Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Skupina anglických škol upozorňuje rodiče žáků, že pokud nechají své ratolesti hrát (pro ně) nepřístupné hry, mohou být nahlášeni policii a úřadům.

    Ježíši kriste no a co taky hrají "nepřípustné hry" a v tv jim taky vadí násilý ne?
    Ach ty angličani nehjpůrve mají problémy s dětmi obecně (rodiče volají policii protože nezvládají své vlastní děti rofl) potom tohle lol. Co bude dál uniformy už mají ted ještě speciální vyuku na témsa proč hry škodí mladistvím. *7* *12* Pak musím říct zlaté čechy v tomto.
  • Jack1947

    DOA LIVE!

    Kdyby někoho zajímalo táák, DOA5: Last round je gold! tak si to užíjte na pc (byly petice?) mně to na Xboxu celkem bavilo... pěknej příběh postavy a trochu se člověk i zapotil na klávesách asi nemyslitelné no.
  • Mart9
    V Re-playi bylo téma herní soundtracky a ani zmínka o perfektní hudbě z Mafie 1 *1* *1* *1* Ostuda autora. Nemám FB, abych se jim vysmál přímo tam, tak alespoň tady.
    • Fremencz
      Podívej se prosím na to zvona Tukan se zmiňuje o tom že v tom nahrávacim studiu se dělala hudba i k Mafii sice neřekl pro jakou,ale slovo Mafia tam padlo.
      • Mart9
        1) Řekl, že se tam dělala hudba pro Mafii 2
        2) Nemyslel jsem rozhovor s tím dědou, ale samotnou "reportáž" na téma hudby ve hrách, kde těch her bylo několik zmíněno, ale Mafia byla ostudně vynechána.
        • Jack1947
          Ten "děda" se stará o nahrávání hudby (už jsem si vzpoměl) to bys ho asi urazil. Když to nebylo o něm tak očem? *7*

          Ok no, přestože jsem nevnímal (začal jsem vnímat až u Ali(dobře o něm už radši nic)
          • Mart9
            Pokud někdo mluví o tom, že má vnoučata, je to děda.
    • Těch dobrých soundtracků je za poslední léta ale docela jak na*raných, takže Mafia určitě nebyla jediná nezmíněná. Tak o co jde?
      • Mart9
        Právě že ne a Mafia měla být zmíněná hlavně.
        • Já ti nevím. Za posledních 20 let vyloženě žádný špatný soundtrack nevzniknul, spíš naopak. No a proti Mafii samozřejmě nic, Šimůnek a naši fidlovačkáři a přidělanej nespoutanej džango odvedli dobrou práci. Jak to Replay splácal netuším, ale jestli měla být zmíněná jenom proto, protože česko, no tak to je o ničem. Kdyby jenom u her vyloženě tady od nás, tak prosím, ale celosvětově existují určitě průlomovější herní tóny. To už bych mohl vedle toho nechat férově zmínit Flashpoint i Hidden & dangerous a další, protože taky jim to hraje dobře.
          • Mart9
            Obojí jsem hrál a ani u jednoho si na soundtrack nevzpomenu. Kdežto u Mafie hned, to je známka kvality. Nebo Mario, jeho melodie hned taky naskočí.
            • Vojta_Ilavsky
              Tak já třeba považuju zavdobrej soundtrack ten, kterej se da poslouchat i samotnej. ❤
            • Mario je Mario, to je stejný jak s melodí u tetrisu. Ale u Mafie, to je hlavně známka vlastní obliby, ne vyloženě obecné "kvality". Celosvětově si lidi vybaví spíše ústřední z Battlefieldu než z Mafie a to nemyslím zle, Ale prosím, já souhlasím s tím, že Mafia má ke hře hodně dobrý podklad, ale jestli ji mít někde zmíněnou jenom proto, aby mě to zahřálo u srdce, to je docela nešikovný...
            • Jack1947
              Takto by nebyl člověk hráč aby si nevzpoměl na Maria... i když toho jsem na pc zas tolik nehrál.

              Pak ještě Tetris tedy pokud se bavíme o "soundtracku".
    • Jack1947
      Tady to asi číst nebudou, jinak to je škoda Mafia měla parádní soundtrack hodná k té době.

      Tyjo to jsem bud propás nebo nevnímal, viděl jsemto přeci jenom v repríze...
      • Mart9
        Mně je jedno, že to nebudou číst, ale potřeboval jsem se někde vyjádřit, jaký kopanec tam udělali.
        • Jack1947
          Tak potom no problém. *3*
  • Veskoslav

    Level 251

    Zatím nejhorší obálka, co byla. Témata, retro atd. super. Ale ty recenze....Hardline naprostá tragédie, na Homeworld Remastered jsem snad kratší recenzi v životě nečetl a prakticky nic neřekla, na tabletovou hloupost, která je stupidní, osekaná a se značkou SID Meier´s nemá prakticky nic společného jste vypatlali dvojstranu....Příště by to chtěl recenze dělat nějak logicky a hrám jako Ori s nářezem nevěnovat méně prostoru než stupidnímu Hardline, který dostal 4 strany (3 strany textu). A přitom obálka s Orim by vypadala nádherně. Místo toho je tam nějaký týpek s brokovnicí. Nudný obrázek ještě s nudnější a hloupější hrou, která dostala překvapivě vysoké hodnocení....
    • Bf prodává. To je celé. Proto je na obálce a ma prostor v časopise. Po Ori ani pes nestejné.
      • Jack1947
        Reklama, takže zbytečné nějak rozebírat he.
    • Tilwaen
      Máš pravdu, že obálka s Ori mohla být fenomenální *13* Nicméně stále stokrát raději týpka s brokovnicí v decentním formátu než nepřehlednou změť toho, co pravidelně předvádí na titulních stranách konkurence. Ale zase mají nového Thiefa, to se jim musí nechat.
      • ucho
        Thief se už někde rozdával prakticky zadarmo. Už ho na Steamu mám a vím, že jsem za něj prakticky nic nedal.
        • Mart9
          Například ho rozdávali Square Enix na Vánoce v balíčku za 6€ spolu s dalšími asi 5 hrami. Čili balíček levnější než Score a bylo tam víc her, ale hloupý člověk si pochvaluje, že je ve Score Thief "zdarma"
      • Jack1947
        Páni plná hra nový bugovaný a krátký Thief no nebeerte za 199,.! Jo, pravda když potřebuji doplnit sbírku her co nemám tak šáhnu po SCORE občas tam jsou dobré kousky, jinak je to jako u bundlů už spoustu her mám vícekrát ale nevadí. *4* Level 4ever.
  • Nemohl jsem si pomoct https://twitter.com/JaydeeczParody i když je dobrých tweetů jen pár, tak minimálně úvodní fotka nemá chybu! *1*
  • Vojta_Ilavsky
    http://www.polygon.com/2015/3/30/8312225/square-enixs-version-of-star-wars-isnt-messing-around
    Boba Fett, Darth Vader a Stoormtrooper podle Square Enix.
    Enjoy. :)
  • Tak sice jsem konzoli nechtěl, exluzivity nepovažuji za nejchytřejší nápad, ale taky mě zbyl jeden slevový kupon, tak jsem neodolal. Za 9800 je to dle mého jak zadarmo a hlavně Bloodborne!!!!!! Moc se těším...
    • Neboj. Poté zaplatíš více na hrách a předplatnem.
  • ringmancz

    co si mám koupit za grafárnu?

    ty vole lidi, nechcete s tím jít na svethardware, pctuning nebo živě? sice to souvisí s hrama, ale už je toho moc
  • Vyplatí se kupovat GTX 960 2GB ?

    Dobrý den na svém PC mám zastaralou grafickou kartu,proto jsem se rozhodl koupit nějákou do 7000 kč.
    Láká mě novější GTX 960 (Asus) má cenu si ji kupovat ?
    • absolutně ne, je to předražený shit, který má problém v moderních hrách viz test na ExtraH.

      Není lepší tohle http://aukro.cz/sapphire-amd-radeon-r9-290-4gb-ddr5-512bit-zaruka-i5221172982.html
      Výkonem budeš úplně někde jinde...
  • ucho

    Mall.cz - slevový kupon

    Platnost do zítra 31.3.

    Sleva 1000,- při objednávce nad 10k: DU581LLA9Q
    Sleva 500,- při objednávce nad 8k: DU8WCLWO3O

    Tip: Můžete tak získat PS4 se hrou levněji. Nemít už jednu doma, tak bych neváhal ani vteřinu :)
    • Neváhám ani vteřinu a nechci, protože má již PC.

      Abych kupoval další stroj na hry který bude zapojen na pevné místo nedává moc smysl. Ani pro některé hry které na PC nejsou. Je to pořád zařízení s jedním účelem. Ale ten kdo chtěl koupit konzoli bude určitě potěšen. 1000Kč je dost. To bude mít skoro na další hr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit