Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Když se tu poslední dobou hodně řešilo a místy i hodně řeší audio, tak bych měl dotaz k tomu. Vlastním audio receiver YAMAHA RX-V475 a sháním k němu nějaký použitelný leč ne úplně drahý subwoofer. Repro je k němu napojený z nějakého domácího kina od Sony, ale subwoofer z toho setu tam logicky nejde. Nepotřebuju aby mi v bytě skákal nějak šíleně nábytek, ale někdy to je hodně znát, že tam prostě chybí a rád bych to měl z krku. Máte nějaký tip?
    • Draken69CZ
      Já bych šel do JAMO a podle peněz vzal na co máš, ale já jsem amatér počkej na PC-Hráč ten má víc zkušeností a bude vědět asi líp.
  • Vánoce

    Takové zklamání jsme ještě nezažil.

    Všechny dárky nefungují. Respektive jediné, co jsem si nadělil, byl gamepad a repro.
    Ani jedno pořádně nefunguje.

    U Xbox Controller mi k*revsky vrže levý analog a repro jednoduše nefunguje (vadný kus).

    A co vy? Jaké dárky jste od Ježíška dostali?
    • Draken69CZ
      Co to je za repráky? Ten analog zkus povytáhnout a znova zatlačit, časem to stejně přestane neboj.
      • Creative Inspire T3300
    • Nemáš kupovat křápy.
      Nějaký konzolový ovladač vyrobený zotročeným činským dělníkem? Co jsi čekal....
      • Když jsem kupoval z Aukra starý Xbox 360 (který jsem hned zase prodal), tak jeho oba dva ovladače byly po stránce funkčnosti lepší než to, co teď mám.
  • Oficiálně: Halo 5 se na PC nechystá.

    Pokud si někdo myslel byť na chvilku, že MS pustí nový díl Halo na pc, tak byl naivni. Ms by byl sám proti sobě, pustit jednu z největších xbox exkluzivit na pc.
  • Joshua

    Moje poznavaci soutez

    Kdo napise jako prvni oficialni cesky nazev hry, kterou mam v obrazku, vyhrava ode mne hry: Deus Ex - The Fall a The Last Remnant.
    • Draken69CZ
      Noční můra z hlubin: Prokleté srdce
      • Joshua
        Rychly jako blesk, nejaky email?
        • Draken69CZ
          Děkuji pěkně, v podstatě můj jediný vánoční dárek *3*
          • Joshua
            Hezke vanoce
            • Draken69CZ
              a bohatého ježíška *1*
  • Lukyz

    RPG češtiny postovali na FB:

    První dnešní dárek: český překlad povídky Padlý anděl, která se odehrává před hrou Deus Ex Human Revolution. A jako bonus je přiložen překlad několika kapitol knihy Deus Ex Ikarův Efekt.

    www.facebook.com/RPGcestiny
  • Joshua

    Sacraboar

    http://www.indiegala.com/game?game_id=fe683c408b6411e485228b7755d44ee4
  • Joshua

    Penguins Arena: Sedna's World

    http://www.indiegala.com/game?game_id=e13ebdd78b6411e49cfc1912dfc0e270
  • VV

    Vesele Vanoce a pod stromeckem spoustu skvelych her od Ubisoftu preji!!
  • Letos bych to pojal trochu netradičně. Co kdybyste všechny své dárečky dali pro jednou mě? Konec konců mám narozeniny.
    • Ja mam taky narozeniny! Tak vsechno nejlepsi.
    • Vrook
      Proč tobě? Dárky nosí Santa Claus. (bait/10)
  • Všem Veselé Velikonoce, spousta vajíček apod. nesmyslů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit