Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem si slíbil, tak jsem udělal. Právě jsem koupil This War of Mine, aby ti talentovaní poláci mohli dělat další hry. Přeji všem hezké svátky.
  • Zaklínač 2: http://www.gog.com/redeem/XAC42A3A19CE9B88G
    The Gamers: http://www.gog.com/redeem/7AD6D2EB693C4B0FG


    Enjoy it!
    • Dekuji moc!!
  • ucho
    tak přes svátky jsem trochu zajezdil GTA5. co říkáte na ten pohled z vlastních očí? za mě celkem o ničem a pro hraní nepoužitelné...
    • Kozy
      Tak nějak, v autě to nepoužívám vůbec, jen občas to zapnu když si mašíruju ulicí. Nějak mi to k tomu prostě nesedí.
    • Draken69CZ
      Čekám na true next gen, jinak podle videí to z toho dělá dost odlišnou hru a určitě si to v tom nemalou část hry projdu.
      • ucho
        tak na efekt dobrý, vypadá to takhle ve videích dobře, ale pro hraní nic moc. v autě člověk ztrácí přehled o tom, co se kolem něj děje, obzvlášť při vysoký rychlosti, máš prostě omezenej výhled. jako na nějakou sváteční projižďku dobrý, ale na rychlou akci ee.
        • Draken69CZ
          Kdo má něco nahráno ve FPSkách tak to nebude problém, nehledě že na M+K se to bude ovládat z vlastních očích lépe než poza rameno a určitě si budeme moci nastavit FOV takže to bude přehledné.
  • smejki

    Smejki Steamcode giveaway

    Mount & Blade: Warband
    5PXE3-9NQL3-JP75C
    (regionální zámek pro CZ/SK!)

    Hezký svátky :)
    • Moc díky
  • ringmancz

    PSN a Xbox Live nefunkční

    volové z Lizard Squad nám teda dali pěknej dárek. včera jsem si chtěl stáhnout hru a zahrát GTA Online a měl jsem smůlu
    • Desaťročný britský chlapec, ktorý dostal Xbox pod vianočný stromček, sa vyjadril, že to boli "najhoršie Vianoce v jeho živote", pretože si na svoju novú konzolu nemohol sťahovať hry, povedala pre BBC jeho matka Ros Bruceová.

      "Väčšinu dňa preplakal. Xbox by nás mal všetkých odškodniť," dodala.

      Čítajte viac: http://tech.sme.sk/c/7562868/hackeri-udajne-napadli-online-sluzby-playstation-a-xboxu.html#ixzz3N0bhvCOS


      niesi to nahodou ty?
      • Teda a ze ji vubec neprijde blbly, ze jeji dite breci kvuli blby veci.
      • kennyB
        Asi nechápeš, že právě kolem vánočních svátků si můžou lidi konečně zahrát, když na to celej rok mají minimum času. Mimoto tohle taky nebyl zrovna "dospělej" komentář... *15*
      • ucho
        Dobrej fracek.
    • Kozy
      Co jsem četl tak Kim Dotcom to s nima urovnal a útoky přestali, tak snad to během dneška spustí.
    • No vidis, neschopni konzolisti ani nezabezpeci servery, to by se na Steamu nikdy nestalo :)
      • To je fakt,steam pada i bez hackeru...
        • Ale multiplayer pořád funguje.
    • Ja su PC hrac, ale zarazi me jedna vec. Proc stim neco neudelaji a nezabezpeci to nejak. Ti cur@ci to vyhlasovali mesic do predu ze to shodi, a nikdo stim nic neudelal. Jinak je to ale totalni dementoza, lidi chcou ve volnu parit a vono tohle
      • Draken69CZ
        DoS/DDoS se tváří jako klasický přístup uživatele/zákazníka a chránit se pro ti němu je opravdu těžké, jako kdyby do obchodu naběhlo plno lidí a ty nevěděl jestli si chtějí něco koupit nebo jen zabránit v přístupu zkutečným zákazníkům.
  • I druhá epizoda Game of Thrones od Telltale Games neobsahuje nahotu.

    S tou jejich grafikou aby tam radši žádná nebyla. *1*
    • Jack1947
      Hoho, to se nám tedy zbořil virtuální svět. *1*
    • Keyz
      Hlavně kdyby tam byla nějaká nahota, tak s tou grafikou by to mělo mít nějaký minimální rating. Protože by to byla vlastně nějaké komická groteska.

      Vůbec sexuální scény ve hrách jsou trapné a je to spíše vtipné... Že to tam vůbec dávají když to neudělají pořádně. Přitom ty hry již mají maximální rating, tak tam klidbě mohou hodít nějakou normální scénu... Jinak se dívaš na dva roboty kteří se pokouší o soulož *11*
      • Pethulla
        Tak ony mají maximální rating podle PEGI, tj. 18+, ale podle ESRB je to rovno hodnocení M. Nad tím pak stojí ještě AO (adult only) - to je hodnocení, které tehdá hrozilo GTA:SA, když se provalilo to s Hot Coffee. A problém věcí s hodnocením AO je v tom, že je normální obchody neprodávají, ale musí se pro to do speciálních prodejen.
      • Inquisitor
        Dávají to tam proto, že většina her má už dneska v podstatě filmoví scénář a co by to bylo za film bez sexu? To se musí nacpat všude, jako by to ještě nikdo neviděl :)
        • Keyz
          Zapomínaš na rodící ženu. To je také časté *15*

          Strašná hovadina. Jinak ty filmy kde je nějaká "romantika" ale nejsou často od těch 18+. Navíc nějaký realistický sex není běžné promítat v sále kde sedíš s dalšíma lidma ( v minulosti tomu tak bylo, třeba v Německu). Na PC/konzoli to je myslím lepší a proběhlo by to bez většího povyku (krom USA, kde by byly velké prostety a zásadní politická debata. Skončilo by to tím, že by nařídili aby na kanálech kde dávají zvířata cenzurovali jejich pohlavní orgány aby to náhodou někoho mravně nenarušilo)
          • Inquisitor
            Rodící žena, jedině ve výtahu :D
  • Super Meat Boy za 70 centů

    Když jsem to kupoval před rokem za 3 eura, tak jsem si říkal, jak výhodně jsem nakoupil, ale teď vidím, že všechno může být ještě lepší.

    Každopádně kupuji do inventáře. Časem to někomu dám.
    • EDIT: Steam spadl. Nestihl jsem to koupit. To mám za to, že se tady zdržuji psaním komentáře. *15*
      • Warriosparky
        Cos jako nestihl? Vždyť je to za 70 centů až do sedmi do rána. *1*
        • Však jo. *15* Já nic neříkám... Času dost. Život je dlouhý...
  • V poslední době se tu často mluví o reprákách k PC. Kdyby měl někdo zájem o starší sestavu Desktop Theater 5.1 DTT2200, tak dejte vědět. Nejsou moc používané, už nějaký rok leží ve skříni a měly by být plně funkční (chybí pouze jeden nebo dva propojovací kabely, ale to není problém nahradit jinými, protože to je bez konektorů na svorky).
  • Joshua

    ad GK 2.0

    Tak zapojit tu MSI byl docela horor. Ta grafika mi na zakladovce prekryla 3 z 5 sata konektoru, ty zbyle 2 mi vysli jentaktak, az mne ztoho orosilo, ze to nevyde...Dale uchyceni grafiky: zezadu jsem mnel pouze plastovy drzak na karty se zarezy, takze mi tam vubec nepasoval. Dirky mi tam taky nelicovaly a navic byly bez zavitu. Nakonec sem tu grafiku pridratoval *4* . Napajeci kabl jsem mnel pouze sestikolik, nastesti karta mnela redukce. Sice nelogicky z sestikolika na osemkolik, a z dvoch molexu na sestikolik. Toz asi tak. Predpokladam ze musi byt zapojene oba dva. Zatim sem skousel pouze B3 a je to rozdil. Akorat mi zas pekne huci origo vetrak na procesori, asi ho vymnenim...Podotykam ze mam bocni plech dole.

    deska je: Gigabyte GA-MA78LMT-US2H a skrin nejakej Eurocase *13*
    • Základem je nekupovat to naprosto nejlevnější. Jako je bedna Eurocase a ta divná desky, s málo sata kontektory a ještě je má na jednom místě, kam zasahuje karta.
      I když to by neměl bý problém. Máš placaté sata kabely které jsou na konci do pravého úhlu a ty se tam musí vejít.

      Tento to je: http://www.czc.cz/premiumcord-sata-datovy-zalomeny-90-0-3m/64536/produkt?gclid=CIrxuuyG4cICFabLtAodfWQAHw

      Tady zase píšou kolik kabelů karty potřebují a kolik je doporučený zdroj:
      http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm
    • nedavno mi tady nekdo tvrdil jak je skladani pc hrozne jednoduché, tak nevim... mel sis koupit na Vánoce radši PS4, tam nemusíš nic skládat jen hraješ

      ale gz k novemu pc no... tedko budeš moct hrát to nový GTA5 snad (mi už to na ps mame davno dohrane ale tak co už)
    • Teda, mel jsem problem narvat grafarnu do midi toweru, kdy jsem musel smontovat vetrak hdd a posunout to uplne do predu a nejsou ani prichycene, ale takovy porod to teda fakt nebyl. Kdyztak za tu fotku bych se taky primlouval :)
    • Draken69CZ
      To jsou takoví věci který není marný pokoumat před koupí, ale hlavně že se podařilo, na CPU mám NOCTUA NH-D14 a zamiloval jsem se do ní hned při rozbalování *14*

      Já bastlil napájení u 8800 GTX kde byli 4x molex na 2x4 na kartě, štípnul jsem 4x molex ze starého zdroje a narval to pod dva konektory u HDD, a pak jsem musel tu kartu lehce podtaktovat jinak to padalo kvůli zdroji *1*
  • Taky bych se ráda zoučastnila Vánočné diskuze, jen škoda že je jenom pro vyvolené (registrované). Nechápu tento krok redakce ale budiž.
    • Jack1947
      Taky to tak dopadlo bylo tam nablito jen minimálně... i když nikdo ještě asi nevyluštil soutěž nic ti nebrání se stát členem.
      • Vrook
        Členem Jackova klubu Chaosu a Lebeční prázdnoty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit