Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • He7he

    PC verze Bloodborne se neplánuje, potvrdil produktový manažer hry.

    A pejsek hodil bobek - https://youtu.be/SKm5xQyD2vE
  • Dneska jsem naživo ve 120 FPS viděl veverku. Ta malá zrzečka měla parádní srst, to muselo být aspoň 16k. Hoší, zážitek.Díky, že jste mě vyslechli, potřeboval jsem se někomu pochlubit. Zítra odjíždím do Aspenu, tak zase někdy...
  • Nové Halo exkluzivně pouze pro PC!

    Po nějakých 8 letech se konečně zase hra ze serie Halo podívá na PC a tentokrát se bude jednat o PC exkluzivitu. Nepřekvapivě se ale nejedná o díl z hlavní příběhové linky, ale o F2P multiplayerovou střílečku zatím pouze pro Rusko s názvem Halo Online.
  • Tilwaen

    Ježíšek

    Magicka: BLKGE-DV6XK-K05W9

    Deponia: CNDYY-C6VAG-VPZ92
    • MickeyMutant
      Taky jsem si nevzal.
    • solomon.short
      priste dej neco co draken jeste nema :D
      • Draken69CZ
        *15* vtipálku, ani jedno nemám, ale řekl jsem si ne ať i jiní mají co hrát takovej já jsem
        • solomon.short
          tak to te slechti ;)
    • Dik, vzal sem si Magicku *4*
    • Draken69CZ
      Přísahám že jsem si nevzal ani jednu *5*
      • Tilwaen
        Ale určitě Tě alespoň brněla ruka... *1*
        • Draken69CZ
          Ještě teď si to vyčítám *1*
      • Ja taky ne.
  • ucho

    nějaký hry

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/all-stars-bundle/

    za 2,21 eur je prakticky zadarmo
    • Tilwaen
      Díky za tip, to je pěkný bundle.
  • Blood and Burning

    Vyšel Blood pack do Attila total war
    • Jsem na to zvedav. Akorat platit za takovyhle dlc...
      • ja to treba zaplatil penezma ze steam karet
  • oktavius66

    Petice za vydání PC verze hry Bloodborne nasbírala již 15 tisíc podpisů.

    Nechci nikomu kazit naděje, ale dle mého žádná petice nepomůže. SONY si své exkluzivní tituly drží jako oko v hlavě! Byla by to pro ně sebevražda, kdyby to vydali na PC, protože:
    1) polovina lidí by to stáhla z netu, takže by nebyli takové zisky.
    2) vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu kvalitní titul, který všude sbírá 10/10, tak SONY očekává veliký nárůst zájmu si právě kvůli toho si pořídit PS4.
    Žádná PlayStation exkluzivita nikdy nebyla a nebude na PC. Bylo to tak i u The Last of Us, Uncharted, Killzone, Resistance, Infamous a spousty dalších her...
    Ale naděje umírá poslední, takže Vám držím palce.
    • Tak hlavne 15000 podpisu je hodne slaby. To ukazuje spis na nezajem...Jo kdyby to podepsal 1 000 000 lidi to by mozna nekdo i uvazoval, ale takto urcite ne.A neni se cemu divit.
    • šance je tak 2% Ty 2% jsou hlavně za to, že PC verze je docela dobře prodávána na poměry ostatních PC her..
    • ucho
      no víceméně máš pravdu, ale jaksi zapomínáš, že zrovinka exkluzivitka Dark Souls se na PC nakonec díky petici dostala...
      • Jack1947
        Prvotina Demon Souls ale ne. *4* SOny je sony stejně jako mrkvák je mrkvák. *3*
      • No ale háček je v publisherovi, kdy u Dark Souls to bylo Namco a u Bloodborne je to Sony. V podstatě stejná situace jako u Demon Souls
      • oktavius66
        To je pravda, že se Dark Souls dostal na PC. Jenomže Demon's Souls už patřil pod SONY a tedy byl pouze dělaný pro PS3 a ten se už na PC nedostavil.
      • Draken69CZ
        Dark Souls ale nebylo financovaný Sony a už vůbec to nebyl PS only titul, na PC to zprvu nevyšlo protože na PC nikdy hru nevyvíjeli což se vzápětí po vydání ukázalo.
    • Draken69CZ
      Podle mě by byl dobrej tah vydat nějaké demo na ostatní platformy a to se týče všech her co jsou pouze na jednu platformu.
    • Keyz
      Hlavně je to naprosto jedno... *6*
      • solomon.short
        jiste, protoze kdo si ty exkluzivity bude chtit zahrat, tak holt nepujde 10x do hospody a konzoli si koupi
  • Spekulace: Treyarch připravuje Call of Duty: Black Ops 3.

    Nečekané... *7*
  • Spekulace: Treyarch připravuje Call of Duty: Black Ops 3.

    Uvidí se, uvidí se. Ale Treyarch je zárukou kvalitních dílů, hlavně co do kampaní, takže ať už od nich vyjde pro CoD cokoli, nepochybně to bude bomba. Jsem zvědavej na oficiální oznámení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit