Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • langustyn
    nechcete někdo Frozen Synapse za Gemy? (přes Steam Trade)
    • WhySoSad
      Kolik by si jich chtěl ?
      • langustyn
        4000... tkj 4 Sack of Gems :)
        • WhySoSad
          Tolik zatím nemám
          • langustyn
            ok... dyztak se pak ozvi pres steam..
  • Mart9
    Tak kdy už budou ty vánoční slevy na Steamu atd sakra?
    • Ve čtvrtek v 19:00 začíná Vánoční sale sakra. Je to tak těžký si to najít?
      • Mart9
        Díky za info sakra. Nemusim to hledat, když mi to Ludva napíše.
  • ringmancz

    herní Vánoce

    kupujete letos nějaký herní/počítačový dárky pro někoho? jaký?
    • Miserius
      Já si koupil pro sebe Dark Souls obraz na zeď
      http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/018/e/d/dark_souls_main_characters_by_giovannimicarelli-d5rwrq4.png
    • oktavius66
      Já osobně nemám pro koho kupovat... Takže sobě si nadělím asi novou grafiku do 5500. Snad něco seženu *15* .
    • Jack1947
      Grafárnu, tedy ehm tu budu mít pro sebe
    • Mart9
      Počkám si, jestli ji nedostanu, a když ne, koupím si FIFU 15

      Velmi mě zklamaly ceny minulé generace konzolí. Chtěl jsem si nadělit PS3, už rok to mám v plánu, ale cena po příchodu nových konzolí prostě nespadla k těm 4-5 tisícům, jak jsem si vysnil. A koupit starou konzoli za 7000, když nová je za 10000, tak to nazdar.
      • oktavius66
        Nedávno jsem viděl PS3 za 4000 Kč... Takže dolů to opravdu šlo.
        • Mart9
          Dozvěděl jsem se tady, že konzole bez HDD je na h o v n o
          • jakubc
            Ber tu použitou, vejdeš se s přehledem do 4k a budeš mít tu lepší verzi Slim, ne ten šmejd SuperSlim.
      • Jack1947
        Ty si případ, jak píše ringman z bazaru... máš i hry atp... za 5,5 lol to je ti hodně pokud je to pro tebe hodně tak bys mít konzoli neměl , zbytečné pro tenhle typ lidí.
        • Mart9
          Mně to nekoupí rodiče jako tobě.
      • ringmancz
        z bazaru za 4000, někdy i se zárukou a hrama, ale pokud ta konzole nějakou dobu běží, tak nebývá problém
        • Mart9
          Ale já to nechci opatlaný, ojetý, použitý a zaprášený po někom, to je ten problém.
          • ringmancz
            osobně neznám nikoho, kdo by se takhle ke svýmu majetku choval. pokud je někdo prase, tak to při prodeji aspoň trochu upraví na fotky. a konzole bez disku není problém, jenom je potřeba do toho investovat další 1000, pokud nemáš volnej disk
    • Kupuji klíče na Steam kamarádovi. Konkrétně Dirt 2 a Rock of Ages.
    • Kozy
      Vitu pro bratra.
  • Nazdar, mám takový ,,hloupý,, dotaz. Když hraju a z ničeho nic se sekne PC, závada bude asi přehřívání, že? Pokud ano, máte někdo zkušenosti s dobrými ventilátory? Díky moc.
    • ucho
      spíš ne.
    • to může mít asi tak milion důvodů... mně se třeba zasekne komp pravidelně, když něco stahuju moc rychle (víc než 2 MB/s) na starej disk a zároveň třeba koukám na nějakej film nebo hraju hru, prostě když ten disk moc přetěžuju...
      • ucho
        na něm máš nastavenej PIO mód, ne?
        • zas tak starej neni :)
        • Jack1947
          Lol pio *15*
          • shefield2
            Měl bys přestat jackovat.
            • Jack1947
              Já jsem třeba problém neměl ale kámoš tenhle mod měl zaplý a tedy hodně to zpomalilo výkon ( už nevím u čeho DVD/HDD). Možná jsem to měl taky taková prkotina ale umí znepřijemnit život.
    • Tilwaen
      Takto Ti to nikdo na jistotu neřekne, možné to je. Zkus si sehnat nějaký program na sledování teploty; spolu s tím můžeš zkusit sledovat i jiné zdroje, abys zjistil příčinu.
      Děje se Ti to jen u jedné hry, nebo na hře nezáleží?
      • U více her, jinak ne.
    • Jack1947
      To bude bud HW, nebo nějaký ten konflikt no... jinak počítač se nikdy sám dobrovolně nepřehřeje aby vyhořel proto je tam pojistka a taky ten větrák lol. Můžeš ale mrknout na yt jak se usmaží komplík co má vyplej větráček... moc hezkej pohled to ale asi nebude no.
    • Miserius
      Když se mi přehříval počítač tak běžel a běžel a jakmile to dosáhlo nebezpečnýho stupně, sám se vypnul
      • To se ti ještě nepřehříval jen chipset ;) ... Takový levný tří-čtyřletý Gigabyty s Intelem i AMD , to je potom chuťovka
    • pri prehrivani by se mel v ramci ochrany automaticky vypnout? pokud se seka mohlo by bejt neco s deskou spatne (napr. stary ovladace, ktery zpusobujou konflikty irq) nebo ramky na odchodu...
  • Tak inquisition vypada zatim docela dobre. Jedine obrovske zklamani je soubojovy system. Zase designovano na packovac. A ten takticky je naprosto nepouzitelny takze za me souboje zatim šit.
    • jakubc
      Nezkoušel jsem, ale už existuje mód, který výrazně oddálí kameru při taktickém módu, respektive takové oddálení umožní. Pokud to budu hrát podruhé, vyzkouším to, mohla by to být zábava, takhle jsem se musel smířit s Medium obtížností, abych souboje moc nemusel řešit.
  • God-of-War

    Driveclub vypadá fakt famózně.

    http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2014/12/nqdrxj.jpg
    http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2014/12/15803495899_64751ec8f1_o.jpg
    http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2014/12/iZW2j0qwEHGo6.jpg
    http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2014/12/iOsUvwgI1v4BH.jpg
    http://postimg.org/image/eiksau53n/
    http://postimg.org/image/boh6k1ihh/
    http://postimg.org/image/fu9kgcd5b/
    http://postimg.org/image/mpcs2ev6b/
    http://postimg.org/image/3kunju8t9/
    http://postimg.org/image/x3hqw1kut/
    • Modely aut super, efekty deště taktéž, stejně tak nasvíceni, ale to okolí je jak z 10 let staré hry a působí to jako pěst na oko. Ty propracované modely aut a samotné tratě tam pak působí jako z jiné dimenze.
      Ale během jizdy si toho hráč až tolik asi nevšimne.
      Každopádně slovo "famozně" bych tady teda opravdu nepoužil.
      Ale u tebe jsem na to už zvyklý, pro tebe je všechno Playstation famózní. *3*
    • Keyz
      Přesně s takovou kamerou se to hraje a tedy to hráč vidí běžně během hraní.
      To je ještě horší jak si všimnout nějaké hnusné textury šutru v lese. Ten vidíš během hraní jak je hnusný ale zde musíš zmáčknou čudlík, nastavit si pozici a následně fotit...Tedy to opravu běžně nevidíš...
      *7*
    • to jsou okruhy nebo open world? protože okruhy nehraju
    • Draken69CZ
      Jj tak foto mod to vždycky posune o generaci výš, to bylo i u Forzy atd.
      • God-of-War
        Stejne jako fotomod posunul Infamous a Last of Us? Asi tezko:). Třeba hned ten druhej screen je bez přidaných filtrů a podobných věcí. Takhle ta hra prostě vypadá. *3*
        • Ten druhej screen je pěknej..až na ten vodní tobogán po kterým ty auta jezdí...
        • Draken69CZ
          Popravdě až na tu pěknou vodu a odlesky tam není nic extra, když se koukneš vpravo do dálky na ten svah tak to je velké rozplizlé Cosi.
  • Legend of Grimrock 2 za 14.29€

    https://www.humblebundle.com/store/p/legendofgrimrock2_storefront

    konečně *14*
  • residentevilfans

    HD textury pro fandy resident evil 4 jako vanocni darek!

    odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=Gq2rjSYX8gY *14* *14* *14* *14*
    • Draken69CZ
      A co ta ofiko HD předělávka ta se nepovedla?
    • God-of-War
      Moc pěkná práce.
  • Zdravím všechny, potřebuji poradit. Jelikož je před Vánoci, a já si jako pařan přeji pod stromeček nějakou pěknou hru, nevím pro co se rozhodnout. Rozhoduji se mezi předobjednávkou Dying Light a Witcher 3. U obou her jsem si jistý, že mě budou bavit. Čím si nejsem úplně jistý je to, jestli je rozjedu. V HW se moc nevyznám, proto se ptám tady a prosím o radu. Mám i3-4150, GTX 560 2GB, 8GB RAM. Z požadavků na DL moc moudrý nejsem, děkuji za jakoukoliv radu :)
    • Draken69CZ
      Já bych si k Vánocům přál novej počítač (nebo konzoli, ale psss) a v květnu nebo červnu, bůhví koupil W3 *3*
      • Keyz
        Správně "ale psss" *15*
    • Keyz
      To záleží co víc chceš. Jak psal Ucho Zaklínač možná bude ještě odložen... Zase má pěknou sběratelskou edici.

      A k tomu HW. Máš 2 jádro a to je největší problém. Zaklínač bude asi náročnější jestli to udělají jako u druhého dílu. Má to být benchmark pro PC podle debat hráčů. Každopádně to asi určitě půjde nějak nastavit ale hrát velkou otevřenou hru na dvou jádru je problém. Dragon Age:I je na tom nehratelné. I konzole nemají 2 jádra...



      Měl jsi tohle prodat jakmile vyšli nové konzole. To je vždy ideální čas. To by jsi měl dnes nějakou i5 a byl jsi na tom o mnoho lépe. A možná kartu stejné třídy jen novější.
      • Pocet jader je naprosto irelevantni, je uplne jedno, jestli tech 8 threadu bezi kazdy na vlastnim jadre nebo mas silny dvoujadro, ktery mezi nima prepina. Takova i3 muze byt nekterych hrach lepsi nez tragicky FX-8crap.
        • Keyz
          Zavádějící...Ano FX i když má 8 jader je často horší ale protože to udělali blbě. Ne tak dobře jako Intel.

          O tom jsem se bavil. Mít i3 na Dragon Age je hodně špatný. A podle testů to je rozdíl i3/i5. Je to rozdíl i u dalších her, které umí více jader využívat a těch bude větší množství. Protože konzole mají více jader, frekvence se blbě zvyšuje když již máš CPU kolem 4GHz... Pak jedině více jader. Viz nové Intel prosesory které mají více jak 4 Jádra :)

          Srovnávat Intel vs AMD podle počtu jader nejde. Tam je mnoho věcí které to ovlivňují a ve specifikacích je nenajdeš. Jedině podle testů zjistí jak to je.
          • Mno vzdyt ano, proto rikam ze pocet jader je irelevantni a jde o celkovy vykon cpu za predpokladu ze aplikace zvladne stejne nebo vic vlaken nez ma cpu jader. *4* Ideal by pak na dnesni prasohry byl jednojadrovy cpu s celkovym vykonem jak naka i7.

            A zavadejici to neni, zavadejici je tvrdit ze "dvoujadro je malo". Kdyz uz, tak "tohle (i3) dvoujadro je malo". *3*
            • Ted je to utopie, ale kdyz se podivas na mezigeneracni narusty vykonu u core i tak za par let muzou byt dve jadra i3 stejne vykonny jak dnesni i5. A co mame u AMD? FX ktery je o malo lepsi 8 jadrovy Phenom. *15*
            • Draken69CZ
              Tak psal jsi že by stačilo jedno jádro o celkovém výkonu i7 a jak jinak by jsi to chtěl dosáhnout, už si to moc nepamatuju, ale tam nastoupili nové funkce který to výkonově popohnali.
            • Nejak presne nerozumim te druhe polovine, nikde vicejadrovy cpu nekritizuju, jen tvrdim ze kdyz stupidni hry neumi multithread, byl by idealni cpu jednojadrovy.
              Btw, kdyz prislo core i, tak melo 2x takovy vykon jak core 2 a frekvence prvni i7 byla 2,66 Ghz takze asi 2/3 oproti Qckum. Takze to nemusi byt ani o frekvenci.
            • Draken69CZ
              Takže by to bylo jednojádro s frekvencí nějakých 16-18 GHz *1* No asi by jsi měl napsat do Intelu že něco přehlédli, já sem teda za vícejádrové procesory rád.
      • Já ho mám teprve od léta. Herní pc je dost drahá záležitost a ne všichni si ho můžou dovolit, tudíž rady typu "kup si nový pc nebo konzoli" mi přijdou docela blbý :)
        • Johnny
          Kde to lidi porad berete že herní PC je moc drahý panebože? nesmíte věřit tý mediální masáží že jediná karta která se vyplatí na hraní her je Minimálně za 8000 ... *1* *1* *1* *1*

          Slušný PC s grafikou R9 280 za nějakých 11400kč...
        • Keyz
          Když s tím počítáš a kupuješ podle cyklů konzole tak na to máš. Když konzole stojí kolem 11.000 Kč tak za podobnou cenu by jsi to koupil a pak by jsi měl celej cyklus pokoj a těch 30FPS by jsi měl v pohodě jestliže něco tvůrci her záměrně nepodělají :)

          Navíc součástky k PC se prodávají dobře.
          • Ke konzoli bych si do pokoje musel pořídit i tv, takže by mě to zase tak levno nepřišlo. A když k tomu připočtu i to, že cena na konzole je o hodně vyšší než na pc, se svým kapesným bych si moc nezahrál :) Navíc přeci jen raději hraji na pc, i když konzole díky svým exkluzivitám a gaučovému hraní s přáteli super, to nepopírám.
            Spíš mi šlo o to, vybrat si jednu z těchto her. Obě sleduju a věřím, že budou super, tak mě zajímalo, jestli má cenu to předobjednat nebo ne, abych si to pak vůbec měl na čem zahrát. Každopádně díky všem za reakce, ještě si to promyslím a uvidím, možná nakonec sáhnu po něčem jiným :)
            • MickeyMutant
              Nic nepředobjednávej, kup to, až to vyjde. Aspoň budeš mít jasno, jak ti to poběží.
    • ucho
      tak vzhledem k tomu, že W3 vyjde kdo ví kdy (určitě ne brzy), tak k těm vánocům to není ideální dárek...
      • Myslel jsem jako předobjednávku, stejně mám už od léta předobjednaný GTA, tak to mi na pár měsíců určitě vydrží :) Spíš jsem chtěl poradit s těma HW nárokama ohledně DL, jestli to vůbec rozjedu. Witcherovi tak nějak věřím, že optimalizace bude férová a že to i stím co mám rozjedu.
  • War Thunder bonusy

    Tak se přidávám mezi řady těch, co by bonus z Levelu moc nevyužili - třeba někomu tady udělá větší radost *3* Y3UHH-3ZB4B-6W9YL-HGNYH-7HZB1-4HY21
    • Děkuji za kód. :) Bude se mi to hodit. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit