Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americký rapper Kanye West připravuje hru o jeho matce a nebi.

    To bude, ale pí****** *11*
    • Lepší než kdyby dělal hru o své snoubence, další hru ze světa Pána prstenů už bych nechtěl
  • C-BEAM

    Americký rapper Kanye West připravuje hru o jeho matce a nebi.

    no vidím to tak, že o 10 rokov ešte budeme spomínať na tie konzolové Ordery a Cody ako na staré dobré časy kvalitných hier.
  • Far Cry na Huble store

    Na Humble Store https://www.humblebundle.com/store/promo/weekendsale/ jsou ve slevě první dva díly Far Cry (bez DRM/Uplay) za 2,5 €/kus *3*
    • UPlay je asi to nejhorší možné DRM. To možná tak zadarmo, ale platit za to? Dvě katastrofální zkušenosti s touhle platformou mi bohatě stačily. *15*
      • ringmancz
        kliknu na link, vidím DRM Free, nepíšu komentář. Horste, Horste...
      • Myšleno NOT (DRM OR Uplay) == (NOT DRM) AND (NOT UPlay)
  • Jack1947

    Dirty Bomb

    Zdá se že mi přistál na email klíč do uzavřené bety, téhle celkem dobře vypadající akce. To třeba nikoho nezajímá ale k méme klíči jsem dostal i druhý klíč (to už je zajímavější) You know drill...



    Takže jsem odehrál 4zápasy, grafika netřeba komentovat je to styl TF2 - i ty povolání je tf2 jak vyšité což mně moc nebavilo... Hlavní je že je to celé jen a jen založené na spolupráci všech 6hráčů, prostě se mají plnit úkoly tedy bud něco hlídat nebo vyhodit do vzduchu.

    Na tom to stojí i padá, bohužel jsem díky neschopnosti sebe i o statních prohrál 3hry. Už jsem začínal pomalu ztrácet nervy a hle 4hra výhra. Jeen to vzdal protože prý noobové se sniperkou a brokovnicí. *1* Prostě lidi nesmí ztratit nervy ale od výbuchu fakt nemá člověk dalerko, ve výbavě jsou 3třídy a 3 postavičky medička, inženýr a žoldák nebo co to je od toho se taky odvijí funkce.

    Na začátku mne pobavilo úvodní videjko zdůraznující Dont be a dick jak výstižné. Takže dva mody jsem už nakousl jeden chránit nebo za druhou stranu ničit. Druhý chránit vozidlo, popř se mounout za druhé se ho snažit zničit. Jistě někteří to hrají jako buzeranti s brokovnicí a kdo má větší péro, prohrají. Není taky ok si hrát na hrdinu a rambo styl sám člověk nic moc nezmůže. Bude jen nadávat. *4* Škoda že to je styl TF2 s onou stylizací nežikám že špatné ale tohle není moc pro mne. Fůůha 72minut 4zápasy a ano je tam zatím jen Objective mod.
    Ještě si to určitě dám ale nepočítal bych s tím že bych to hrál i někdy jindy. Za odehrané zápasy, dostáváte credits a za ně si najmete další žoldáky. Tedy z toho co jsem pochopil. Takže hra je o pevných nervech a dobrém týmu a tak. Prostě ostatně jako každá druhá mp. Radši si zapařím zase Insurgency to mne bavilo více.
    • oktavius66
      Já bych docela zájem měl. Pokud mi zašleš klíč budu moc rád.
      Díky
      Můj E-Mail: oktavius66@seznam.cz
  • Vojta_Ilavsky

    Fight Club

    Chceme DRDU!!! *14*
    • b

      Koho zajímá nějaký sprostý vidlák.
  • LEVEL Bonusy WoT

    Někdo snad využije lépe než já:
    Kód pro stávající hráče: TVB78-E8N4F-822XG-8SCYP
    Kód pro nováčky: BWX4D-DPNGZ-HWP9N-B4W9B
    Enjoy!
    • Někdo ?

      Tohle ještě hraje..? *7*
    • diky,
      ten pro novacky je jeste volny
  • Veskoslav

    Besiege

    Co ti lidi nevymyslí.
    http://img0.joyreactor.com/pics/post/gif-games-nazi-besiege-1871464.gif
    • WhySoSad
      Chááááá ! *1*
    • Pekny
    • Lukyz
      Zajímalo by mě, co by na to řekl Drda *1*
    • Draken69CZ
      jj hloupost lidí nezná meze *7*
  • Tak uz jim nekdo poslete to druhy euro sakra!

    Nebo to snad budu muset udelat sam!

    https://www.indiegogo.com/projects/path-of-liberty
    • Chim
      To jako někdo myslí vážně takovouto kampaň? *1*
    • Dost hroznej projekt, sice bych něco z 1. sv. války zase jednou docela rád viděl, ale oni neukázali prakticky nic. Mají pár obrázků, trochu textu, video sestříhané ze starých filmů a ještě chtějí takový nehorázný prachy. Chlapci asi neví, že nejsou Tim Shaffer, kterýmu hráči nalejou prachy i když ví, že na co šáhne, tak to bude mít problémy...
  • jindra.veliky

    Hrajeme s Alim

    dneska konecne dalsi dil Hrajeme s Alim *3*
    • Jack1947
      Kouknu v repríze... jen a pouze z pozorovacích tedy ehm, no jak víme vědeckých účelů. Prostě mne zajimá jak to bude probíhat. Dále.
    • Neviděl jsem to, nevidím to dnes a ani to nikdy vidět nechci. *11*
    • Draken69CZ
      tak honem ať to neprošvihneš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit