Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Dreamfall: Book two -Rebels

    http://steamcommunity.com/app/237850

    Kdyby někdo ještě nevěděl...
  • Potvrzeno: Sonya Blade, Johnny Cage a Cassie Cage se objeví v Mortal Kombat X. (+ video)

    Jste tady trochu pozadu.. všechny tři postavy jsou jistý už delší dobu.
    • Potvrzeno: Sonya Blade, Johnny Cage a Cassie Cage se objeví v Mortal Kombat X. (+ video)

      ...uniklé obrázky postav Johnny Cage, Sonya Blade, Jax Briggs ze story modu jsou staré už tak týden a Cassie Cage ta už je jistá pár měsíců. Mimochodem ve videu je vidět i hratelná Mileena a Kenshi v příběhu, takže jako novinka to moc neobstálo *5*
  • Corvus

    Sir Terry Pratchett

    Zcela určitě se mezi Vámi najdou pamětníci výberné adventury Discwolrd... Dnes ve věku 66 let zemřel vynikající spisovatel ságy (a nejen té) Zeměplocha - Sir Terry Pratchett. R.I.P. *9*
    Čest jeho památce! Možná malá vzpomínka v novinkách by nebyla od věci.
    A kdo si jeho osobnost chce připomenout, nechť mrkne na: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1093836883-na-plovarne/211522160100014/
    • To je ten expert který napsal řadu děl a nic z toho nebylo nic extra?

      Kam se hrabe na George Raymond Richard Martina, Patrick Rothfusse anebo snad autora zaklínače.
      To je kvalita. A ne hromada knih a nic z toho *11*
    • Neznám...kvalita to asi nebyla
    • solomon.short
      chtelo by to retro gamesplay treba Discworld: Noir.... I za cenu ze se opet posune slibeny Gothic

      a ja, ja se jdu opit se sirem Elaniem a starenkou Oggovou...
      • Corvus
        Já se Smrtěm *1*
        • Pethulla
          "A co nás tedy v budoucnosti čeká?"
          JÁ.
          "Kromě tebe, myslím."
          Smrť se na něj udiveně podíval.
          PROMIŇ, ALE NEROZUMĚL JSEM TI.
          • solomon.short
            jo, to vcera v hospode taky probehlo. nakonec jsme stravili asi dve hodiny tim, ze jsme se snazili mluvit jako Smrť. pravda, po pul litru absinthu uz nam to slo obstojne :)
        • solomon.short
          Smrt podvadi :) To uz radeji se ctyrmi jezdci Jakokalypsy, proti nim bych mel jakztakz sanci ;)
  • SalemCZ

    Payday 2 webserial

    je už nějakej jinej seriál na steamu? http://store.steampowered.com/app/354500/
  • WIN 8 / spravce uloh

    ahoj, mam dotaz :

    Je normalni aby u Windows 8, kdyz si dam ctrl + alt+ delete, pote kliknu na spravce uloh, tak aby to trvalo minutu a pul nez se mi ten spravce uloh objevi ?

    Jake muzou byt priciny tak pomaleho chodu? windows mam cerstve nainstalovany, HDD neni zaplneny a presto mu to vsechno dost dlouho trva...

    Jeste jsem si vsiml te vyuziti CPU je minimalni, stejne tak pameti, ale vyuziti dikosvych jednotek je 100%, to je normalni ?
  • Ori and the Blind Forest má na Metacritic po 35 recenzích uctihodných 89 bodů ze 100.

    Uctihodných? Nejsem grammar nazi, ale tohle uz je něco...
  • Rozhovor o Tunelu Blanka

    https://www.youtube.com/watch?v=LZ6-LDr8Hsw (zapněte si titulky "CC)
    • To je rozhovor s Krnáčovou? Já tý jeji slovenštině nějak moc nerozumím.
  • Ori

    Vskutku kouzelná hra, doporučuji a silně zavídím xbox hráčům, že to mají na konzoli a hrají na velké TV. Já se musím hrbit u PC, snad to vyjde na PS4, podpořil bych je klidně i po druhé. Takhle má vypadat indie hra :)
    • Keyz
      Tak si připoj pc k TV a máš to stejné....Bude to VELKÉ!

      (a je fuk, jak šmejdská bude daná obrazovka, protože kvalitní velká TV stojí více jak celá konzole...)
      • jasně budu táhnout celé PC do obyváku a od tV pak natáhnu kabely k sofa. Skvělé myšlenka.

        "(a je fuk, jak šmejdská bude daná obrazovka, protože kvalitní velká TV stojí více jak celá konzole...)" co to je za větu, na co reaguješ a jaký má smysl. Moje TV stála lehce přes 25K, takže je logické, že stojí více než konzole a pokud chceš opravdu kvalitní TV, tak to musíš ještě více připlatit, ale mě to stačí....
        • Keyz
          "jasně budu táhnout celé PC do obyváku a od tV pak natáhnu kabely k sofa. Skvělé myšlenka."
          - Zajímavá česko-anglická věta.

          A jak zapojuješ konzoli? Přes kabel... Vždy máš volbu.

          U TV reaguji na to, že někteří machrují jak mají velkou TV a neřeší co to má obraz, barvy atd... Tedy mít TV za 25k a na tom pustit něco z konzole je celkem nepoměr... Něco jako mít levné PC a cpát to na lepší monitor a pustím tam tedy něco na "low" Což je nastavení konzole.

          Zoufalost. (navíc ten kdo má na TV za 25k, má na lepší stroj jak konzole pro masové publikum)
    • No muzes zkusit si sednout rovne a nebudes se hrbit. Nebo dokonce takovy stresteny napad...pustit si to na tv.
      • prašt jak uhoď! Prostě hraní na PC je nekomfortní, už jsem zvyklej na svoji 50 palcovku a konzoli a vracet se k PC je pro mě vždy za trest, ale tahle hra za ty muka stojí...
        • Hranie na PC je take ake si ho uzivatel spravi, cize si neschopny a urobil si si ho nekomfortne pre svoje potreby. Cize klasicky problem medzi stolickou a klavesnicou..v tomto pripade medzi PC a TV.
          • Jack1947
            Ne, ne je to mezi hlavou a židlý... prostě se nám to nějak pobouralo. *3*
      • Ale neblázni, takové fantasmagorie mu vtloukat do hlavy. *3*
  • Vogon

    Skoro recenze Bloodborne z Edge

    http://imgur.com/a/uOT3b
    • 10/10?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit