Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Lizard Squad v televizi

    https://www.youtube.com/watch?v=ngp4kSB5z80
    -Není vám líto, že jste zkazili Vánoce spoustě lidí?
    -Spíš mě mrzí, že lidi nemají na Vánoce lepší věci na práci, než hrát hry.

    a my, blbý děcka, taky nechceme být na Vánoce s rodinou a proto shazujeme servery...
    • Na druhou stranu je to snad poprve co se v televizi mluvi o hracich jako o obetech a ne jako o potencialnich skolnich strelcich, outsiderech nebo o lidech co jedi maly deti. Asi se to zrovna hodilo...
    • Jsou to k*koti, o tom se nemá cenu se bavit...určovat někomu, co má kdy dělat...
  • Sleva -119% na Blockstorm.
    A to se teprve opravdu vyplatí!

    http://i.imgur.com/hd2AQuG.png?1
    • ucho
      Jo, vyplatí. Obzvlášť když toho dokážeš využít pro svůj prospěch :)

      http://i.imgur.com/WpCUrZA.png?1
      • Jazz
        Co to je za fake?
        Pokud je na Steamu nějak bugnutá cena a je menší než 0€ nedovolí ti to hru koupit.
        • ucho
          Klasicky klikáním ne, to mají ošetřený.
          • Jazz
            Promiň, ale absolutně pochybuju o tom, že jinačí cestou by to ošetřený neměli.
  • poradte nejakou kompetitivní strategii jen ne od Blizzardu, ne FAF, ani DoW 2. Mel by tam být solidní matchmaking aby mi to nedalo borce co to hraje uz nekolik let dennodenne. poradte
    • jakubc
      Jestli pořád jede online, tak Supreme Commander Forged Alliance
      • FAF = forged alliance forever
        btw neví nekdo jak je na tom CoH 2, jestli je tam funguje matchmaking? Nebo mne to bude házet proti veteránum
    • to záleží, jestli chceš pařit jen s kámošema, nebo někde online si cizími lidmi... ty míň známý holt moc lidí nehraje... :/
      • spíš s cizími
  • CO třeba nahlédnout do diskuzí a rozdat nějaké ty bany no? tohle už fakt není možné.Co se tady kurv- děje. *16* *10* *6* řádá si to nějaké tvrdší a účinnější řešení nebo to necháváte ladem... po novém roce to spravíte. Co mi nedá se schovávat anonym co mění nicky častěji jak ponožky... takže máme zatnout zuby a horko těžko to přetrpět??? to tedy ne!!!!

    Hlavně že to tu máte cenzurované v komentech jak ze žurnálu, ale sviní se tu stále... tak co jak tedy no já čekám.
  • Nevíte, co se stalo s vyhlášením hardwarových požadavků na GTA V?
    • DX12 to vyžadovat nebude, na dnešních grafikách to pojede jak před x letz GTAIV. Probral bych se vždyt to bude port tak snad nikdo nečeká 100% optimilizaci, Tedz pokud někdo nepil až tak a nepije že mu alkohol zatemni dočista mysl. Můj osobní odhad pokud vám nejelo tehdz IV pětka vám opět nepojede a nepojede ani těm co jela a pokud někomu jela v slušném fps tehdz tak je lhář.

      To máte jako dříve |Crysis nejelo to ani po roce ani na Ulltra 8800GTX předraženém tehdy. Konzole holt mají a měli od dob minulé generace vždycky přednost no. *5*
  • Femto

    Bose

    Dostal jsem k MacBooku http://www.alza.cz/bose-soundlink-mini-bluetooth-stribrny-d472408.htm#recenze a musím řict, že na to jak je to malé, tak to hraje parádně, čísté, parádní basy. Překvápko, jak něco tak malého může hrát tak dobře.
    • Co na to říct když ěkdo má dost prachů aby si koupil předraženej krám proč ne? *3*
      • Ghost47
        Macbook je drahej, ne předraženej... když budu chtít ultrabook se stejně velkým LCD a kvalitním displejem, tak to ani na Windows v téhle kvalitě nepostaví za míň. Možná Acer bude levnější, ale Toshiba, Dell, Fujitsu, Lenovo... zapomeň.
      • Ronox
        Vždycky mě fascinuje, když někdo tohle napíše. Já díky pořízení mbp resp osx platformy jsem se dostal tam, kde jsem a nabral tunu důležitých pracovních zkušeností.
        • Ty si vyjímka ale ti ostatní jsou jen a pouze... jak to říct a urazit je nejméně zaprodané ovce.
          • Ronox
            Pro mě za mě ať si má každý co chce :) důvodů pro vlastnění mbp potažmo hw od applu je víc než dost. Ať už jde o funkční ekosystém po nutnost kvůli práci. Jeho volba, ale hned bych ho neházel do stáda.
    • Pochlubil ses, že máš MacBook, mise splněna.
    • ringmancz
      asi to hraje líp, než hry na MacBooku, co?
      • Ronox
        Náhodou repráky u MBP jsou dobrý ve srovnání například s lenovem atd. I ten můj už přes čtyři roky starej dědeček furt hraje dobře.
      • Femto
        haha. Strašně vtipné. Ono hrát hry na jakýmkoliv laptopu je zvěrstvo.
  • ringmancz

    PS+ v lednu

    inFamous First Light (PS4)
    The Swapper (PS4; cross-buy with PS3, PS Vita)
    Prototype 2 (PS3)
    DuckTales Remastered (PS3)
    Duke Nukem 3D: Megaton Edition (PS Vita)
    Woah Dave! (PS Vita; should include cross-buy with PS4)

    slušný podle mě, na PS3 sice starší Prototype, ale jednička byla sranda
    • Miserius
      Za me spokojenost... Prototype 2 je presne typ hry co bych v PS+ chtel... zajimavy ale na natolik abych za to daval penize... DuckTales urcite taky projedu :D
  • Eurocase prémiová kvalita

    Eurocase 400, ten zdroj je prostě klasa. Mám tam na něm přetaktovanou 7850, Phenoma X2 a už několik let asi tak 6-7 ten zdroj drží, nenechte se zmást místními pc snoby, kteří svoje prachy vráži jen do PC a na večeře žerou gothaje s rohlíkem za korunu, Eurocase je dobrá volba!!!
    • Keyz
      "..nenechte se zmást místními pc snoby, kteří svoje prachy vráži jen do PC a na večeře žerou gothaje s rohlíkem za korunu.."

      Přesně tak *3*
      http://www.czc.cz/2014-12-28/letak
      • teda, u tý GTX970 píšou "Hlučnost chlazení = 0 dB"... má to normální větráky, který prostě hluk dělaj už z podstaty :P příkladná klamavá reklama :D
        • Draken69CZ
          Do 65°C je chlazení pasivní, stačí si to přečíst celé ;)
          • tak pokud má bejt "hraní opravdu nerušené", tak to asi člověk bude pařit něco v DOSu :) i když teda uznávám, že nemám moc představu, jak tahle karta topí při zátěži
            • no a je tam to slovo "od" 300 000... tady taky mohli dát 0 dB do 65 stupňů...

              pokud vám připadá, že je to v pořádku, fajn, ale mně ne
            • hluboce jsem se zamyslel... a pořád mám stejnej názor :) přečtu si jako Eda Beginner hlášku o dokonalým zabijákovi, rychlým a tichým, a že hlučnost je 0 dB... řeknu si, wow, můj brácha Karel Lamer nadával, jak ho prudí jeho hlasitá grafika jak vysavač, tohle mu určitě udělá radost, kliknu na obrázek, dám objednat a pak už jen kroutím hlavou, proč to při hraní "doplňte-si-sami-nějakou-moderní-3D-hru" vydává zvuk, když má bejt 0 dB :D

              já se s nikým nechci hádat, ani nechci nadávat na CZC, co je mi po nich, každej lže, ale tohle je přece prostej fakt, jsem jedinej, kdo si toho všiml? :)
            • jako sorry, ale je to reklama na pár řádků kolem obrázku grafiky a u ní je nápis, že nevydává žádnej hluk... přečte si to támhle fotřík vod rodiny nebo nějaký pako, co tomu nerozumí, nemůžou tušit, že to je jen do 65 stupňů... to je jako napsat "naprosto zdarma", a když vlezeš do produktu a přečteš si specifikace, tak se dozvíš, že zadarmo je to jen první dva dny...

              není to lživej popis produktu, to ne, ale je to klamavá reklama :P
  • Keyz

    Trendy 2015: nahlédněte s námi do blízké budoucnosti a přidejte vlastní tip

    http://www.cnews.cz/clanky/trendy-2015-nahlednete-s-nami-do-blizke-budoucnosti-pridejte-vlastni-tip
  • slavek.skara

    Prosba

    Zdravím potřeboval bych opět poradit...kde nejlépe koupit digitální klíč ke hře Drakensang: Řeka Času (River of time) je jedno jestli GOLD nebo normální....prosím moc nevěděl by někdo?
    • Marczo
      http://www.allkeyshop.com/blog/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit