Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    Ad GK

    Diky obema zucastnenim za rady, pudu asi do te MSI. Jinak ted hraji Silent Hill Homecoming a muzu doporucit...
  • Joshua

    Insanely Twisted Shadow Planet

    https://www.humblebundle.com/gift?key=57Z6vW4ABTsypMwR
  • Joshua

    Betrayer

    https://www.humblebundle.com/gift?key=KF3Az7ua8Bv6vkrh
    • Inquisitor
      Dík, tuhle hru jsem chtěl vyzkoušet :)
  • Cosi

    Výběrem jedné ze čtyř plných her slibují majitelé Season Passu hry Assassin's Creed Unity, že nebudou Ubisoft žalovat.

    Spíš souhlasí než slibují. A nejedná se o šest her?
  • Joshua

    Rada

    Rad bych si k vanocum koupil tuto kartu: http://www.alza.sk/gigabyte-n760oc-4gd-d456816.htm
    Zajimalo by mne zda je lepsi ji propojit s monitorem cez DVI nebo HDMI
    • owny
      HDMI je v podstatě DVI se zvukem, ten zvuk u PC nevyužiješ, ale jinak je to fuk.
    • Ja jsem to resil a zvolil HDMI, monitor má v sobe totiz kvalitni repracky... a umi i 3D ;-)
      • Draken69CZ
        No jestli si to přečte PC-Hráč tak ho raní XD Jaký je to monitor?
        • Rudysoft

          Jsem ten kdosi, nešlo mi se přihlásit :)

          No on je to vlastně takový hybrid - TV a monitor značka LG a mám je dva, v uhlopříčce 22 palců a 47, LCD obraz u obou je z blízka suprovej. Ale má to jednu nevýhodu, když moje polovička vypíná ovladačem velkou TV tak mi tím i vypíná monitor! *15*
    • Draken69CZ
      DVI jednoznačně, ale pokud ji chceš provozovat ve vyšším než FHD tak DisplayPort, HDMI bych vůbec neřešil, teda jedině že by jsi měl v monitoru repro to by jsi pak ušetřil jeden kabel.
  • of topic

    Jen se s váma chci podělit o takový menší herní zážitek. Po dlouhé době jsem znova nainstaloval Xcom Enemy Unknown a rozehrál na obtížnosti Classic Ironman. Pak jsem dostal "very hard " misi se záchranou civilistu. Poslal jsem riskantně svého nejlepšího vojáka moc dopředu na střechu a skončil uprostřed dvou těch létajících emzáku (tuším se jmenují floateři) a jednoho takového pavouka. Zbytek týmu byl dole pod ním. V příštím kole samozřejmě insta kill a všichni tihle emzáci skočili dolu na zbytek mého týmu. Jeden z mých vojáku spanikařil a střelil svýmu kolegovi brokovnicí přímo do ksichtu critical hit.
    End of story a end of game. Imo je to dost těžké, jeden blbý krok a hra vás takto trestá.
    • Inquisitor
      To je dobře, aspoň si každý krok musíš pořádně promyslet. Žádný hurá akce :)
      • Veskoslav
        Těžší mi to přijde ještě více u nového "Space Hulk", tam je to teprve výzva.
  • alespon na vanoce byste me mohli nebanovat, navrhuju uzavrit primeri. preci byste nechteli aby vam nahodou nekdo o svatcich shodil stranku hackerskym utokem že ne
  • Jejsasek

    Redakce jak je mozne ze tento clovek urazi nadava naklikava si na svy srackyyy a vam je to evidentne naprosto jedno? zruste inkognito každý by pak videl co je to za pitomce *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Draken69CZ
      Napsal: GoD (inkognito) *7*
      • napsal mas pravdu. to nic nemeni na tom ze kdyz se to zrusi tak nebudu psat inkognito. nechci jenom mit aktivitu na uctu. kdyz pises jako "inkognito" nezapocitavaj se ti prispevky v profilu a nelze tak dosledovat zpetne co jsi psal. jiny duvod proc pouzivam inkognito neni, mam furt to samy GoD a nepisu jinak. jestli ho zrusi no tak holt budu psat normalne. a aby se nereklo tak si dam obrazek do profilu aspon.
  • Draken69CZ

    R9 280X Veskoslav

    Veskoslav: a jakou značku? Já ma Asus konkrétně R9 280X DirectCU II Top a občas mi to dělá artefakty jak ve 2D tak 3D, Alt+Tab většinou problém vyřeší, nesetkal si se s tím?

    P.S. pro debili a méně schopné, pokud o tom nic nevíte nestarejte se a nereagujte.
    • Jack1947
      Artefakty? tak to ti může jít grafárna dost dobře do loje což u nové by bylo teda zvláštní... četl jsem teěch okolností jak píše ušák je spoustu chceto asi vylučovací metodu - ATI bych nechtěl např ty ovladače je taky porod se mi tak zdá.
    • velmi záleží na tom, jak ty artefakty vypadají. podle toho se většinou dá odhalit příčina závady.
      • Draken69CZ
        Těžko se to popisuje, ale představ si výřez 2x2 cm obrazovky v rozlišení 8x8 čtverečků, kde se ty čtverečky různě prohazují a problikávají. Jako by sis malej výřez monitoru zvětšil a vytiskl, nalep na rubikovu kostku a ruzně s tím točil.
    • Jestli mas artefakty, tak je to nejspis ovladaci. Ono AMD proste neinvestuje do novych technologii a ma s ovladaci vetsinou problem. Nedavno jsem koupil novou kartu a tentokrat od nvidie, ale u AMD jsem se vetsinou koukal na feedback na guru3d forum. Vetsinou se ti vyplati zustat na jedne verzi ovladacu, ktera ma nejmene problemu.

      Pokud pak chces hrat neco noveho, co jde podstatne lepe s novym ovladacem, pak ti staci ten ovladac rozbalit, najit knihovnu atiogl.dl a expandovat ji prez cmd (kdyztak ti to muzu podrobneji rozepsat).
    • Veskoslav
      Nesetkal. V žádné hře. A kromě efektů, co nabízí Nvidia jsem neměl problém zatím u žádné hry, to musím zaklepat. A jelo na tom všechno. Staričké Heroes II až po Star Citizen. Jediný problém byl u Lords of Fallen, ale to nebylo způsobené grafárnou, ale blbostí vývojářů. A značku? Gigabite. Je to GIGABYTE R9 280X Ultra Durable VGA 3GB.
      • Draken69CZ
        Hmm, ne že bych ti to přál jen jsem myslel, že by jsi měl ověřenou radu, ale dík za odpověď.
        • Veskoslav
          To bohužel nemám. Ale zkusil bych to na foru. Možná to je jenom tvojí kartou:)
          • Draken69CZ
            Oni vydali extra BIOS, ale moje revize už ho obsahuje, nezbyde než zkusit flash biosu na custom nebo to poslat do světa a koupit něco jinýho.
            • Veskoslav
              Až tak? Se přiznám, že já jsem problém neměl. Kamarád měl s MSI problém, ale měl právě vadný kus, poslal do světa, koupil znovu MSI a jelo v pohodě. V práci kolega si koupil 970 a první věc, co po "instalaci" se stala, že neuměla zobrazit černou barvu a místo ní ji nahrazovala fialovou:-D To byl fialový kentus. Opět chyba kusu. Výměna a věš oukej.
    • Nesetkal, s amd nejsou nikdy zadny problemy, vsechno je vymysl nv-iluminatu.
  • MidnighT91

    Čtvrtý patch pro PC verzi Assassin's Creed Unity často způsobuje (při zapnutém SLI) problikávání grafiky ve hře.

    Nevím jak vám, ale mě po update 1.4 kleslo průměrné fps ve hře minimálně o 10....
    • To já konečně po měsící hraju, v davech to skočilo asi o 10-15 fps nahoru a celkově už cutscény jsou vždycky nad 30 a ve hře se mi to drží na 40, všechno na max. kromě měkkých stínů a vyhlazování na AMD R9 280X, takže za mě spokojenost, konečně s tím pohnuli.... Což samozřejmě neznamená, že by to nemohlo být plynulejší, s menším doskakováním, občasným propadem fps sem tam a občas pořád špatně navazujících animací a mělo to samozřejmě takhle být už před měsícem, ale už se to dá bez problémů hrát a vypadá to opravdu nádherně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit