Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyšel shelter 2 *4*
    • victor
      A dneska vychází Hotlime Miami 2 .)
  • https://www.youtube.com/watch?v=0Ku4WbVSdyY (1:21)

    Budu teď trochu vlezlý....

    Normálně bych tu odkaz na mé nové video nedával, ale když mně se ten konec tak povedl. *14*
    • Nechci vyznit jako strasnej skarohlid ale co konkretne se na tom konci tak povedlo?
      • Záda, hlava, páteř, černoch. To jsou věci, co se mi povedlo krásně rozdrtit najednou.
    • jakubc
      Dobré, auta jsou fakt nádherná a Euphoria umí pobavit. :-)
  • Recenze videohry "The Order: 1886" (PS4) - 30%

    http://www.fffilm.name/2015/03/recenze-videohry-order-1886-ps4-30.html

    Pravdivá česká recenze. (tečka)
    • Thorar
      Pravdivá? Zkrátka se jen shoduje s tvým názorem, nic víc. Tak z toho nedělej vědu. Někomu se to líbilo, někomu ne.
    • Bože, to ste se ještě nesmířili s tím, že se hra Olejníkovi líbila a dal jí tak podle něj odpovídající hodnocení? Mě třeba totálně nebaví strategie a obecně hry jen pro PC, ale nebrečím tu, když hře, která mě nezajímá, dají dobré hodnocení. Fakt jak malý děcka...
    • "The Order" vypadá, jako kdyby tvůrci vytvořili přesně to, co chtěli, a připadá mi fascinující, že se vůbec někdo mohl domnívat, že takováto zvláštní hra nehra může fungovat."

      u olejniku asi funguje
      • Chim
        Zde je ledacos vysvětleno:
        https://www.youtube.com/watch?v=Nwy6CMJJKNA
    • ucho
      Něco jako pravdivá recenze neexistuje, pokud se skládá převážně z dojmů. To, že se s něčím ztotožňuješ, z toho nemůže dělat pravdu. Je to prostě recenze, se kterou souhlasíš a shoduje se s tvým názorem na hru. To ještě neznamená, že jiní lidé nebudou mít na hru jiný názor. (tečka)
      • Keyz
        To pak popíráš, že nemůže existovat pravdivá část i ve vědách u kterých nemáš tvrdá data.

        A přesto se označuje něco v daných vědách za pravdu, protože je na tom shoda mezi lidmi kteří něco řeší anebo použijí techniky ze kterých vylezou fakta (třeba dotazníky) Tedy je možné napsat něco, co je možné považovat za pravdu i v nějakém textu který nespoléhá na fakta, ale ano nebude to absolutní pravda jako 5+5=10. Pořád to bude výsledek který je považován za pravdu, protože se na tom shodli lidi (slavní kritici - i když dnes často nehledí na věci kriticky). Něco jako když kritici nominují na Oskary. Také se shodnou na základních prvcích a berou to, jako "pravdu". Navíc v recenzích se často hodnotí i nějaká technická úroveň a tam to máš výrazně ulehčené, protože to jsou již měřitelné věci...

        Jinak lidé očekávají, že odborník který píše pro veřejnost jím dobře pořadí a nenapíše pouze svoje pocity. Není to komentář! Když bude někdo kdo má averzi proti FPS hrám, tak neporadí v sekci FPS her. A zde podle šéfa "na recenze vybírám lidi, kteří se o daný žánr zajímají"

        Jinak jasně. Nelze to považovat za absolutní pravdu a není to bez debat, jako u všeho kde kecá a neřeší se fakta.
        • ucho
          nějak nechápu, proč stavíš vědu a recenze na stejnou úroveň. a snad to raději ani nechci chápat :)
          • Tenhle povýšil vědu i pro nákup rohlíku. Jestli má fotra u reklamy a mamu vidí jednou za týden, když ji pustěj z laboratoře pro biologický zbraně, tak to bych trochu jeho obavy chápal, ale jeho pokřivená rebelující představa o vlivu všeho a všech na všechny o všem vším, kterým lze jen na všechny zamezit zase jiným vším, není moc promyšlená.
      • kostejnesmrtelny

        manuál na užití kritiky [2/2]

        Zároveň se sluší dodat, že rozumnej člověk si pak na základě té shody vybere kritiky, s jejichž názory na to, co dělá kvalitní hru se (často) ztotožňuje a tyto kritiky pak sleduje.

        Na Games.cz se bohužel většinou nachází jedinci, kteří sem chodí vysvětlovat kritikům, proč to mají blbě, kterážto aktivita zpravidla vrcholí v době vyhlašování žebříčků za uplynulý rok *7* *11*
        • Keyz
          Vidíš to nějak ideálně.

          Většina populace sleduje vybrané autory a ne články. To je skoro zlatý věk novinářů :). V debatách často nadávají na weby a ne na autory a skutečně pochybuji, že většina čte autory a ne články. To by se někteří možná ani neuživili (když se na ně nadává pod články a přesto pořád píší ve stejné rubrice, třeba idnes - Mirka Spáčilová)

          Jinak ten manuál který jsi popsal je rozumný. Když víš, že tento autor radí v recenzi dobře (pro tebe) a máš tam info které hledáš, tak proč číst i něco jiného. To je dobrý.
    • " "The Order" oproti adventurám od Telltale Games také navíc obsahuje několik akčních střílecích scén, které představují přibližně třetinu herního času a označil bych je za "Modern Warfare, ale pro debily, a nikoliv Modern". " *15*
      • Chim
        Co na to říct? Snad jen, že Honza Olejník byl velmi spokojen. Co z toho plyne, nechť si každý domyslí.

        EDIT: Zaznamenal jsem tu vlastně hlavně dva lidi, kterým se hra líbila. Tím prvním je výše jmenovaný recenzent, tím druhým je jeden ze zdejších diskutujících, vystupující pod jménem "UL".
  • Petice za vytvoření PS4 a Xbox One verze Call of Duty: Modern Warfare 2 posbírala již 58 tisíc podpisů.

    Hlavně aby ti lidi nečekali nextgenovou grafiku.
  • ringmancz

    GTA Online heists

    chystá se na ně někdo na PS3? s kamarádem hledáme 2 parťáky a komunikace a práce se stejnou bandou bude výhodou
  • Shuhei Yoshida: PSN čelí útokům hackerů doslova každý den.

    Když už tak Šuhej Jošida jo!
    • frantisek_nejezchleba
      to je vtipné, jak dostáváš mínuska. :D
      America, fuck yea!
  • Morraw

    AC Rogue PC

    Pro všechny, kteří uvažují o koupi nebo jen pouhém zahrání, menší shrnutí.
    Kampaň Kratší než obvykle ( 6 sekvencí, 8-10h ), přesto ten nejhlavnější důvod, proč si Rogue zahrát. Hraní za templáře je příjemnou změnou, přestože nějaký velký rozdíl tam není. To nejdůležitější je ale právě propojení s AC3, Black Flag a Unity. Rogue tak tvoří most mezi těmito hrami a zdánlivě rozbité pořadí vyprávění příběhu slepuje krásně dohromady. Mě osobně Rogue navnadil na Unity.
    Svět je zase zaplněn milionem věcí pro sběrače. Já jsem tentokrát nic nesbíral (jsem už tímhle docela unaven), ale pro všechny ostatní je tu toho jako vždy dost. Nic moc nového tu však nenajdete. Hra kombinuje prvky z trojky a hlavně BF.
    Osobně bych počkal na nějakou dobrou slevu, pokud vyloženě nejste hladoví po jakékoliv další AC hře.
    • Ma to tak hnusnou grafiku jako na konzolich?
      • Jack1947
        Co bys chtěl zlepšovat? furt lepší než zprzněné Unity.
        • Zlepsovat bych chtel prakticky vsechno, ale pokud je to stejny jak Blag Flag tak me to vlastne ani nezajima.
          Ted rozehravam Brotherhooh tak su zvedave jestli u toho vydrzim.
          • Jack1947
            Možná si jen se vším dost nespoojenej Bortherhood nebylo špatný takový posledni (nepočítámly Revelations) skutečná Assassins creed no. Dobré je tam např ty vynálezy Mistra Davinciho i když asi jen v rámci DLC, co bylo na pc tuším obsazeno v základní hře.

            Tak to je logické když se to drahnou dobu odehrává jako Black flag na lodi. Na souši jsou taky celkem obstojné mise. Proč zlepšovat něco co by ani třeba na starých konzolích nejelo, když už máme engine z minula.
            • Jack1947
              Zase tvůj názor, naštěstí že to tak nemá každý a je možnost svobodné volby *4*
            • Assasins dvojka je pro me devitkova hra, pokud je hra dobra dokazu ju ocenit, Benatky sou uzasny, taky to ma slaby mista ale hra je to paradni a dalsi muj splnene rest, jenom me stve ze je hra tak lehka, za celou hru sem nechcipl v soubojich, to je skoda, jinak je to fakt pecka, mismas Black Flag je oproti tomu uplna srajda
  • Draken69CZ

    Anketa/soutěž

    Nevíte jak jednoduše udělat na webu anketu/soutěž aby mi to posílalo výsledky na email, ale zároveň abych kvůli tomu nemusel vytvářet webovou stránkou?

    Předem dík.
    • Google

      Google formuláře ;)
    • Keyz
      http://www.survio.com/cs/
  • Keyz

    Stránka kde vidíte jak dlouho trvá průměrně dokončit nějakou hru.

    http://howlongtobeat.com/

    Mají to dobře zpracované včetně statistik
    • Jack1947
      Jj, super stránka...
    • Neříkají ti Blesk?
      • Inquisitor
        No co i kdyby to pro jednoho z deseti byla novinka, tak to má smysl ne? :)
      • froztik
        Ne každý o té stránce ví. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit