Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcete si zahrát Forza Horizon 2 na PC? Ukažte tvůrcům váš zájem a podepište petici.

    Nechceme, je to oobrovska arkada *11* *11* *11*
  • jindra.veliky

    Chcete si zahrát Forza Horizon 2 na PC? Ukažte tvůrcům váš zájem a podepište petici.

    Pc hraci zase chteji nejakou exkluzivni hru i na PC? A proc pak jeste k tomu zavodni? Vzdyt prece maji tak strasne moc uzasnej a realistickej project cars nebo Assetto Corsa?! *7* *8*
    • Veskoslav
      Možná proto Jindro, že ani jedna z tebou zmíněných her není otevřená arkáda. Navíc pc hráči nebo jenom procento hráčů? Chápu, že tvůj mozek nevidí rozdíl, ale zkus to.
    • Myslis jako ze tahle petice mluvi za vsechny PC hrace? Nebud brambor.
      Forzu bych ale klidne bral, poradna arkada na PC neni.
      A Assetto nebo Project Cars sou simulace a semisim, takze srovnavat to muze jenom defekt.Zatimco Forza je cistokrevna arkada.
  • Chcete si zahrát Forza Horizon 2 na PC? Ukažte tvůrcům váš zájem a podepište petici.

    Podepsáno.
  • Chcete si zahrát Forza Horizon 2 na PC? Ukažte tvůrcům váš zájem a podepište petici.

    Bože, další zbytečná petice. Vždyť doháje, prachy, který by získali na PC jsou kapka v moři oproti tomu, co získají, když nechají Forzu jen na XO (prachy z konzole, hry, někdo koupí Gold). A ještě by chtěl autor petice diskutovat s šéfem Xboxu o budoucnosti PC verzí her od MS?
    Nechápu, že to těm lidem nedojde a radši se nevěnují něčemu užitečnějšímu...
  • Lukyz

    Na Steamu právě probíhá Cyberpunk Sale

    Se cyberpunkem to sice nemá moc společnýho, ale minimálně DeusEx série stojí za povšimnutí a já osobně jdu po I Have No Mouth, and I Must Scream a SS2 *2*

    http://store.steampowered.com/sale/cyberpunk_sale/
    • Do I Have No Mouth, ale spíš počítej že ti to nebude fungovat, jelikož Steam verze nepodporuje nové OS.

      Raději bych šel do GoG verze, která je freeDRM a s plnou podporou.
  • Video: Vyšel první trailer k filmu Pixels, ve kterém videoherní postavy zaútočí na reálný svět.

    https://www.youtube.com/watch?v=T7MDMdfcRfI
    Všimněte si data publikování.
  • Jack1947

    Na STEAMu, PSN a Xbox Live vyšla demoverze motocyklových závodů RIDE.

    Wow, po delší době demo, tleskejme přátelé *5*
    • vyzkoušeno a je to bída
  • Průměrné hodnocení (PS4) verze Battlefield Hardline se v tuto chvíli pohybuje kolem 76 %. To znamená zatím nejmenší průměrné hodnocení z celé herní série.

    Však to není Battlefield.
    • oktavius66
      Battlefield to není... To je pravda. Z této hry měli radši udělat novou značku. Dle mého by udělali lépe. Když to ale vezmeme z té lepší stránky, tak série BF získává hodnocení za MP, protože SP byl vždycky takový tutoriál před vstupem do Multiplayeru. V Hardline je to naopak. Tady hra chytá 76% většinou za SinglePlayer (nekecám, četl jsem to) a nadává se na MP. Já hrál obě dvě bety a nepřišlo mi to jako propadák. Když máte bandu dobrých týpků v týmu a spolupracujete, tak je to super. BF byl vždycky pro mě hra na relax... stejně jako COD a podobné. Nic od toho nečekám a proto nemůžu být ani zklamaný... ale je fakt že na tento díl jsem se opravdu těšil. Pokud je SP tak dobrý jak spousta lidí říká, tak budu spokojen.
    • Videl sem 45 minut gameplaye a hruza, hrozne brak. Navic ta grafika je fakt spatna, BF3 je oproti tomu krasavec
      • Jack1947
        Vytěžuje to CPU...
        • Co to ma spolecnyho s kvalitou grafiky ve hre?
          • Jack1947
            Nevím, grafika se mi nezdála špatná... ono ani v té vřavě nemá člověk čas jí sledovat prostě průměr no.
            Na druhou stranu to běží nebo by mělo běžet lidem s pomalerjšími stroji to je plus. Co není pro tebe brak btw. ? *7*
            • Jack1947
              Nojo no, já prostě rád dohrávám hry no... stejně jako nevypínám filmy tak nenehávám nedohrané hry. Masochismus považuji něco jiného ale to je jedno, prostě se neshodneme a to je oč tu běží.

              Tedy je to tak jak na čem se shodneme... *4*
            • Grafika je hrozna, uz v bete byla silena. Jak rikam, ja zustavam u BF3 a furt me bavi.
              Z 10 her je dneska 8 brak.
              U me neni brak treba Alien, Legend of Grimrock 2 , Far Cry 3 i 4, I ten Wolf usel ale takove prumer.
              Ted ujizdim na Risen 3 coz je zas brak pro ostatni, takze asi tak.
              Jacku uz sem ti psal ze hrajes kazdou blbost, i toho Ramba dohrals, coz povazuju za vrchol masochismu, takze my se v tom co je brak a co neni, nemuzem nikdy shodnout.
    • Draken69CZ
      Zas podle toho co jsem vidět, slyšel a zkusil mi to přijde furt dost.
      • Já vím. Je to de facto modifikace do BF4 za plnou pálku, ale morálně tohle Battlefield není. Alespoň do BF4 šlo o válečný konflikt s tanky a vším, co k tomu patří. Teď jako blázen střílíte zloděje paradoxně jako černý policista.
  • Keyz

    Pillars of Eternity Has Gone Gold!

    https://eternity.obsidian.net/news/pillars-of-eternity-has-gone-gold

    Zbývá jen počkat na 26.3
    • ja ted začal hrad mount and blade warband a myslím že na dlouhou dobu mne jina hra nebude zajimat
    • ja len cakam kazdym dnom na mail, (som backer) aby som mohol zacat sosat(z gogu - no drm)
  • Morraw

    The Origin Great Game Guarantee

    Tak Hardline má zase oblíbené Denuvo a mě se nějak nechceš čekat. Zvažuju, že zakoupím na Originu, dohraju a vrátím. Je tam nějaký háček ? V podmínkách je nejkratší doba po zapnutí hry 24h. Ale už se tam nic nepíše o počtu hodin strávených ve hře. Je to opravdu tak jednoduché ?
    • Jack1947
      Strhnou ti peníze a pak ti je vrátí ne? aspon jsem to tady od někoho četl. (Flash)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit