Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Black Flag na Steamu za €7,49. Není to letních 5€, ale koupil jsem. Jediný díl AC, který mě zajímá.
    • Jazz
      Není to letních 5 euro a nikdy nebude, protože to v létě 5 euro nestálo....

      http://prntscr.com/5jc98k
      • Mart9
        Jsem přesvědčen, že to bylo za 5€. I jsem tady našel ten příspěvek, jak jsem o tom psal, bylo to na Humble store. Není tedy možné, že to byl jen nějaký Season pass? Ani nevím, co to přesně znamená, ale všiml jsem si, že to bývá levnější.
    • Ty se rád chlubíš, co? Nechceš se taky pochlubit, co si měl dneska na oběd? *15*
      • Mart9
        Čím se dá chlubit na tom, že jsem si jako socka vyčíhal 75% slevu? Já jen upozorňuju na zajímavé slevy, třeba jsou lidé, kteří nemají čas se v tom hrabat. Ale to bychom nebyli v Česku, kdyby za tím někdo nehledal něco jiného.
        • Doufal jsem, že mi odpovíš.
          • Mart9
            špagety
  • MickeyMutant

    Evolve si budete moci zahrát i bez připojení k internetu.

    Je vůbec něco takového technicky možné? A jsou skutečně na tuhle revoluci dnes hráči dostatečně zralí?
    • Singl hry s nutnosti byt pripojen k velkemu bratrovi jsou lepsi, to uz nas naucil Blizzard a spol. ne? *5*
      • MickeyMutant
        Bezpochyby. Jedná se hlavně o nedílné sociální funkce, cloud výpočty + cloud fotky, které se bezplatně a automaticky šíří po síti.
        • Skoda ze hloupych ovci je majorita a nechaji se zvesela oj*bat a jeste za to plati.
          • MickeyMutant
            Nejsou to ovce, když si chtějí dneska zahrát, nemají jinou možnost. A "bude to čím dál tím horší," jak pravil mistr Kovářík.
  • ucho

    Assassin's Creed: Unity - Special Edition PS4

    http://www.zavvi.com/games-ps4/assassin-s-creed-unity-special-edition/10937613.html

    za 27 liber slušná cena. netuším teda, jesli je tam i čeština, ale mohla by být. a navíc ne každého to zajímá :)
    • faitheater
      So zavvi uz opatrne, minule mi zasielku do Brna zabavili na hraniciach a musel som doplacat clo (ci co to vlastne bolo).
      Takze to nakoniec nebolo tak vyhodne :-(
    • Je to na konzole, takže s češtinou asi nemá cenu počítat.
      • kennyB
        Samozřejmě jak píše Ucho, české titulky v AC:U jsou...
      • ucho
        Tak u nás se prodává pokud vím hra s českou lokalizací. Buď se tedy lisujou extra BluRay disky pro Česko a nějaký region nebo už tam ta lokalizace je. Tipuju druhou variantu, tedy jedna verze disku.
    • S posledni vetou souhlasim
  • brambora pc- guma?

    To je dementt ten brambora co? Hraje na easy a stěžuje si, že to jde na Rambo stylem. Já hraju na nejtěžší a pár ran a konec, čili je stealth naprosto nucen... Stealh je navíc naprosto precizní, výborně se to hraje, skvělé animace, vše naprosto přirozené. Navíc žádné značky co dělat, musíš kouknout na mapu. Skvělý prolog ke hře, hraje se to naprosto samo...Typický PC- Master race, nastaví easy a stěžuje si, že tam všechny prostřílí. Věř mi, že to šlo i v nejlepším dílem SC a to Chaos Theory...
    • Pokud umíš číst, tak jsem psal, že jsem to hrál i na hard. Při prvním hraní mi to jinou možnost než normal nenabídlo, hard obtížnost se odemčela až po prvním dohrání.
      A i u hard obtížnosti mi to přišlo hodně jednoduché a protivníci celkem hloupí.
      A jen proto, že jsem hru zkusil na pc jsem hned pc-master race? Možná by sis měl vytáhnout hlavu z prd*le a uvědomit si, že né každý je vysazený na jedinou platformu, kterou bezhlavě brání.
      Hraju na vícero platformách a nejsem fanatický zastánce žádne z ních.
      Prej pc-master race, vážně si mě pobavil. Tvé dedukční schopnosti by jsem chtěl mít. *1*
      • kennyB
        Pokuď nechceš spustit ani jedinej alarm, pak se celkem zapotíš. Nejjednoduší způsob je právě to vystřílení oblasti...
      • On je butthurt konzolefagot. Asi zas neunesl ze je PC ve vsem lepsi. *3*
      • Draken69CZ
        V klidu to je převlečenej místní magor, ten hry ani nehraje jen tady všem nadává.
    • Magister_Peditum
      Kde píše, že to hrál na easy?

      EDIT: Ehm, zase nějaký klikací trollík? *7*
  • MGS: ground zeros dojmy

    Tak jsem si koupil MGS:GZ a jsem celkem zklamaný. Žádmé předchozí MGS jsem nehrál, takže po příběhové stránce nemůžu soudit, ale čekal jsem od MGS trochu víc, vzhledem k tomu, jak ji mnozí chválí.
    Co se vizuální stránky týče, tak hra vypadá hezky, sice sem se z toho na zadek neposadil, ale jinak fajn. Optimalizace super, dali si záležet. Animace bych od Ačkové hry v roce 2014 čekal teda lepší, ale jinak doposud pořád dobré.
    Ale ten gameplay mě teda vůbec nenadchnul. Na to, že se jedná o stealth hru, tak to lze přejít rambo stylem s prstem v nose. Hned při prvním hraní jsem při seznamování s ovládáním udělal blbost a spustil alarm, tak sem si řekl, že jich pár zkusím postřílet, než mě sejmou a pojedu znova, ale ono já nějak né a né umřít až sem takhle přošel celou hru. Na hard to nebylo o moc jiné.
    Navíc z ovládání (absence myši v menu a dialogových nabídkách) byl cítít gamepad, ale to je detail.
    Abych své dojmy shrnul, tak mě to dost zklamalo. Čekal jsem od toho mnohem více. Chápu, že velká deviza této série spočívá v příběhu, ale ten z takto krátké ukázky nelze hodnotit. Gameplay mě vyloženě nudil a troufám si tvrdit, že první 3 díly Splinter cell jsou mnohem zábavnější.
    Takže místo aby mě to na MGS V navnadilo, tak mě to spíš odradilo. Škoda.
    • Miserius
      Prosimvás tohle je vpodstatě demo (dokonec to tu kazdej druhej pcčkář křičel když to vyšlo na konzole) a najednou chcete podle toho hodnotit kvalitu celýho Metalu... Počkejte si na PLNOU hru...
      • A kde tam hodnotim MGS V nebo snad celou serii? Pouze jsem napsal dojmy z tohoto "dema".
        • Miserius
          Pises jak jsi cekal od MGS vic protoze to kazdej chvali... To si pockej na MGS V a uvidis proč *3*
          Ale fakt mě fascinuje jak tu je najednou několik vláken kde to někdo recenzuje na PC, ale když to vyšlo na konzole tak se musela promazat skoro celá diskuze protože se pc hráči smáli že to je demo
          • Ano čekal, protože tak nejak předpokládám, že i tento krátky prolog staví na základních kamenech celé série. Pokud se pletu, tak mě oprav.
            Jako hra je to pravdu kratičké, ale mohl sis všimnout, že na délku jsem nenapsal ani půl slova, protože to není podstatné.
            Já navíc nic nerecenzoval a už vůbec jsem nehodnotil MGS jako takové. Pouze jsem napsal své dojmy z prologu, nic víc. Předpokládám však, že prolog se nikterak diametrálně neodlišuje od celé série, tudíž ano, čekal jsem od toho asi něco víc. Ale třeba se pletu.
            Zápletku, postavy apod. logicky nehodnotím, na to bylo toto "demo" příliš krátké.
            • Miserius
              No on na nich samozřejmě staví a samotná pětka v základu stejna, ale je to spíš jako kdybys hrál tutorialovej level. Z toho co v tomhle dilu ma byt novyho v GZ neni vlastne vubec nic... Budes si tam stavit vlastní základnu (doslova stavět), budovat svoji armádu žoldaku (proto posilas vojaky tema balonama pryc, kazdej ma jiny vlastnosti a pak urcujes kdo treba bude v jidelne makat, kdo bdue hlidat zakladnu a tak - tohle už bylo v Portable Ops a je to neskutecne navykovy :)) Máš tam pak ty partáky (němá sniperka, vlk a buhvi co jeste)
              Jednou se jeste zminili ze bude moznost zautocit na zakladnu jinyho hrace a bojovat tam a ukrast co pujde... Jak se to bude blizit oznami vic a vic veci, uvidis, nevykašli se na to kuli GZ
            • Přiznám se, že ne, nesleduji. Viděl jsem jen pár gameplay videí, toť vše a předchozí díly jsem nehrál.
              Předpokládal jsem však, že prolog bude stavět na podobných herních mechanikách jako páty díl. Pokud tomu tak není, tak fajn, třeba té hře ještě šanci dám.
              Ale prolog jako takový mě prostě nenadchnul upřímně.
            • Miserius
              Ty asi nesleduješ info o tom co bude v MGS V co? Stavění základny a budování armády, spolupráce s AI a několikanásobně více "vymoženůstek", ktery pridaj spoustu moznosti jak tu hru hrat, než je v GZ...(to jsou věci co už v predchozich dilech byly, a treba vybornej system hladu/maskování/léčení z Snake Eatera tam nebude, kazdej dil ma neco novyho) Takže ano, prolog se diametrálně od předchůdců liší už jen díky tomu ze to je pidi mise ve ktery ti tezko ukazou vsechno. MGS hry totiz nejsou hry ala CoD, tady ti vse zpristupni klidne az po 20 hodinach
              MGS Online do toho ani nepočítám
            • Draken69CZ
              Vaš slova každá hra/série má svoje FanaticBoye
    • A i když jsem hrál stealth přístupem, tak mi to přišlo strašně jednoduché a nepřátelé celkem na baterky.
      Od jedné z ikon stealth žánru jsem fakt čekal něco jíného. Nevím jaké jsou předchozí díly a jaký bude MGS V, ale tohle mě fakt zklamalo. *7*
  • WhySoSad
    Zdravím, máte tu někdo mechanickou klávesnici ? Pokud ano, tak jakou a jaký jsou vaše zkušenosti ? Hlavně v porovnání s klasickou membránovou klávesnicí ?
    • jakubc
      SteelSeries 7G, naprostá pecka, pocit z mačkání kláves je mnohdy příjemnější než samotné hraní. :-D Pokud hodně píšeš, zkus i ty takové skoro notebookové klávesnice, skvěle se na nich píše, já měl Enermax Aurora a to byla fantazie, jen jsou děsně neodolné, stačí jakýkoliv kontakt s vodou a už jde do kytek.
      • WhySoSad
        Myslím že pocitově to bude všude stejný, protože ta technologie je všude stejná, myslí akorát, že Razer používá nějaký svoje vlastní spínače, ale je to na 99% to stejný jako Cherry MX *4*
    • mam spinace cherry brown. investice nelituju.. kdyby se nekdy neco stalo a ja si to mohl dovolit pujdu du mechaniky zase.opravdu hlasity sou jen jeden typ s klapacem myslim ze to sou cherry blue. na hrani a vseobecny uziti bych bral ty brown.. maj mirnej zobacek pri sepnuti takze mas odezvu kdyz to zmacknes (nic extra vyraznyho ale je to tam a citim to). hlasitost je u brown normalni- spis vyssi. ale v porovnani s membranou co sem mel predtim tak ty vymackany pismena jako wsad mlatili uz podobne *3*
      • WhySoSad
        Já jsem právě spíš koukal po těch Cherry MX Red, zkoušel jsem ty Brown s hmatovou odezvou v obchodě a nevím jak by mi to u hraní vyhovovalo ,věřím ale, že u psani je to super věc. Hlasitost kláves mi nevadí, ale ty modrý jsou už fakt jako psací stroj :D
        Na membránových mi už hrozně vadí ta vůle kláves, že nejsou pevný a stisk není úplně rovnej, ale prostě se vyklají. Ta pevnost se mi u mechanických líbí ze všecho nejvíc.

        Kterou konkrétní klávesnici máš ?
        • mam tesoro colada v cerne barve. celohlinik. pro me na ni hlavni nevyhoda je vyvyseni klavesnice ktera stoji na bodech a predlozka na kterou sem byl driv zvyklej ze byla az na stul, je ted asi pul centimetru nad stolem.. je to celolit takze to proste jen drzi svuj design klavesnice. uz sem si zvykl, ale neni to ideal.. klavesnice je gut, jen maj debine vyreseny usb na ni kdy je treba dokoupit napajeni pokud tam chces davat neco co vic taha stavu. to ne ale neva nikdy sem se do klavesnice nenaucil nic strkat kdyz mam da bedne usb hned po ruce
    • Veskoslav
      Po pravdě klávesnice mi nikdy neodešla. Ale nic pohodlného to zase nebylo.

      Osobně mám Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming Keyboard. Samozřejmě CZ typ. Na to bacha, většina nemá české znaky a i když si už za ty léta pamatuji, kde co je a píšu bez toho, aniž bych se díval na klávesnici, tak je pohodlnější ty znaky mít.

      Hlavně sleduj, jaký mají minimální potřebný stisk klávesy. 60 g to jsou pomalu jak rány z děla, 50g je klasický psací stroj a 45g se přibližují hlučností klasické klávesnici. A na hraní? Absolutní špička. To se nedá s membránovkou srovnat. Naprosto rozdílný zážitek a i přesnost stisku kláves je o něčem jiném. Co ale není úplně skvělé je když píšeš vícestránkové dokumenty jako já do školy. Není to "utpení", ale píše se na tom o něco hůř.

      Ta tvoje není špatná, má kamarád, ale já osobně jsem mechanickou klávesnici vybíral podle toho, jaký má klávesnice nutný stisk (čím nižší číslo, tím lepší), CZ popisky, WIN lock, vytváření profilů a maker:)

      Edit: Chlape, ty musíš mít tak nudný život a osamělý, že čekáš na Games jak pako a v 1 ráno jsi schopen naklikat -30 hlasů. Stále jsi nepochopil, že tím nic nezměníš i kdyby ses proklikal do trolího nebe;)
      • WhySoSad
        Už jsem toho načetl snad tunu a uznal jsem, že na hraní bude nejlepší mít ty MX Red, Po té co máš ty jsem pokukoval taky, nakonec jsem vybral ale menší a levnější CM Storm, na stole bude víc místa a navíc musím jít trošku budgetově, protože budu kupovat zároveň i myš.

        Takže říkáš, že psaní je na tom horší než a klasické klávesnici ? Tomu se mi ani nechce věřit...
        • Veskoslav
          No horší, no jako píše se mi na tom pomaleji, protože mám nastavené na 2 mm stisknutí klávesy, aby byla aktivovaná a než si na to člověk zvykne, že klávesy mají tužší zdvih, tak se ti bude psát hůř. V práci a jako "psací" klávesnici mám skoro plochou klávesnici, kde je minimální zdvih a stisk kláves, ale na hraní naprosto nevhodné. Takže horší je to ze začátku určitě, pokud nejsi zvyklý do klávesnice bušit od začátku a tlačítka tisknout plnou silnou:)
      • tak s takovou klavesnici se snad uz dostaneš z te bronz ligy a možna i dokončíš školu. jestli ne tak už fakt nevim...
        btw neni ti trapne naklikavat si ty minusy *7*
    • Keyz
      Měl jsem a s*ala mě. Bylo to jako psát na psacím strojí. Je to hlučnější a ty zdvihnuté čudlíky pro mě nebyly pohodlné....Asi jsem neměl vhodnou barvu čudlíků.

      Navíc ty přednosti = životnost nemá smysl, jestliže na tom hodně a pravidelně nepíšeš.
      To pak spíše časem prodáš starou, než aby jsi to zdemoloval. Moje stará microsoft sidewinder x6 funguje pořád jak má. Někomu to udělá radost jakmile jí brzy levně prodám.

      Jinak obecně jsou mechanické lepší: http://pcklavesnice.cz/content/9-pruvodce
      Otázka je jestli to využiješ. Já to nevyužil.
      • WhySoSad
        Otázka je co myslíš tím využiješ, já chci koupit konkrétně tuhle:

        http://klavesnice.heureka.cz/cm-storm-quickfire-tk/

        Nejde mi ani o tu životnost, ale spíš o tu samotnou technologii. Napíšu toho celkem dost a nahraju ještě víc. Jde taky o to, že chci mít doma konečně pořádnej kus hardwaru, kterej něco vydrží je kvalitně zpracovanej má jak se říká něco navíc. Koukám hlavně po Cherry MX Red, nebo Black, maximálně Brown, ale myslím, že tu hmatovou odezvu nepotřebuju. Pár klávesnic jsem zkoušel v obchodě a hned mi to padlo do ruky a vyhovuje mi to.

        Jakou barvu jsi měl ? Modrý jsou hlučný úmyslně, tak jestli třeba ty...
        • Draken69CZ
          Neřeš kup, pořádně vyzkoušej a když bude problém do 14-ti dnů to vrať a je to.
  • Draken69CZ

    Halo 5: Guardians

    Live Beta
  • Kozy

    Pussywalk

    http://pussywalk.com/cs
    • langustyn
      hra roku! :D
    • Keyz
      Nastavená obtížnost "ruská ambasáda" je dost HC. Nohy se mu pletou pořádně.
    • Draken69CZ
      *1*
  • Draken69CZ

    Killer Bundle

    S.T.A.L.K.E.R: SHADOW OF CHERNOBYL
    ALONE IN THE DARK
    A DALŠÍ

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/killer-bundle/
  • Draken69CZ

    Video: Záběry s mechaničkou Cidney (zde) a novým městem (zde) z Final Fantasy XV.

    To zas bude od feministek nablito XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit