Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky

    Obrazem: Grafické porovnání PC a Xbox One verze hry Neverwinter.

    Se*e mě to jakožto Xboxáře, nejsem sto pochopit, jak se tohle mohlo stát. Podle doporučených by to měl X1 zvládat na ultra ještě s rezervou. Kde je chybka, pánové?
    • Mozna to bude tim, ze v nejakem vetsim hubu, kde budou desitky az stovky lidi, se to bude sekat.
      • Vojta_Ilavsky
        Mě taky napadlo jenom tohle, že prostě nějaký ty MS servery to neproberou, nebo že tam byl nějak problém s Xlive.
  • ringmancz

    komiksová střílečka Wrack za babku

    https://indiegamestand.com/deal/
    • Generický obsah a takový cellshadový Doom na steroidech .... Bohužel už dávno mám Borderlands :/ *9*
  • Prodeje her na Steamu

    Nějakej chlápek udělal stránku, která z veřejných profilů odhaduje celkové prodeje jednotlivých her na Steamu. Některá čísla mohou být prý ovlivněna třeba free víkendy, ale jinak celkem zajímavé statistiky.

    http://steamspy.com/
  • Primal Hunter, Depth

    na steamu jsem objevil tyto dve zajimave hry, znáte to nekdo? nevypada to špatne
    • Tafaraj
      Depth je docela pšvanda..2 žraloci vs 4 potápěči, kteří mají za úkol posbírat poklady a ochránít robůtka ..a zabíjet žraloky :) zraloci vyhrají pokud zničí robota nebo vyčerpají všechny životy potápěčů :)
      Primal Hunt jsme hráli chvilku...nevyvážená srajda :)
    • Jack1947
      DEpth to je s potápěčema ne? (snad se dá hrát i za žraloka)

      Primal hunter nevím ale soudě podle názvu nějaké lovení nejspíše dinosaurů takže asííc nuda no.
      • Ach jo Jacku Jacku. Ty prostě musíš reagovat na všechno a všechny, že? Vždyť ty sis nedal ani tu práci, aby sis ty hry vygooglil a hned reaguješ na tazatele nějakými žvásty úplně mimo, které sis odvodil z názvů.
        Wow, informační hodnota tvého komentáře naprosto nulová a troufám si tvrdit, že pro tazatele naprosto nepřínosný komentář.
        Zamysli se nad sebou. Opravdu žasnu, že ti tohle tady vytklo více či méně slušně už nesčetně lidí a tobě to zjevně pořád nedochází. Ba naopak, ty to ještě vnímáš jako trollování z jejich strany.
        Sebereflexe rovná nule, fakt že jo. *3*
        • Jack1947
          Zalez zpátky do díry, nikdo se tě na nic neptal. *12*
          • Jinou odpověď jsem od tebe ani nečekal. *1*
          • Vojta_Ilavsky

            PROSÍM!

            Aspoň mluv k tématu.
  • Všimli jste si někdy, že když v delší diskuzi trochu zaskrolujete, objeví se vlevo dole bílej pixel?
    • *7* Nefunguje ti to ....
      • Jack1947
        Má chudák problikávajicí pixel ani o tom neví *3*
        • Monitor je v pořádku, objevuje se to výhradně u Games.
          • Evidentně za to může chrom, na Firefoxu se to neděje.
  • Za jaké podstavy hrajete v Pillars of eternity?
    Osobně za barbara. Max síla více dex a int. Velice silná postava. Navíc jsem si dal rasu moon godlike. Asi nejlepší rasa na blízko. 3x za boj regeruje endurance a ta je zde hlavní.
    • Thorar
      Dohral jsem to s aumaua paladinem a zacal hrat znova s elfi rangerkou. Paladin nebyl spatnej, vyvazeny tank/dps, malokdy jsem sel k zemi.
    • Že , bych si to dal zase za barda-bylinkáře jako v Oblivionu a pak se nepřestal proklínat ?
    • Chim
      Wild Orlan - Cipher. Chtěl jsem si vyzkoušet hraní za něco méně obvyklého.
    • Morraw
      Hlavní postava je Fighter, ale naplno využívám ostatní úžasné společníky. Chanter a Cipher jsou nová a zábavná povolání.
  • Lukyz

    Fanoušek vytvořil začátek Bioshocku v CryEngine 3

    https://vimeo.com/123814418

    Grafika a efekty jsou sice překrásný, ale nějak to postrádá tu správnou atmosféru.
    Navíc tam chybí oheň a trosky letadla *2*
    • škoda že je to tak krátky
    • Ta hudba *14* hned se mi po tý hře postesklo.
      Pro mě jedna z nejlepších her.
      • Vojta_Ilavsky
        Level Design atd. zvládnutý na jedna, ale hra samotná byla generická střílečka.
    • ne nechybí tomu vůbec nic a vypadá to xkrát lépe než kýčovitý originál, ale na druhou stranu i tato verze by byla nuda, jelikož příšerná hratelnost prostě už nikdy bohužel nevymizí..
      • Metacritic : 96% -jedna z nejlépe hodnocených her ever
        • Metacritic: jedna z největší blbostí ever
          • Hodnocení od uživatelů je k ničemu. Jinak je to nejpřesnější (nejobjektivnější) vyhodnocení kvality hry. (recenze je sice ryze subjektivní hodnocení ,ale zprůměrováním velkého počtu vznikne pokud možno co nejobjektivnější výsledek)
  • Bonusy World of Tanks z Levelu číslo 250

    Já to nevyužiji, tak se to snad bude někomu hodit. Hezké Velikonoce přeji *4*

    BONUS KÓD (pro existující účty) – kód: TVB7Z-8DEAM-WMNEX-69N63
    Obsahuje 3 dny premium a 2 garage sloty

    INVITE KÓD (jen pro nové účty) – kód: BWX45-69EBM-X6PN4-2ZBUS
    Obsahuje 3 dny premium a tank M3 Light (Tier3 soviet premium tank)
  • ringmancz

    první epizoda Wolf Among Us zadarmo na PS3

    http://www.amazon.com/gp/product/B00GGU6I90/ref=dsvrt_review_asin_detail

    stačí tam mít US adresu, ale potřebujete i US PSN účet
    • ucho
      tuhle hru dají letos do PS+ (tipuju). a nebyla první epizoda zadarmo normálně? jako takové demo. u walking dead to tak tuším bylo.
  • Byl oznámen ACE 3 mod pro Armu 3.

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?190433-ACE3-A-collaborative-merger-between-AGM-CSE-and-ACE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit