Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Spoluhráč do DayZ

    Ještě jednou to sem dám, protože sem právě začal hrát :-) Nenašel by se tu mezi tím bordelem špatných lidí někod v pohodě, kdo by si se mnou občas zahrál DayZ a komunikoval přes Skype/TS/ cokoliv.. A hlavně tak nějak v pohodě, bez nějakýho stresu, chvátání atd.. prostě v klidu (z tohoto důvodu raději někdo ve věku 20+)
    • DayZ

      Určitě rád zahraji, zatím jsem ve hře strávil cca 2 hodiny, takže můžeme jet od píky.
      http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb/
      • homeles8
        poslal jsem ti žádost :-)
        • aah sorry, mám narváno, tak jsem ji asi vyignoroval.:D
          • homeles8
            asi jo :-) každopádně mi tě už nejde přidat
      • Jack1947
        No vidíš, tady se nám rýsuje krásné přátelství. *4*
        • Miserius
          Já tady začal s 2 týpkama pařit loni v říjnu a pořád paříme (teď teda ne, protože každej má hromadu práce) A to co jsme napařili bylo nejlepší online hraní za moji herní "karieru" *3* *15*
          • Jack1947
            Tomu nevěřím! šak na konzoli to je nejlepší ne? i co se týče mp. *10* *7* i bez Dayz.
            • Miserius
              Věřit tomu nemusíš, já to nějak přežiju *3* Mužes se někdy přidat na Skypu až budem pařit, aspoň bysme se zasmáli *1*
        • ...

          Vše je možné..
    • Jack1947
      Takže zbytečné sem psát... Mám no ale zapařím až s novou grafou, + partu bych měl. Možná není od věci naštudovat něco před hraním sám sem četl že se dá hrát ale nebudeš vědět kam dál... respkt žádný cíl a brzo budeš objetí někoho zkušenějšího. Tohle je hra do party... to bych si nepořiztoval kdybych neměl s kým hrát navíc ty lidi s kterejma budu hrát znám osobně.

      Zbytečné psát sem protože budeš uminusován nejspíše... není nějaké forum atp copak nikdo nepomůže? nebo tak sám bych nehrál už kvuli tomu že se snadno staneš obětí... jak známe z yt lets playů lidi dokážou bejt pořádné svin*.
      • homeles8
        Taky je to těžký, ale s rochou štrěstí jde to i sám. Já bych i chtěl jenom max 3 další lidi, ne moc velkou partu. Klidně by mi stačil jeden parťák, kterej nebude mít pořád čas, takže většinou budu hrát stejně asi sám. A z mýho okolí to nikdo nehraje.
        • Jack1947
          Já netvrdím že ne ale viděl jsem videa kde machrují jak ponižují nějakého chudáka atp... humus. Kámoš to hrál taky sám když byly ostatní v práci a není to prý ono a já bych tomu věřil i.

          Navíc to je hra na dýl a někdo by ti měl vysvětlit co a jak... 3lidi je dost... si tedy dost odvážný. Takováhle hra se minimálně ve dvou lépe táhne, cizím lidem se věřit moc nedá. Proto i jednoho cizáka radši oddělal - nevíš kdy ti vrazí kudlu do zad. Věřím že někoho najdeš...
          • Inquisitor
            Tak šikana už je i ve hrách? :)
          • homeles8
            jj, stačil by mi jeden parťák, to by bylo ideální :-) Tak budu hledat dál a díky moc :-)
            • Jack1947
              Nevím za co, ale np... jo najdeš je to jak všude ne. MMO hrajou lidi co se neznají a věří si tak tady snad problém taky nebude no. *3*
    • Draken69CZ
      Já bych si i zahrál, ale nějak není čas. Lepší bude se poohlídnout vyloženě po DayZ komunitě nebo na steamu nějaká skupina.
      • homeles8
        jenže na DayZ komunitě mají všichni podmínku nahraných 100+ hodin a já mám jen dvě a tu hru ještě moc neznám :-) Jinak nemusíme hrát pořád, ale třeba jeden večer o víkendu, nebo prostě jak se domluvíme.
    • MickeyMutant
      Možná Max. Když píšeš "v pohodě, bez stresu, v klidu", tak mě napadá Maxík.
  • tady jsem musel nekoho asi poradne naštvat když mi banuje i neutralni prispevky. btw nevim co tim presne chcete dosahnout protože jak vidite pišu dal, navic si mužu zmenit nick a moje prispevky v zaplave zdejšího trollingu a vulgarit stejne nepoznáte
  • Kozy

    Spekulace: Naznačil Hideo Kojima nápisem na triku, že Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde 22.6.2015 nebo snad datum ohlášení data vydání (25.12.)?

    Až na to že to odkazuje na Moby Dicka a kapitolu Merry Christmas. Kojima nám akorát přeje hezký svátky.
  • MickeyMutant

    Seznam vítězů ankety The Game Awards 2014.

    Proč je druhá Bayonetta hrou roku, ale v kategorii "Best Action/Adventure" je až třetí za Alien: Isolation a Assassin’s Creed Unity, které se mezi prvních pět celkově vůbec nedostaly?*3*
    • Protože sis nevšiml, že to není seřazené, ale že vítěz je boldem.
      • MickeyMutant
        Aha!*4* Asi mne zmátlo, že by Call of Duty nevyhrálo mezi střílečkama, když bylo na prvním místě.
        • Jo, nemaj to moc dobře udělané, člověk automaticky předpokládá, že vítěz je na prvním místě.
    • ucho
      Protože v dané kategorii lidé hlasovali jinak...
      • MickeyMutant
        Ten nadpis "Jury Voted" tedy neplatí pro všechny kategorie?
    • Mart9
      protože je to šuklá anketa
  • Zaklínač 3

    Odsunut na: May 19th, 2015. *9*
    • Keyz
      Nakonec to posunou na prosinec 2015. Vávra nebude chtít vydávat hru proti Zaklínači a tak to také posune *15*
      • MickeyMutant
        Ve Warhorse to nestihnou tak jako tak. Se Zaklínačem to nebude mít co dělat.
        • Keyz
          Aby to stihli ještě na tuhle generaci.
    • další downgrade??? nebo se snad bojí Bloodborne???
      • God-of-War
        Chceš aby to dopadlo jako Unity? Já teda ne.
      • *7*
      • Bugy a nefunkčnosti.
        • to zjistili opravdu brzo...
          • Tilwaen
            Kdy to přesně mají zjišťovat?
            • MickeyMutant
              Po vydání samo sebou. Takhle vyhodí spoustu peněz za betatest, který jinde už hezkých pár let dobrovolně podstupují hráči zdarma*3*
  • Mart9

    Seznam vítězů ankety The Game Awards 2014.

    To vypadá, jako by to byla nějaká japonská anketa.

    Hra roku má být Wolfenstein, druhá FIFA 15
    • Kozy
      Souhlas
    • Fifa 15, ta arkáda. PES má lepší hratelnost, když už...
      • Mart9
        Hrál jsem demo a uznávám, že letos se i PESko velmi povedlo. Ale FIFA 15 je nejlepší fotbálek historie.
        • Jack1947
          echm echm fan boy be aware!. *12*
        • úplně... nejlepší fotbálek historie je PES 6...
    • Jack1947
      Jak má? to jsou nějaká tvoje domělá přání. Fifa15 ? ani se nedivím. *3*
      • Mart9
        Jak má.... Má být podle mě, žádná přání. Na Bayonettu jsem viděl recenzi v Re-play a je to neuvěřitelná srágora
        • Jack1947
          Mně jen mrzí že je na WII protože jednička byla parádní, ty na tenhle styl her nejseš hold no. *6*
  • Seznam vítězů ankety The Game Awards 2014.

    Můj žebříček, kdyby to někoho zajimalo(věřím, že Veskoslava bude)
    1) Bayonetta 2
    2) Dark Souls 2
    3) The Evil Within
  • Seznam vítězů ankety The Game Awards 2014.

    směšné
  • Keyz

    Cinematic tools for Dragon Age: Inquisition

    http://www.bfcinematictools.com/dai/
  • Kozy

    Z důvodu technického omezení nepoběží Bloodborne při 60fps.

    Jako by to nebylo jedno.
    • Miserius
      Co tě napadá? 60 FPS je dulezitejsi než samotnej gameplay, to nevíš?
      • Draken69CZ
        Dobrej trhanej gameplay je ti k prdu!
        • Jack1947
          30fps trhané? chci důkaz., otherwise stfu! *4*
      • MickeyMutant
        Ze zdravotního hlediska určitě.
    • Draken69CZ
      Napadá mě jedna platforma kde by se to nestalo.
    • Keyz
      Protože ten rozdíl v plynulosti je prokazatelný tak to jedno není. To pak klidně může běžet 15 FPS, když je to jedno.
      Bohužel konzole se pořád snaží držet ve standardu rozlišení a i to jím jde blbě. Všechny hry nejedou ve FullHD. Navíc časem se rozlišení posouvá a pak se to vždy zasekne někde v pozadí.
      O snaze odskočit od 30FPS ani nemluvě. To je většinou vykoupeno právě menším rozlišením.

      Jasně při zachování stejné kvality potřebuješ o dost lepší HW aby jsi skočil ze 30 FPS na 60 FPS. Ale když ani nedrží to rozlišení tak to je prostě zoufalý.
      • Kozy
        Jedno to je, nevim že by se hra na konzoli ve 30 fps sekala nebo byla nehratelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit