Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudysoft

    Vyšmelím dvě akční dino-hry ;-) za jednu co nemam!

    Alan Wake je už vyšmelenej, ale dále na šmelení nabízím dvě 3D akční dino-střílečky: Dino D-Day a ORION: Prelude, které jsem koupil ve 4-packu. Obě mají na Steamu převážně kladné hodnocení a režim více hráčů!

    Obě dvě vyměním za jednu jakoukoli Steam hru, kterou ještě v knihovně nemám, např. za nějakou vámi taky zakoupenou ve 4-packu *3* Beru vše: nezávislé, retro i staré hry pod rok 2005. Udělejme si radost, jsou vánoce! *14*

    Zde je můj Steam profil a seznam her které vlastním, beru hry, které ještě nemám:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198036975584/games/?tab=all
    • Dám ti za toho Alana + datadisky:

      WRC Powerslide (Steam)
      Zaklínač 2 (GOG)


      Ber nebo neber.
      • Rudysoft

        Dobrá nabídka,

        vyměnil bych to, ale bohužel je už obě na Steamu mám, ale i tak díkys za tu nabídku *3* Někdo další? *4*
        • Dobře, tak co třeba tohle → Alana + datadisky za:

          Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
          Always Sometimes Monsters
          Full Mojo Rampage
          • Rudysoft

            Chlape já jsem z tebe nešťastnej,

            zřejmě se zásobujeme od stejného dodavatele, všechny 3 jmenované hry už taky mám! Na Steamu mám jen 338 her, tak snad se někdo trefí. *1* Ale opět ti děkuji za nabídku, alespoň někdo charakterní a ne jak zdejší prudící většina *3*
            • Rudysoft

              Tak Alan Wake je už vyšmelenej, ale

              pořád nabízím dvě 3D akční dino-hry s mulťákem za jednu jakoukoliv Steam hru, kterou ještě v knihovně nemám! Odkaz na můj Steam-profil s hrama je uvedený v příspěvcích výše *3*
            • Rudysoft

              pro Worhammera

              Fajn, tak se spolu domluvíme, vzal bych za to dvě hry cos nabízel a to WRC Powerslide a Full Mojo Rampage, mají totiž multiplayer a dám je ségře. Na Steamu jsem jako Rudysoft. Tak si mě tam přidej a pak domluvíme předání. Hlavně ty hry neposílej na můj Steam účet, řeknu ti potom ségry *3*
            • Myslím si, že tady ti nikdo nic už nenabídne. Lidi jsou tu v diskuzi zvyklí dostávat hry po Hundle Bundlu zadarmo automaticky. K tomu nepomáhá ani ta vánoční atmosféra, kdy je slev, soutěží a spoustu rozdávání klíčů i tady v diskuzi.

              Par let starý Alan už nikoho bohužel nerozhodí... Mě momentálně ano, jelikož jsem si teď objednal Xbox Controller a potřeboval bych to zkusit na nějakém kovaném convertu z Xboxu. Navíc jsem Alana nikdy nehrál, ale nemám ti co nabídnout... škoda.
            • ucho
              koukám velký pařan :D
            • Kdo vybírá, přebere.
              • Rudysoft

                Reakce na příspěvek:

                Jestli je to reakce na můj příspěvek, tak ji nechápu. Jak jsem psal, beru cokoliv co ještě nemám, nevybírám, k čemu by mi byly hry, které si nemohu do knihovny přidat, protože tam už dávno jsou!

                Pro ty nevěřícné je zde můj Steam profil (mám ho dočasně jako veřejný) a seznam mých her, pokud budete mít hru co tam není, můžeme ji za něco vyšmelit *3*

                http://steamcommunity.com/profiles/76561198036975584/games/?tab=all
    • ucho
      jako sorry, ale šmelit hru, která se rozdávala za dolar, a chtít za to nějakou AAA hru nebo dvě malé, je normální vychcanost. prostě to někomu daruj, nikdo ti za to nic nedá...
      • Rudysoft

        Ano, vyšmelím za nějakou jinou AAA, která se v akci rozdávala za dolar

        P.S. Zajímalo by mě v jaké akci se rozdávala za dolar? Na Humble Bundle? Ok, vyměním za jakoukoli AAA hru, kterou jste koupili v balíku za dolar na Humble Bundle! *1*
        • ucho
          všechny přebývající hry z humblů jsem dávno rozdal. za nic *1*

          jinak za 2 eura byla hra na indie gala, gog, amazon. na steamu byla hra za 3 eura.
          • Rudysoft

            K tomu datadisku, cituji jeden herní server:

            Alan Wake: American Nightmare bychom nazvali jako takový větší datadisk nebo ještě lépe samostatně hratelný spin-off, který vychází z principů původní hry namísto toho, aby ji pouze nějakým způsobem rozšiřoval. American Nightmare nás zavede na zhruba pětihodinovou akci. Značně thrillerovou akci beroucí si inspiraci v klasických hororech a filmech. Zatímco původní hra obsahovala zhruba dvě třetiny času příběh a jednu třetinu akci, teď je tomu naopak.
            • ucho
              není třeba citovat, jak by to kdo nazval, stačí se zamyslet nad významem slova datadisk...
          • Rudysoft

            No vidíš, to je ale smůla,

            mohl jsi za ně aspoň něco dostat... *2*

            P.S. Za ty 3 eura byl Wake ale bez datadisku ;-)
            • ucho
              Alan Wake žádný datadisk nemá. Je pak ještě jedna hra Alan Wake's American Nightmare, která už ne každému sedne, protože se zaměřuje hlavně na boje. Nevím, proč bych za to měl chtít něco dostat, když jsem to z mého pohledu získal prakticky zadarmo a jedná se o přebytek, který nepotřebuji a nechci.
    • Veskoslav
      Až na to, že Alan Wake+datadisk už byly na Steamu v akci za 3,99 euro. Vím to, mám to.
      • Rudysoft

        Ano byl,

        ale to bylo v akci taky věcí... Alan Wake Franchise teď stojí 14,79 eura...
    • Přestaň tady sockovat a dej to někomu zadarmo jako chlap.
      • Rudysoft

        Ne ne, já je raději vyšmelím

        a uděláme si tak radost navzájem - podarujeme se dárky, jsou přeci vánoce! *4*
  • Mart9
    Může mi nějaký bombarďák vysvětlit, proč na Originu svítí u Crysis 3 cena 2,99€ slevněná z 9,99€, ale když to chci koupit, chce to po mně tu plnou cenu? *1*
    • To máš fuk, stejně jak to dali na konzole stal se z toho arkádový koridor. Kdyžtak si stáhni demo a vývojáře mužeš podpořit příští rok.
    • Miserius
      http://youtu.be/0p_1QSUsbsM?t=10s
    • ucho
      buď čachry s regionem nebo jsi tu akci prošvihl (mně to ukazuje 9,99)
      • Mart9
        Hmm dobrý, už se to ukazuje bez slevy i mně. Takže jsem po letním Black Flag za 5€ tentokrát pročíhal Crysis 3 za 3€, ale bylo to těsně, když se mi ta sleva ještě zobrazovala *1*
  • Na STEAMu začal vánoční výprodej.

    Nic moc...
    • Já si nestěžuju. Jen díky těm nablblým kartám a gemům jsem si přišel na dobrých 100€ a nabídka her taky není špatná. :-)
    • ucho
      tak záleží, co sháníš za hru. vzhledem k tomu, že jsou akce prakticky celý rok, tak nějaký vánoční výprodej už toho moc nového nabídnout nedokáže.
      • Beru si představu z minulých Vánoc, kdy Counter-Strike GO byl v - 75% akci, stejně tak byla Trackmania Canyon, a L4D2 se rozdával zadarmo.

        To bylo už ale v pozdějších dnech. Jsem zvědav, jestli tento vánoční výprodej bude v něčem lepší.
        Zatím je dobrá nabídka na Euro Truck Simulator 2 + Going East, ale to já už koupil dávno.

        Jediné, co zatím kupuji, je Rock of Ages pro kamaráda, které je v každém výprodeji za 2 eura.
        • Global Offensive určitě nebude levnější než v dřívějších výprodejích. Kvůli hackerům je to dražší, aby nekupovali na další účty. Ne, že by to fungovalo :D
      • já třeba furt čekal na Borderlands 2 GOTY, ale vždycky sleva maximálně na 15 eur... tak jsem to nakonec koupil, ale se smutkem vzpomínám na jedničku, co jsem koupil za 5
        • ucho
          to už bylo někde tuším za 8 eur, za 10 určitě.
    • ringmancz
      zatím první den, takže není moc na co si stěžovat. ale přijde mi, že je to takový menší, než třeba v létě. jak změnili úvodní stránku, tak skoro nejde poznat, že jsou slevy. flash dealy jen dva denně a hlasování dokonce jen jednou.
  • Pokud jste s instalací nejnovějšího updatu (v3.0.1) do Star Wars: The Old Republic přišli o dosažené achievementy, pak máte smůlu, vzkazuje Bioware.

    Přijít o achievmenty..to je na mašli :D:D
  • Zajima me jestli se tadu zverejni clanek, ze prodeje Levelu spadly bez plne hry o tretinu. Asi to moc dobre tah nebyl
    • Veskoslav
      Zdorj? A jako zdroj nebudu Eurogamer.
      • ringmancz
        abccr.cz. říjnový číslo bylo první bez hry, takže to na to může mít taky vliv
        • Veskoslav
          Děkuji. I tak je 1/3 moc. Ale fakt nechápu, kdo si Level kupoval kvůli hře.....
          • třeba já... styl psaní v levelu mě nikdy nebavil, ale když byla dobrá hra, co jsem neměl, pořídil jsem
            • Lukas

              Veksoslav si zas mysli ze jeho nazor a pravda je jedina na svete
            • Pethulla
              Vesk: Ne všichni mají kreditku na placení do zahraničí nebo ne všichni chcou platit do zahraničí. Pak když byla zajímavá hra u časopisu, tak to byl dobrý důvod ke koupi
            • však taky neříkám, že to bylo v poslední době nějak slavný... můj poslední level byl ten novej, kdy měnili design (byl jsem zvědavej), předtím taky dlouho nic... jde jen o to, že asi existuje dost lidí, co chtějí hry zadarmo (jako jsou třeba na stánkách takový ty tragický edice, kartonová cedule a k tomu pět her), a časopis je nezajímal... a teď už nemaj důvod level kupovat
            • Veskoslav
              Nechci nějak kazit náladu, ale většina her v Levelu byla kolem ceny 3-4 euro už dávno ve slevách, v Bundlech atd. Navíc pokud sis kupoval Level kvůli hrám, tak jsi měl počkat a teď "redakce" prodává všechny čísla od nového vydání se všemi hrami za 450 Kč. Jako kupovat si časopis kvůli hry, to jsem dělal naposledy někdy v roce 2005.
    • Tak zalezi kolik staly ty hry. Pokud za hry dali vic jak 30% prijmu, tak na tom mohli realne klidne i vydelat *3*
  • Majitelé Season passu ke hře Assassin's Creed Unity si již mohou vybrat jednu s šesti plných her zdarma.

    Pouze někteří majitelé. Ti, kdo mají Gold Edici/SP z Originu, mají (minimálně zatím) smůlu a systém jejich žádosti vyhodnocuje jako neoprávněné...
  • Tak uz mi prisel free Far Cry 4, nakonec se to docela vyplatilo :)
  • slavek.skara

    dotaz

    Lidi kde nejlíp koupit Far 4 gold ?
    • Steamtrades *1* sehnal jsem na Steam gold za 18 klicu do CS (35€)

      Ovsem nedoporucuju to delat pokud se bojis podvodu :D
  • Mart9
    Crysis 3 na Originu za 2,99€ se mi hodně líbí.
  • Johnny

    Pokud jste s instalací nejnovějšího updatu (v3.0.1) do Star Wars: The Old Republic přišli o dosažené achievementy, pak máte smůlu, vzkazuje Bioware.

    No to jsou čůůůůráci :D ještě že to nehraju xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit