Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heroes beta

    prve 2 kluce O.o
    1) MC4JF6-GW7B-KT78TG-N848-VWVKX2
    2) 2VZXDB-YYNF-6K8WT6-KJBD-HK9MDE
    • a enjoy
      3) W2CKCD-YDHW-VMK77B-KC2P-MRPD46
      4) 7K9JH2-C6N9-CBNX8V-MFXZ-J26FWM
  • Dotaz

    Chtěl bych si konečně koupit Pillars Of Eternity. Ale nikde jsem nenašel jak to je s partou během rozhovorů. Když na nějakou možnost u rozhovoru potřebuji x obratnosti a postava která vede konverzanci to nemá, tak se tam automaticky započítají data z party? Tedy jestli někdo bude mít x obratnosti tak to budu moci použít? Nebo musím začít rozhovor s osobou která má x obratnosti?

    Dík.
    • Ať klikneš na danou postavu jakoukoliv jinou, začne rozhovor mezi NPC a tvou hlavní PC, takže to nejde tak, že bys ty neměl dostatečnej lore, ale tvůj kouzelník jo, takže bys ho mohl použít, některý volby v rozhovorech ti prostě vždycky zůstanou uzavřený, ikdyž kombinací nějakého toho vybavení (přičemž když ti 2 věci dávají stejnej bonus, tak se to u jedné z nich "potlačí", takže nejde na postavu narvat 10 předmětů, které přidávají třeba inteligenci), jídla, lektvaru a odpočinku ve správném pokoji v určité krčmě jich většiny jde nějak dosáhnout, když moc chceš, ale důležitý volby, kde opravdu jde o nějakej rys postavy, když jsi se na to nezaměřil přímo při tvorbě postavy, tak nedáš, protože to fakt bude moc vysoko....
    • Tak snad je to realné RPG ne? V reálu snad potřebuješ body do obratnosti, abys sbalil ženskou? Blbost...
      • Tilwaen
        Třeba balí ženské na šplh po laně *1*
  • jindra.veliky

    Video: Porovnání jízdy za deštivého počasí ve hrách Driveclub a Project CARS.

    Driveclub vyhral na plny care.... *4*
    • Také se porovnávalo pouze jak to vypadá a ne to jaký to má vliv. Jedna hra je arkáda a druhá simulace.

      Něco jako ženská která je hnusná jako pr*el ale díky práci několik profíků a líčení vypadá svkěle vs ženská která vypadá skvěle normálně. Tohle také vypadá skvěle ale vliv to má 0
      • jindra.veliky
        to prirovnani je mimo
    • to není úplně fér srovnání. Project by měli srovnávat s Gran Turismem 6 a DriveClub pak s něčím ještě neoznámeným. Takhle to vypadá na další odklad *15*
  • Tafaraj

    Soubory digitální PC verze GTA V o velikosti 65 GB můžete začít na STEAMu stahovat 7. dubna, tedy týden před oficiálním vydáním.

    Nejen na STEAMu ale i R* Warehouse toto umožní ;)
  • Soubory digitální PC verze GTA V o velikosti 65 GB můžete začít na STEAMu stahovat 7. dubna, tedy týden před oficiálním vydáním.

    Ještě že se mi podařilo tady v zapadákově udělat z bývalých 300 kb/s dnešních 1,3 MB/s. Asi před měsícem jsem to měnil.
    • Keyz
      I tak by to šlo. Za dva dny by jsi to měl s 300 kb/s. Ten týden je skutečně pro nejpomalejší "internety".
      • Já vím, co jsem počítal, tak mi vyšlo 2,5 dne, ale je nereálné, abych měl počítač non-stop zapnutý 2,5 dne + možné potíže způsobené přetíženosti, ale nevím... Každopádně začíná být normální, že hry mají přes 50 GB, takže proto říkám, že díkybohu mám už lepší net. S tím 300 kb/s bych se později zbláznil.
  • PCars vs. DriveClub

    https://www.youtube.com/watch?v=EI6JZV-7jiA

    Hodím své malé zhodnocení. Project Cars vypadá jako hra na PS3 a DriveClub vypadá prostě skvělé a odpovídá roku 2015...
    • ucho
      DriveClub má taky mnohem lepší kameru. Dodává lepší pocit z jízdy.
      • Vis musim te zklamat ale 90% PC hracu hraje pohledem z auta a hraje na volantu, takze zadne knipl na kole a pohled zpoza auta, my zavodime.
        • ucho
          To máš z nějaké statistiky, nebo sis to číslo vycucal právě z prstu? ;)
          • Asi jen 10-20% hráčů používá pohled z poza volantu. Já třeba jo, je to.. realističtější :)
    • Vojta_Ilavsky
      Pcars vypadá na konzolích naprosto ohavně.
      https://www.youtube.com/watch?v=BUZanIi5DiM Na Xku to nebude o moc lepší... *1*
      • Hanzales
        Zbytečné se zase přít ;o) Jednak obojí vypadá parádně a jednak zase srovnáváte hrušku a jablko. Jablka (ne ty nakouslý) už žeru co vyšel první build a jsou super a jakmile si pořídím PS4, beru k němu i hrušku, na kterou se taky těším :) Jinak pokud to vezmeme čistě "graficky", u pCars je třeba počítat s dynamickou proměnou počasí. Když si dáte lehký déšť v podvečer, pak přestane pršet a začne se ztmívat, do toho dynamicky nasvícené mráčky, to nikde jinde neuvidíte. no a co se týče arkád, jsem si jist že DriveClub mně bude bavit mnohem více, než co mám k dispozici nyní. AC vynechávám záměrně, protože to je cibule. Je to něco úplně jiného než ovoce a (osobně) se nedá bez toho existovat :D
        • v DriveClubu je dynamické počasí a vypadá to grandiozně...
      • No a na PC na max detaily vypada krasne,kdyz sleduju replay mam pocit ze cucim na skutecny zavody.
        Navic to urcite neni simulator, ale semisimulator, a da se z toho udelat i arkada, je to komplexni a skvela zavodni hra ktera bude prakticky nesmrtelna.
        • na PC na max to pořád vypadá o dost hůře než DriveClub, ale co už no. Jinak tvoje kecy *1* Asi jak to, že 960 GTX zvládne vše na max pří 60 FPS *1* Přitom je to jen předražený shiit *3* Ty nesmrtelná teto *15*
          • Jinak me jeste zajima jestli hrals Project Cars a videls na vlastni oci, nebo je to klasicka debata s trolem, a taky me zajima jestli jede Driveclub v 75FPS jako me Projec Cars.
            • ucho
              říká ten, který DriveClub nehrál...
              • Reakce na příspěvek:

                A ja nekde rikam jak Driveclub vypada, nebo to nejak hodnotim??? Ne, pisu pouze o Project Cars, tak se nauc cist vemeno!!!
            • Mám slušné PC a PS4. Takže snad ti tato odpověď stačí
              • Reakce na příspěvek:

                Ok, jinak myslim ze je furt zbytecny se hned hadat ne? Ja bych ty hry vubewc nesrovnaval. Jaky sou v Driiveclub trate, realny nebo vymysleny? A bezi to v 60 snimcich? Zavodni hra musi bezet aspon minimalne tech 50 snimku.
          • Tak me je vcelku fuk jak vypada Driveclub :-) A ani to nevim, auta nehraju na gamepadu, stejne jako si treba na kolo nemontuju knipl.
    • *1* Možná jsi se jen přeřekl ,ale s propracovaností herních mechanismů by to mělo být právě naopak ... . *7*
      • hodnotím grafiku a tam je DriveClub několik tříd před PCars, navíc Driveclub je arkáda a jako arkáda to funguje, PCars je simulátor a jako simulátor to nefunguje viz nerealná fyzika, auto nesmyslně klouže apod...
        • C-BEAM
          Keď ideme do detailov tak P.C. má lepšie stromy i textúry, prostredie pôsobí uveritelnejšie, nehovorím, že krajšie ale tak nejak menej kýčové. P.C. ale potápa osvetlenie vďaka čomu pôsobí miestami neuveritelne plocho a trochu old-gen, je to škoda, pretože na niektorých záberoch mali osvetlenie premakané a tam sa nechytal ani DriveClub ktorý ho má zdá sa vynikajúco nastavené všade a takisto má lepšie efekty čo sa týka vody. DriveClub je proste eye-candy titul pre masy cielený s priam chirurgickou presnosťou.
          • mě to nedá *15* Ty opravdu tvrdíš, že PC má lepší stromy? Kurvaa jsi slepej nebo blbej nebo obojí nebo jsi jen další troll-čobol ze Sectoru???
            • kennyB
              Jo Lukáši, déšť je v DC nejlepší, jaký jsem zatím ve hře viděl. Mimoto okolí tratě přidává na zážitku z hraní, kolikrát jsem si v GT během jízdy jen tak prohlížel prostředí okolo tratě. Jenže to klávesáci asi neřešej *7*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja si bohate vystacim s destem v Project Cars. Zavodni hry hraju zhruba od roku 2002 na volantu a uz bych nemohl jinak.
                Jinak vam ale peknou hru na PS4 preju, akorat ja nejsu schopne hrat zavodni hry v 30FPS a na gamepadu.
            • Draken

              A dest, nezapomen na dest *1* Jinak tak to doapda kdyz hrajes zavodni hry na gamepadu, mas cas resit takovy kraviny, pac jizdni model vlastne nepoznas *2*
            • proč sem trolle dáváš photoshop. Udělej screen z toho včerejšího videa ne? *15* *15* *15*
            • drakene ty tupoune, tady se ale neporovnáva kvalita hry, ale kvalita grafiky obou her, i to video porovnáva grafiku a ne hratelnost. Tak se vzpamatuj...
            • Draken69CZ
              Takže dobrou závodní hru dělají stromy kolem trati? Ok koukám že se tu baví opravdoví fanoušci žánru.
            • promiň, ale stromy v DC mají milionkát lepší texturu a dokonce to vypadá jako strom a ne jak nějaká rozplizlá textura na trati. Takže tady děláš blázna buď ze mě nebo ze sebe......
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                toto na mňa nepôsobí ako rozplzlá textúra na trati :
                http://static1.gamespot.com/uploads/original/1335/13359975/2641123-5044808406-SX4Ci.jpg

                skôr toto :
                http://i.cubeupload.com/3CgMHV.jpg
                http://abload.de/img/driveclubnormalcaaynnouwj.png
                http://abload.de/img/dc1114fj7.jpg

                ale zase niekde vyzerajú stromy v P.C. hrozne hlavne vďaka plochému osvetleniu. V DC vyzerajú výborne keď je pod mrakom, s vyšším kontrastom a do toho filter a je to super, z toho by sa mali poučiť ľudia zodpovední za P.C.
            • kennyB
              Strom, který vypadá kýčovitě???
              Co je na tomhle kýč https://www.youtube.com/watch?v=hkPkz72ddJ0 ???
            • C-BEAM
              pôsobia na mňa uveritelnejšie, stromy v DC majú viac detailov, lepší model ale vyzerajú kýčovito trochu ako stromy zo Skyrimu. A nauč sa správať slušne, takýto spôsob diskusie ma fakt nebaví.
          • lepší stromy... ok dál jsem nečetl *15*
  • xH4wK

    Soubory digitální PC verze GTA V o velikosti 65 GB můžete začít na STEAMu stahovat 7. dubna, tedy týden před oficiálním vydáním.

    Super to aspon cez slavny uber fast telekom internet aspon stihnem stiahnut :D
    • :)))) Kdo si nevystačí s emailem a webem okrádá ostatní . FUP a černé zóny na vás vy stahovači :DDDDD
      • Kdyby lidem stacil web a email, tak se o moc dal jak dial up neposunem.
  • Jack1947

    Soubory digitální PC verze GTA V o velikosti 65 GB můžete začít na STEAMu stahovat 7. dubna, tedy týden před oficiálním vydáním.

    Fair enough *3*
  • Tafaraj

    Battlefield 4 je v tuto chvíli stále populárnější než novější Battlefield Hardline.

    Nj a trojka je pořád populárnější než 4ka ..
    • Vojta_Ilavsky
      I tak se jim toho prodá tolik, aby za rok vydali zase další.
  • Vtipné twitterové účty

    Nemáte doporučení na účty týkající se nejenom her ať už jen česky, tak i anglické, které dokáží pobavit?
    Za mě: @HerniRedaktor, @Hernexpert, @KazHiraiCEO, @JaydeeczParody, @PeterMolydeux, @JonyIveParody, @jaydeecz, @iwata_laughs, @TooMessedUp, @TooRacist, @TooSexist.
    • ringmancz
      jaydeecz nic nepřekoná. zkus ještě porygonnews, fakedavidcage (už neaktivní), MomsAgainstGam, Vávra často retweetuje vtipný věci. a pak Karel Drda, pokud jedeš na stejné vlně
    • Tilwaen
      Nejenom her - pokud Tě baví lidská blbost, tak určitě @officialjaden *1*
      A přidávám se k Tvému dotazu, pokud můžete doporučit nějaké zajímavé účty, hrňte je sem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit