Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Organizace The Better Business Bureau udělila zákaznické podpoře Valve nejhorší možnou známku.

    Není to známka zákaznické podpoře Valve, ale známka důvěryhodnosti celé společnosti. O její výpovědní hodnotě si každý může udělat představu sám, když si na jejich stránkách vyhledá třeba Activision, Ubisoft nebo EA Games. Zatímco Valve dostalo známku F, tedy nejhorší možnou, tři jmenované společnosti dostaly shodně A+*4*
    • EA...sems legit *4*
  • Joshua

    Jak se ta hra jmenuje?

    Nemuzu si spomenout na nazev jedne hry. Byla to stealth third person, bylo to v klastere mam taky dojem a chodily tam strazci s lampama...

    a je to tohle>
    http://www.abecedaher.cz/index.php?page=hra&page2=detail&whatsrch=inqu&od=0&id_hry=0000005045
    taky jedna ze zapomenutych klenotu...
    • Draken69CZ
      Něco hodně starého?
  • Ahoj, doporučíte mi nějáké fantasy RPG kromě DS, Zaklínače, Dragon Age. Důležitý je pro mě příběh a atmosféra, k zahození není ani ovlivnitelnost příběhu. Díky všem.
    • Deus Ex?
    • Fremencz
      Já bych ti doporučil Jade Empire RPG od bioware z roku 2006 pokud ti teda nevadí větší zaměření na čínskou a japonskou atmosféru.
      • Jack1947
        To bych mohl i někdy zahrát/dohrát - nej mlátička na pc škoda že tak zapadla. *9*
    • Joshua
      Evil Islands, Arx Fatalis, Dark Messiah of Might & Magic
      • solomon.short
        avernum jo, ale dark messiah neni rpg
    • Díky za reakce všem =)
    • Kozy
      Avernum, sice je to hodně těžký ale doporučuju.
    • p.s.
      pak taky neverwinter nights 2, Drakensang
    • Oblivion s nejakymi mody, Risen, kdybys netrval na pribehu tak i mount and blade warband s nejakym fantasy modem
    • Divinity: Original Sin a za dva týdny Pillars of Eternity
    • WhySoSad
      Těžko říct jak moc si v tomhle žánru sběhlej, proto bych začal od klasik. Určitě se podívej na sérii Dungeon Siege, tím myslím první dva díly, oba jsou to pro mě naprosto skvělý RPG a občas si je z nostalgie zahraju. To stejný Baldurs Gate jedna a dva, Neverwinter Nights, Titan Quest a Sacred jedničku nebo dvojku a z isometrických z poslední doby rozhodně Divinity: Original Sin.
      Mezi RPG by se i s přimhouřeným okem dala zařadit série Fallout, takže buď jít po klasických isometrických prvních dílech, nebo Tactics nebo se vrhnout o 1st/3rd person novějších dílů, já bych se pustil do trojky, má skvělou atmosféru.
      Z posledních let se mi snad kromě Skyrimu nedaří najít dostatečně kvalitního nástupce...
      • dungeon siege, titan quest, sacred - diablo hack&slash clony s par rpg prvky jsou u tebe rpg bez mhoureni a fallout s... nektery lidi jsou divny *6*
        • WhySoSad
          Každej jsme jinej, že jo, já na prvních Sacred, Titan Quest atd. vyrůstal, takže možná proto je řadím do toho topu...
          Fallou 3 a výš už je hodně akční hra s ne moc RPG prvky, nějak mi ten 1st person pohled k RPG holt nesedí...
          • vždyť je to to same co skyrim akorat v jinem prostredí a skyrim považuješ za kvalitního nastupce
            • WhySoSad
              Ano maxi, představ si to, já sem měl RPG spojený vždycky s fantasy světem, kouzlením, odpovídajícím arzenálem, ne s FPS s RPG prvky, kde jde hlavně o střílení... Nevím jak bych ti to vysvětlil ;)
      • Titan Quest je uzasna hra, navic i dneska vypada dobre, akorat tam neni pribeh, ale jinak paradni hra.
        Neveril bych ze v ni zabiju 32 hodin :-D
        • Titan Quest je tupá klikačka úplně o ničem.
      • "Mezi RPG by se i s přimhouřeným okem dala zařadit série Fallout"

        delas si legraci nebo ti tam vypadlo slovo "fantasy"?
        • WhySoSad
          No co, postapo je dost fantasy :D
          • jak s primhoureným okem? vzdyt je to cistokrevne rpg
            • RPG mozna ale on chtel dobrej pribeh a atmosferu.
            • 2drasťa

              jo jasne, fallout new vegas není rpg, a titan quest a sacred je čistokrevne rpg. dobrej trolling
            • promin ale to jsou blaboly, asi si ješte opilej po sobotní parbe nebo nevim a dal už nebudu reagovat
            • Novy dily do toho snad nemuzes vubec pocitat....
            • WhySoSad
              První díly rozhodně, nová éra je už hodně action rpg, ale určitě to RPG je
    • jesli považuješ mass effect za rpg, tak možná i to. Je to spíše akční rpg. Ale když jsi zmínil to dragon age...
    • Dost jsi to omezil, další hry jsou již hlavně menší.

      Wastelands 2 (ten je dost jako staré rpg, hc)
      Shadowrun dragonfall dc
      Divinity original sin

      to jsou rpg, kde lze něco měnit. Pak je hodně RPG - FPS, RPG - něco atd,
  • Joshua

    Mars: War Logs

    Ted sem to rozehral na extreme a je to maso...Nejakej Dark Souls se muze zahrabat. Uz sem v 2 aktu a ty souboje to je neco neskutecne. Kazdy jeden boj s nepritelem to sou hotovy orgie. Takticke akcni sachy. Pred mesicem sem hral Sleeping Dogs a ten se co se tice souboju je proti tomuto detska hra. A to nespominam nejakej Assasin Creed. Na marsi na vas utoci vsichni najednou, zblízka i zdalky, zadne cekani az na ne dojde rada. Do toho obcas nejakej zmutovanej pes. Zadne blikani nepritele co se chysta zautocit. Lepsi souboje na blizko sem zatim nehral. Mozna Blade of Darkness. Takze kdo ma rad vyzvu tak Mars na extremni obtiznost. *3*
    • Kozy
      Škoda že ta hra je jinak brak.
      • Vojta_Ilavsky
        Ani ne, prostě starý dobrý RPGéčko, nemastný neslaný.
        • Kozy
          A v čem to bylo rpgéčko? Nezajímavej příběh a souboje tak nic moc. Člověk by čekal že se další hrou zlepší ale Bound by Flame byla úplně stejná pakárna, akorát fantasy místo scifi.
          • Vojta_Ilavsky
            Na nic si to nehrálo, bylo to prostě budget RPGéčko. Na to jak to prezentovali, se jim nedá nic vytknout.
            Co řekli udělali, a mě se to líbilo. I přes ty chyby. Bound by Flame jsem nehrál, zato Mars: War Logs jsem si užil. A řekni mi kdo další dneska vydá sci-fi RPG, i když průměrný? Já jsem jenom rád.
            • Corvus
              Rozhodně to mělo zajímavou atmosféru a celkem mě bavila i grafická stránka. Na budget za pár korun to byla slušná práce.
            • Corvus
              Mě to celkem bavilo a Farflameova čeština byla profi. Rozhodně hra neurazila :)
  • prudislav

    South Park: Stick of Truth

    Na zingu vyšla Cz na South Park Stick of Truth
    • solomon.short
      BOB will like it
    • ucho
      koukám na nějaké screeny a je bohužel vidět, že jde o "fanouškovský" překlad. lidem to ale bude počítám stačit.
      • prudislav
        nechápu a to je jako problém??? Asi je pro někoho lepší žádná čeština než fanouškovská.
        Snaha byla se co nejvíc podobat dabingu tzn. žádná učebnicová CZ , který by u SP ani neseděla.
        Sám jsem nad korekturou týhle CZ strávil několik nocí, aby se odhalily největší problémy
        (přecijen jen to dělal malý tým zadarmo - a ne profi placený tým co např. nechal projít platbu Autorama u ME2)
        • ucho
          Pokud na screenshotech vidím chyby v čárkách a zbytečně složitá souvětí (tohle vzniká doslovným překladem), která lze napsat čtivěji, tak u korekce někdo selhal. Ty chyby jsou naprosto zbytečné. Zadarmo nezadarmo, autoři češtiny svůj účet vystavili, tedy penězi nepohrdnou. Já chápu, že to dalo určitě spoustu práce, ale už nechápu, co je za problém najít nějakého schopného korektora nebo ostatním korektorům (ideálně už překladatelům) poskytnout rychlokurz českého jazyka, aby věděli, na co si dát pozor. Pokud korekci dělá někdo, kdo nevládne českým jazykem, je to ve finále trochu ztráta času. To, že je něco zadarmo, ještě neznamená, že to nemůže být kvalitně. Tohle bude ale asi na triku toho, kdo to organizoval.
          Hodnotím jen na základě těch pár screenshotů, tak nemohu posoudit rozsah nedostatků. Vím ale, že když má někdo problémy s českým jazykem, u překladu z jiného jazyka dělá chyby ještě větší.
      • Take-Two je velice potěšeno dosavadními prodeji (především digitální verze) hry Evolve a jejích DLC.

        A nelidem?
  • SalemCZ
    Pro ty VR zařízení je to paráda v playlistu jsou další zajímaví videa https://www.youtube.com/watch?v=7IaYJZ2Usdk&list=PLbsGxdAPhjv_tgCNWGaGvSnlIMZNkmnrM
  • Vývojáři z CD Projekt RED jsou připraveni vrhnout se výrobu Cyberpunk 2077.

    A bleskař už očividně vrhnul. Což není nic nového pod sluncem. Ještě že máme ty *5*
  • Erien
    Jen kdyby někdo chtěl vědět, jak to dopadlo s Battlefield Hardline, co byl na PS store za 129 korun. Tak nám objednávku zrušili.
  • Corvus

    Hand of Fate

    Udělejte prosím recenzi na parádní věc Hand of Fate! Díky. *1*
    • MickeyMutant
      Udělal: http://games.tiscali.cz/hand-of-fate-16990/ctenarske-recenze/hand-of-fate-kdo-ma-viset-se-neutopi-682/
      • solomon.short
        tvoje recenze budu sledovat, ponevadz u erarnich papuci jsem dostal zachvat smichu :) diky :D
      • Corvus
        Rád si přečtu. Díky.
    • solomon.short
      napis sem mail, udelam ti radost a poslu klic na elite. kdyz uz jsi to chtel...
      • Corvus
        Dobrej pokus, Solomone *1* Ale riskovat to asi nebudu. Navíc drtím Oriho a Tormentum.
        • solomon.short
          no pockej, ja to myslel vazne....
    • solomon.short
      corvusi, cece... ty nejsi uplne mimo :D
  • Vývojáři ze společnosti Roberts Space Industries odhalili, že by hra mohla zabírat více než 100 GB

    http://bonusweb.idnes.cz/star-citizen-velikost-instalace-klient-misto-na-disku-ppn-/Novinky.aspx?c=A150313_155310_bw-novinky_anb#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

    To bylo šlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit