Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatímco v Severní Americe už expanze Goblins vs Gnomes pro Hearthstone už běží, vydání evropské verze se zadrhlo a momentální časový rámec zní "během 24 hodin." Alespoň do startu dostanete tři balíčky GvG zdarma.

    No 3 balíčky bychom dostali i tak :D chtělo by to spíš další tři navíc :D
  • Hráčí žádají po Targetu stáhnutí Bible z prodeje

    To jsem zvědav na oficiální reakci Targetu. Podpisů už mají víc než ta petice na jejímž základě bylo z prodeje stáhnuto GTAV *1*
    http://www.incgamers.com/2014/12/gamers-petition-target-to-withdraw-the-bible-after-gta-v-removal-decision
  • ucho

    Square Enix nabízí k předobjednání vánoční krabici s neodhalenými hrami za 6,49€. Risknete to?

    nabídka dobrá, kdybych neměl prakticky všechny jejich hry :D
    • Veskoslav
      Chybí mi Tief a Sleeping, tak snad se poštěstí, zbytek rozdám jako vánoční dárky tady a v rodině.
      • A co kamaradi na koleji a kolegove v praci?
    • Mart9
      Já to risknu, protože mají několik dobrých her a já od nich nemám skoro nic. Pak se pochlubím
  • Zatímco v Severní Americe už expanze Goblins vs Gnomes pro Hearthstone už běží, vydání evropské verze se zadrhlo a momentální časový rámec zní "během 24 hodin." Alespoň do startu dostanete tři balíčky GvG zdarma.

    kde bleskar vzal ty tri balicky zdarma ? jeden z komentu to jenom zminil, jako navrh
  • Zatímco v Severní Americe už expanze Goblins vs Gnomes pro Hearthstone už běží, vydání evropské verze se zadrhlo a momentální časový rámec zní "během 24 hodin." Alespoň do startu dostanete tři balíčky GvG zdarma.

    Ty 3 balíčky dostanou všichni.
  • 16.12 vychazi dlc way of life na crusader kings 2 http://www.greenmangaming.com/s/cz/en/pc/games/strategy/crusader-kings-ii-way-life/#item-s7
  • Tak trochu prohnilé Dragon Age

    Tady jde vidět obrovská marketingová síla EA. I tak průměrná hra jako je Dragon Age dokáže dostávát nadprůměrné známky. Naštěstí začínají vylézat recenze http://www.incgamers.com/2014/12/dragon-age-inquisition-review , kde jsou zmíněné problémy o kterých hráči už dávno ví. Volba hry roku je naprosto směšná. Zajímalo by mě kolik zaplatili za to první místo...
    • Spíš začínají vylézat recenze s hodnocením, s kterým souhlasíš ty.
      Holt to někomu sedne a někomu ne. To není nic divného.
      A když si člověk přečte jejich zásady hodnocení tak to jejich 6/10 je vlastně rovná tak 8/10 všude jinde. Takže to vlastně +/- hodnotí jako každej *1*
      • nelži. mají hodnocení jako všude. Alien 8, Far Cry 4 8, Dark Souls 2 9... Jen tam napíší chyby a Dragon Age jich má dost...
        • Jaký zase nelži? Je to prostě můj dojem z popisu jak hodnotí hry.
          Oni tam vrazí 6 a napíšou že je to dobrá hra, která něčím nevybočuje. Jiný servry napíšou, že ta hra stojí za houno a taky tomu vrazí 6.
          • nauč se anglicky.... protože tvůj dojem je naprosto mylný...
            • ježíš takové hodnocení najdeš na Games. cz a stejně to nedodržují, nejlépe si projít pár recezní...
            • Můj dojem naprosto mylný není. Vždyť to tam sami píšou v zásadách hodnocení. A narozdíl od mnohých berou v potaz celou stupnici a nezačínají pětkou. Jak vtipně zmiňují střed desetibodové stupnice ja 5 a ne 7 jak se domnívá US školství.
              "Our reviews make use of the full ten-point scale, so a 5 does not mean ‘irredeemably terrible.’ It means a mediocre game that may well have some redeeming qualities and ideas, or may appeal to those with an interest in the genre. We do not score on the US High School system where 7/10 is average, because that makes no sense whatsoever."
          • kruciš, chtěl jsem napsat 'hra, která NIČÍM nevybočuje'. Ne něčím. Grrr.
    • Lukyz
      No já mám nahráno cca 20h a zatím se královsky bavím *2* Je dost možný, že hra je naprosto plochá a prázdná pro lidi co nemají odehrány předešlé DA a neznají lore. Já osobně peněz nelituju *14*
      • To je nesmysl, mám hodně rád Origins a i dvojku jsem dohrál dvakrát do konce, a kdyby nebylo málo lokací a debilního respawnu, tak bych ji tu osmičku dal, ale ta trojka je dle mého docela fail. Ovládání, špatně se to ovládá na K+M, špatně se to ovládá na gamepadu, jeden z nejnudnějších combatů v single RPG, generické questy, plochý příběh. Spousta questů zabij či dones, jak píší v recenzi mmorpg převlečené za single. Některé momenty nejsou špatné. Rozhodně to nezaslouží 0 , ale 9? 10? To je k smíchu..
        • Kecáš - questy můžeš dělat takové, jaké chceš, soubojový systém není taková krize a postavy+příběh jsou rozhodně na velmi slušné úrovni. Grafika, dlouhotrvající hratelnost, volby co se projeví (i když někdy zcela drasticky a nepředvídatelně), zábavné dialogy s partou a v partě... Nevím, jestli je to na hru roku, ale je to lepší hra než Origins, o dvojce nemluvě.
          • "Kecáš - questy můžeš dělat takové, jaké chceš" co je to za nesmysl? soubojový systém prostě nefunguje, nefunguje taktická kamera, nefunguje akční část. Lepší než Origins? Nenech se vysmát...
            • nebudeš ty náhodou bigon? Nepovažuješ taky náhodu ztrátu paměti a záchranu světa za dobrou zápletku???
            • Zavírání riftů není mainquest, akční část funguje dostatečně dobře. Buďto to prostě není hra pro tebe, nebo jsi tomu dal málo času, nebo jen otravuješ. V každém případě jsi ale mimo. :-)
            • to těžko, i hlavní main questy jsou ve stylu mmorpg, zavíraní riftů do zblbnutí. Akční combat nefunguje, zahraj si Dragon' s Dogma a zjistíš, jak má fungovat akční combat..
            • To není nesmysl - questů je TOLIK, že si můžeš vybrat, že budeš dělat jen ty zajímavější. Taktický režim nefunguje, hraju ten akční, který je naprosto v pohodě. Pokud chceš, aby fungoval ten taktický, stáhni si mód pro libovolné nastavení kamery.
              Lepší než Origins to je, pokud tě ta hra nebavila právě jen kvůli taktickým soubojům.
    • Veskoslav
      Zaplatili? To ani nemusí. Sto lidí, sto chutí. Takže stačí, aby se v jedné redakci/ceně shodli a je to doma, pak stačí, aby se v jiné ceně/anketě shodli a vyjde ti zase něco jiného. Jako každý rok u těchto anket.
      • spíš mám pocit, že to recenzuje vždy ten, kdo je ochoten udělit vysokou známku...
        • Ronox
          Většinou to recenzuje ten, kdo má rád RPG nebo je mu celkově série blízká, aby to mohl porovnat s aktuální konkurencí. To samé platí pro změny v sérii atd.
          • ten kdo má rád RPG, by tomu nedal 9 nebo 10 *3* Ignorace chyb je do nebe volající...
          • Inquisitor
            A obráceně zase lidi nadávájí, že autor o hře nic neví. To je potom těžký :)
  • Insurgency

    https://www.humblebundle.com/?gift=NRaK2HUbuHhVYkDD
  • Lukyz

    Square Enix nabízí k předobjednání vánoční krabici s neodhalenými hrami za 6,49€. Risknete to?

    Bude to někdo riskovat? *1* Jde o Steam klíče a za cca 180Kč slibují hry v hodnotě 2.460Kč *8*

    https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/screenshots/01see18211280_04.jpg
    • ringmancz
      já nad tím loni přemýšlel a nakonec jsem to nevzal a dobře jsem udělal. letos taky přemýšlím :) podle HW nároků by tam mělo být Murdered: Soul Suspect, ale kvůli tomu bych to určitě nekoupil
    • Kdyz uz na Steamu nekdo ma Tomb Raider, Deus Ex, Sleeping Dogs, Hitmany, Just Cause i Thiefa, tak bych to asi nekupoval *1* *1*
    • Veskoslav
      Jako loni.
    • To už bylo minulý rok, na konec jsem byl rád, že jsem to nekoupil.
  • Joshua

    Pixel Piracy

    steam key: NQ66W-LXD60-DIMRQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit