Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většina her od Microsoft Game Studios bude dostupná jak na Xbox One, tak i PC.

    Paráda, takže si je zahraji i na Linuxu.
    • Když si to myslíš...MS určitě budou poporovat cizí operační systémy, aby lidi nemuseli přecházet na WIN 10...
      • Spíš naráží na označení. PC není jen Windows a doba kdy se dalo toto zjednodušení používat u her je taky pryč...
        • Veskoslav
          MAC a linuxové počítače tvoří 5% z celkového počtu herních i klasických počítačů.
          • Ke hraní online multiplayeru na Windows 10 nebudete potřebovat Xbox Live Gold, ubezpečuje Major Nelson.

            Zdroj?
            • MickeyMutant
              http://www.netmarketshare.com/report.aspx?qprid=8&qptimeframe=M&qpsp=192&qpnp=2&qpch=350&qpmr=100&qpdt=1&qpct=3&qpcustomd=0&qpcid=fw441515&qpf=1
            • Draken69CZ
              230V 50Hz
        • Vojta_Ilavsky
          To 1% procento trhu není zanedbatelný? Kdo chce hrát, má Windowsy.
          • A A co MAC se svými necelými 10%?
            • máš pravdu, apple je zlo
            • Jack1947
              Mac možná ano ale Apple ne.
            • Mac je odpad pro buržoázní vobšousty.
  • Metal Gear V

    https://uk.games.konami-europe.com/posts/KONAMI-ANNOUNCES-RELEASE-DATE-INFORMATION-FOR-METAL-GEAR-SOLID-V-THE-PHANTOM-PAIN

    Nevím, jestli už se to tu nějak řešilo, ale Konami to s cenou trošku přestřelilo. Chtít 2000,- za obyčejnou PC digitální edici, to se jen tak nevidí.

    Nehledě na pěkně nefér rozdíly v cenách pro regiony - 60 dolarů pro US, 78 dolarů pro evropský a 92 dolarů pro UK trh. Doufám že se tam někdo upsal.
    • Nesmyslna cena, dvojku za hru sem v zivote nedal, a ani nikdy nedam.
    • jakubc
      O 10 Euro víc než je u AAA na PC her zvykem, to je ještě ok... navíc digitální edice na Steamu, Originu,... prostě drahé jsou a vyplatí se jen těm, kdo to chtějí hned a bez fyzických disků.
      • O 20, když nepočítáme COD a poslední produkci Ubi a jiná než digitální verze nevyjde. Já si to asi koupím i s touhle "vysokohorskou přirážkou" (případně jestli bude na GMG lepší nabídka), ale už vidím, jak Konami brečí, že se to na PC neprodává podle očekávání. Nerad bych viděl MGS jako prodejní propadák, když už se po dlouhý době vrátil na PC.
        • jakubc
          Já myslím, že mi EA cpalo Fifu taky za 60, ale hádat se nebudu.

          Snad půjde sehnat levně krabicová verze. :-)
    • *7*
  • Podívejte se na teaser video chystané české hry Chameleon Run od Hyperbolic Magnetism.

    češi maj nějak moc rádi chameleony
    • tak pardon ten Chameleon co jsem myslel že je český je slovenský
      • Není, je český.
        • tady píši Slovecká, český vydavatel http://games.tiscali.cz/recenze/chameleon-recenze-50097
          • Jack1947
            To nebyla zlá hra škoda že bugy a zastaralost enginu ( njn Mafia1) jí spíše nechala zapadnout.
            • jj, to je Max Payne po česku
            • Jack1947
              Ja jí měl tak nějak při vydání no.
            • Ani si nevzpomínám, že bych tam tenkrát narazil na nějaký větší počet bugů.
              Spíš se mi vybaví "nic moc" finále hry a také nulová reklama - dozvěděl jsem se o ní náhodou, až když jsem o ní o pár let později narazil v obchodě.
            • Jack1947
              Max Payne z cz? taky nebylo zlé klidně bych uvítal 2díl Chameleon byl takový bugovaný stealth. Po česku.
            • já Chameleona ani nehrál, jako třeba z těch českých zapomenutých her jsem hrál třeba El Matador.
  • Většina her od Microsoft Game Studios bude dostupná jak na Xbox One, tak i PC.

    Možná bych tam spíš napsal na Win10, jelikož si myslím že MS bude tlačit nové windows
  • Lukyz

    RollerCoaster Tycoon World GameplayTeaser

    Podle teaseru mi to přijde jako "lehce" vylepšený Theme Park World *7*
    I poslední RCT3 mi přišel o dost hezčí...

    https://www.youtube.com/watch?v=nzgAhPffWsM
    • kostejnesmrtelny
      To je s prominutím naprosto k zblití. Co že je za rok? 2000? *11*

      V roce 2009 vyšlo Anno 1404 s naprosto kouzelnou, moderně působící izometrickou grafikou. Jak je možný, že se někdo nestydí po šesti letech předvíst něco takovýho? *16*
      • A ja sem myslel ze grafika nenei nejdulezitejsi, no kazde to mame jinak.
        Me to zas tak hrozny neprijde, ja su zastance toho ze strategie meli zustat ve 2D.
        Akorat to pusobi moc pohadkove, ja se ale tesim my co sme nahrali mraky hodin v Roller Coaster Tycon se proste tesime :-)
        • GlaDOS
          Grafika není vše, ale tohle vypadá hůř jak RCT 3. Nahrál jsem mraky hodin ve starých RCT a na tohle se prostě netěším. Naopak kickstarterovaný Parkitect vypadá zajímavě.
  • SalemCZ
    co myslíte že půjde koupit HW od Valve přes Steam peněženku, že bych využil našetření peníze z CS
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Pokud mu furt padá knife...
  • Překlad Civilization: Beyond Earth dokončen!

    Jedná se o profi češtinu, žádný translátor. Autorem češtiny je Jetro a jeho tým překladatelů.

    S Civilopedií (654,4 NS) - 100,00 %

    Nejaktuálnější verze češtiny // Link ke stažení (nutná registrace):

    http://civilization5cz.forumczech.com/t92-kolik-je-hotovo
  • DirectX 12 má navýšit výkon grafiky až o 20%.

    Takže vývojáři budou moci o 20% víc kašlat na optimalizaci, jen naivka by si mohl myslet že to přinese nějaké plus koncovému uživateli. *6*
    • len nezabudni ze DX12 bude na W10(zatial to na to nevyzera, ze by hraci na pc s radostou chceli prechadzat z W7 na W10..nebude dovod), ja som skor zvedavy na Vulkan(opengl)
  • Kozy
    http://store.steampowered.com/sale/steam_machines
    • Morraw
      Designově jsou nejhezčí ty Asusy GR8/G20, oproti ostatním krabičkám. Kdyby ještě udělali jednoduchou možnost upgradu, tak bych neváhal.
      • Keyz
        Tak to proděláš.

        Proč jsi nekoupit pěknou (malou) podobnou bednu a do toho HW. HW tam je naprosto normální a když to koupíš po částech, lze to pak bez ztráty záruky vylepšovat. Záruku máš 2 roky na každou součástku...
        • Morraw
          No jak píšu. Jen kdyby se to dalo upgradovat. Jinak je to všechno na stejné brdo. Kdybych měl zbytečné peníze, tak do toho jdu. Narveš tam i 980 a s tím vydržíš. Ale lidi si to najde, stejně jako herní noťasy atd.
          • Keyz
            Vypadá to pěkně. O tom žádná.

            Ale lidé kteří kupují herní NB s gtx 980 (mobilní) anebo malé bedny s gtx 980 mají dost prachů a neřeší nějaký upgrade. Koupí časem novou sestavu. Třeba od alienware apod firem, které se zaměřují na výkon :)

            Jistě. Člověk který dorazí do obchodu s luxusními hodinkami a řekne, že che tyhle tak neřeší cenu....Copak někdo kdo má ferrari, řeší cenu? Tvl to je vtip nebo co? Neřeší to. Platí za práci ostatních, protože na to mají. Mít na to, tak to také beru. Dostanu HW který chce v bedně která vypadá dobře a prachy neřeším... Je jednom zda jsem zaplatit za práci ostatním.

            Sice bych to měl klasicky levně kdybych si to udělal sám, ale tohle prostě ten kdo na to má, neřeší.
            • Alienware se zameruje hlavne na to jak to prodat co nejvic predrazeny. A i kdyby se na hlavu staveli, tak z notebookovych soucastek fakt desktopovy vykon nevytahnou, ani diky bedne se sviticim ufonem za 15 tisic.
            • Morraw
              Asi tak. hloupí/bohatí to neřeší, chytří už vědí. Jediné úskalí je pro chude/hloupé. Ale neříkám, že bych nechtěl mít peníze na tyto předražené hračky.
    • Keyz
      Již si běžím pro sestavené PC s linuxem.....
  • homeles8

    Gamepad

    Nechápu označení jako ''hloupý páčkovač'' apod. Sám ho mám k PC připojenej a fifu nebo plošinovky na něm hraju a je to lepší než na klávesnici. Pak jsem na něm hrál Tony Hawk, taky to bylo krásný, navíc aspoň můžu hrát s někym na jednom PC, kdy ten druhej hraje na klávesnici, třeba Bombermana, je to pohodlnější, než se mačkat 2 u klávesnice. A tu fifu si 2 na jedný klávesnici nezahrajem. Prostě gamepad neni špatnej vynález, tak ho neodsuzujte jen proto, že to je hlavní a jediný možný ovladač na konzole. Ke klávesnici s myší, volantu a pákovýmu joysticku by PC hráči neměl chybět ani gamepad.
    • Kdyz si posadis do klina pritelkyni, tak to mackani u klavesnice tak spatne neni. *3*

      Jinak gamepad sam o sobe asi nikdo primo nekritizuje. Urcite ma sve vyuziti, prave treba na hry, ktere jsi tu vypsal. Vetsine nadavajicich proste vadi, ze je to jediny ovladac na konzolich a tak se casto u multiplatformnich her, to ovladani prizpusobuje prave gamepadu.
    • Hloupy packovac je ale oznaceni osoby, co u konzole sedi. Ne toho ovladace. Ten ovladac je super a navic byl puvodne vymyslen pro PC. Tezko to mohla byt konzole, co prisla s necim novym.
      • Draken69CZ
        První gamepad byl pro NES.
    • Draken69CZ
      Já hraji na gamepadu a nic proti němu v zásadě nemám, ale opravdu si nedokáži představit jak by mohl vypadat gamepad pro HC hráče, jako že má větší citlivost nebo trochu jinak rozházená tlačítka nebo co na něm bude tak jiného/lepšího že to bude pro HC hráče? Přijde mi to jako u PC hojně používaný přídomek "HERNÍ" z toho se mi občas taky chce brečet XD
      • homeles8
        nevim, to je blbost, a jenom kec, aby lidi kupovali zbytečnej drahej gamepad. Battefield, Hitmana a prostě kde se potřebuje myš, to nejde hrát na gamepadu a určitě nepůjde ani na žádným HC gamepadu. To je jen název pro další gamepad, moc bych nějakej HC gamepad neřešil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit