Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallout 3

    cau.. u fallout 3 mně statistiky ukazuji u odemykani zamku hodnotu : 98 a v zavorce minus, pritom kdyz mam novy level tak me to ukazuje hodnotu u teto dovednosti 100 a uz nemohu dalsi body pridat..

    otazka zni: co mně to muze ubirat dva body ? zavislost na necem? spatna karma ?

    dik za odpoved
    • Na pipboy nahoď stats, obrazovka status a koukni do efektů (EFF,EFE), tam je všechno vypsané
      • dikyyyyy
  • MidnighT91
    Btw chlapy, před chvílí mi došla pozvánka do closed bety Survarium, takže pokud budete chtít můžu sem pak napsat dojmy z hraní...
    • ucho
      prej chlapy... snad děcka, ne? :D
  • Kod WoT

    Mam tady nejaky kod do World of Tanks ale hru nehraji tak kdyby nekdo mel zajem *3*
    VRT8Y-MB6BP-YGGFE-VAARM
  • CS:GO - Update

    Co říkáte na nový update? Hlavní novinkou je asi modernizovaná mapa Train a oslabení CZ 75, což je škoda, zrovna jsem ji začal aktivně používat.

    Jsou tu různé změny cen zbraní (přičemž je asi změna ceny M4A1-S na 3100 $ nejzásadnější). Dále tu jsou samozřejmě některé opravy a také nám update opět přinesl do CS:GO Vánoce.
    • SalemCZ
      jako CZ75 alespoň že má víc zásobníků ty dva bylo málo
      Hele když to tak vezmu tak ten Train je skoro jenom přeskinovanej, maximálně ten posunutej plant a upravená short na A plant, jinak je to spíš textury
      • Jazz
        Aha, takže... 3 zásobníky po 8 nábojích je něco jinýho než 2 zásobníky po 12 nábojích?
        Řádek o Trainu nehodlám raději ani komentovat, snad ti jen doporučím návštěvu očaře.
        • Draken69CZ
          Já tomu moc nerozumím, ale 2 po 12 je lepší než 3 po 8.
    • CZ-75 je konečně docela cajk, ale tec-9 je OP. Train má před sebou ještě hodně dlouhej vývoj než se z toho stane regulerní mapa pro turnaje.
  • Malleth

    V Bloodborne se nebude chválit Slunce po vzoru Dark Souls.

    To je dobře, ale dalo se to čekat. Miyazaki naštěstí nemá potřebu podbízet se fanouškům
    • Draken69CZ
      *1* LoLek, spíš v tom bude licence *3* Jinak je to stejná vlezprdelka jako ostatní. Nehledě že SONY by asi nechtělo ve svém ONLY titulu odkazovat na multiplatformovou hru.
      • Malleth

        V Bloodborne se nebude chválit Slunce po vzoru Dark Souls.

        Právě naopak. Sony se určitě líbí představa že fanoušci dark souls z různých platforem si koupí PS4 kvůli jeho spirituálnímu nástupci. Krom toho pochybuju že by nějakej emote mohl někdo právně napadnout.
        • Draken69CZ
          Zas to můžeš vzít obráceně, že Bloodborne poukáže na přehlédnutou hru a lidi si místo PS4 pořídí Dark Souls na svou stávající platformu. Všechno to jsou jen dohady *3*
  • Keyz
    Bonus do War Thunder (LEVEL 248) – kód: DZNLW-UX6WJ-X6TZ4-31CFT-Z7247-K1K66
    Bonus: TANK T-26 + LETADLO HAVOC MK.i + 500 GE do hry War Thunder
    • Děkuji mnohokrát za kód.
  • oktavius66

    Nový engine vývojářů ze Silicon Studio již běží na PS4 v rozlišení 1080p při 30 FPS a vypadá fantasticky.

    Krásné... Je až skoro k neuvěření kam se ty hry pohnuly jenom za pouhých 10 let. Jsem zvědavý co přijde za dalších 10 let...To už budeme běhat se zbraní v ruce s brýlemi v halách, které se přizpůsobí prostředí ze hry (prales, hory, atd.) a budeme hrát proti Holo NPC.
    • Jenže ty hry na tom enginu takhle vypadat nebudou. Jedna věc je rendrování předpřipravené scény a hra je věc druhá.
      Ale jako ukázka schopností enginu to je hezké.
    • Keyz
      Hlavně co se bude dále posouvat. Snad se konečně zaměří více na fyziku a lepší demolici prostředí.
  • Zdravím, mám menší dotaz. Pomůže mi dokoupení RAMky když mám 4 giga? Zkoušel jsem FC4 a na střední detaily se mi to sem tam trhá. Grafiku mám GTX 560 TI 1GB. Je ta grafika už taky na odpis? thx za odpověď.
    • Ja bych teda rekl, ze kdyz ti nevadi hrat na low - medium, tak ta grafika je celkem dostacujici. RAMky bys ale mel dokoupit. Pokud je mas jako jeden 4GB memory stick, tak kup presne ten stejny co mas a zapoj je do dual channelu. Pripadne jestli mas kit 2x2 GB, tak udelej to stejne.
    • systém

      a máš 32bit nebo 64bit systém ?
      • 64
        • V pořádku já jen pro jistotu :D
    • P.S.
      Nebo se pohraj s nastavením. AA nepotřebuješ, to je zbytečnost, stíny dej na low atd. Ty rádoby odborníky neposlouchej, 560 Ti je ekvivalent 760 nebo i GTX 960 a 4GB na kartě je jen marketingový tahák aby to stádo kupovalo. Hra to nevyužije.
      • Draken69CZ
        Bože ty si vocas :D
      • Ty aké drogy berieš? 960 bude v predaji až o mesiac ale ty už vieš aký má výkon však ?
      • Jo to už jsem taky někde slyšel. Dík za info všem.
    • A jaký máš procesor protože 560Ti a 4GB by měli být na nejnovější hry úplně dostačující.
      • Teď nevím jaký je přesný název procesoru ale měl by to asi být AMD phenom 4x black edition nebo tak něco. 4 jádra 3,2 GHz. A btw. všechno jsem kupoval v roce 2011
        • Tilwaen
          Do budoucna, snadno to (na Windows) zjistíš přes Ovládací panely → Správce zařízení *3*
        • Vyměnil bych desku a procák. S Intel core i5 si s 560ti zahraješ ještě hodně dlouho (nevím, jestli konkrétně FC 4, ale každopádně z nového procáku budeš všeobecně těžit mnohem víc).
      • Ty si roztomilý troll *14* , vím že budeš asi chlap ale takovýhle trollík tady chyběl. *2*
      • V roce 2011.
        • Hlavně že v roce 2011 ta karta ani neexistovala. Nevědela sem že životní cyklus grafické karty je jeden rok *1* *1* Konzole mají životní cyklus 5 let a výkonem jsou někde úplně jinde.
          Ale neplakej že Ti tatínek koupil předraženou zbytečnost. Možná na kluky uděláš dojem že ti jede far Cry ve 140 fps na ultra. *1* *1*
          • Lukyz
            On 25 January 2011, Nvidia launched the GeForce GTX 560 Ti

            http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_500_series

            EDIT: Srovnání GTX 560 vs. GTX 760
            http://www.hwcompare.com/14816/geforce-gtx-560-vs-geforce-gtx-760/
          • Existovala. Pamatuji na hordu gameplay videí Battlefieldu 3 s touto kartou.
    • Keyz
      Když dáš textury na Low tak by to mělo jít kolem 1GB ale stejně budeš asi za hranou:
      http://www.geforce.com/whats-new/guides/far-cry-4-graphics-performance-and-tweaking-guide#far-cry-4-texture-quality

      Tedy nejlepší budeš mít když si koupit nějakou bazarovou kartu jestli nemáš na novou. Na aukro anebo ebay lze koupit dobré věci a levně.
    • WhySoSad
      Další 4GB určitě pomůžou, ale problém je spíš v grafice, 1GB VRAM už není na hraní nejnovějších her přiliš dostačující...
      • Damn... to je přesně to co jsem nechtěl slyšet *4* Ale dík za odpověď
  • ucho

    Leden či únor příštího roku má patřit Uncharted 4.

    "We're making a new month called "Uncharduary" for the 2015 release!"

    A podle čeho má jít přesně o leden nebo únor? Kvůli tomu, že se Uncharduary podobá January a February? Tak ono na March, April, May, June, July, August nejde slovo vytvořit, takže je možné udělat jen Uncharduary nebo Unchartember nebo něco na ten způsob. Každopádně na základě toho tweetu nechápu, proč by mělo jít o leden nebo únor, když mluví o novém měsíci... Navíc na release v lednu nebo únoru tu ještě nebyla moc velká mediální masáž...

    edit: a tento obrázek se pak snaží říct co? https://pbs.twimg.com/media/B4N2L9CIQAAYwzg.jpg
  • WhySoSad
    Tak jsem si na Steamu koupil za pár šupů Psychonauts a Star Wars Battlefront 2, to bude nostalgickej večer :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit