Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Přeji všem krásné nabušené herní svátky a šťastný nový rok *3* .
    • Jack1947
      Takže taky všem přeju, hezké vánoce pohodu a hlavně klid. Snad se jednou dočkáme povinné registrace pro všechny. *4*
    • Inquisitor
      Taky všem krásné svátky a sílu všem kdo je tráví pracovně *5*
    • Veskoslav
      Tobě taky:)
  • http://www.steamgifts.com/giveaway/vLlpU/galactic-civilizations-ii-ultimate-edition
  • PC Master Race

    http://pctuning.tyden.cz/navody/upravy-modding/32079-stroje-selective-fire-vykonne-elegantni-a-pekelne-drahe?start=1

    Pěkné stroje.
    • ty stroje vypadají že by snad i utahli novy operační system od ms
      • A určitě to zvládá i 1080p.
  • nekromant33

    Obrazem: Porovnání lokalizací z GTA V s jejich reálnou předlohou.

    lokací*
    • No já mám takový pocit, že to až tak špatně není.. lokace jakožto oblast a lokalizace je přesně dané místo.
      • Vrook
        >Ne.
  • MGS:GZ

    No musím říct, že tak profesionální AAA hru jsem dlouho nehrál.Ozvučení, hudba, dávkování emocí vše naprosto špičkové, vše skvělé vyvážené. Ještě bych se chtěl zastavit u cutscén, to jsou prostě nejlepší cutscény, co jsme mohli ve hře vidět. Ta hra je moc dobrá, aby si mohla dovolit být tak krátká, animace Snakea špica, grafika, textury super. Trošku bych zvedl inteligenci u A.I a TPP bude mezigalaktický skvost..
    • gurus
      ta hra je spis jen teaser k phantom pain
    • Tedy není tak dobrá když je ta krátká *3*
      Jo kdyby to bylo demo zdarma. To je jiná.

      K čemu "super" zážitek, když za ty prachy máš prd. Navíc dávkování emocí...to je jak z něhajého filmu pro puberťáky *15*
      Klasické nadřazovaní absraktní věci jako "zážitek, emoce apod" nad tím co lze nějak jasně ohodnotit. Třeba právě ta délka. Minimálně to je na stejně rovině a ne jak tvrdí někteří praví "umělci" a vysmívají se praktickým částem.
      • Pane, vaše povrchnost mne mrzí.
    • Ronox
      Já Kojimu obdivuji. Líbí se mi jak si hraje s oznámením svých her, jak využívá her k pořádnému vyprávění a jak "správně" to kombinuje právě s filmovou tvorbou. Jediné, co prostě neumí uhlídat je příběh tím, jak skáče furt z jednoho období do druhého a upravuje tím některé i zásadní události. Každopádně Ground Zeroes mě velice mile překvapilo a vůbec jsem neměl problém s tou cenou na kterou ostatní prskali. Teď jsem to vzal znovu na PC a nelituji toho. To, že to jde dohrát za 15 minut? To je hereze *4* . Stejně, tak mě překvapil dabing Sutherlanda, protože jsem na Haytera víc než zvyklej, ale na Venom Snaka se hodí přímo božsky. Doufám, že ten rumor, že brzo oznámí datum vydání na konec února je pravda, protože by se tak pro mě jednalo o skvělou náhradu za odloženého Zaklínače. Jenom doufám, že se Phantom Pain bude hrát "víc" než Guns of the Patriots. Tam mě ty cutscény už někdy vyloženě štvaly.

      "What took you so long?" Kudos Kojima-san.
    • já jsem tak trochu, tak trochu víc, fanoušek MGS, ale na tohle se dá reagovat jediným způsobem. Prostě http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6f/Kojima_Pro_Logo.png
  • WWladCZ

    Nový trailer na Space Pirates and Zombies 2 představuje zombie.

    https://www.youtube.com/watch?v=LndzqSjt2K8
  • Johnny

    Video: Grafické porovnání PS4 a PC verze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

    Tak PC samozřejmě opět bezkonkurenčně vede :)
    • Draken69CZ
      No trochu bych to mírnil, ale je pěkné že si dali tu práci a je vidět že tam je něco na víc.
  • Draken69CZ

    Bandai Namco podal stížnost podle zákona DMCA na Durante

    Člověk který zajistil hratelnost prvního Dark Souls na PC je pod tlakem DMCA nucen stáhnout oblíbený DSFIX z Dropboxu, takhle se Bandai Namco odvděčilo člověku který jim pomohl prodat Dark Souls na PC.

    http://blog.metaclassofnil.com/?p=655
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=957469
    • hraju bez patche tak by mě zajímalo v čem ten parch momentálně je lepší než hra?
      • Draken69CZ
        "parch " ? Je to fix a opravuje rozlišení a zlepšuje vytíženost CPU/GPU hrou tedy více fps nehledě že si to můžeš odemknout z 30 fps locku atd. je toho celkem dost, jednoduše to zlepšuje grafiku a plynulost hry.
        • překlik
    • Asi se stydi za to, ze neco co nejaky student splacal za 30 min nedokazal jejich tym za ty mesice, co na tom makal.
      • Draken69CZ
        Tak byla to práce na několik týdnu až měsíců a spíš si to spletli s uniklým de-bug módem, ale to na tom nic nemění.
        • Ne nespletl. Dobre si pamatuju ze rozliseni renderovani ty hry bylo fixly skoro hned a ten typek o tom na foru psal, ze mu to trvalo asi 30 min + dalsich max 30 na doladeni kodu.
          • ucho
            Tady je vidět hloupost lidí na internetu, kteří pak jen šíří pomluvy. Bandai Namco nemá s tím týmem příliš mnoho společného. Portovali to From Software, je to hra od From Software.
            • Draken69CZ
              Bandai Namco je vydavatel, From Software jsou tvůrci hry.
          • Draken69CZ
            A to už je jedna hodina, matika chlapče matika, druhý den prázdnin a už takové nedostatky, ale ten fix není jen o rozlišení *3*
            • Nevim jak tobe, ale me to teda behalo na tech mizernych 30 fps i bez jakehokoli fixu. To co hned bilo do oci, je prave to strasne rozliseni a uplne prvni verze toho fixu resila prave tohle.
            • Draken69CZ
              No trolové na games nemají moc velkou úroveň, ale ty jim nesaháš ani po kotníky, tobě by vyhovoval takovej ten copy WIKI a spam pod každej článek tohle ti moc nejde. Ono je pěkný když ti to jede na FHD když ta hra není schopná využít ani 50% CPU/GPU fps se žalostně plíží kolem 15 fps a to je to hlavní co udělal pomocí toho fixu, ale pro tvůj klid jo i tohle zvládl za 30 minut a ještě si dokázal objednat pizzu a sníst ji *3*
            • Smysl toho fixu je rozliseni. To ze k tomu pak pridal dalsi veci navic je spis bonus. Ale hlavnim problemem bylo to, ze ta hra renderovala 720p a pak to jen upscalovala na to co jsi mel nastavene.

              Jinak to ze se v kodu jeste chvili vrtas a plneni nekterych promenych hodis do cyklu apod. uz je celkem jedno. Funkcni to mel za 30 min.
    • ucho
      Jak už to v takových případech bývá zvykem, může jít klidně o hloupost a ti, kdo proti tomu fixu zasáhli, ani pořádně neví, co je ten fix zač, a domnívají se, že hájí zájmy firmy a zabraňují šíření něčeho, co by se podle nich šířit nemělo. Ono tyto stížnosti málokdy podává někdo, kdo do té věci vidí. Takže třeba se to ještě vysvětlí a tak horké to nebude...
      • braveman
        Jak píšeš - prý šlo o omyl a stížnost se stahuje *14*
      • Draken69CZ
        Ano je to možné, ale prozatím se bojím aby si nevšimli že to samé je u DSII a aby to nějakým patchem neznemožnili.
    • dobre urobili, nech si pc hraci hraju v kvalite, v ktorej si zasluzia a zaplatili!
      ironic off
      • Draken69CZ
        Nemalá část lidí co používá DSFIX, včetně mě, poslalo nemalou část peněz autorovy fixu za jeho práci takže já jsme si tu kvalitu zaplatil.
        • takze ste podporovali zlocinca, ktory porusuje ten najvyssi zakon..AUTORSKY
          basu na vas
          • Draken69CZ
            Ale on nijak nezměnil kód samotné hry ani nijak do něho nezasáhl ani neměnil obsah samotné hry, takže *1* smutný trole nebo měl bych říci trotle?
  • Joshua

    Interstellar

    Ted sem dosel z kina a je to strasna kravina. Skoro tri hodiny nudy a logických nesmyslu. Konec v "knihovne" tomu nasadil korunu. Nikdy vice. Zlata Gravitace...

    P.S. Koukam, ze je to i mysteriozni film. V tom pripade radeji doporucuji film: Borgman.
    • Johnny
      Nikdo nemuže za to že ten film nechápeš. Interstellar je vědecky velice, opravdu velice dobře vypodložen a víceméně vše v něm dává smysl... Insterstellar je film pro lidi co o červích dírách, černejch dírách, relativitě a časoprostoru něco vědí
      • Mne se teda Interstellar moc moc libil a to hlavne diky hudbe a atmosfere ale s tim vedeckym vypodlozenim to zdaleka neni takova parada i kdyz se mi libi jak tam pracujou s casem.
        • Johnny
          No hele já sem do vesmíru a těhletěch problematik velice dlouholetý fanda. Takže za sebe si troufá tvrdit že to je podložený jak to jen jde. Je samozřejmost že to co je uvnitř černý díry nikdo neví, ale ve filmu se s tim poprali docela fajnově
          • No pokud jsi takovej fanda tak jiste vis co se stane s cimkoliv co pada do cerny diry nez se dostanes za horizont udalosti... A taky tusis ze kdyz ze zeme odletas s velkou raketou tak mozna budes potrebovat jeste vetsi abys odletel z planety co ma 130% gravitace zeme. Troufam si tvrdit ze i ten manevr kterym vytahli tu zenskou z cerne diry je taky totalni ptakovina.
            • Ja vim ze je to film a dokonce film ktery se mi dost libil ale kdyz jsme tu u tech vedecky vypodlozenych veci.
            • Draken69CZ
              Já ti něco prozradím je to jen film, ale psss
    • Kozy
      V kině jsem z toho byl nadšenej ale vyprchalo to celkem rychle. Taková Odyssea pro masy. To se mi letos víc líbil Guardians of Galaxy a As Above, So Below. No a Hobit, ještě že jsem na tom byl ve 3D ale pořád lepší jak dvojka.
      • Inquisitor
        U Guardians of Galaxy jsem se hodně slušně pobavil, výborná sci-fi komedie. Ten horror z pařížskýho podzemí, taky nebyl špatnej, na to že nemám rád filmy točený roztřesenou ruční kamerou.
    • ucho
      Je normální, že se to někomu nelíbí (to máš jako u her), ale každopádně internet s tebou nesouhlasí :)
      http://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=nv_sr_1
      (vzorek hodnocení slušný)
    • Veskoslav
      Já to mám opačně. Gravitace fajn v Imaxu, ale jinak film o ničem, Interstellar mě bavil mnohonásobně více jako všechny Nolanovy filmy. Pokud chceš zklamání, zkus posledního Hobita....
      • mne sa hobit pacil, splnil to, co bolo v knihe, inteligentne vysvetlil par tolkienovych logickych kiksov v knihe(ako sa tak rychlo a nepozorovane mohla dostat goblinia armada k ereboru), a sadla mi tam aj tauriel a jej vplyv na legolasa --->preco sa vlastne skamaratil s gimlim

        vesko, prezrad, cim ta vlastne sklamal hobit? ved od zaciatku bolo jasne o com to bude

        btw, smutne na tom je ze je to posledne plnokrvne fantasy, ktore sa natoci..(warcraftu neverim, zda sa mi priliz infantilny)
        • Tilwaen
          Minor spoiler alert.

          Mě poslední Hobit také celkem zklamal. Nevadí mi záležitost kolem Tauriel; co mi ale vadilo, bylo zakončení - které vlastně žádné nebylo. Co se stalo se zbytkem trpaslíků? Kdo je jejich dalším králem? Ani žádný náznak rozloučení s Thorinem, vážně? ...

          Možná mi absence tohoto všeho vadí víc jako někomu, kdo četl knihu a ví, co se stane, než kdybych ji nečetla.
        • Johnny
          Hobit byla blbost, a hlavně konec nedává smysl!!! Legolas jde najít hraničáře...ALE Pán prstenu se odehrává až když je Bilbovy 111let, to by za tu dobu byl hraničář dávno, dávno po smrti
          • Veskoslav
            Jak je vlastně starý Aragorn? Zaprvé je to potomek Númeronců, Dúnadánů a Vysokých elfů. Už jenom první dva mu dávají dlouhověkost, kdy většina Gondorských králů před pádem žila více jak 200 let. Aragorn se narodil 2931 Třetího věku, bojoval za Rohan i Gondor, nosil Barahirův prsten (prsten krále elfů, kterého zachránil král lidí, je to v Silmarilionu, víc se mi teď nevybavuje).Aragorn znal Gandalfa více jak 50 let než se s ním a Frodem vydali pro prsten. Umřel v nějakých 209 letech, ale to bych si musel znova přečíst dodatky k Návratu krále, abych ti to řekl přesně. Takže první číst knížky a pak psát. Ne psát a pak se ztrapnit;) Zrovna tohle bych Hobitovi nevyčítal. Je tam tuna jiných blbostí.

            Souvislosti ti dojdou mnohdy až později: https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10885302_10153025158846840_614108400352464571_n.jpg?oh=dea98a3a48d22d28ffe18f29b32b705e&oe=54F927DF
          • jakubc
            Nejenže žil v době Hobita, dožil se Pána Prstenů, ale pak ještě 100 let vládnul Středozemi. V jeho předcích jsou elfové i jedna bohyně, pokud si správně pamatuju.
          • Mrkni na prodlouženou verzi Dvou verzí a bude ti to dávat smysl, v době bitvy o Hlmův žleb je totiž Aragornovi už 87, protože pochází z dávno ztraceného rodu dlouhověkých lidí *3*
            • Vrook
              Jen to upravim.. nekoukej se na prodlouženou verzi Dvou Věží... Read the fuckin books! Dyť Tolkien je základ kurňa. Dneska po vás nikdo nechce abyste četli povinně bibli, ve škole povinná četba skoro neni, tak otevřete knihy z vlastní iniciativy, ne? Já bych se styděl psát vo čemkoliv z Tolkienova univerza, byť jen do stupidních games.cz diskuzí, kdyby jediná moje zkušenost s nim byla skrze postupně vyčpívajícího Petera Jacksona.. (Nedej bože přes nějakou generickou AC wannabe hru z wannabe Středozemě)
            • Johnny
              Aha no vidíš to díky! měli to tam říci trochu dukladněji... kdo se v tom má takhle patlat :D
            • *Dvou věží *15*
        • mně v zásadě přišlo, že se za ty tři hodiny nic nestalo... řežba řežba řežba, konec :) ale tak jasný, když nebylo z čeho brát, už Jackson moc vymyslet navíc nemohl... slušná tečka, ale na dvanáct oscarů to fakt nebude (myslím, že žádnej)

          mimochodem, nejlepší je pro mě furt první díl Společenstva, tam se furt střídaly prostředí, seznamovalo se, jak se dalo, ten si dám vždycky znova rád :)
          • no, boli to dve hodky :)
            jj, bol to slusny fantasy akcny film, a kaslem na oscary, ako vacsina ludi :)
            Spolocenstvo je v tom jedinecne, pretoze bolo prve (btw, prvy hobit je robeny presne tak isto ako spolocenstvo - na minutu presne urobene sceny):)
    • Draken69CZ
      2001: Vesmírná odysea *14* mě se líbil i Moon trochu lacinější ... Gravitace se mi líbil vizuál jinak je to taky trochu nelogický a škoda známých xichtů.
  • Perlička pro dnešní den: Potřebujete účet na PSN, abyste si mohli stěžovat, že si někdo bez vašeho vědomí založil na váš e-mail účet na PSN. Teda pardon, druhá možnost je zavolat na jejich podporu a utrácet peníze posloucháním robota.
    • Konzole *15*
      • Draken69CZ
        Dobře TY poznal si to. Nebudeš takovej ..... jak sem si myslel. Ne kecám furt si to myslím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit