Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Season Pass ke hře Titanfall je nyní  v Xbox Store k dispozici zcela zdarma.

    Posléze UPDATE - se objevil i na pc. EA si tímto zvýšila u hráčů kredit, neřikám že by ostatní podobné (steam) měli závidět a div se nepřetrhnout v trumfnutí ale prostě je to super krok. Ukázka toho že i takový gigant má nakonec srdce. Že nakonec bude i dobrá firma... která si hráčů přeci jenom váží.
    • braveman
      Díky za doplnění *3*
      • Jack1947
        No já o to neveděl tak spíše na to upozornil Sr_Lobo. Je to jeho zásluha. Ne moje.
      • MickeyMutant
        Ahoj bleskaři! Za všechny tě vítám v naší dnešní diskuzi. Chovej se tu jako doma.
        • braveman
          Díky za vřelé uvítání, máme to tu hezké *4*
          Chtěl jsem se jenom zeptat, jestli už někdo z panstva nemá chuť na dobrou brazilskou kávu?
          • Thorar
            A máte sklep?
    • Draken69CZ
      Se divím že to jde "koupit" aniž bych tu hru měl.
  • MickeyMutant

    Obrazem: Do PlayStation Store přibylo dvanáct nových témat pro PS4.

    A hned půjdu příkladem: Dvanáct nových témat, říkáte? Ne-u-vě-ři-tel-né! Kde to skončí? U dvaceti, čtyřiceti, šedesáti?

    Tak, teď někdo další. A vyberte si třeba nějakou jinou bleskovku. Dnes se jich objevilo zatím celkem devět, tak neříkejte, že není z čeho vybírat.
  • MickeyMutant
    Jedna zajímavost: zatímco my se tady dobře bavíme, na hlavní stránce Games se normálně objevujou nové a nové články. Navíc bleskař od rána hází blesky jako vzteklej a nikdo si toho nevšímá. Chtěl bych vyzdvihnout tyhle boční aktivity Games a pochválit je za vzorově multifunkční přístup, co umožňuje krom diskuzí i další činnost jako čtení zpráv z videoherního světa. Je sympatické vidět, že když se lidé baví, někdo jiný v pozadí maká, aby jim tu zábavu umožnil, ozvláštnil a možná někdy i nahodil poutavá témata k diskuzi.

    Na diskutující bych chtěl apelovat, aby aspoň občas, byť třeba jen na oko, předstírali, že je zajímá, co se objevuje v bleskovkách. Představte si chudáka bleskaře, co píše a píše a překládá a ještě stále musí kontrolovat, že se mu to opravdu objevuje na webu, protože z diskuze to nepozná.
    • Jack1947
      Jn, smutné že si na tohle musel upozornit zrovna ty nebo je to ironie. Na bleskaře se většinou jen prská ale kdyby někdo měl házet bleskovky za něj nebo tak tak samozřejmě ticho po pěšině.

      Jinak tak to bylo vždycky ne? když se ostatní bavily tak byl vždy někdo kdo makal, díky tomu měli co a o čem kecat takže souhlas.
      • MickeyMutant
        Taky to tak cítím, Jacku. Někdo má holt chleba o tvrdé kůrce, jestli chápeš, co tím myslím.
        • Jack1947
          Tak ono se plive i na "nehodící/neoblíbené" autory ale bleskař ten je v jednom ohni.

          Mnozí si neuvědomují že bez něj by ani nebyli bleskovky - (myslím karta bleskovky) Nevděk světem vládne a čest vyjímkám.
          • MickeyMutant
            Tak, tak, trudno pomyslet. Bez bleskovek by lecjaká událost unikla zcela bez komentáře.
            • MickeyMutant
              Taky mám podobný pocit jako ty, že autoři tu občas čekají jak psi, až se objeví nějaká bleskovka a hup po ní! A pak už jí jen rozvinou, hodí šéfovi a rychle zpátky na hlavní stránku a F5, F5, F5, číhají na novou. Takhle to ostatně zřejmě probíhá ve většině redakcí. Když má redakce bleskovky, tak holt mají novináři jen polovinu práce.
            • Jack1947
              Prostě... bleskovky jsou bleskovky. Článek většinou jen rozvine bleskovku ale prvořadné jsou ony... opovrhované bleskovky kde by jsme bez nich mi chudáci neinformovaní králíci byly. No kde? *7* *12*
  • docela vtipné video

    https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34
  • LV426 napíší to tady nahoru. Hochu, opravdu by mě zajímalo, když zvládáš osobní život, co se tak kouknu občas na games.cz, tak tady máš 100% docházku a dokonce u her, které si nikdy na PC nezahraješ *3*
    • Jack1947
      Prosímtě tohohle inteligenta radši neřeš jinak se z toho dtrhne mela... on je konzole hejtr a tak takže potřebuje flusat jako správný burák na všechno co je spojené s konzolemi. Je to škoda no, znalosti nemá špatné co se hw týče jen ta zahleděnost ta tomu hodně škodí... ono taky tu dřív vystupoval jako Predator i když to vehementně popírá ale všichni víme he. *3*

      To je jako když potkáš blbce, můžeš mu 100x vysvětlovat že něco ta neníí a on to nepochopí i když je to třeba podložené i reálnými tvrzeními atp...
    • tož Veskoslav a Predátor, to musíš brát s rezervou. Predátor včera potkal akademika v Alpách. Veskoslav studuje, pracuje, jezdí do Tokia, vyhrává hlavní ceny v DOTE 2, StarCraftu 2, Kandiduje na prezidenta USA apod.
      • Jo ti dva jsou vtipní. Pořád sedí u Games. cz a lžou všem a hlavně sobě, jaký nemají skvělý život, jak všude cestuji. Jo to je tak, když můžeš machrovat pouze na netu, ale popravdě se jen ponižuji..
        • a nezapomínejme na figurku jménem KeyZ .) Ten si už taky vydobyl pozici mezi největšími tragédemi na Games.cz
          • S tímhle souhlasím. Nejnudnější uživatel zde na games. Chudák si to ani neuvědomuje.
  • Apple a PS4 a Prodej Battlenetu..

    Apple a PS4 vládne, mám tuhle nejlepší možnou kombinaci a jsem nadmíru spokojen, přešel jsem asi rok zpátky z Windows platformy a byla to ta nejlepší věc, co jsem mohl udělat. Sice Windows 8 respektivě 8.1 není špatné a je to nejrychlejší systém od MS, ale nějak mě to nesedlo, vracet na pomalejší Win 7 se mně nechtělo, tak jsem zabrousil k Macu a v současnosti? Mám sice pořád herní PC s Windowsem, ale jen chytá prach a chci ho prodat, naprosto vyprchala motivace to zapínat.

    BTW lidičky, chtěl bych se zbavit i Battlenetu. Mám Diablo 3 i s datadiskem a StarCraft 2 s datadiskem, měl by někdo zájem? *4*
    • "Apple a PS4 vládne, mám tuhle nejlepší možnou kombinaci...."
      Jo tááák. Další z řady frajerů, kteří mají potřebu do světa vytroubit, že jsou něco víc a že ty krabičky, které mají doma jsou to nej a všichni, kdo mají doma krabičky jiné, jsou hlupáci, chudáci a chátra nejhrubšího zrna.
      Apple počítače jsou fajn, ale někteří Apple fanatici jsou vážně úsměvní. Nemluvě o tom, že o těch božských apple produktech kolikrát básní lépe, než pracovnící, kteří to mají v popisu práce. A to ke všemu zadarmo. *1*
      Apple má ty ovečky hezky vychované.
      • Jack1947
        Brainwashing funguje skvěle já vím. *3* *7* *12*
    • Veskoslav
      Čemu vládne Apple? Počítačům? A pořizovat si Mac? No na psaní je to drahý stroj a mít kvalitní sestavu na MAC se systémem, kde neběží většina her a polovina programů, to je to vládnutí? Jestli chci předražený Linux, koupím si pc a strčím do toho Linux.
      • Ono ti něco brání si nainstalovat na MAC Windows? To slyším prvně? Polovina programů o jaké polovině programů se bavíš? Možná bys mohl něco přečíst o jádře OSX a Linuxu ať nevypadáš jako úplný idioot..
        • Jack1947
          Proč mít dražší počítač, i 2x a přitom tam mít i zbytečnosti které navyšují cenu a instalovat si tam Windows hele tohle už je trochu přitažené za vlasy.
        • Veskoslav
          Ano to je nejlepší. Koupit si Mac a pak něj narvat za dalších X tisíc Windows....O jaké polovině? Chlapče, jde vidět, že si Linuxem, potažmo OS na Apple má asi tolik zkušeností, co blondýna, co si koupí iPad, protože se na tom dobře čte FB.
    • Jack1947
      Pokud to není trolling atp ok... to s tím Applem ale trochu kazí výslednou hondotu příspěvku. Kdybys napsal že máš PS4 + ale stále máš i pc a ne že na něj sedá prach.

      Tahle je to trochu volovina, teda aspon myslím já že je. MAC by byl parádní systém kdyby na něm šli všechny nové (koneckonců i starší hry... jenže pak by se tvořily viry atp parádnost by ča rychle do kelu). Gratulace k dlouhému celkem vláknu no... co bych ještě napsal nevím nenapadá mně zajímavé že to už je 2 příspěvek o MACu (isnt it coincidence? *2* )ok.
    • Draken69CZ
      Pořád říkám že někomu stačí málo XD
      • Nemáš o sobě moc vysoké mínění, tak nesmíš sedět pořád u Games. cz a blbě mlátit hubou a něco dělat, pak budeš mít vyšší nároky *3*
  • MickeyMutant

    Apple zdražuje

    V minulých dnech došlo k výraznému zdražení iPhonů, MacBooků i příslušenství. Kdo se tedy bez výrobků s nakousnutým jablkem dosud obešel, má o důvod víc, aby se jim vyhnul, kdo o koupi nějakého stroje s uzavřenou platformou uvažoval, musí teď sáhnout hlouběji do kapsy.

    A hlídat ostřížím zrakem třeba i originální nabíječku s kabelem, která nově stojí 1 158 korun.
    • Keyz
      originální nabíječku s kabelem...

      Neoriginální by ten stroj prostě nabít nezvládla. To není fyzicky možné. Bylo vtipné jak o Apple hodinkách informovali na ČT24 během události komentářů. "Stojí xx, vydrží den a ještě by tam mohl být vodotrysk" *15*
      • MickeyMutant
        Sranda je, že ta "originální" nabíječka stojí prakticky stejně jako nejlevnější smartphone.
        • Keyz
          Navíc...Made in china jako všechna spotřební elektronika a běžné zboží *15*

          Skutečně luxusní produkt...
        • Nejspolehlivejsi nabijecka na trhu. Sice se ji nejspis ulomi kabel u konektoru s cimz maji nabijecky od applu problemy odjakziva ale zase nemusis resit zadny lagy a registry.
          • MickeyMutant
            Je to nabíječka bez lagů a registrů. Protože je originální Apple.
            • Tilwaen
              Chudáci my, co Apple nabíječky nemáme; ty BSOD jsou občas opravdu k nesnesení.
            • Je to Apple nabíječka, proto ji nikdy nemusíš měnit, mě už drží roky .) Vidím, že tvoje žáha je pořád nezchlazená, takže bojuj dál proti te zlotřilé korporaci, která si dovolila zaregovat na pokles měny *7*
        • to je vskutku k popukání *7* jen doufám za tebe, že nejsi majitelem toho určitě kvalitního smartphonu *15*
      • mají nejlepší výdrž ze všem smart hodinek. No prostě Apple, jedný zvládl vytvořit opravdu funkční smart- hodinky *4*
        • Opravdu? A co Peeble?
    • Zdražuje? Podle mě jen upravuje ceny na základě vývoje naší měny :)
      • MickeyMutant
        Úprava cen směrem nahoru = zdražení
        Úprava cen směrem dolů = zlevnění
        Podle mého. Chápeš to snad nějak jinak?
        • až na to, že produkty stojí v US AppleStoru pořád stejně, takže žádné o zdražení produktů se nejednalo, sice je mírné slovíčkaření, ale měl jsi napsat buď: že upravuje ceny na základě vývoje české měny nebo že došlo ke zdražení v České rep, a že Apple reaguje na českou měnu.
          • MickeyMutant
            Drtivá většina Čechů nakupuje v České republice, řekl bych, tedy je zajímají české ceny. Jejich důvody až v druhé řadě, pokud vůbec. A "úprava cen" je eufemismus pro prosté, výstižné a jednoznačné slovo "zdražení".
            • "Úprava cen směrem dolů = zlevnění"

              Nezamotal jsi se trošku do toho?
            • MickeyMutant
              Spirit: Alzu bych nedoporučil, i kdyby zboží rozdávali, kvůli tomu jejich neuvěřitelnému mimozemšťanovi.
            • MickeyMutant
              Qwer: Ne, když se zdražuje, tak se "upravují ceny", když se zlevňuje, tak je to vždy "neuvěřitelný pád cen" nebo "totální výprodej".
            • co plácáš o konkurenci? Tablety má konkurence dražší ve stejné třídě, to samé smartphony a znovu vyzývám najdi mi podobného notebooka jako MacPro na Windows s výdrží 8 hodin, s SSD diskem, se stejným rozlišením, integrovanmými aplikacemi a který je aspoň o 10K levnější.

              Tvoje žáha asi není pořád zchlazená, kdyby jsi opravdu myslel na potenciální české zákazníky, mohl jsi doporučit např. Alzu, která má ceny pořád stejné jak před zdražením a ať si potencílní zákazník pospíší.. Takhe ze sebe děláš jenom gumáčka Mickey .)
            • MickeyMutant
              Spirit: Správně, to je rozumné doporučení.

              "Vážení potenciální zákazníci! S nákupem u naší firmy prosím počkejte, až se česká měna vzpamatuje a cena našich Apple produktů se přiblíží ceně konkurenčních výrobků se srovnatelným výkonem."
            • Takže zlevnění není úprava cen?
            • plosim tebe stop. Pokud jsi něco chtěl napsat, měl jsi napsat, že je to způsobeno českou měnou a měl jsi doporučit, ať potenciální zákazníci počkají až se koruna vzpamatuje, takhle si jen chceš zchladit žáhu borče :)
  • Morraw

    Ori je venku

    http://store.steampowered.com/app/261570/
  • Femto

    nový Macbook

    Apple představil nový MB. Nádherná věc, která zavání spíše klenotem, luxusem, výdrž baterie až 20 hodin kancelářské práce a to vše při velmi vysokém rozlišení obrazu a současně nejtenší notebook světa, velmi mobiní procesor, Intel procesory v MB jsou perfektní, sám mám v MBA I7 a můj Air dokáže být i velmi efektivní pracovní nástroj. Jediná nevýhoda asi jeden konektor pro vše, ale na druhou stranu se mi líbí budoucnost, kde jeden konektor bude umět vše, snad se toho chytne více firem a odpadne nám nepřijemá povinnost měl milion různých konektorů.Co říká na nový MB zdejší skupina mírně zakomplexovaných windosáku??? Já říkám, že Apple je zpět a zase diktuje světu IT styl, desing, mobilitu, funkčnost. *5*
    • Keyz
      Další uzavřena krabice a navíc s jedním konektorem *15*

      Jako módní doplněk to bude skvělé....
    • hezkej stroj. Líbí se mi jak zdejším česko-slovenským sociálkám pumpuje cévka. Představte se nedopečenci, že někteří lidi si to můžou dovolit a přitom nemusí být rok o hladu...
      • Další z řady jedinců s komplexem méněcenosti, který si tento problém kompenzuje machrováním co má za hračky?
        To seš vážně tak omezený, když tvrdíš, že káždý kdo nemá zájem o Apple produkty nebo má k nim výhrady je sociálka co nemá na chleba?
        Apple má fajn produkty, ale ta jeho fanbase, to je k popukání občas. *1* Někdy vážně jenom žasnu.
      • C-BEAM
        vám ten konzum už lezie na mozog ľudia, čím drahšia vec tým väčší vták, tým väčší frajer? Mne tento Macbook nevyhovuje aj keby som si ich mohol dovoliť hneď kúpiť 100. Ako je to u jablka zvykom zase išiel objektívne pekný dizajn na úkor funkčnosti, takže to nie je nič pre mňa ale ty si ich kludne kúp 10 a dokáž svetu, že na to máš, hlavne aby si sa cítil dobre.
        • Funkčnost je u Macu vždy absolutní narozdíl od Windowu. Jinak rád poznáván milonáře :) 100 notebooků za 40K, to jsme hned na 4 mega. V jaké nadnárodní společnosti čobolku pracuješ???
          • C-BEAM
            nepochopil si ma, nemôžem si ich dovoliť kúpiť sto, tá veta môže mať totiž 2 významy ale to ti samozrejme nedošlo.
    • Vypadá moc pěkně, ale já spíš preferuji zařízení, které zvládne i hrubší zacházení, má vyměnitelnou baterii bez nutnosti rozdělání stroje, s lan portem, matným displejem a dobrým chlazením. Prostě pracovní nástroj. Jsem zvědav, co s tím jejich "chlazením" a deskou udělá za 2-3 roky bezolovnatá pájka. Ale je to holt konzum, tak asi jejich zákazníci rádi běží jednou za 23 roky pro nový.
      • 2-3, jsem se upsal
    • Jeden konektor na vse? Apple vymyslel USB? :D

      BTW Apple diktuje uz nejakou dobu takze si nejsem jistej jestli rict ze je zpet je tak uplne presne.
    • Tilwaen
      Přijde mi neskutečné, jak dokázali inženýři Applu vměstnat vnitřnosti, které to má, do něčeho tak tenkého. Vizuálně je opravdu krásný - asi jako všechny věci s jablkem.

      Ale to je asi tak všechno. Na Intel Core M (dvoujádro 1,2GHz (2,6GHz)) je sice úžasné, že nepotřebuje aktivní chlazení - vyřešili to celkem chytře distribucí tepla do celé konstrukce notebooku (fajn na zahřívání rukou a brzy to jistě bude i nejoblíbenější pelíšek všech kočičích mazlíčků), ale výkonem v dnešní době určitě neohromí. Podobně je na tom i integrovaná grafická karta HD Graphics 5300, na které pouze pár nových her poběží plynule na nejnižší nastavení. Jeden USB konektor, přes který se zároveň zařízení nabíjí, je popravdě celkem k pláči, ale při tloušťce notebooku se podobným kompromisům nelze divit. To mi na celé věci přijde vůbec nejkontroverznější: jak daleko se vůbec hnát za výrobkem takto tenkým na úkor všeho, co přijde pod ruku, od konektorů až po výkon, aby to ještě mělo smysl?

      Není mi úplně jasná jedna věc: kdo je cílovou skupinou? Apple pro mě dlouhou dobu bylo synonymem počítačů na práci, což s těmito specifikacemi určitě nehrozí - pokud Tvým jediným pracovním nástrojem nejsou Officy. O hraní nemůže být ani řeč. Snad pro ty, co často cestují? To by zase člověk měl o papírově tenký notebook, byť s kovovým tělem, celkem strach. Pokud na to někdo má peníze, nespokojí se s pětkrát levnější alternativou a udělá mu to radost, ať si to klidně pořídí, já ale cílovou skupinou nejsem.
      • Femto
        Špatně to chápeš. Pracovní stroj je Macbook Pro respektive, když si dáš do Airu i7 můžeš využivát i mobilní Air jako pracanta, nový Macbook je pouze mobilní zařízení do kanceláře, pro studenty, Macbooky nejsou na hraní(obecne hraní na laptopech je zvěrstvo) a nikdy ani nebyly myšleny na hry. To máš trochu popletené, abys chtěla hrát hry na intregrované grafika a mobilním zařízení. Žehlička taky nevypere prádlo, že ano?

        Většina lidí využivá počítače na Pages,Keynote, web apod.... Takže tohle míří na největší cílovou skupinu(konzum). Ta výkonější verze s 2.9 GHZ zvládne bez sporu i základní stříhaní filmů v iMovie. Zrovna nedávno Apple rozesílal testerům novou aplikaci Photos a budou následovat do ni další profi- doplňky a můžu ti říct, že je to extrémně rychla aplikace, naprosto dokonale optimalizovaná, takže nový MacBook může využívat i člověk, co se zajíma o fotografovaní apod. Cena 1200 dolaru není vůbec drahá, problém je jen současná cena koruny, ale ta se snad vzpamatuje a cena klesne, popravdě žádná levnější alternativa nikdy nemůže nahradit MacBook, jelikož to prostě ani nejde :)
        • takze si to shrnmne, hrat se na tom neda, pracovat se na tom neda a na brouzdani po netu bohate staci tablet za bura, takze tohle si muze koupit jenom trotl, co kouka na znacku, tudiz nekdo jako ty *6*
          • koupí si to úspěšní lidé, kteří vyžadují spolehlivost, rychlost, žádné zasrané registry, tuny balastu, dále chtějí používat něco, co nevyžaduje věčné opravovaní, BSOD, záseky, lagy. No prostě Windows :) Koupí si to ti, co očekávají aplikace dělané na míru operačnímu systému atd. No prostě žádná nula jako ty a tobě podobní, kteří zůstanou jen na zdejších forech a budou plivat jedy na vše, že pane N? Dyť to je váš denní chléb na něco plivat. Opravdu to vás naplňuje?
            • napsal jsem srandy a ne srajdy, to jsi naspal ty a nevidím důvod, proč by jsi jsi to nezahrál i na tom novém mobilním notebooku, všechny tyhle srandy jsou většinou nenáročné a co jsem viděl, tak i základní MacBook Air spustí v pohodě např. Diablo 3 apod.
            • Email a prohlizec je pro me to co potrebuju k praci.
              Steam sice na Macu spustis ale to neznamena ze na pujdou ty indie srajdy (i na Macu jde vic her nez bych cekal... dobre Steam).

              Musim ale uznat ze idoktrinovanej jsi od Applu fakt dobre.
            • "Kdybych si mel poridit notebook na kterym budu resit pracovni mailu a koukat na web a poustet filmy tak to Macbook nejspis vyhraje a to i pres mizernej emailovej klient ale ja si rad na svym notebooku obcas zahraju a vyber her na PC je proti " z tvé věty jasna vyznělo, že má nabídku omezenou pouze na konzum, tady ty indie srandy, co jsi vyjmenoval si klidně můžeš zahrát i na Macu, Steam tam funguje představ si *3*
            • Nevim jestli to je tim ze jsem hlupak nebo tim ze jsi fanatik ale nemuzu najit kde bych stezoval na to ze Apple nema sirokou nabidku notebooku nebo proc bych do diskuze nemohl tahat hry?
              Ja na svym pracovnim notebooku normalne hry hraju. Nejsou to zadny extremne narocny hry a uz vubec ne FPS ale treba hry jako Homeworld, Xenonauts, Hotline Miami, War Thunder atd.
              Hry jsou proste pro me jedno z kriterii. Vim ze jsem kvuli tomu hrozne hloupej protoze jsem si mel prece koupit herni notebook a k tomu pracovni Macbook ale ja mam uz herni PC tak jsem nechtel kupovat jeste herniho notebook kdyz i na svym pracovnim si muzu zahrat skvely hry. A ta predstava ze nekam jedu a beru si dva notebooky... no nevim.
            • zase plácáš nesmysly hlupáku. Apple má širokou nabídku, takže si můžeš volit od konzumních notebooků až po ty pouze pracovní. Nechápu proč sem taháš hry, na nějaký ten občasný tetris to stačí a jako hrát nějaké FPS apod. na notebooku mně připadá střelené, pokud jsi teda padlý na hlavu a hledáš herní notebook, tak si koupíš herní notebook, ale tady zas nastává problém, že herní notebook není pracovní, je to těžké, hřeje to, má tu nulovou výdrž, má to většinou na práci nepoužitelný formát 16:9, vysoke rozlišení jako u MacPro taky nemůžeš očekávat, protože by mobilní grafika nebyla schopná dát na slušné detaily, takže nejlepší volba notebooku je zase MacBook *14*
            • Abychom si rozumeli tak co se ti tu snazim vpacit je to ze Mac nedela vubec spatny PC a to jak v kvalite zpracovani HW tak co se SW tyce. O to ja se nepru. Jenom nechapu proc proste okolo toho musi jabkari tak fanaticky poskakovat a rozhazovat rukama o kolik je Mac lepsi nez klasicky PC s Windows.
              Kdybych si mel poridit notebook na kterym budu resit pracovni mailu a koukat na web a poustet filmy tak to Macbook nejspis vyhraje a to i pres mizernej emailovej klient ale ja si rad na svym notebooku obcas zahraju a vyber her na PC je proti Macu porad uplne nekde jinde i kdyz se situace v tomhle ohledu vyrazne zlepsuje.
            • ty něco hlupáčku píšeš něco a argumentech? *15* nechtěj mě rozesmát, ty ani nevíš, co to slovo znamená
            • jo hlupáčku, ale 1:10 je pořád lepší kurz co na Maca?
            • Radsi budu hlupak nez zaslepenej fanatik :D

              https://www.google.cz/search?q=mac+OS+black+screen+of+death&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=HTMAVePjOMGrU8SagPgE

              Jinak je videt ze se vyznas protoze tvuj argument o adwaru a malwaru je fakt briliantni :D

              A abych to upresnil tak ja proti Macum nic nemam. Podle meho jsou to dobry pocitace a maj opravdu pomerne kvalitni notebooky i kdyz mi jejich system az tolik nesedi. Co ale fakt nesnasim jsou fanatici co z toho delaj zlatou kravu a vi o tom uplnout tuzku.
            • https://www.google.cz/#q=windows+8+bsod
              nevím, kde žiješ, ale Windows obsahují stále registry a stále stejně se zasírají, možná ještě více než před lety, jelikož Adware, Malware je agresivní čím dál více. Drasto jsi hlupák, víš o tom? *3*
            • jj, bsod to uz je pomalu jen urban legend (ja jsem ji nekolik let nevidel, naposled kdysi na xp, kdyz jsem mel vadnou ramku)
            • Zaseky, lagy, registry, BSODy... zaspal jsi v roce 2000?

              A uz prestan s tema ovcima recma je to fakt trapny. Ne Apple fakt neni zadnej zazracnej vyrobce pocitacu. Jsou to PC jako kazdy jiny, nekomu vyhovujou a nekomu ne.

              Tvuj fanatismus je jedina vec ktera je tu opravdu k smichu (protoze muj vtip teda legracni fakt nebyl).
            • plácaš čobole *15* stabilitu vyhrál. Samozřejmě to musíme otestovat na Windows platformě, tady máš test : http://www.letemsvetemapplem.eu/2014/10/15/velky-test-ukazal-nejstabilnejsi-pocitac-s-windows-je-apple-macbook-pro/

              Záseky, lagy, BSOD - to nemá nic s uživatelem, jelikož Windows obsahuje registry narozdíl od Macu, takže časem prostě odchází, zpomaluje apod.

              Cena. Najdi mě podobný stroj jako MacBook Pro s takovým rozlišení obrazu, výdrží 8 hodin, SSD diskem, integrovanýmí aplikacemi a zjistíš, že ta cena bude podobná...
            • C-BEAM
              - rychlost - za rovnakú sumu môžeme kúpiť výrazne výkonnejší stroj, tvoj argument rýchlosti preto nedáva zmysel.

              - spolehlivost - podla štatistík chybovosti laptopov, sa Apple drží okolo 3-4 miesta za značkami ako Asus alebo Sony, tvoj argument nemá zmysel.

              - balast, opravovanie, bsod, záseky sú priamo úmerné schopnostiam toho kto sedí medzi kreslom a klávesnicou, inými slovami pre teba bude v tomto prípade skutočne lepším riešením Apple.
            • to mělo být Drastiku jako vtipné, porpavdě jsem se styděl i za tebe.
            • Jj to je neco co chce Apple aby sis myslel ale i skutecny uspesny clovek tomu muze trochu rozumet a mit nejake preference a Apple si vubec koupit nemusi.

              BTW. Vis co rekl jeden uzivate Applu druhemu uzivateli Applu?

              BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
            • ja se nepotrebuju na nic zmahat, me jen udivuje, jak se uspesni lide chodi zahazovat na diskuzni fora s nulama
            • na víc se nezmůžeš? *7* Já si na nic nehraji, já mám starého Maca, který už mě slouží už pár let a nikdy jsem neměl problém, takže tak :)
            • tebe evidentne naplnuje hrat si na neco vic nez jsi
        • alka

          Pak se nabízí otázka, není-li určen na hry, co dělá tvůj příspěvek na herním webu? *1*
          • Femto
            ber to jako rýpnutí do zdejší zatuchlé komunity plné nenávisti vůči konzolím, Applu a všemu krom nadřazené rase užívajíc spocených myší, klávesnic. Navíc třeba přijde Veskoslav a jeho MacBook přivezený z Německa od kamarádů. Vždy se rád zasmějí jeho pohádkám, ten kluk je komik.
            • S applem mám jediný problém..a to je cena..pokukuji po novém NB ale nevím co by mě přímělo vyšpulit 40k za MCbook když na WIN platformě už se docela rozšoupnu za 30.
              Tedy i taková malá pobídka pro to abych byl zasvěcen.
    • Jak poznate majitele zarizeni Apple?
      ...
      ...
      ...
      Rekne vam to. *1* *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit