Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žebříček nejhranějších onlinovek v listopadu 2014 podle statistik komunitního portálu Raptr - 1. League of Legends, 2. World of Warcraft, 3. DOTA 2.

    4. místo potěšilo
    • samy sr4čky to jsou, nejlepší z toho je ten spider solitaire jak tak koukam
  • Steam region lock

    ahoj, asi budu za vola, ale je mozne ze mi kvuli tohohle updatu zmizely nejake drive zakoupene hry z meho Steam uctu? najednou mam o 3 hry mene, ale nemuzu zjistit ktere chybi...
    • Tilwaen
      Zmizelo to jen tak, nebo poslali nějaké oznámení nebo něco? zda se to dá případně nějak dohledat - momentálně to totiž asi taky nepoznám, protože těch her je zkrátka spousta, ale pak kdyby nastal moment, kdy by si ji člověk rád zahrál a ona tam najednou nebyla, tak by to bylo nepěkné.
    • Draken69CZ
      To mi nedělejte *8* jsem se pěkně vyděsil, naštěstí zbytečně *5*
    • Ja to nejspis ani nepoznam ze mi neco zmizelo...
      • Asi tak, pokud mi nezmizne hra, kterou prave hraju, tak si tezko vsimnu, ze tam neco momentalne chybi
    • ucho
      mně asi 10 her přibylo a taky netuším jaký.
    • Veskoslav
      Ruské klíče.
      • No ja prave ruske klice nebo gifty vubec nikdy nekupoval, da se prosim nejak zjistit jake hry zmizly? :D
        • Mart9
          To ti ty hry moc nechybí, když ani nevíš, jaké tam nejsou.
          • asi nakupuje jak veskoslav, milion her na učtu a nic nehral
            • Právě o tom mluvím, za hodinu nemužeš hru dohrát.
            • Veskoslav
              Opět vedle tupounku. Na Steamu mám u 60% her minimálně hodinu/dvě odehrané. Zkus to znova.
          • To je pravda, ale tak poznat co chybi kdyz je na uctu pres 250 her neni snadne, navic hodne velka cast byla z bundlu kterej jsem kupoval kvuli jinych her... tak to by mi nevadilo kdyby zmizly, ale to nic nemeni na tom, ze me zajima jake hry to byly, abych priste uz u takoveho shopu nenakupoval :)
    • WhySoSad
      Pecka, já o 10...
  • Metal Gear Solid: Ground Zeroes

    Tak Metal Gear Solid: Ground Zeroes vypada na pekny port. To ukazuje ze ked sa chce tak sa da.

    http://www.dsogaming.com/news/metal-gear-solid-ground-zeroes-60fps-on-mediumhigh-settings-with-gtx660-first-direct-feed-shots/
    http://www.geforce.com/whats-new/guides/metal-gear-solid-v-ground-zeroes-graphics-and-performance-guide
    • tak soucasna krabickova generace je jen vykuchany pc, takze porty urcite budou jednodussi jak v generaci predchozi...
      • No hlavne dobry port je dobry port
      • No áno ... a jako příklady můžeš rovnou uvést jednodušší port zvaný AC: Unity nebo The Crew. *7*
        • No prave proto ze je to jednodussi tak na to kaslou a misto toho aby to aspon nejak resily jak to naportovat jen zmacknou tlacitko kompilovat pro PC a neresi pro jistotu uz vubec nic *1*
  • ringmancz

    Square Enix přemýšlí nad možnostmi vývoje Final Fantasy XIII Trilogy pro Xbox One a PS4.

    když chtějí dělat remaky, tak to nemají lepší hry na předělávání? kdyby raději líp předělali tu sedmičku
  • Inquisitor

    Mount and Blade Warband

    který mód je nejlepší? Chtěl bych nějaký vyzkoušet.
    • Brytenwalda, Anno Domini a Clash of Kings
      • Inquisitor
        Díkec, vyzkoušim.
        • Není zač. Jen u Brytenwaldy možná zažiješ šok, je oproti originálu podstatně těžší. Při prvním zkoušení jsem z bitev vycházel jako zpráskanej pes :-D ... osobně z těch tří módů preferuji Anno Domini - přidává celou středověkou Evropu, část asie a část afriky + odpovídající frakce. Vážně super mod.
    • Kozy
      Na multiplayer určitě Vikingr (nevim jestli ještě běží), různý Persistent Worldy jestli máš rád roleplaying. pak ten Napoleonic a Full Invasion 2. Se singlem moc neporadim, ten jsem ve Warbandech prakticky nehrál, ale podíval bych se na nějaký historický.
    • Miserius
      Napoleonic... žádná jiná hra mi nedovolí běžet po poli na nepřítele spolu s 99 spolubojovníkama a jen hrát na flétnu *1*
      • Tilwaen
        Hehe *1* A zvyšuje to alespoň spojencům nějak staty, nebo si prostě jen tak hraješ a koukáš, jak za Tebe ostatní bojují? *1*
        • Miserius
          Jo, dáva to buffy... Muzikanti myslim k nabijeni, dustojnii zase k presnosti a tak
          Je omezenej pocet muzikantu v tymu a vzdy je plno :D Takze vetsinou pochoduje 6 muzikantu spolu, pusobi to opravdu komicky, mrknete na youtube
          • Tilwaen
            Tak po shlédnutí videa mám pocit, že si to ihned potřebuju zahrát taky *1*
      • Inquisitor
        A jakou máš životnost? :D
        • Inquisitor
          Ok zatim vyzkoušim toho Napoleona za bubeníka :D
        • Miserius
          Hale, většinou když hraju za muzikanta tak přežiju fakt dlouho, pokud jsou okolo vojáci s puškama nebo třeba velitelé tak se lidi snaží mířit na ně... Můžeš se tam i vzdávat tak kolikrát hraju a hraju v zákopu na buben a najednou všichni umřou a vlitnou tam s bodákama nepratele tak ja zahodim buben a ruce nad hlavu a nechaj mě byt :D
          • To máš štěstí, že tě nechají. Mě bodnou do zad nebo zastřelí, i když se tam procházím jen s píšťalkou... vzdávání nepomáhá. Tuhle jsme s bratrem a kámošem založily soubor, já hrál na varhany zbytek na píšťalku a buben, hráli jsme tak 2 minuty než nás rozsekali šavlema :-D Kariéru armádního hudebníka budu muset asi pověsit na hřebík :-D
          • Inquisitor
            Tak to je slušnej oddíl :D, ale to je jenom online ne?
            • Miserius
              Je tam i singleplayer, skirmish bitvy, ale to je lepsi ani nezkoušet *1* Napoleonic jsou bitvy az 200 hracu, bitvy kde mas jen jeden zivot, nebo treba utok na mesto, nebo dokonce i ze se vylodujete na clunech a kazdej clun musi mit kormidelnika... Už jsem to dlouho nehrál, ale kdyz jsem to paril tak to byla fakt pecka... Pušky jsou nepřesny az je to vtipny, muzikanti tomu dodavaj humor a kdyz ej dobra parta, je radost i na to jen koukat
            • Jack1947
              Předpokládám že proti botám to bude ukrutná nuda. Ostatně jako ve většině her.
          • Jack1947
            Aha, vzdávat hmm takže si takovejhle i v Dayz co... cowardík. *4*
            • Miserius
              Měl by sis srovnat kartotéku, nikdy jsme nepsal ze hraju DayZ
            • Jack1947
              Takže si ještě prolhanej jo? co dál ty jeden mizero *8* *15* Nebudu to hledat... ale oba víme žes hrál. *4*
            • Miserius
              Jacku, já už nemam ani silu vymyslet jak te urazit tentokrat *1* DayZ bych paril, kdybych na to mel pocitac
  • Veskoslav
    Jinak chci poupravit. Rusko nepatří u Steamu do Východní Evropy. Rusko má svůj vlastní specifický trh a to včetně Steamu. Spousta her se tam objeví například až po 2-3 měsících, co v Evropě, ale za poloviční cenu. ČR není stejný trh jako Rusko. Steam rozlišuje na Západní Evropu, Severní a Východní Evropu a Rusko:)
    • Spousta her se tam objeví například až po 2-3 měsících, co v Evropě..........no ty si hroznej střelec 2-3 měsíce mluvíš o tom jako kdyby Rusko bylo na úrovni Ugandy...Kde si vzal tuto informaci? Ta doba která byla rozdělená na Východ a Západ je už pryč to už neplatí že východní státy jsou zaostalé co se týče obchodu.....
      Já měl třeba GTA IV o 1-2 dny dřív než byla u nás....byl sem u kámoše jeho fotr nám to stahoval přes Ruský stránky všechno bylo v azbuce ještě že jí uměl ale ta doba než sme přišly na to jak ten Social club rozběhnout byla nekonečná...a aby to nebylo málo na své nelegální XP sem musel opět přes ruské stránky stáhnout na černo Servis Pack 3 takové vzrůšo sem u hry nezažil :-D
      • Veskoslav
        Bavíme se o legálních verzích. Diablo III mělo start přesně o dva měsíce a cena na 50% evropské ceny, CoD AW vyšel o dva týdny později a o 1/3 levnější jak v Evropě. A důvod? 70-80% míra pirátství. Každý 4. Rus má nelegální Vidle. Cena her v Rusku je zcela někde jinde, ale platí také to, že většina titulů je tam opožděně.
    • slavek.skara
      tak přiznám se že tohle jsem nevěděl. Myslel jsme že Rusko je východní Evropa jako region...ale na druhou stranu to co píšeš dává větší smysl.
      • Veskoslav
        Já jsem si to myslel kdysi dávno, ale mám spolužáka z Podněstří (ruská Moldávie) a ti spadají už pod ruský trh a když mi říkal ty ceny za které nakupuje, tak jsem se dost divil. Navíc Rusko má už i servry oddělené u Doty 2 například.
    • žeby to bylo tím že rusko enní v evrope? *1* chtelo byto dostudovat geografii aby si pak nepusobil trapne
      • slavek.skara
        Chápu dle tebe Rusko leží v Africe.
      • Veskoslav
        Zareaguji výjimečně na tebe. Rusko se dělá na asijskou a evropskou část. V Evropské části Ruska také žije 75% obyvatel Ruska. Rusové jsou směska evropské a asijské kultury. Takže doporučuji Zeměpis pro 5. třídu a dostudovat si, co je to pohoří Ural.
        • :)
          takže když se 75% čechu odstehuje do afriky tak rekneme že česko lezi v africe? :)
          dulezite je že 83,6% uzemi ruska leží v azii
          • Veskoslav
            Ty jsi vážně jednoduchý člověk. Ano, kdyby se 75% Čechů odstěhovalo do Afriky a založilo tam Českou republiku, která bude rozšíření současných hranic ČR, tak ČR bude ležet v Evropě, tak Africe. Chápu, že tvůj provokující trolí mozeček potřebuje nažrat, ale nikdo nemůže být takový nevzdělaný debill jako jsi ty. *7*
          • Protoze rusko je z 84% v Asii tak to znamena ze Rusko neni v Evrope?
            • Veskoslav
              Jacku, ty raději taky nic nepiš. S Maxem jste na tom +- stejně...... *7*
            • Jack1947
              On si to spletl asi s evropskou unii, což je pro ně dobře... nemusí se vázat n a nějakou uhelnou srajdanici. Putin by ani nechtěl bál bych se ale o ukrajinu.
      • Maxi, Maxi. Co takhle dostudovat základku než něco plácneš...
  • Veskoslav
    Diablo III vyjde v Rusku na cca 215 Kč a datadisk dokonce na 150 Kč ale Battlenet začal blokovat nákupy přes jejich net a u nás si to taky nezaregistrujete.
  • slavek.skara

    Vypadá to, že hry zakoupené na Steamu začli podléhat regionálnímu uzamčení.

    Dotaz co tím je myšleno ?
    • je to tym myslene, ze :
      ovecky, kupujte len tam, kde vam to my povolime, nesnazte sa znizovat nam zisky, my vam prikazujeme a vy pocuvate
      all heil to steam and bigfat Gabe
      • Jack1947
        Myslels spíš Hail ne? jinak pravda stádní struktura.
    • ucho
      že už to přeprodejci klíčů nebudou mít tak jednoduché...
      • To bude pravdepodobne omezeni kvuli kurzu rublu. Pro nas to hry realne zlevnili od 20-30 %, proto ten lock. Jinak preprodejci klicu uz dnes ukazuji jestli to ma lock nebo ne, jestli je tam Worldwide nebo EU tak je to uplne ta sama verze jako koupim primo na steamu. Pokud je to jenom RU verze, tak je u toho napsano VPN activation, ale kupovat tuto verzi je uz o drzku...
      • slavek.skara
        otázka je jak to bude platit pro EU ...navíc nejsme u steamu u východní evropy?
        • Alex81
          Ano z pohledu Steamu jsme v podstate RU. Ale nechapu tuhle bleskovku, prece reg. uzamceni je uz davno. Dokud budou vydavatele delat rozdilne ceny, budu hledat zpusob jak koupit nejlevneji.
          • Mart9
            Jak to myslíš? Někde jsem přece při registraci vyplňoval ČR a ne Rusko.
            • slavek.skara
              To sice ano ale Steam to bere na regiony jako Východní Evropa, centrální Evropa, západní Evropa no a ČR dal do Východní Evropy jako je Slovensko, Polsko, Rusko atd..proto pro nás platí tenhle regionální zámek.
          • slavek.skara
            Takže pro nás jestli co chápu správně žádná změna ? Neberte to ve zlém jsme trošku s téhl zprávy zmaten :)
            • ucho
              žádná změna, pokud nekupuješ klíče všude možně (tedy kdy je jejich původ Rusko, Indonésie a podobně). Pokud budeš nakupovat u prověřených obchodů, tak by neměl být problém a budou tě informovat o tom, jestli je to pro tvůj region ok. to budou patrně dělat i ti přeprodejci klíčů, ale už nebudou mít tak snadný přístup k levným klíčům.
      • lipkozzi
        Ak by sa to tykalo iba hier/klucov zakupenych v rusku, tak by som to vzhladom na momentalne cvicenie s kurzom RUB aj celkom chapal.
  • zajtra 18.12.2014 uplynie 1rok od ukoncenia Warhammer Online
    komunita tu hru zase dava dokopy, "hra" je stale v alfa faze
    zajtra sa kona memorial event k tejto smutnej udalosti, keby mal niekto zaujem tak

    www.returnofreckoning.com
  • Mart9
    Tak jsem si předobjednal ten Christmas box od Square Enix. Snad tam nebudou nějaké srágory.
    • Veskoslav
      Očekávám Tief a Sleeping Dogs. Ostatní hry od nich už mám:-D
      • ringmancz
        Sleeping Dogs myslím že ne, protože na steamu už je jen Definitive Edition. Thief možná jo, tipuju Murdered, nějaký Final Fantasy (kéž by VII) a menší hra (Quantum Conondrum např.)
      • Mart9
        Thief je taky od nich? No paráda, tak to bych si přál Thiefa, Hitmana Absolution a dál je mi to jedno, jen nechci Tomb Raidera a Sleeping Dogs, to už mám.
        • Jack1947
          Snad ti nebude sekat... *4* Jinak Thief, no nevím z tou neoptimilizaci a krátkost. Možná když to bude levné. Tak to se i možná vyplatí.
          • Tilwaen
            Thief běžel v pohodě. To, že byl kratší, v tom máš pravdu.
            • Tilwaen
              Tak mně osobně se nový Thief celkem líbil a ráda si ho dám znova, až bude čas. Takové to lootování lžiček a nůžek mi přišlo uklidňující *1*
            • Jack1947
              Ano hrát vícekrát? spíše asi nehrát už vůbec... tu poslední misi jsem prošel s trainerem na nesmrtelnost... fakt frustrativní.
            • Johnny
              Mam Phenom X4 965BE a GTX460 a aspon mě běžel naprosto bez problemu
            • Jack1947: Jak komu... běžel mi bez sebemenšího záškubu a technická stránka mi tak přišla vpořádku. S tou herní už to bylo o něco horší... Neurazilo to, ale nejspíš to víckrát hrát nebudu.
            • Jack1947
              Ne neběžel...http://forums.techarena.in/video-games/1473177.htm
              https://forums.geforce.com/default/topic/695487/crappy-performance-in-thief-/
              http://raptr.com/jedimoses015/news/531790038f50b4b6aa/thief-low-fps-help-
    • WhySoSad
      Taky mám, jsem zvědavej
      • Mart9
        Tak potom dej vědět (zítra?)
        • Pospec
          Taky jsem neodolal a předobjednal si to, snad budu mít štěstí na nějakou pecku *4*
          • Vrook
            Same here.. ale vidim to na nějaký provary. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit