Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    https://www.facebook.com/WarhorseStudios/photos/pcb.865795746786011/865795650119354/?type=1&theater
    *15*
  • So it begins...

    https://www.youtube.com/watch?v=tRxcSNaVCPA
  • Veskoslav
    Zimní slevy na Steamu a Steam spadl:-D Jako každý rok. Bez toho by to nebyly ty pravé Vévéce.
    • Morraw
      Praise Lord Gaben !
    • Pethulla
      něco si přej, padá Steam.
      Ale stejně nechápu ten nával. Vždyť ty slevy jsou pořád na ty samé věci pořád dokola. Tak kdo to kurnik furt kupuje?
      • Veskoslav
        No DS II za 15 euro je lákavá podle mě.
    • Letos drží steam jak přibytej.
  • Příští týden dojde k odhalení systémových požadavků PC verze GTA V.

    Já mám strach. *15*
  • WhySoSad
    Jsem jedinej komu ještě nedošel na mail ten christmas box od square enix ? Čekám, všichni to mají, já mám peníze z účtu pryč, potvrzenou a zaplacenou objednávku, ale hry nikde...
    • Veskoslav
      Zajdi si na stránky, přihlaš se přes svůj účet, co jsi použil na nákup a při rozkliknutí v profilu máš vpravo dole Open Christmas box. Já jsem se na mail ani nedíval zatím.
  • Ubisoft se skrze dotazník zajímá, co by hráči uvítali v dalším díle Far Cry.

    Aljaška!
    A spaghetti western bych taky snesl, ale Aljaška zní famózně.
  • Veskoslav

    Slevy. Já to nevyužiji, tak snad to někomu pomůže.

    FINAL FANTASY XIII-2 50% OFF C3CDCMOX
    Lara Croft and the Temple of Osiris with Season Pass 33% OFF BA9H2M65
    FINAL FANTASY III 50% OFF MMVHR2UY

    http://eu.square-enix.com/en/
  • Vrook
    Tak ve Square Enix Christmas surprise byl Thief (Master Thief Edition), The Last Remnant, Murdered: Soul Suspect, Lara Croft and the Guardian of Light, Deus Ex - The Fall ( *7* ), Nosgoth Founders - Warlord Pack a nějaký tři slevy na Final Fantasy a ještě něco, který stejně asi nevyužiju. Ostatní měli to samý, nebo se to každýmu generovalo nějak random?
    • Mart9
      Taky to samý, jsem spokojenej tak napůl
    • Veskoslav
      To samé, co ty. Já jsem spokojený. Za ty prachy, co by člověk chtěl:)
      • Vrook
        Tak já si taky nestěžuju, viď. *15*
        Ale bylo by to možná zajímavější, kdyby se těch 6 klíčů nějak náhodně rollovalo, abys měl šanci tam dostat jak šest totálních bullshitů, tak třeba šest největších bangerů, co v nabídce maj. *15*
        • Veskoslav
          To ne:-D To jsem udělal tu blbost u Gogu, kde sis kupoval náhodný klíč a ten ti to roloval náhodně:-D Už nikdy víc *1*
      • Chtěl jsem nějaké FF :)
        • ringmancz
          já taky... Thief je super, Murdered asi propadák, tak to teď rozdávají a zbytek už mám
  • Quantic Dream (Heavy Rain) má pro nás na leden připraveny skvělé novinky.

    Nové hry, ve kterých už nebudete muset vybírat z nabídnutých možností protože se hra rozhodne za vás :)...ale Heavy Rain celkem povedené interaktivní "video" :P
    • jakubc
      Já ti nevím, ale pokud ti aspoň trochu záleží na tom, co se na obrazovce bude odehrávat, tak Heavy Rain umí na hráče vyvinout opravdu enormní tlak, ať už časový, nebo co se týče rozhodování, ideálně však v kombinaci obojího.
      • Jack1947
        Právě pokud něco podobného, bude na dnešní nextgen tak smekám. Obávám se že ale už nejsou potřebné karty v rukávu ale třeba překvapí. Pozitivně.
    • Jack1947
      Tak sry, já vždy když něco čtu o konzolích tak mně to dokáže dopálit.
      Pomalu zapomínám že jsou tu i nehejtři.
      • se slovickem ignorant bys mel zachazet s nejvyssi opatrnosti, aby cirou nahodou neprislo nekomu na mysl ve spojeni s tebou *5*
      • HR bylo dobré, kvůli tomu jsem na pár měsíců pořizoval PS
  • Veskoslav

    Žebříček nejhranějších onlinovek v listopadu 2014 podle statistik komunitního portálu Raptr - 1. League of Legends, 2. World of Warcraft, 3. DOTA 2.

    No osobně mám sice Raptr, ale jsem asi jediný, kdo ho má aktivně zapojený. Navíc Dota 2 má 8-10 miliónů hráčů/měsíc. Wowko kolem 11, takže žebříček vypovídá jenom o tom, kdo má Raptr aktivní během hraní. A aby DA:I bylo před WT, to se mi také naprosto nezdá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit