Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Soutěž!!

    http://bonusweb.idnes.cz/battlefield-hardline-bonusweb-versus-games-turnaj-fw7-/Novinky.aspx?c=A150323_160824_bw-novinky_anb

    Normálně to nedělám ale když tohle je spjaté s Games.cz také... tak se snažte 960Gtx není špatná. *3*
  • Datum vydání Batman: Arkham Knight se odkládá na 23. června. (+ nový gameplay trailer)

    paráda to už budu mít uzavřený známky na střední *5*
  • MickTheMage

    Space Shock

    Ano, uznavam je to trochu shameless self promotion :), ale najdete niekde na webe cerstvejsie info? :) http://www.mickthemage.sk/2015/03/space-shock-prototyp.html
  • Za celou dobu kampaně hry Bloodborne se do rukou hráče dostane pouze jeden štít.

    best game ever 10/10 :P
    • Vogon
      Však můžou být zbabělí hráči rádi, vždyť vývojáři tvrdili, že tam štíty nebudou.
      BTW S tím štítem si pravděpodobně vývojáři dělají srandu sami ze sebe, protože je úplně na h*vno.
    • Draken69CZ
      Byli líní udělat štíty *15* sry ale to má bejt jako znak dobré hry?
      • jenom jsem si dělal prd*l.. Bloodborne bude třeba dobrá hra, jenom mě ta přehypovanost poslední dobou už unavuje.
      • kennyB
        Kde jsou střelné zbraně, tam je štít k ničemu. Mimoto jsem rád i za ten jeden jediný...
        • Draken69CZ
          Popravdě jsem se snažil všemu vyhýbat, ale co jsem viděl tak zbraň by jsi měl mít ty, jinak nepřátele snad ne nebo minimálně.
          • kennyB
            Viděl jsem pár videí a po poražení prvního bosse jsem viděl nepřátele, co stříleli puškama. Dál už jsem to nesledoval, abych si nezkazil zážitek z vlastního hraní, ale počítám, že v průběhu času to bude častější jev.
            • Draken69CZ
              OK, určitě vědí proč to tam nedávat.
  • Lukyz

    Batman: Arkham Knight Gameplay Video – “Officer Down”

    RS vydali nové gameplay video "Officer Down" a zároveň oznámili odložení vydání z 2. na 23. června...

    https://www.youtube.com/watch?v=FpfytI2K7-I
  • Morraw

    Rainbow Six Siege alfa leak

    http://www.dailymotion.com/video/x2k9jok_rainbow-six-siege-alpha-new-map-gameplay_videogames
  • Lenny

    Sui Generis examina beta release

    Dobrý den, pánové. Pokud kromě mě ještě někdo sleduje vývoj Sui Generis, pak ho jistě bude zajímat, že mistři vývojáři vydali nový update, kde popisují příčinu prodlevy mezi posledním updatem a přihazují do pranice mimo jiné nové videjko. Informací je vskutku dosti, troufám si tvrdit, že by klidně vystačili na samostatný článěk (*mrk směrem k redakci*)

    https://www.kickstarter.com/projects/1473965863/sui-generis/posts

    https://www.youtube.com/watch?v=jiuVNSr8uO4
    • Skvělé jak mu nasadil tu židly přes hlavu :D
    • ano, všechny hráče izometrických rpg zajímá reálná fyzika a grafika, i když teda to kymácení moc reálné není
    • Keyz
      Minimálně to bude zajímat Carla :)

      Dík za info. Na tohle jsem zcela zapomněl jak o tom nebyla řeč.
    • No konečně nějaký postup. Nedávno jsem se na jejich stránky díval jelikož nikde o tom nebylo dlouho slyšet. Na tu hru jsem hrozně zvědavý a těším se na to.
  • Video: Bioware odhalilo úkol v Dragon Age: Inquisition, o kterém neměl nikdo doposud neměl ani ponětí.

    vidim že v games sou flašky vina pořad otevřene :D :D
    • korektura jak od jacka..
      • Jack1947
        Až na to že takhle já nepíšu... nepíšu dvě slova dvakrát ve stejném významu. *7*
        • jo, ty pises obe dve bez vyznamu
          • Jack1947
            Číst mně přece nemusíš... pokud si hloupej to je můj problém. Naštěstí vás je tady ani ne pětina takže je to ok.
            • Tobě číst opravdu nemusí.
  • Video: Bioware odhalilo úkol v Dragon Age: Inquisition, o kterém neměl nikdo doposud neměl ani ponětí.

    rozhovor v bioware:
    vyvojar 1: mohli bychom tam dat skryty quest, naše hra bude vypadat inteligentneji
    vyvojar 2: super napad, ale hrajou to i konzolisti takže to musí byt neco primitivního
    vývojar 1: co udela konzolista když uvidí ve hre šutr pri skále?
    vyvojar 3: bude se snažit vylezt a až po padesati pokusech mu dojde že to nejde
    vývojar 1: a máme to *4*
    • kennyB
      Díky takovejm, jako jsi ty je tahle stránka jeden velkej suchej záchod a tobě podobná fekální cosi se tu drží a zamořují vzduch, tudíž vždy, když chce někdo normální přidat komentář k článku/bleskovce, musí to dělat se zacpaným nosem...
      • Díky takovejm, jako jsi ty konzolistum je tahle stránka herní prumysl jeden velkej suchej záchod
        • lool ty tagy jim tady moc nefungujou
      • Rika konzolovy fanatik a fankid co nevaha zacit kvicet kdykoliv ma nekdo jiny nazor. *5*
      • Chim
        Takže i po padesátém nezdařeném pokusu pokračují?
  • Jack1947

    Heroes of the Storm

    Takže vím že plno lidí už hrálo dávno ale já měl šanci až ted díky - moc za klíč ještě jednou.

    Na začátku jsem zvolil střední možnost že už jsem ve hrách zběhlý... (tohoto typu) Tréning (tutoríál) jsem prostřílel 28/2 a připadalo mi to až dětinsky snadné - no čelist mi nespadla ani u druhé hry proti živým hráčům akorát to už bylo těžší a za Raynora jsem dal jen 12/3 ale i tak super jen mi vadí že to dost laguje , hra si nastavila na max všechno Ultra sama ale ty lagy jsou nepřijemné trochu to trhá oči...

    Nicméně mám vyděláno 2k za 3zápasy a jeden byl proti AI = výhra těch 10 zlata + levelup 1000 tedy se dá za den nahrát na jednoho hrdinu kterého si koupíte. 7k za hrdinu není zas tolik a za peníze se koupí jen Skiny, tedy to že to je P2w nebo P2p je zcestné. Ranked hrát nemůžu nýbrž nemám 30lvl a 10hrdinů... co jsem četl nestojí to za moc (nehraji ho ani ve SMITE).

    Co závěrem říct líbí se mi že jsou tam body za všechno jak už psali jiný neznamená že někdo vysteauje všechny killxy a vám zbyde jen assistence jak je tomu u jiných her... prostě pohoda ale zabíjet se dá taky hezky, každým levelem nová svhopnost a co že tam není items beztak by jen stěžovali ostatní že je kařdý noob že si zvolil nahovno settings atp... no Surrender ani není potřeba a protože to trvá 15minut.

    Takhle hra to je super pro lidi co si potřebují zarelaxovat a nehoní se za nějakými extra killy a tím býr nej atp... prostě mne to baví každý den si dát pár her a zase vypnout. Doufám že komunita bude bezproblémové ně jak u SMITE kde se rozlejzá, hraje se jen na killy a každý je reportován. Snad budetaková stále i když vím že děti rádi toxikují... tady snad nebudou mít ani čas.
    • Já jsem dostal přístup do bety asi dva dny zpět. Žádný email nebo oznámení, zjistil jsem to náhodou, když jsem si pouštěl Hearthstone a v klientu jsem si přelikl na HotS, že se mrknu, jestli tam není něco novýho. No bylo :-)... svítilo tam tlačítko Install.

      Co jsem chtěl říct. MOBA hru jsem nikdy žádnou nehrál, tohle byla moje první zkušenost a je fakt dost příjemný to, že hra odsejpá. Zhruba 10-15 minut jedna hra je tak akorát. Hraje se to celkem dobře. Malé mapy, rychlé přesuny, jednoduchý mechaniky... Akorát mi vadí to, že některé skiny nejdou koupit za herní měnu ale jen za peníze (sic jde jen o kosmetické záležitosti) a k tomu, že sis vydělal na novou postavu během dne je pěkný, ale to je jen na prvních levelech. Za levelování postavy dostaneš jen 500 goldů. Další goldy za postup na další úroveň dostaneš jen na konkrétních levelech a s každým levelem potřebuješ víc zkušeností. Takže jakmile se dostaneš na vyšší level, nedostaneš denně skoro žádný goldy, kromě plnění denních questu (zhruba 200). Někde jsem četl, že zhruba po 6-8 měsících bys měl míst dost goldu na nějakých snad deset postav (snad tak nějak to bylo)? To mi přijde strašně HC.

      Na jednu stranu fajn F2P, ale jestli nechcete strávit 5 let hraním, abyste měli většinu postav odemknutých, tak se nevyvarujete nákupům. Jasně, příležitostně si v tom člověk zablbne dobře, ale jak jsem psal, pokud člověk rád sbírá co hra nabízí, tak mít přístup k postavám (s skinům), je bez nákupů nereálný.

      V tomhle mi přijde HS nastavený mnohem lépe. Za questy si člověk může koupit balíček každý druhý/třetí den (pokud hraje arenu a vede se mu, tak je to jiná). V HotS ale šetřit na postavu celý měsíc? A odemknout master skin za další měsíc? To je trochu úlet.
      • Jack1947
        Njn, to jsem neveděl já myslel že ten Levelup = 1000golds nevadí aspon déle vydrží, to trochu zamrzí když nějaké postavy stojí 10k to bude měsíc a půl... na vyšším levelu si neškrtnu to je blbé kor když se se svou postavou ssžiju a najednou bude další jiná *7* ... tak pak vyzkoušet všechny v rámci free rotation. Daily Objectives sem si ani nevšiml.
    • Hrajeme s jackem1947. Něco jako hrajeme s Alim. *3*

      Také máš pravidelné vstupy atd.
      • Ale myslím, že i Jack má víc rozumu než ta banda pubertálních nedomrdků.
        • Jack1947
          To potěší že si aonym myslí že mám víc rozumu než...
    • Nikoho nezajímá jak se to nejakymu Jackovi hraje... Kor když píšeš jako prase a nedává text smysl
      • Jack1947
        Přepsal jsem se kolikrát, tak si to uprav v hlavě odtedka se budu přepisovat, a nechám to needitované *14* aby si ty a jiný pěnily... ps když si budeš chtít zahrát můj nick je Kruger... třeba spolu - nemám tam zatím žádné kamrády *9* ty bys byl první *4*
        • Jacku, co je to s tebou? Copak nechápeš, že na tvoje vyprávění neni nikdo zvědavej? Dyť ty máš těžkou duševní chorobu, která tě tak oblbuje, že nudíš lidi k smrti. Jak to, že to necejtíš!? Nikoho nezajímá tvoje pitomá historka o tom, jak jsi to nekomu nandal v HoTS. Nechápeš, že tahle historka jde úplně mimo mě? Ona sama je totiž totálně mimo. Do kosmu! Ty seš naprosto jetej mimoň! Drž už sakra hubu! *5*
          • Myslím, že ta historka byla o partičce kostek na kadetce. *15*
          • Jack1947
            Další blb, tím sem chtěl říct že to je celkerm přívětivé k nováčkům, nečekal jsem že to bude tak ok... ale zdá se že si to zahraje každý tím líp člověk mobou nepozmenaný. Ty duševní výpare.
        • Inquisitor
          Jo ten na to vypadá že bude tvůj kamarád :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit