Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Kim Dotcom, zakladatel serveru Megaupload, se rozhodl darovat skupině Lizard Squad 3000 celoživotních premium účtů na serveru Mega výměnou za zastavení útoků na Xbox Live a PSN.

    Somráci.
  • Počítač má na svém kontě 45 kvalitních exkluzivit se skóre nejméně 75 procent z recenzí. Následuje opomíjené Wii U s devíti, Xbox One se šesti, PlayStation 4 se čtyřmi a PS3 s dvěma exkluzivitami. Xbox 360 měl pouze jednu exkluzivitu, ale až u skóre větší než 90 procent.

    PRO DEMENTA THE GGG *5*
    • Keyz
      To je tak hloupý souboj dohadů o exkluzivní tituly.. "Já mám tohle heč!"
      Jinak dík za info, snad to některým fanatikům otevře oči. Je hodně skvělých her které jsou pouze na PC jak uvádíš. Ale možná není tolik velkých her pouze na PC ale zase jsou většinou na všechno. A ty super pecky pouze na konzole? Těch tolik není a nemají vždy skvělé hodnocení. Navíc 30 FPS, omezené FOV a další neduhy...

      Jinak je to cesto do pr*ele s těmi exkluzivními tituly. Firmy do tohou jdou, protože mají slíbené bonusy a zajištěný finanční polštář od sony/ms. Také přenesou riziko na sony/ms. A pak dané firmy lákají na své krapičky radosti a stěští :)
      Kdyby to udělali pro všechny mají to s rizikem, bez počáteční velké investice apod. Zase větší šanci na tom vypdělat když se to povede a osloví to lidi od konzolí a z PC. Také nepolezou do zadku jedné firmě...

      Jinak stav PC scény je skvělý. Když si uvědomíme, že PC nemá veřejného zástupce, reklamu apod. Nemá nic a přesto se tomu daří. Konzole mají reklamu všude a ms/sony do toho dává prachy aby to bylo vidět.
    • Nechci nic říkat, ale na PC nejsou žádné exkluzivity. Aby to exkluzivita být mohla, musí majitel té či oné platformy dohodnout s výrobcem hry podmínky toho, že hra zůstane pouze na té jedné platformě.
      Jelikož PC platforma jako taková nikomu nepatří, není tu nikdo, kdo by mohl nějakou exkluzivitu dohodnout. Respektivě tu je, ale když z toho dotyčná firma nic mít nebude, proč by to kdo dělal, že?
      Proto bych větu: "Počítač má na svém kontě 45 kvalitních exkluzivit se skóre nejméně 75 procent z recenzí." opravil na: "Počítač má na svém kontě 45 kvalitních her pouze pro PC se skóre nejméně 75 procent z recenzí.".
      • Klidne me je to uplne jedno, exkluzivita sem exluzivita tam. Jenom sem to sem dal proto jak tady furt konzolisti prudi ze jim mame zavidet konzole kvuli exlusivitam. Me je to jinak fakt uplne jedno, kazde at si hraje na cem ho bavi.
    • WhySoSad
      Co to je za hru na tu 360 ?
      • Draken69CZ
        Asi Fable Anniversary
        • To je ale i na PC, tak nevim jestli se to dá brát jako exkluzivita
    • Draken69CZ
      A to je za rok 2014 nebo za jaké období?
      • Rok 2014
  • ringmancz

    sníh v GTA Online

    je tam ještě, nebo už jsem to prošvihl?
    • braveman
      Včera jsem četl, že již není. Několik uživatelů vypisovalo petice, že chtějí sníh rozšířit na delší období, ale pochybuji, že se jejich žádostí bude někdo zabývat. Snad nasněží zase za rok...
      • ringmancz
        předevčírem psali, že to ještě prodlouží kvůli problémům s připojením a včera zase nejelo PSN... dneska už jsem byl ve hře a bílo nebylo
  • Hra roku 2014 podle japonských vývojářů: 1. Youkai Watch 2, 2. Destiny, 3. Terra Battle.

    Youkai Watch je pochopitelny, ta hra rozputala vacsie sialenstvo jak Pokemon svojho casu. Destiny - wat?! Ale Terra Battle ma potesilo, na mobile by som to nikdy nehral aj napriek tomu ze je to dielo originalneho tvorcu Final Fantasy, ale dufam ze bude mat uspech a nasledovat bude port pre Vitu!
  • steam keys

    The Long Dark
    4273F-N6MPC-A0HLR

    Thief
    RI2ZA-0B752-ZYTZN
    • diky mam oba
      • Mart9
        *1*
  • N0isy

    Kim Dotcom, zakladatel serveru Megaupload, se rozhodl darovat skupině Lizard Squad 3000 celoživotních premium účtů na serveru Mega výměnou za zastavení útoků na Xbox Live a PSN.

    No to je rychlost. Akorát se o tom vědělo už předevčírem. Prosím, radši sem už nic nepište. *15*
    • ringmancz
      nevím, v jakým vesmíru žiješ, ale předevčírem určitě ne. navíc PSN pořád nejede, takže částečně to je pořád aktuální
  • ucho

    Kim Dotcom, zakladatel serveru Megaupload, se rozhodl darovat skupině Lizard Squad 3000 celoživotních premium účtů na serveru Mega výměnou za zastavení útoků na Xbox Live a PSN.

    Takže pokud na to přistoupí a odměnu využijí (třeba jen část účtů), budou vysledovatelní...
    • To je špatný tah,takhle se objeví nějaká nová skupinka a taky bude něco chtít.Neměl jim dávat nic.
      • o to mu prece jde
    • 1. Jejich ddos neni vysledovatelny a jejich stahovani z webu bude? Wat?

      2. Bude vysledovatelny spekounem Kimem. Musel by je prasknout on.
      • ucho
        ano, 2. řekl bych, že za prásknutí jejich totožnosti by pro sebe mohl vyhandlovat zajímavé věci...
        • Keyz
          To záleží jak tam budou na ten mega nahazovat. Jestli nějak skrytě tak nic moc nezjistí. Navíc kdyby je zjistil a nějak je udal, tak by si asi značně pohoršil o "pirátů" a zastánců svobodného internetu apod. Když mu to za divných okolností zavřeli tak lidé proti tomu prostestovali a kdyby tuhle skupinu udal asi by si u nich nějaký věhlas neudělal...

          Otázka je z jaké země je ta skupina. Jestli to není US/EU tak je jedno zda je udá. Někde v Číně to níkdo neřeší (tam krade každý SW). 3DM mají vlastní web kde vidíš co dělají apod a je to prostě jedno. Západní firmy to neřeší a když řeší mají smůlu.

          Spíše je horší mít legální data někde u firmy která musí spolupracovat s US úřady a tedy špehují tebe i ostatní v zájmu nějakého amerického "ohrožení země". Vůbec, že většína velkých SW firem je v USA. To je problém když tam mají ten zákon. Bohužel v době kdy tam byly výhodné podmínky pro nové SW firmy tohle nebylo...
          Bužel v EU si moc nepomůžeme. Tam skáčou jak bratr píska. Něco jako "spolupráce" tajných služeb ve filmu http://www.csfd.cz/film/302227-nejhledanejsi-muz/ *16*
  • Japonské studio Experience (Demon Gaze 2) plánuje vydat hru pro Xbox One.

    Ahoj kluci, tak jaky byl letosni herni jezisek? *3*
    • Mart9
      Koupil jsem si FIFU 15. První fotbálek, u kterého nepřeskakuju mimoherní ukázky, a to tu hru nemám na plné detaily ani nemám PC a TV propojenou HDMI kabelem, přesto nádhera.
      • jakubc
        Tak až budeš hrát FUT, nebo online sezóny (obojí vřele doporučuju - FUT je opravdu návykový mód), tak už je prosimtě přeskakuj, jinak tě nechci ve hře potkat. :-D
    • ucho
      Dobré, dobré, ale ten Čtyřlístek mi nestihl dorazit, tak snad v pondělí. Holt Česká pošta...
    • WhySoSad
      Letos jsem se potěšil jen pár maličkostma, To The Moon, Postal, R.U.S.E, GRID Autosport, spíš jsem si udělal radost novou klávesnici a myší, na který teda pořád čekám...
    • jakubc
      Gran Turismo 6, které si několik hodin stahovalo updaty a pár hodin instalovalo...
      (ne, nepřeháním) *1*
      • Ugh...

        Takže ta několikadenní instalace co mi právě teď dobíhá je vlastně normální , když neumí PS3 u GT6 navazovat přerušené spojení :/
      • Japonské studio Experience (Demon Gaze 2) plánuje vydat hru pro Xbox One.

        Pro me letos tak trochu zklamani, chtela jsem This War In Mine ale asi me s tim nejak minul *9* dal mi GTA V
        • Chudáčku....
          • No opravdu me to nepotesilo, GTA nehraju, dala jsem to brachovi...
    • Far Cry 4, Watch_Dogs, AC: Unity, The Crew... proste same pecky! Parada!
  • kód z Levelu do War Thunder

    Snad se bude někomu hodit, já to rozhodně nevyužiju a třeba se tu najde někdo, kdo ano *4*
    K2LKT-QR132-8U8EG-8Q1P7-CCE6C-9LFJZ
  • Sleva 105 %

    Steam mi píše slevu 105 % na Commandos http://nahraj.to/REg A to se vyplatí!
    • taky na to koukam ale po kliknuti uz tam je klasicka cena *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit