní zůstat.
    • Tilwaen
      Díky za tip na akci.
    • Kozy
      Battlefield nebrat.
      • matt
        Čekal jsem teda trochu konstruktivnější odpověď *1* Battlefieldu 3 jsem se nahrál docela dost, tak mě zajímalo, jestli stojí za to koupit BF4, když je teď za takovou cenu..
        • Osobně moc nechápu ten všeobecný hate kolem BF4, ale sto lidí, sto chutí. *3* BF3 jsem se nahrál možná až moc a tak jsem trochu tušil, že navzdory tomu všem negativnímu povyku kolem něj a vydání 4ky, neodolám a půjdu do ní. Hru jsem kupoval v podstatě hned v den vydání. Nebudu tu lhát, že to vždycky fungovalo 100% a vlastně i dneska se sem tam objeví nějaký ten technický problém. Kdybych měl ale na váhy postavit komplikace versus zábava a čas, který jsem u toho nahrál (a bavil se), tak není co řešit. Pokud tě bavily BF3, budou tě určitě bavit i BF4 (minimálně stejně), z mého pohledu je to skvělá hra a to, co dělá a na co si hraje, jde jí na 100%. Novinek je dostatek, hra prodělala od BF3 nějaké menší plastické operace, ale není to nic takového, co se děje u slavných támhle za velkou louží - pořád poznáš, že je to BF a ne něco jiného, je to spíš taková pozvolná evoluce (kterou třeba já preferuji). *3* Jak už jsem psal - hraju to od začátku vydání dodnes, v podstatě když se naskytne volná chvíle, hraju BF4, třeba jenom jedno rychlé Metro (většinou stejně u jedné hry nezůstanu... *1* ), ale hraju a pořád se bavím, hodně často se směju a taky nadávám...jsou to emoce, je to válka... *1* *3* Za sebe říkám, jdi do toho a dobře se bav... *3*
        • homeles8
          tak mě Battlefield 4 baví, ale já na něj přecházel za Battlefieldu 1942, jiný jsem nehrál. A Battlefield 3 je prej hodně podobnej, jako čtyřka, resp. obráceně. Jinak je to pro mě kvalitní hra a moc nerozumím tomu hate na ní.
  • Rejsek
    Doporučuji redakci příště nic neoznamovat a rovnou začít konat, jakkoliv je vaše snaha o deratizaci diskuzí chvályhodná, zištnost jejího oznámení pouze prodloužila život některým slabodušším jedincům tím, že mu opět dala smysl a zabránila tak nějakému jeho racionálnímu konci, třeba sebevraždě....
    • Keyz
      Proč pořád někdo chce aby vše za něj řešil někdo jiný. Ideální pravidly která omezí i ty "slušné"....
      Tak to nečti, nereaguj a hotovo. Ty největší šílence redakce stejně vždy řeší.

      Tohle je klasika. Namísto abych sám něco dělal tak, chci vynutit pravidla pro všechny. Takto začíná vždy omezování všech svobod. Smrdí mí kouř? Tak nikdo nesmí hulit. Bojím se zbraní? Nikdo nesmí mít bouchačku atd... Do toho klasické přehánění a zveličování problému jak to udělali cikáni u kámoše v ulici. Nějak blbě vařili a začalo se jim čoudit z okna a něco tam hořelo, tak řvali jak šílenci a zavolali hasiče. Nevím co tam nakecali (asi, že hoří barák a do toho tam někdo běhá s kulometem), protože dorazilo 5 hasičských aut a 3 policejní *15*. Mezitím to nějak lehce uhasili a celá jednotka po 10 minutách zkoumání (WTF) zase odjela *15*

      Mago*i. Tohle je podobné. Není to zde tak šílené jak někdo často píše. Většinou zde tapetuje jeden jedinec.
      • Rejsek
        Než spustíš takovou přestřelenou reakci, tak se zkus začíst a pochopit smysl komentáře. Asi jsem to napsal moc složitě, tak to vysvětlím jinak. Viděl jsi film Obecná škola, jak tam říkali, ať děti neolizují zábradlí před školou, že by jim mohl přimrznout jazyk a ony stejně šly a olizovali ho?! Tak podobnou reakci vyvolalo oznámení reakce. Pokud by redakce nic neoznámila a rovnou činila, žádná taková reakce by nenastala. Na to jsem narážel, kapiš? ;) To s tou sebevraždou je samozřejmě vtip, jen tím pohrdavě naznačuji, co si myslím o původcích těchto stupidních reakcí.
        • Keyz
          Netuším jakou reakci to mělo vyvolat. Je to zde pořád stejné. Komentáře jsou pořád stejné atd.
          Nevšiml jsem si, že to bylo jako v tom filmu kdy najednou několik lidí šlo dělat něco proti zákazu.

          Hitler zde tapetoval i v minulosti. Proto je také zbytečně dělat další restrikce které dopadnou na všechny.
    • Porusil jsi pravidla diskuze tim ze nerespektujes slaboduche jedince...
  • solomon.short

    velikonocni darek

    Torchlight II - IC2PG-CYA7Q-7W8XB
    • Děkuji převelice
  • Keyz

    Pillars of Eternity Patch Notes: 1.03

    https://forums.obsidian.net/blog/7/entry-179-patch-notes-103/
    • jakubc
      Takže 2 největší problémy s itemy a staty vyřešeny i zpětně, super.
      • Keyz
        Jo.

        Hlavně zpětně. To jsem nečekal.
    • ucho
      a co ta čeština? jestli jsem to dobře pochopil, tak ti, co se do ní pustili, se rozhodli překládat jednotlivé xml soubory v notepadu. celkem psycho. jak tomu pak chtějí dělat korekce, když přepíšou původní text? to si jako otevřou dva soubory a budou postupně porovnávat? buď bude výsledek tragickej, nebo to bude trvat věčnost.
      • Keyz
        CZ nesleduji.

        Ale jak píšeš. Vypadá to celkem "psycho". I podle přeložených obrázků které tam dali... No, stejně po tom lidi skočí protože to asi bude první CZ (jestliže naberou dost lidí) a bude rychle venku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit