Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara

    V Něměcku se doposud prodaly 1,2 miliardy konzolí PS4 a 270 tisíc konzolí Xbox One.

    1.2miliard PS4?? V Německu? *8* *8* *8*
    • V Něměcku se doposud prodaly 1,2 miliardy konzolí PS4 a 270 tisíc konzolí Xbox One.

      Sakra ze ja nekoupil akcie Sony, po takove zprave urcite poleti raketove nahoru *1*
  • Vydání čtvrtého patche pro Assassin's Creed Unity se o pár dní odkládá.

    O pár dní ? má to vyjít koncem ledna ...
  • Vydání čtvrtého patche pro Assassin's Creed Unity se o pár dní posouvá.

    Hned první věta z oficiální UBI stránky je perla:
    "Rigorous quality control is of paramount importance to us..."

    Volný překlad pro neangličtináře:
    "Přísná kritéria pro kvalitu našich produktů jsou pro nás nesmírně důležitá..."

    Dobří vtipálci. ale proč ne, nedivím se jim, že nemají problém takhle lhát zákazníkům do očí. Je to jen fraška, důležité je to, že se chystá nový AC titul (Victory) a lidi si zase předobjednají zajíce v pytli a zase si to koupí a zase tento obchodní model podpoří. A o to jediné jde, zbytek je jenom omáčka okolo.
    • Mart9
      Už to, že se mělo jednat o čtvrtý patch, je ostuda. Taková chvilka od vydání.
    • Škoda to je veliká. AC Unity vypadal dobře. Respektive zasazení do Francie v období, kdy se sekaly hlavy, je zajímavé, ale místo sekání hlav se vám bude spíš sekat hra.

      Alespoň té ironii se můžeme zasmát.
    • Morraw
      Lidi mají krátkou paměť. Stačí jak nás začnou přiští rok hned ze startu masírovat trailery na Victory a už si nikdo nevzpomene.
      Mě osobně tolik nevadí ty bugy a špatná optimalizace, ale spíše téměř nulová vylepšení špatných herních mechanik, animací atd.
      • Souhlasim, to ze to ma 50m LOD bych teda prezil, vetsiniou to neni tak okate, ale musi prinest nejake poradne zmeny nebo se alespon pochlapit s paradnim pribehem, jinak je to furt to same dokola.
    • oktavius66
      Mě spíše totálně se*e to, že ta hra vypadá pokaždé úžasně a taky je tak prezentovaná a pak se vydá něco jako Unity. Na ten díl jsem se neskutečně těšil, ale Hardwarové požadavky a Lagy mě odradily. Snad to Victory už nepose*ou.
    • Keyz
      Zapoměl jsi dodat, že někteří recenzenti vychvalují hru ve stylu "Když to funguje je to super". Tedy opomíjejí fakt, že to nefunguje. Protože to prostě nefunguje dobře a se*e se to na všemožné způsoby. Jakoby omlouvaly vydání nedodělané hry od velkého studia které má v daném oboru praxi *11*
      • It's fun. 10/10 -IGN
  • Kozy
    Tak Hatred se na Steam nedostane. Haha.
    • Morraw
      Vpodstatě už se dostal. A zaznamenalo to úspěch.Uvidíme jak se zachovají lidi z GOG. Nebo budou taky politicky korektní ?
      • Kozy
        Já myslim že od toho budou dávat všichni ruce pryč.
        • Což je špatně, protože já si to zahrát chci! *16*
  • Witcher 3

    Ciri potvrzena jako druhá hratelná postava *14*
    http://www.polygon.com/2014/12/15/7394325/witcher-3-playable-character-ciri
  • WhySoSad

    Arma

    Zdarec lidi, dneska tu výjimečně nebudu "propagovat" svůj kanál, ale chtěl bych vám ukázat jak se u nás hraje MILSIM v Armě 3, rozjíždímě kanál, na který budeme tyhle videa přidávat, bude tam všechno, od výcviku, drilovacích cvičení až po samotný akce. Největší výhodu máme v tom, že jsou u nás skutečně lidi z armády, kteří se to nás - zelenáče, snaží naučit, tak pokud vás to zaujalo tak se mrkněte a napište co si myslíte ;)

    http://youtu.be/zFlB9Nt7_8U
  • Kozy
    Žhavte páčkovače, Dark Souls už je na Steamu bez moru.
  • Video: Gameplay trailer na prototyp hry Ryse z doby, kdy šlo o first person titul. Záběry pochází z plánovaného egyptského rozšíření.

    Video smazáno, nemá někdo jiný link?
    • braveman
      Ou, to bylo rychlé. Ještě 19:15 video fungovalo *9*
  • Blue.Shark

    Mod Star Trek: Armada 3

    Pokud se najdou fanoušci Star Treku, dnes vyšel velmi kvalitní mod pro Sins of a Solar Empire, který si jej bere na paškál. V případě zájmu odkaz zde.
    • Videl jsem to uz davno, tak nevim jestli se to nezmenilo. Ale maj tam i nejakou kampan, nebo je to porad scirmish jak ze soase ?
      • Blue.Shark
        Abych se přiznal, sám nevím, ještě jsem se nedostal k instalaci. Každopádně oproti vanilla modu přibyla nová frakce a nové lodě, tvůrci předělali staré modely lodí, dodali nové skladby do soundtracku, předělali výzkumné stromy, přidali nové globální události (vybavuji si třeba invazi Rasy 8472) a určitě ještě další věci, které si nemohu vybavit :)
  • W3

    Tak tou další hratelnou postavou v Zaklínači 3 bude poměrně nepřekvapivě Ciri *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit