Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto

    PC Retard Race

    http://kyblmrkve.cz/dnes-o-tom-jak-si-pod-sebou-pc-hraci-podrezavaji-vetev-pilou-znacky-steam/

    Konečně, konečně, konečně to někdo sepsal. Nesouhlasím se vším, ale s hlavní pointou bezesporu. Tleskám ve stoje. Jen mě tak napadá, proč ty pc-trolly v diskuzích nemažete. Proč nemažete Veskoslava, Keyze, Predátora a další PC-master race, která trolí pod každou konzolovou novinkou? pravidelně mazat jakékoliv pokusy o flame nebo úchylné věty o nadřazenosti PC a bude tady klid.
    • Milý ovčí potrátku.

      Jak na straně konzolí, tak na straně PC jsou vyšinutí bezpohlavní idioti, jako jsi ty. Naštěstí jsou tady i normální HRÁČI, jako já, co hrají hry a je jim jedno, jestli na PC, konzoli, či mikrovlnce. Dej si prosím facku, nebo dvě.
    • al

      to je sprava o ekon. vysledkoch 1c?
    • .

      Článek zoufalého retarda, který ze sebe udělal ještě většího trolla. Konzolových a PC trollů je na obou stranách stejně. Nechápu, že se někdo kvůli tomu vzrušuje. Stejně to tady bude navždy.
    • proboha, kdy jindy nez se soucasnou generaci si konecne budete ochotny pripustit, ze konzole je jenom derivat pc? osekany az na kost, dva cudliky, jeden na pohyb vpred a druhej na automatickej utok, protoze vic nechcete ani znevladnete...

      pc a konzole, to je jako motorka a kolo... ano, ma to dve kola, a to je tak vsechno, co je spojuje *5*
    • Mantor

      Hrozne zly blog, kazdy kto berie parodiu na ludsku hlupost , ktorou PC master race je za vaznu, proste nechape realitu. Cela ta iniciativa vznikla , prave na parodovanie podobne stupidnych nazorov ako ten co splietal v tom clanku. Alebo si niekto snad mysli, ze niekto realne uctieva mocneho Gabena, stupa na novu uroven hw komponentami, mysli si, ze je nadrasa lebo si kupil iny druh elektroniky? Taky clovek si naozaj to oznacenie stupit dirty peasant zasluzi ;-)
    • Mohli by s tím mazáním začít u tebe, protože se tu v podstatě taky jen pokoušíš o flame.
    • my, co hrame na pc sme zvyknuti na urcity luxus, standart...tym, ze sa trh posunul smerom ku konzolam sme o ten standart prisli, tj to co tam ten obmedzenec opisoval(60frames, rozlisenia, ovladanie prisposobene na k+m) je pre nas degradacia
      ak vydavatel chce nase peniaze, ma sa prisposobit nam, lebo su to nase peniaze, my sa prisposobovat nechceme
      ze vam staci to, co vam davaju, je na vas, ale nestahujte nas do sraciek s vami *12*
      a za hry sme ochotni davat tolko, kolko citime ze by mali stat, ak vy chcete davat za jednotlive hry 4x 5x viac, je to vasa vec *4*
      • Femto
        Co to je za nadřazený výblitek panebože? Se nestydíš tohle napsat? Co ty si za nulu? U kolika her letos nešlo změnit rozlišení? Snad jen u Final Fantasy XIII, ale teď by měl vyjít ofiko patch na FullHD, kolik her letos nemělo podporu 60FPS? The Evil Within a teď ji stejně má. Takže jenom výmluvy Co takové nuly jako ty dají společnosti ptám se já???
        • seriem na tvoje moralizovanie, ide o moje peniaze, ak ich vydavatel chce, nech mi da produkt, za ktory som ochotny tie peniaze dat, nechapem tu novu dobu a vas primitivov, ktorym staci hocico, co vam vydavatelia podsunu a este chrochtate blahom.
          ked pred casom nebol problem robit ovladanie na k+m, nastavovat vsetko mozne v hrach a teraz to problem je, tak je nieco zhnite v na tom korporatnom trhu.
          a este horsie je, ze tebe Femto, a tebe podobnym to nevadi, a to preto, lebo si nevazite svoje peniaze(je na povazenie ci vobec ide o tvoje peniaze, a nie peniaze tvojich rodicov)
        • A co tak úžasného si dal společnosti ty? *1* . Potěšení z tvého krásného těla?
  • Minulý týden jsem zjistil, že je na Android Terraria, což jsem doteď nevěděl a taky jsem zjistil, že je na Android relativně funkční emulátor PS1.

    Takže hned jsem si tam hodil Driver 2 a taky GTA 2. Ještě jsem si nastavil v nastavení, aby se mi vždy zobrazilo při spouštění logo Playstationu, když je to výročí. :)

    Takže jsem si připomněl PS1 a výročí Playstationu bez větších peněžních ztrát a nemusel si tak kupovat tu spešl PS4. I když je pravda, že by se mi něco takového doma hodilo. *15*
    Ale bez peněz do obchodu ani nelez...
    • jakubc
      Na tom emulátoru jsem dlouho pařil Gran Turismo 2 a super. :-)
  • Heroes of Might and Magic III HD nebude obsahovat žádná rozšíření, jelikož pro ně Ubisoft nenalezlo žádná použitelná data. Aby toho nebylo málo, vývojáři nám ve screenu porovnávajícím novou a starou verzi tak trochu věší bulíky na nos.

    Dalsi dil ze serialu "Nikdy never Ubisoftu"...
  • Nazzdar, nemáte někdo tip na nějákou hru s epickým příběhem a zvraty? Například Zaklínáč, DA jednička a tak podobně? Jedno zda rpg, fps či sandbox akce
    • The Walking Dead sezóna 1 a 2.
    • Star Wars Knights of the Old Republic,Bioshock, SpecOps the Line, Assassin's Creed 2, Silent Hill 2..
      Jinak já mám hodně rád FF IX, ale styl nemusí sednout každému.
    • Consortium (i když je pekelně krátký), Enslaved Odyssey to the west, Fahrenheit, Rise of Argonauts, Banner Saga, Metal Gear
      • Zapomněl jsem na Alpha Protocol.
    • Miserius
      Mass Effect? *4* Metal Gear Solid 4 pokud mas psko, epickej mi prijde i Dead Space 3, bohuzel uz to neni moc horor... A pak hry jako Uncharted no, vic epic to asi nejde *2*
    • ňáký Final Fantasy, budeš brečet jak nemluvně :)

      jinak je super To The Moon
  • EVE starter pack

    PQYBB2QY2R43P3UYLHN7WQMUY

    Kdo by chtěl vyzkoušet, má možnost ;)
  • Johnny

    Heroes of Might and Magic III HD nebude obsahovat žádná rozšíření, jelikož pro ně Ubisoft nenalezlo žádná použitelná data. Aby toho nebylo málo, vývojáři nám ve screenu porovnávajícím novou a starou verzi tak trochu věší bulíky na nos.

    HD verze Heroes 3 už dávno existuje a funguje fantasticky.
    • Teď se koukám že to má bát i na android....no ty vole, to bude přejetých zastávek *1*
      • Johnny
        to ti garantuju, ja hral předělávku heroes jmenem Pocket heroes ještě na windows mobile a byla to peckaaa
    • Lukyz
      Hodil by se nějaký odkaz. Díky
      • a nevím, jestli je tohle to samé...
        http://heroesofmightandmagic.funsite.cz/?page=downloads
      • 3 second google ninja! :D

        https://sites.google.com/site/heroes3hd/
  • Pěknej článek o PC master race, Steamu, slevách apod.

    www.kyblmrkve.cz/dnes-o-tom-jak-si-pod-sebou-pc-hraci-podrezavaji-vetev-pilou-znacky-steam/
    • Trapný článek od ufňukaného konzolisty. Trollové jsou slabý odvar, tenhle borec je těžce butthurt.
    • Pff remcani zamindrakovanych deti. Misto toho, aby jako spravna 12 leta holka, psal jak desne trpi kvuli nenaplnene lasce, tak vyblije jak desne trpi, kvuli PC hracum.
    • O duvod vic proc necist blogy...

      Chapu co se autor snazi vyjadrit ale obavam se ze to nakonec vyznelo uplne naopak. Zlatej Yatzee u toho se clovek zasmeje a to i kdyz zrovna nesouhlasi. Po precteni tohohle clanku mam pocit jako bych se mazlil s pokalenym bezdomovcem.
    • Lukas

      To psal ten potap Olejnik? Jinak su rad ze muj koment pod clankem ho tak vytocil, dobra prace Lukasi:-)
    • x_ander
      No vtipný článek. A vyplývá z něho, že jediná zamindrákovaná hlava (ať se držím terminologie v článku), je autor sám. Jinak já hraju na (dosluhujícím) PC a PS3, pokud by mě nekdo chtěl házet do "PC master race" pytle.

      Ale jinak jsou to samozřejmě úplně zbytečné hádky, a jak píše kolega nade mnou, žabomyší války. V obou táborech se najdou trotlové (předpokládám především z řad dětí a puberťáků), kteří se budou donekonečna hádat, kdo je lepší.

      Já jsem hráč a hraju hry, které mě baví. A je mi jedno na čem je hraju. A myslím (a doufám), že tak to má většina lidí.
      • Nečetl si pořádně. Autor vtipně nefilosofuje o tom, co je lepší. Správně jen popisuje, co je pravda. Zdůrazňuje, že "PC master race" a jakákoliv guma, která se k tomu hlásí nebo uvažuje v podobných vymletostech, jsou naivní špínou celé normální herní komunity, kteří v názoru na funkčnost her a ostatní platformy jen mlží. Normální hráč pochopitelně nemá problém hrát na čemkoliv, zahraje si pohodlně a spokojeně na jakékoli platformně. Ale vykládej to kok*tům.
        • x_ander
          No jenže styl článku je asi takový, že sice "PC master race" jsou gumy, ale autor sám je ta samá guma z opačného tábora konzolistů, kteří házejí špínu na PC. Takže asi tak :)
          • Ne a ne to pochopit, človíčku. Autor nemůže být guma, když nestranně a střízlivě vylíčil to, co se stejně o PC master race a jejich praktikách ví. Že je to banda zbytečných a pokryteckých pitomců, jejichž argumenty nejsou vlastně žádné. To z něj nedělá taky gumu stojící na nějaké barikádě jen proto, že to vyřknul. On přece na PC nehodil nic, napsal čistou skutečnost o degenerativním fenoménu zaštiťující gumy, který jsou jeho součástí. Za to se na něj zlobit přece nemůžeš. Dívej se na to politicky...
        • Autor nefilozofuje... jenom lze, urazi a hejtuje. Ale pocitam ze asi proto ze clanek nachazi v kategorii " Hry, Lži a zmrdi"...
          • lze, urazi a tupe hejtuje

            Takhle se dneska definuje čistá pravda?
            • nekromant33
              Jestli je demagogie a papouškování názoru puberťáků z diskuzí brána jako čistá pravda, pak asi jo.
      • Inquisitor
        Nevim jak je to mezi puberťákama, ale tam kde se pohybuju já, nemá nikdo tyhle "problémy". Takový starosti bych chtěl fakt mít :D
    • Keyz
      Jinak souhlas s "Koupil jsem to ve slevě, jsem chytrej!!"

      To je opravdu hovadina. Hlavně tedy překupování od nějakých šílenců. To tvůrce moc nepodpoří. To i když koupíš hru levněji díky proxy tak pořád jde stejné procento (i když z menší částky) do studia
    • Keyz
      Nic moc tam bohužel nenapsal. Sice sranda ale to je celý.

      Navíc tam píše, jak je hloupé když na PC máš FPS lock na 30 ale nadává na kecy ohledně jiných formátů rozlišení a nakonec i těch FPS :)
      Přitom snad to je o tom, že lidi nadávají když tohle není na PC kde to hrají. Tedy když tam není ta volba a to je blbě. A nebo si dělají srandu z toho jak je něco na konzoli stejně jako konzolisté z toho jak je něco na PC:

      Navíc podle jeho logiky by nikdo neměl dělat podpory pro nové technologie které má pár lidí (4k, SLI atd). Protože to má pár lidí a nemá to cenu. To je pěkná debilita. Naopak pak vidíš, jak si daná firma dá práci navíc a udělá podobnou podporu a dává možnost užít si technologický pokrok. Na PC to bylo vždy o možnosti voleb a kolébka technologií tak proč to sakra rušit...

      Tedy by to vypadalo tak, že by jsi na PC měl pouze běžné standardy a další podpory by skokově určovat nějaký mistr. Jako na konzoli.

      Navíc by mě zajímalo kolik % lidí hraje opravu v obývacím pokoji a u TV sedí ve vzdálenosti 4 metry. To prakticky nejde když máš rodinu a chceš hrát v klidu nějakou hru. Tam pak ten kec o 30 FPS a malém FOV neplatí a vadí to. Možná pouze Olejník hrál nějakou hru na plátně přes celou zeď byl z toho celej vedle. Btw když jsem zapojil PC do TV a seděl tedy ty 3 metry daleko tak málo FPS bylo stejně na h*vno. Větší FOV bylo v pohodě, protože prostě vidíš víc. To je celý.
    • nekromant33
      "Vtip je v tom, že zatímco majitel konzole si dojde do obchodu, koupí si hru a po vložení disku do konzole si ji zahraje, počítačová „Master Race“ nejprve hru brutálním způsobem strhá."

      Zajímavá teze. Nijak neovlivněná zaujatostí samozřejmě.

      "PC exkluzivní tituly zahrnují především vesmírné simulátory, umírající point-and-click adventury a realtime strategie." *3* Kvalitní záležitost.
    • Inquisitor
      Teď by to ještě chtělo článek z druhý strany barikády, konzolových fanatiků.
      • Není důvod. Já jako HRÁČ souhlasím s tím, co bylo napsáno v článku z odkazu. O konzolových hráčích se dá mluvit jen v superlativech. To skutečně nejsou takoví blbci jako jen WC prosazující magoři.

        A doporučju i článek o Betakriketu, taky poučná záležitost.
        • Inquisitor
          Tyhle žabomyší války jdou úplně mimo mě, takže to nijak neprožívám, ale fanatici jsou na obou stranách a ty vždycky stojí za velký kulový.
          • V tomhle případě jsou fanatici spíše jen WCčkáři. S ohledem na místní diskusní pajzl je to z 99% nějakej mamlas pod nadřazeným praporkem, kdo zahájí držkovanou v místech, kde by měl z jeho pozice teoreticky jít do černýho kanelu a držet hubu. U konzolových hráčů se nedá mluvit o žádným fanatismu, z jejich strany je to jen spravedlivá obrana před lží a tupostí. A to posuzuju jako WC uživatel.
            • Ty na tom WC zrejme travis hodne casu vid? Protoze takove sr*cky snad muzes produkovat jenom tam. *3*
  • kostejnesmrtelny

    Heroes of Might and Magic III HD nebude obsahovat žádná rozšíření, jelikož pro ně Ubisoft nenalezlo žádná použitelná data. Aby toho nebylo málo, vývojáři nám ve screenu porovnávajícím novou a starou verzi tak trochu věší bulíky na nos.

    Wow. Retro-bullshoting *14* , to je perfektní *1*. Nassrat na Noobisoft, nassrat a rozmazat *5*
    • ringmancz
      ty obrázky na neogafu jsou super
  • http://xhamster.com/movies/2060372/gay_gay_gay.html
  • Tilwaen

    Tetris hratelný na vyřezávané dýni

    Sice se zde Halloween bůhvíjak nedrží, ale pokud už někdo máte potřebu řezat do dýní, můžete to příští rok zkusit jako tento borec, který na tom spustil plně hratelný tetris *1*
    • kostejnesmrtelny
      Furt lepší výkon než next-gen konzole...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit