Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    Modů není nikdy dost. *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=q6yHoSvrTss
  • Kozy

    Take-Two je velice potěšeno dosavadními prodeji (především digitální verze) hry Evolve a jejích DLC.

    http://pixelgate.co.uk/evolves-steam-player-nose-dives/

    Tohle už tak hezký neni.
  • https://www.kickstarter.com/projects/537511454/seven-dragon-saga-by-tactical-simulations-interact

    co na to hovorite? :)
    • horší verze Divinity Original Sin ?
      • z toho videa horsie nic nevidim, viac sa mi paci vizualne zobrazenie tohoto tu, ako original sin
  • Jablíčka do zásuvky jednou denně. A lepší to asi nebude...

    Aneb móda nadevše!
    Snad se minimálně jeden člověk zamyslý a nebude tohle podporovat. I když víme, že myšlení není jednoduchý proces a nechat se strhnou davem je bez námahy. Hlavně, že jsem in ve svém okruhu pseudopřátel. (kteří mě mají za kámoše díky módnímu výrobku)

    I když u apple ovcí to jen tak nehrozí. Jsou léta zpracovávany svkělou reklamou, že tento luxusní výrobek (vyroben nekvalifikovaným dělníkem který maká 18h každý den za minimální mzdu v Číně) prostě musí mít! Jak již bylo popsáno, jejich věrnost hraničí s náboženským fanatismem. Je to vidět i zde, kde nějaký blázek vychvaloval a neustále obsahojoval novinku o novém produkt od applu i když nebyl schopen vyvrátit argumenty ostatních. Zejmána ten styl kdy u počítače neřešil specifikace, protože tam nešlo balamutit *15*

    Jinak skvělý článek. Rybka opět trefně uvedl věci na pravou míru. (
    • solomon.short
      zamysly.. jasne.
    • Kozy
      Tak hlavně že jsi si ospravedlnil proč apple nemáš, koho to ale sakra zajímá?
      • kostejnesmrtelny
        Třeba mě.

        Ten odkaz, ne to jeho kňourání, samozřejmě.
    • spravnej applista je nervozni, pokud nepreplati svuj kus hw aspon dvakrat

      co to umi nebo neumi, to bud neresi vubec nebo az v druhy rade
      • solomon.short
        vis jak poznas ze typek z diskuse je applefan?

        rekne ti to :D

        napsano z MBP
    • Lukyz
      Dovolím si doplnit odkaz na zmiňovanej článek *3*

      http://pctuning.tyden.cz/multimedia/16-elektronika/33753-jablicka-do-zasuvky-jednou-denne-a-lepsi-to-asi-nebude
      • *15* Já blb ho tam nedal. Dík
  • Draken69CZ

    Vývojáři z CD Projekt RED jsou připraveni vrhnout se výrobu Cyberpunk 2077.

    Mohl by místní češtin rozebrat tento obrat pro nás joudy dík :)
    • Vývojáři z CD Projektu RED jsou připraveni se vrhnout na výrobu Cyberpunku 2077.
      • Co vím, tak Cyberpunku 2077 je už nějákou dobu ve vývoji. Po dokončení Zaklínače 3 si spíš myslím, že akorát přesunou kapacity. Takže ta věta, by měla znít něják takhle:

        Vývojáři z CD Projektu RED jsou připraveni se plně vrhnout na výrobu Cyberpunku 2077.
  • Olejník RAGE

    Snad se Honza neurazí, jenom vtípek :D

    http://postimg.org/image/giikl2cnl/
  • Vojta_Ilavsky

    Vývojáři z CD Projekt RED jsou připraveni vrhnout se výrobu Cyberpunk 2077.

    No konečně. :))))))))))
    Na Cyberpunk 2077 se těším od té doby co ho oznámili. :))))
  • pro Lukáše

    Čau LV426 vzkazuje, že 6300ot je nesmysl, jen to blbě ukazuje, nejspíš stačí reinstall, ale to už jsi udělal. Karta je semipasiv (stejně jako třeba Asus DC), má to stejný TF5 chladič jako 980, takže klidně můžeš jít na nějakých 1400Mhz na jádře v pohodě (postupně zvyšuj a hlídej teploty). A příště máš ty dotazy psát na email a neřešit to tady mezi joudama co umí jen blbě kecat.
    • Jack1947
      Lv.. (Predátor) posílá své imaginární kamrády řešit tady kauzy jiných uživatelů *1*

      Psát na email a kam na Predátor@seznam.cz... aha já jen že o emaiulu nepadlo ani slovo.
      Joudové blbě kecají pravda...
      • To je určitě ten jeho mecenáš z IT oddělení. Nebo ten akademik z Alp? Nebo ten, co s ním filosofuje nad mínusama? Nebo, že by jeho přítelkyně češtinářka Petr?

        Tak či tak, je to stejná guma jak predator.
    • Draken69CZ
      Tím chceš říci že ta úžasná nVidia nefunguje na první dobrou? No já jen jako jouda pro pořádek aby to bylo všem jasný *15*
  • GTX960

    Pro LV426:
    TAk sem zapojil tu 960 a kdyz nema zatez tak jede v poho neni vubec slyset, ale jak zacnu neco hrat vetraky zacnou jet naplno, a to az 6300RPM, to asi neni moc normalni co?
    Teplotu se pohybuje kolem 65 stupnu.
    Dik za radu
    • Cim ctes ty otacky, protoze mam GTX 970 od MSI a ty se teda takovou rychlosti neumej otacet a neni k tomu ani potreba. Od jakeho vyrobce je ta karta ?
      • MSI GTX 960 2GB Gaming
        Jo me nejak blbnul ten program. Sem stahl jine program a ten uz to ukazuje v pohode.
        Je drsny ze ta karta pod 60 stupnu ani nezapina vetraky.
        • solomon.short
          twinfrozr je na 960 ponekud "overkill". ale prave proto bych sel prave do te MSI
        • JJ, melo by to byt uplne tichy. Tak hlavne ze jsi to vyresil. :)
        • Jack1947
          Chbyicka se vloudila? a to má podle predátora ventilátor z 970. *3* *7*
          • Ta karta jako by v PC neexistovala, vubec zadne hluk, ventilatory zapnou az pri 60 stupnich a i tak jenom tise prede, proste parada,
            • Draken69CZ
              Kde byla chyba? Židle klávesnice?
      • Jack1947
        MSI ne?
    • Dik za rady, problem vyresen, karta slape jak ma, Far Cry 4 na vysoky pri full hd, 60-70 fps, otacky 1500
      • Draken69CZ
        A v čem byl teda háček?
    • Jack1947
      Vždyt to je normální ne, 65´° je ok teplota. Nebo ne?
      • Jo, ale otacky mam 6300
        • Jack1947
          Hod sem radši log z nějakého toho freeware programu na měření... on ti poradí třeba. (ostatně to jediné mu jde)
    • Draken69CZ
      nVidia no *15* co jsi čekal *1*
      • Borci takovy prispevky si strcte nekam, pomohla by spis rada.
        Nvidiu mam odjakziva a vzdycky spokojenost, a i tenhle problem vyresim, jenom kde zacit
        • Draken69CZ
          Sry tohle jsem si nemohl nechat ujít, co celkové chlazení PC máš tam i jiné ventilátory než na GPU a CPU? Co nějaká utilitka na úpravu průběhu otáček podle teploty např MSI afterburner tam to jde jednoduše nastavit/upravit

          MSI GTX 960 chování ventilátorů

          http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/32687-novy-maxwell-v-testu-asus-gtx-960-oc-a-msi-gtx-960-gaming?start=20
          • JJ dik, mam tam jeste jeden ventilator.
            Ten clanek uz sem cetl.
            A nastavit to v afterbuneru me nejak nejde.
            • Draken69CZ
              Setting

              záložka Fan, zaškrtnout Enable user...fan control

              a pak si tam tu křivku můžeš libovolně měnit

              pak dáš OK
    • Rada? Nikdy neposlouchej pseudoodborníka LV426.
  • Nazdar, poradí mi někdo nějákou hru, kde nemusím hrát jen za dobráka, ale rozhodonout se pro hru za hajzla? Nejlíp RPG.
    • DFCZ
      edit:ditto
    • Tilwaen
      Neverwinter Nights 2. Jedny z nejlépe napsaných a nejzábavnějších dialogů pro záporáky vůbec *4*
    • Jack1947
      Boundy by flame tam jsi dokonce napůl dáběl či co.
      • solomon.short
        no, tak to uz jsi mohl rovnou doporucit Inquisitor, tam hrajes za katolickeho megahajzla :D
    • star wars knights of the old republic 1 a 2 (k ty nedavno vyslo rozsireni-dodelani)
    • fable, zrovna vyšla ta anniversary edice :)
    • Za šmejda mužes byt treba v Mass Effect trilogii, nebo Fallout 3/NV
      • V Mass Effectu je to takovej smejd nesmejd, porad jsi v zakladu hrdina. Napada me Kotor, tam muzes bejt opravdu zaporak:)
    • Napadá mě Overlord 2. Ale tam jde hrát jen za zlého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit